Strona główna

Zagłosuj na najlepsze zdjęcie lipca

10
Napisany dnia: 09.08.2018, 11:28 , Tagi: Brak

W lipcowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOToEye bierze udział 21 zdjęć. Głosowanie internetowe na najlepsze zdjęcie, zdaniem Internautów, trwa do 19 sierpnia 2018 r. Autor zdjęcia wybranego poprzez głosowanie internetowe otrzyma zestaw promocyjny.

24 sierpnia br. zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie lipca, wybrane przez komisję konkursową. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma 100 zł.

 Zagłosować można na stronie https://um.jaslo.pl/pl/fotoeye-2018/

Jednocześnie przypominamy, że do końca sierpnia można zgłaszać zdjęcia do konkursu na najlepsze „zdjęcie sierpnia”.

Zapraszamy do udziału i głosowania!

UMJ

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ rty
dnia 09.08.2018, 12:25. Identyfikator użytkownika: 9QA4hAGh1FtV
Ocena
komentarza:
10
Kto dopuszcza te zdjęcia do konkursu i dlaczego nie ma wcześniejszej weryfikacji pod kątem dopuszczenia? Bo tak szczerze mówiąc to nie ma na co głosować.
Przeważają amatorskie zdjęcia robione telefonem komórkowym. Słaby ten konkurs.
@ abc
dnia 09.08.2018, 13:50. Identyfikator użytkownika: np9huKePdUFq
Ocena
komentarza:
7
Faktycznie poziom bardzo słaby, nie mówiąc już o jakości tychże fotografii. Kompozycja na większości leży, podobnie jak to że niektóre zdjęcia są po prostu przechylone. Dalej jak nie szum, to brak ostrości. Trochę słabo...
@ fgh
dnia 09.08.2018, 14:35. Identyfikator użytkownika: KJvjdTf3SMI7
Ocena
komentarza:
1
Dlaczego zdjęcie lipca? Przecież głosowanie jest w sierpniu.
@ Greg UK
dnia 09.08.2018, 16:12. Identyfikator użytkownika: 8xUlSztIG65p
Ocena
komentarza:
9
Oczywiście jak to w Jaśle czas stanął w miejscu i na iPhonie X ten link i to całe badziewie nie chce się otworzyć.
Ludzie kiedy Wy wyjdziecie z tej mentalnej jaskini?
Najlepiej zróbcie pokaz slajdów na rynku z prac konkursowych...
Będzie oldschoolowo, tak jak lubicie.
@ On
dnia 10.08.2018, 07:05. Identyfikator użytkownika: WKs0blwpRzRf
Ocena
komentarza:
16
Dlaczego do konkursu związanego z Jasłem zgłaszane są zdjęcia kwiatków, owadów i innych głupot?
@ do on
dnia 13.08.2018, 12:23. Identyfikator użytkownika: 54G6Fxjg5ZZn
Ocena
komentarza:
6
Masz w stu procentach rację. Zdjęcia kwiatków i owadów można prezentować na dowolnej wystawie na całym świecie. U nas powinien być konkurs związany z jasielskim pejzażem, ludźmi, lokalną kulturą czy nawet kuchnią. wszystko, co jasielskie jest dla nas ciekawe.
@ elf
dnia 10.08.2018, 10:19. Identyfikator użytkownika: mF3At7gsSP4e
Ocena
komentarza:
7
Podpis z błędem na zdjęciu nr 1 . " Kaminica"
@ kkj
dnia 11.08.2018, 13:03. Identyfikator użytkownika: URUbVKFpIIDb
Ocena
komentarza:
5
Co za koszmar...
@ Pająk
dnia 13.08.2018, 13:31. Identyfikator użytkownika: HCpslTAA4Swy
Ocena
komentarza:
-3
Moi DRODZY !!!
Najpierw zapoznajcie się w sposób zrozumiały z regulaminem konkursowym, a potem piszcie głupie komentarze!!!
Dobrze się zawsze pisze i kogoś obraża ale czterech liter, aby coś pożytecznego zrobić, albo rozwinąć swoją pasję to już ciężko!!!
@ abc
dnia 14.08.2018, 17:50. Identyfikator użytkownika: 544jt1KeYufo
Ocena
komentarza:
3
W czasach gdzie ponad połowa ludzi twierdzi że ich pasją jest robienie zdjęć i słuchanie muzyki powinno się patrzeć inaczej na tego typu konkursy. Samo zrobienie zdjęcia jest teraz dziecinnie proste, nie wymaga absolutnie żadnej wiedzy - co niestety skutkuje takimi marnymi efektami jak w tym konkursie. Dlatego co tu oceniać? To że ktoś potrafił stuknąć w ekran smartfona? Czy na prawdę o to chodzi w takich konkursach?
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105