Strona główna

Z Żakiem ku lepszej przyszłości

Napisany dnia: 13.03.2018, 10:00 , Tagi: Brak

Martwisz się o swoją przyszłość? Szukasz fachu z perspektywą na dobre zarobki? Pragniesz się przekwalifikować? A może zamiast pójść na studia, wolisz w tym czasie zdobyć dwa zawody? Z jasielskim oddziałem szkoły ŻAK wszystko jest możliwe!

Wahasz i nie wiesz co zrobić ze swoim życiem zawodowym? Zaufaj szkole policealnej. Tu nauka jest darmowa! Do jej rozpoczęcia nie jest wymagany egzamin maturalny. Nie czekaj, bo właśnie trwa proces rekrutacji! Szczęśliwi absolwenci szkół średnich już teraz mogą rozpocząć naukę na wybranym kierunku i zdobyć dyplom profesjonalisty. Pora przebudzić się ze snu zimowego i wziąć sprawy kariery zawodowej w swoje ręce.

Aby zapisać się do szkoły policealnej jasielskiegooddziału ŻAKA, wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej (bez matury).Nauka jest całkowicie darmowa, i aby ją rozpocząć wystarczy trochę czasu oraz dobre chęci. Należy pamiętać, że szkoła wydaje nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS.

Jesteś młodym człowiekiem, który dopiero co ukończył szkołę średnią i szuka swojej drogi życiowej? Studiujesz i  w międzyczasie chcesz poszerzać perspektywy zawodowe? A może jesteś  seniorem, który chciałby nauczyć się czegoś nowego? Policealne Szkoły ŻAK  to dobra alternatywa dla każdej dorosłej osoby. To szansa na zdobycie solidnej profesji w ciągu roku bądź dwóch lat. Wachlarz dostępnych zawodów jest niezwykle różnorodny.

Zaglądając na stronę internetową jasielskiego oddziału trudno od razu dokonać wyboru kierunku nauki.  Lubisz sport? – Policealna Jednoroczna Szkoła ŻAK na kierunku trenera personalnego lub instruktora fitness będzie dla Ciebie idealna. Uwielbiasz co chwilę zmieniać coś w swoim domu – na co czekasz? Już teraz zapisz się na zajęcia z dekoracji wnętrz. A  może marzysz o pomaganiu innym? Jeśli tak, to kierunek instruktora ds. terapii uzależnień, to coś dla Ciebie. Ostatecznie ciekawych i perspektywicznych kierunków w szkole ŻAK jest pod dostatkiem i z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! 

Trwa rekrutacja zimowa, która umożliwi Ci rozpoczęcie nauki już od ostatniego weekendu lutego. Dodatkowo może zachęcić Cię fakt, że nie musisz zdawać żadnych egzaminów wstępnych. Dlatego już dziś warto zapoznać się z ofertą ŻAKA i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, że liczba miejsc na każdym kierunku jest ograniczona, więc każda minuta się liczy!

Jeśli jednak jasielski oddział ŻAKA nie jest wystarczająco blisko Twojego miejsca zamieszkania, to zawsze możesz wybrać siedzibę w innym mieście. Szkoła policealna ma swoje oddziały w 79 miejscowościach. Już dziś sprawdź ofertę ŻAKA i zrób krok w stronę lepszej przyszłości.

Wystarczy, że na stronie www.zak.edu.pl znajdziesz miejscowość najbliżej Twego miejsca zamieszkania, a następnie wypełnisz formularz online www.zak.edu.pl/formularz lub osobiście zgłosisz się do sekretariatu ŻAKA.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego sekretariatu, który znajduje się przy  ul. Karmelickiej 3 w Jaśle.
Kontakt telefoniczny pod numerem :  (13) 446 23 13.

Artykuł sponsorowany

 • „Dziecinada. Nie dorośli do bycia radnymi”

  Mogliśmy się spodziewać burzliwej dyskusji, braku poparcia większości radnych dla udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi 992, czy odrzucenie inwestycji w Ożennej, ale nie tego, że większość radnych nie przyjdzie na obrady sesji nadzwyczajnej…

 • Czy wystarczy pieniędzy na przebudowę stadionu w Trzcinicy?

  Początkiem marca powiat ogłosił drugi przetarg na przeprowadzenie modernizacji stadionu sportowego wraz z rozbudową obiektów lekkoatletycznych przy Zespole Szkół w Trzcinicy. Pierwsze postępowanie zostało unieważnione. Najniższa oferta przewyższała możliwości finansowe samorządu powiatu.

 • Szansa na staże dla osób młodych

   

  W Jaśle rozpoczyna się realizacja projektu „Aktywność edukacyjno – zawodowa – drogą do Twojego sukcesu” skierowanego do  osób młodych w wieku 18-29 lat.

 • Trzy złote medale zdobyte w kickboxingu w Niemczech!

  Zawodnicy Jasielskiego Klubu Sportów Walki prowadzonego przez trenera Jerzego Pilarza i jego asystenta Wojciecha Busia odnieśli duży sukces w Mistrzostwach Makroregionu Baden Niemcy w kickboxingu..

 • Budowa nowego odcinka drogi 992 pod znakiem zapytania

  To ostatni dzwonek dla władz powiatu jasielskiego i miasta Jasła, aby podjąć decyzję w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla województwa podkarpackiego na budowę nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 między rondem imienia Adama Lazarowicza, a rondem imienia księdza Kazimierza Wojciechowskiego.

 • Radni chcą pełnowymiarowego boiska treningowego

  W Jaśle brakuje pełnowymiarowego boiska treningowego do piłki nożnej. Dzięki poparciu radnych długo oczekiwane zadanie będzie możliwe do realizacji. Czy uda się jednak przystąpić do tego zadania? Wszystko zależeć będzie od tego, czy miasto uzyska dofinansowanie...

 • Wiosna bez Limitów w sieci TELGAM

   

  Nowa wiosenna promocja w sieci Telgam to jedynie 16,90 zł za komórkę miesięcznie i rozmowy bez limitów na telefony komórkowe, stacjonarne oraz nielimitowane SMS -y do wszystkich sieci.

 • Pustelnik z Dębowca skazany na 3 lata więzienia

  Dzisiaj w jasielskim sądzie zapadł wyrok w sprawie Wojciecha P. pustelnika z Dębowca oskarżonego przez prokuraturę o wykorzystanie seksualne 14-letniego chłopca. Proces w tej sprawie odbywał się za zamkniętymi drzwiami.

 • Działkowiec widział podejrzanego mężczyznę niedaleko domu Haliny G.

  W miniony piątek przed krośnieńskim sądem zeznawało kolejnych dziesięć osób w procesie Janusza G. oskarżonego o zabójstwo żony. Proces jest poszlakowy, gdyż nie ma ani ciała ani narzędzia zbrodni.

 • Salon Optyczny "Twój Optyk" zaprasza na wiosenne promocje

   

  Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z najnowszych promocji które aktualnie są dostępne w Salonie Optycznym "Twój Optyk"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105