Strona główna

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie lipca

10
Napisany dnia: 09.08.2018, 11:28 , Tagi: Brak

W lipcowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOToEye bierze udział 21 zdjęć. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie, zdaniem Internautów, trwa do 19 sierpnia 2018 r. Autor zdjęcia wybranego poprzez głosowanie internetowe otrzyma zestaw promocyjny.

24 sierpnia br. zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie lipca, wybrane przez komisję konkursową. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma 100 zł.

 Zagłosować można na stronie https://um.jaslo.pl/pl/fotoeye-2018/

Jednocześnie przypominamy, że do końca sierpnia można zgłaszać zdjęcia do konkursu na najlepsze „zdjęcie sierpnia”.

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rty
dnia 09.08.2018, 12:25. Identyfikator użytkownika: 9QA4hAGh1FtV
Ocena
komentarza:
8
Kto dopuszcza te zdjęcia do konkursu i dlaczego nie ma wcześniejszej weryfikacji pod kątem dopuszczenia? Bo tak szczerze mówiąc to nie ma na co głosować.
Przeważają amatorskie zdjęcia robione telefonem komórkowym. Słaby ten konkurs.
@ abc
dnia 09.08.2018, 13:50. Identyfikator użytkownika: np9huKePdUFq
Ocena
komentarza:
6
Faktycznie poziom bardzo słaby, nie mówiąc już o jakości tychże fotografii. Kompozycja na większości leży, podobnie jak to że niektóre zdjęcia są po prostu przechylone. Dalej jak nie szum, to brak ostrości. Trochę słabo...
@ fgh
dnia 09.08.2018, 14:35. Identyfikator użytkownika: KJvjdTf3SMI7
Ocena
komentarza:
2
Dlaczego zdjęcie lipca? Przecież głosowanie jest w sierpniu.
@ Greg UK
dnia 09.08.2018, 16:12. Identyfikator użytkownika: 8xUlSztIG65p
Ocena
komentarza:
7
Oczywiście jak to w Jaśle czas stanął w miejscu i na iPhonie X ten link i to całe badziewie nie chce się otworzyć.
Ludzie kiedy Wy wyjdziecie z tej mentalnej jaskini?
Najlepiej zróbcie pokaz slajdów na rynku z prac konkursowych...
Będzie oldschoolowo, tak jak lubicie.
@ On
dnia 10.08.2018, 07:05. Identyfikator użytkownika: WKs0blwpRzRf
Ocena
komentarza:
13
Dlaczego do konkursu związanego z Jasłem zgłaszane są zdjęcia kwiatków, owadów i innych głupot?
@ do on
dnia 13.08.2018, 12:23. Identyfikator użytkownika: 54G6Fxjg5ZZn
Ocena
komentarza:
4
Masz w stu procentach rację. Zdjęcia kwiatków i owadów można prezentować na dowolnej wystawie na całym świecie. U nas powinien być konkurs związany z jasielskim pejzażem, ludźmi, lokalną kulturą czy nawet kuchnią. wszystko, co jasielskie jest dla nas ciekawe.
@ elf
dnia 10.08.2018, 10:19. Identyfikator użytkownika: mF3At7gsSP4e
Ocena
komentarza:
6
Podpis z błędem na zdjęciu nr 1 . " Kaminica"
@ kkj
dnia 11.08.2018, 13:03. Identyfikator użytkownika: URUbVKFpIIDb
Ocena
komentarza:
4
Co za koszmar...
@ Pająk
dnia 13.08.2018, 13:31. Identyfikator użytkownika: HCpslTAA4Swy
Ocena
komentarza:
-2
Moi DRODZY !!!
Najpierw zapoznajcie się w sposób zrozumiały z regulaminem konkursowym, a potem piszcie głupie komentarze!!!
Dobrze się zawsze pisze i kogoś obraża ale czterech liter, aby coś pożytecznego zrobić, albo rozwinąć swoją pasję to już ciężko!!!
@ abc
dnia 14.08.2018, 17:50. Identyfikator użytkownika: 544jt1KeYufo
Ocena
komentarza:
2
W czasach gdzie ponad połowa ludzi twierdzi że ich pasją jest robienie zdjęć i słuchanie muzyki powinno się patrzeć inaczej na tego typu konkursy. Samo zrobienie zdjęcia jest teraz dziecinnie proste, nie wymaga absolutnie żadnej wiedzy - co niestety skutkuje takimi marnymi efektami jak w tym konkursie. Dlatego co tu oceniać? To że ktoś potrafił stuknąć w ekran smartfona? Czy na prawdę o to chodzi w takich konkursach?
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Syn i brat Janusza G. odmówili składania wyjaśnień

  Trwa proces w głośnej sprawie przeciwko Januszowi G. oskarżonemu o zabójstwo swojej byłej żony Haliny, pielęgniarki z Jasła. W miniony piątek sąd przesłuchał kolejnych świadków. W sądzie stawili się syn Janusza G. - Bartłomiej i jego brat Andrzej. Obaj skorzystali z odmowy do składania zeznań.

 • Wezbrane wody w rzece Ropie nie spędzą już więcej snu z powiek mieszkańcom

   

  Mieszkańcy Pustej Woli, Siedlisk Sławęcińskich, Przysiek i Trzcinicy, mogą czuć się bezpieczniej. Dzięki budowie lewego obwałowania rzeki Ropy, przy intensywnych opadach deszczu i w obliczu wzbierających wód na rzece Ropie będą spać spokojniej. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie zadania inwestycyjnego, którego wartość wyniosła blisko 8,4 mln zł.

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

   

  W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105