Strona główna

Z Żakiem ku lepszej przyszłości

Napisany dnia: 13.03.2018, 10:00 , Tagi: Brak

Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Wahasz i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem zawodowym? Zaufaj szkole policealnej. Tu nauka jest darmowa! Do jej rozpoczęcia nie jest wymagany egzamin maturalny. Nie czekaj, bo właśnie trwa proces rekrutacji! Szczęśliwi absolwenci szkół średnich już teraz mogą rozpocząć naukę na wybranym kierunku i zdobyć dyplom profesjonalisty. Pora przebudzić się ze snu zimowego i wziąć sprawy kariery zawodowej w swoje ręce.

Aby zapisać się do szkoły policealnej jasielskiegooddziału ŻAKA, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej (bez matury).Nauka jest całkowicie darmowa, i aby ją rozpocząć wystarczy trochę czasu oraz dobre chęci. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Jesteś młodym człowiekiem, który dopiero co ukończył szkołę średnią i szuka swojej drogi życiowej? Studiujesz i  w międzyczasie chcesz poszerzać perspektywy zawodowe? A może jesteś  seniorem, który chciałby nauczyć się czegoś nowego? Policealne Szkoły ŻAK  to dobra alternatywa dla każdej dorosłej osoby. To szansa na zdobycie solidnej profesji w ciągu roku bądź dwóch lat. Wachlarz dostępnych zawodów jest niezwykle różnorodny.

Zaglądając na stronę internetową jasielskiego oddziału trudno od razu dokonać wyboru kierunku nauki.  Lubisz sport? – Policealna Jednoroczna Szkoła ŻAK na kierunku trenera personalnego lub instruktora fitness będzie dla Ciebie idealna. Uwielbiasz co chwilę zmieniać coś w swoim domu – na co czekasz? Już teraz zapisz się na zajęcia z dekoracji wnętrz. A  może marzysz o pomaganiu innym? Jeśli tak, to kierunek instruktora ds. terapii uzależnień, to coś dla Ciebie. Ostatecznie ciekawych i perspektywicznych kierunków w szkole ŻAK jest pod dostatkiem i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! 

Trwa rekrutacja zimowa, która umożliwi Ci rozpoczęcie nauki już od ostatniego weekendu lutego. Dodatkowo może zachęcić Cię fakt, że nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą ŻAKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, więc każda minuta się liczy!

Jeśli jednak jasielski oddział ŻAKA nie jest wystarczająco blisko Twojego miejsca zamieszkania, to zawsze możesz wybrać siedzibę w innym mieście. Szkoła policealna ma swoje oddziały w 79 miejscowościach. Już dziś sprawdź ofertę ŻAKA i zrób krok w stronę lepszej przyszłości.

Wystarczy, że na stronie www.zak.edu.pl znajdziesz miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania, a następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/formularz lub osobiście zgłosisz się do sekretariatu ŻAKA.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduje się przy  ul. Karmelickiej 3 w Jaśle.
Kontakt telefoniczny pod numerem :  (13) 446 23 13.

Artykuł sponsorowany

 • Grudzień miesiącem promocji!

   

  W ofercie naszego salonu Visionoptyk mamy dla Państwa wiele ciekawych promocji. Zapraszamy także na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się  18.12.2018 r.

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Utrudnienia w ruchu na ulicy Czackiego w Jaśle

   

  Od 8 do 11 grudnia br. na ul. Czackiego odbędzie się wycinka drzew, spowodowana ich złym stanem biologicznym, zagrażającym bezpieczeństwu przechodniom i użytkownikom drogi. W związku z tym, w tych dniach nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu ul. Czackiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kołłątaja i 3-go Maja. AKTUALIZACJA

 • Stracili dom i dorobek całego życia

  W kilka chwil życie państwa Labutów z Bączala Dolnego zamieniło się w istny koszmar. Ogień strawił cały ich dom, w którym wychowały się ich dzieci. To właśnie w nim każdego roku cała rodzina spotykała się w święta. Po pożarze, który wybuchł wczoraj popołudniu pozostało tylko pogorzelisko.

 • Rada wybrała prezydium i składy komisji

  Radni Rady Miejskiej Jasła wybrali dzisiaj dwóch wiceprzewodniczących rady. Krzysztof Czeluśniak zgłosił Elżbietę Bernal. Bogusława Wójcik, Andrzeja Dybasia, Henryk Rak zaś Lecha Polaka. Wszyscy zgłoszeni wyrazili zgodę na kandydowanie. Głosowanie przeprowadziła komisja skrutacyjna w składzie: Mariola Mazur, Małgorzata Rymarz, Izabela Jankowska-Zawada, Jan Pierzchała (przewodniczący komisji).

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105