Strona główna

Z Żakiem ku lepszej przyszłości

Napisany dnia: 13.03.2018, 10:00 , Tagi: Brak

Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Wahasz i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem zawodowym? Zaufaj szkole policealnej. Tu nauka jest darmowa! Do jej rozpoczęcia nie jest wymagany egzamin maturalny. Nie czekaj, bo właśnie trwa proces rekrutacji! Szczęśliwi absolwenci szkół średnich już teraz mogą rozpocząć naukę na wybranym kierunku i zdobyć dyplom profesjonalisty. Pora przebudzić się ze snu zimowego i wziąć sprawy kariery zawodowej w swoje ręce.

Aby zapisać się do szkoły policealnej jasielskiegooddziału ŻAKA, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej (bez matury).Nauka jest całkowicie darmowa, i aby ją rozpocząć wystarczy trochę czasu oraz dobre chęci. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Jesteś młodym człowiekiem, który dopiero co ukończył szkołę średnią i szuka swojej drogi życiowej? Studiujesz i  w międzyczasie chcesz poszerzać perspektywy zawodowe? A może jesteś  seniorem, który chciałby nauczyć się czegoś nowego? Policealne Szkoły ŻAK  to dobra alternatywa dla każdej dorosłej osoby. To szansa na zdobycie solidnej profesji w ciągu roku bądź dwóch lat. Wachlarz dostępnych zawodów jest niezwykle różnorodny.

Zaglądając na stronę internetową jasielskiego oddziału trudno od razu dokonać wyboru kierunku nauki.  Lubisz sport? – Policealna Jednoroczna Szkoła ŻAK na kierunku trenera personalnego lub instruktora fitness będzie dla Ciebie idealna. Uwielbiasz co chwilę zmieniać coś w swoim domu – na co czekasz? Już teraz zapisz się na zajęcia z dekoracji wnętrz. A  może marzysz o pomaganiu innym? Jeśli tak, to kierunek instruktora ds. terapii uzależnień, to coś dla Ciebie. Ostatecznie ciekawych i perspektywicznych kierunków w szkole ŻAK jest pod dostatkiem i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! 

Trwa rekrutacja zimowa, która umożliwi Ci rozpoczęcie nauki już od ostatniego weekendu lutego. Dodatkowo może zachęcić Cię fakt, że nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą ŻAKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, więc każda minuta się liczy!

Jeśli jednak jasielski oddział ŻAKA nie jest wystarczająco blisko Twojego miejsca zamieszkania, to zawsze możesz wybrać siedzibę w innym mieście. Szkoła policealna ma swoje oddziały w 79 miejscowościach. Już dziś sprawdź ofertę ŻAKA i zrób krok w stronę lepszej przyszłości.

Wystarczy, że na stronie www.zak.edu.pl znajdziesz miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania, a następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/formularz lub osobiście zgłosisz się do sekretariatu ŻAKA.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduje się przy  ul. Karmelickiej 3 w Jaśle.
Kontakt telefoniczny pod numerem :  (13) 446 23 13.

Artykuł sponsorowany

 • Praca, doradztwo zawodowe, szkolenia i staże w Młodzieżowym Centrum Kariery w Jaśle

 • Walka o władze bez PiS?

  Wczoraj do godziny 24.00 komitety wyborcze miały czas na zgłaszanie list kandydatów na radnych. Choć protokół z posiedzenia miejskiej komisji nie trafił jeszcze do komisarza w Krośnie, to pojawiły się nieoficjalne informacje, że PiS nie uzyskał poparcia określonej liczby głosów wyborców.

 • Jasielski budżet obywatelski – zakończył się nabór wniosków

   

  33 projekty mieszkańców zostały zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. Ich łączna wartość wynosi 2 mln 893 tys. zł. Wnioski, które spełnią wymagane kryteria, zostaną poddane głosowaniu. Te, które otrzymają największe poparcie i zmieszczą się w wyznaczonej kwocie 300 tys. zł, będą realizowane w przyszłym roku.

 • Darmowe uprawnienia UDT i SEP dla wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego

   

  Firma szkoleniowa INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoje nowe kwalifikacje zawodowe”.

 • Konrad! Obudź się

   

  Wczoraj mogliśmy przekonać się, że powiedzenie, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie nie jest jedynie pustym sloganem. Dowiedli tego organizatorzy charytatywnego koncertu, który odbył się na przystanku „Kwiatowa”. Wszystko po to, aby pomóc Konradowi, przebywającemu w śpiączce.

 • Studia podyplomowe

 • Buziak i w drogę tylko przy „Czwórce”

  Pod koniec wakacji przy trzech jasielskich szkołach podstawowych miały powstać miejsca postojowe „kiss and ride”. Okazuje się jednak, że w tym roku strefa ta powstanie tylko przy Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle.

 • Ponowne kłopoty ze śmieciami

   

  Już w lipcu br. na Podkarpaciu pojawił się problem z odbiorem śmieci przez kilka wyznaczonych do tego celu zakładów, tzw. instalacji przetwarzania odpadów komunalnych. Z tego powodu w trudnej sytuacji znalazły się, nie tylko Jasło i inne miejscowości powiatu jasielskiego, ale także te z dalszych regionów Podkarpacia. Teraz sytuacja zaczyna się powtarzać. W najbliższych dniach w Jaśle i okolicznych gminach mogą wystąpić problemy z odbieraniem śmieci.

 • Laser Light sheer na stałe usunie niechciane owłosienie

   

  Laser diodowy Light Sheer Duet w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Jaśle na stałe usuwa niechciane owłosienie.

 • Kierowcy uciekają przed muldami

  Kierowcy nie mają warunków do poruszania się po drodze powiatowej przy ul. Mickiewicza w Jaśle. Najgorsze jej odcinki są popękane i pofałdowane. Ten tragiczny stan drogi, szczególnie na zakręcie w kierunku Dąbrówki sprawia, że kierowcy uciekają na drugą stronę jezdni...

 • Gabinet Psychoterapeutyczny dr Marek Janiak

   

  Drugiego lipca w miejscowości Cieklin -Józefów otworzyłem dla Państwa gabinet psychoterapii. Wielkie jest moje zaskoczenie olbrzymią liczbą pacjentów.

 • Wracają pociągi do Krakowa

   

  Po wakacyjnej przerwie, wkrótce do rozkładu jazdy powrócą pociągi Jasło – Kraków – Jasło. Połączenie uruchomione w ubiegłym roku głównie z myślą o studentach biło rekordy popularności. W zbliżającym się roku akademickim może być podobnie, choć ze względu na prace modernizacyjnie zmianie ulegnie trasa przejazdu pociągu.

 • Bezpłatne badanie wzroku 11 i 25 września w VISION OPTYK!

   

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To dobry moment aby zbadać wzrok swojego dziecka i sprawdzić czy przypadkiem nie potrzebuje okularów.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105