Strona główna

Z Żakiem ku lepszej przyszłości

Napisany dnia: 13.03.2018, 10:00 , Tagi: Brak

Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Wahasz i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem zawodowym? Zaufaj szkole policealnej. Tu nauka jest darmowa! Do jej rozpoczęcia nie jest wymagany egzamin maturalny. Nie czekaj, bo właśnie trwa proces rekrutacji! Szczęśliwi absolwenci szkół średnich już teraz mogą rozpocząć naukę na wybranym kierunku i zdobyć dyplom profesjonalisty. Pora przebudzić się ze snu zimowego i wziąć sprawy kariery zawodowej w swoje ręce.

Aby zapisać się do szkoły policealnej jasielskiegooddziału ŻAKA, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej (bez matury).Nauka jest całkowicie darmowa, i aby ją rozpocząć wystarczy trochę czasu oraz dobre chęci. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Jesteś młodym człowiekiem, który dopiero co ukończył szkołę średnią i szuka swojej drogi życiowej? Studiujesz i  w międzyczasie chcesz poszerzać perspektywy zawodowe? A może jesteś  seniorem, który chciałby nauczyć się czegoś nowego? Policealne Szkoły ŻAK  to dobra alternatywa dla każdej dorosłej osoby. To szansa na zdobycie solidnej profesji w ciągu roku bądź dwóch lat. Wachlarz dostępnych zawodów jest niezwykle różnorodny.

Zaglądając na stronę internetową jasielskiego oddziału trudno od razu dokonać wyboru kierunku nauki.  Lubisz sport? – Policealna Jednoroczna Szkoła ŻAK na kierunku trenera personalnego lub instruktora fitness będzie dla Ciebie idealna. Uwielbiasz co chwilę zmieniać coś w swoim domu – na co czekasz? Już teraz zapisz się na zajęcia z dekoracji wnętrz. A  może marzysz o pomaganiu innym? Jeśli tak, to kierunek instruktora ds. terapii uzależnień, to coś dla Ciebie. Ostatecznie ciekawych i perspektywicznych kierunków w szkole ŻAK jest pod dostatkiem i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! 

Trwa rekrutacja zimowa, która umożliwi Ci rozpoczęcie nauki już od ostatniego weekendu lutego. Dodatkowo może zachęcić Cię fakt, że nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą ŻAKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, więc każda minuta się liczy!

Jeśli jednak jasielski oddział ŻAKA nie jest wystarczająco blisko Twojego miejsca zamieszkania, to zawsze możesz wybrać siedzibę w innym mieście. Szkoła policealna ma swoje oddziały w 79 miejscowościach. Już dziś sprawdź ofertę ŻAKA i zrób krok w stronę lepszej przyszłości.

Wystarczy, że na stronie www.zak.edu.pl znajdziesz miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania, a następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/formularz lub osobiście zgłosisz się do sekretariatu ŻAKA.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduje się przy  ul. Karmelickiej 3 w Jaśle.
Kontakt telefoniczny pod numerem :  (13) 446 23 13.

Artykuł sponsorowany

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105