Strona główna

Zakochaj się w smaku naszych burgerów!

Napisany dnia: 17.12.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Burgery przezywają renesans – z okresu w którym kojarzyły się z niskiej jakości jedzeniem przygotowywanym na szybko stały się prawdziwym wyzwaniem dla kreatorów smaku oraz smakoszy, którzy poszukują nowych wrażeń i kulinarnych doznań. Miłośnikom burgerów stara się je zapewnić "Kochany Burger" Bistro, który z miłości do jedzenia serwuje to, co najlepsze dla podniebienia.

"Kochany Burger" Bistro to zupełnie nowa marka na lokalnym rynku, stworzona przez ludzi z pasją którzy chcą się podzielić z innymi tym, co dopracowali do perfekcji. Nieograniczona kreatywność oraz miłość do jedzenia to są dwie cechy miejsca w którym poznasz zupełnie nowy smak popularnej potrawy.

Każdego dnia dochodzi do burzy mózgów, której efektem jest ulepszanie lub tworzenie nieprzeciętnych pozycji dzięki którym klienci mogą delektować się nowymi doznaniami smakowymi. Kreowanie nowych potraw, szczególnie sezonowych, uzależnionych od dostępnych w danym okresie produktów opierają w dużej mierze na pomysłach i inicjatywach klientów, którzy przyczyniają się do budowy marki spełniającej wysoki poziom oczekiwań.

Obecnie w menu „Kochany Burger“ Bistro  znajdziecie 11 pozycji, które zdołają zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Dużą popularnością cieszą się góral z żurawinką, cebulką prażoną i serem wędzonym oraz nachos z chipsami tortillas. Tutaj znajdziesz również coś dla odważnych - nieprzyzwoicie mega ostry - jesz na własną odpowiedzialność, oraz byczy burger dla prawdziwych łasuchów. Burgery serwowane przez bistro składają się z wysokiej jakości składników.

Oprócz smacznego jedzenia w ofercie można znaleźć również piwa pierwszego na Podkarpaciu browaru rzemieślniczego z Wojkówki. Klienci mogą rozkoszować się różnymi gatunkami piw mętnych i niepasteryzowanych do których produkcji woda czerpana jest z własnego ujęcia głębinowego zlokalizowanego w strefie chronionego krajobrazu Czarnorzecko - Strzyżowskiego.

Nowe smaki możecie śledzić na profilu facebook’owym >> https://www.facebook.com/KochanyBurgerJaslo/

Zapraszamy wszystkich serdecznie

"Kochany Burger": podane z sercem
Stacja Orlen (Energopal) Jasło ul. Metzgera 38 (do dyspozycji klientów parking)

Do zobaczenia!

Artykuł sponsorowany

 • Wiosenna promocje w punktach nc+ w Jaśle

   

  WIOSENNE PROMOCJE w punktach nc+ w Jaśle - odbierz DEKODER 4K ZA 1 ZŁ MIESIĘCZNIE i ciesz się telewizją w najwyższej jakości!

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Zmarł Józef Biernacki wieloletni prezes JKMiRJ

  We wtorek 12 marca br. zmarł w wieku 70 lat Józef Biernacki, współzałożyciel Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego w Jaśle oraz jego wieloletni prezes. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • Podróżnicy z Jasła wyróżnieni na festiwalu "Kolosy"

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki, którzy w minionym roku zakończyli zimowy trawers Karpat, otrzymali wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU na 21. Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów "Kolosy" w Gdyni...

 • Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Kraków - Jasło

   

  Podróżni, którzy korzystają z oferty połączeń kolejowych Kraków – Jasło – Kraków wkrótce mogą spodziewać się utrudnień w ruchu pociągów. Ich powodem są planowane prace modernizacyjne na linii 108, które mają rozpocząć się już niebawem.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105