Strona główna

Zakochaj się w smaku naszych burgerów!

Napisany dnia: 17.12.2018, 07:00 , Tagi: Brak

Burgery przezywają renesans – z okresu w którym kojarzyły się z niskiej jakości jedzeniem przygotowywanym na szybko stały się prawdziwym wyzwaniem dla kreatorów smaku oraz smakoszy, którzy poszukują nowych wrażeń i kulinarnych doznań. Miłośnikom burgerów stara się je zapewnić "Kochany Burger" Bistro, który z miłości do jedzenia serwuje to, co najlepsze dla podniebienia.

"Kochany Burger" Bistro to zupełnie nowa marka na lokalnym rynku, stworzona przez ludzi z pasją którzy chcą się podzielić z innymi tym, co dopracowali do perfekcji. Nieograniczona kreatywność oraz miłość do jedzenia to są dwie cechy miejsca w którym poznasz zupełnie nowy smak popularnej potrawy.

Każdego dnia dochodzi do burzy mózgów, której efektem jest ulepszanie lub tworzenie nieprzeciętnych pozycji dzięki którym klienci mogą delektować się nowymi doznaniami smakowymi. Kreowanie nowych potraw, szczególnie sezonowych, uzależnionych od dostępnych w danym okresie produktów opierają w dużej mierze na pomysłach i inicjatywach klientów, którzy przyczyniają się do budowy marki spełniającej wysoki poziom oczekiwań.

Obecnie w menu „Kochany Burger“ Bistro  znajdziecie 11 pozycji, które zdołają zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Dużą popularnością cieszą się góral z żurawinką, cebulką prażoną i serem wędzonym oraz nachos z chipsami tortillas. Tutaj znajdziesz również coś dla odważnych - nieprzyzwoicie mega ostry - jesz na własną odpowiedzialność, oraz byczy burger dla prawdziwych łasuchów. Burgery serwowane przez bistro składają się z wysokiej jakości składników.

Oprócz smacznego jedzenia w ofercie można znaleźć również piwa pierwszego na Podkarpaciu browaru rzemieślniczego z Wojkówki. Klienci mogą rozkoszować się różnymi gatunkami piw mętnych i niepasteryzowanych do których produkcji woda czerpana jest z własnego ujęcia głębinowego zlokalizowanego w strefie chronionego krajobrazu Czarnorzecko - Strzyżowskiego.

Nowe smaki możecie śledzić na profilu facebook’owym >> https://www.facebook.com/KochanyBurgerJaslo/

Zapraszamy wszystkich serdecznie

"Kochany Burger": podane z sercem
Stacja Orlen (Energopal) Jasło ul. Metzgera 38 (do dyspozycji klientów parking)

Do zobaczenia!

Artykuł sponsorowany

 • Czy wyłonią wykonawcę budowy łącznika pomiędzy rondami?

  W tym roku planowana jest budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle. W ubiegłym roku Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na realizację tego zadania inwestycyjnego. Sęk w tym, że oferty firm przekraczają zaplanowany budżet dwu a nawet trzykrotnie.

 • Gmina likwiduje bariery

  Od stycznia br. osoby niepełnosprawne bądź mające kłopoty z poruszaniem się mogą korzystać z podnośnika pionowego zamontowanego przy budynku Urzędu Gminy Jasło. Ponadto na parterze budynku powstało Biuro Obsługi Klienta. To pozwoli im na załatwienie ich niezbędnych spraw urzędowych oraz lepszą obsługę.

 • Zapraszają na podróż do przeszłości Jasła

   

  Dzisiaj, zaraz po północy ruszył wyjątkowy serwis o historii miasta – www.17stycznia.pl. Jest to internetowa galeria zdjęć 17 budynków, które niestety już nie istnieją, jednak zachowały się na pocztówkach i fotografiach.

 • Będą podwyżki dla techników RTG

  Koniec sporu zbiorowego z dyrektorem jasielskiego szpitala. Dwudziestu techników elektroradiologii otrzyma podwyżki, o które walczyli od połowy października br. Dzisiaj odbyły się negocjacje, których efektem jest zawarcie porozumienia w zakresie żądań wysuwanych przez pracowników RTG.

 • Policja bada sprawę budżetu obywatelskiego

  Końcem ubiegłego roku burmistrz Jasła zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na nieuprawnionym wykorzystaniu danych osobowych w procesie internetowego głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Obecnie trwają czynności sprawdzające, czy doszło do złamania prawa.

 • Projekty szkoleniowe ze stażami

   

  Firma INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projektach szkoleniowo - stażowych.

 • W Jaśle zapłonęły „światełka do nieba” dla Pawła Adamowicza

   

  W miejscu gdzie jeszcze wczoraj stała scena, na której odbyły się występy artystów w ramach 27. Finału WOŚP dziś zapłonęły znicze. Tak kilkudziesięciu jaślan postanowiło upamiętnić zmarłego dzisiaj Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, który padł ofiarą zamachowca.

 • Jasło pobiło rekord!

   

  Podczas 27. Finału WOŚP w Jaśle i wielu miejscowościach powiatu jasielskiego zebrano ponad 100 tysięcy złotych. Pieniądze z tegorocznej edycji kwesty pozwolą na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Wybrano nowy Zarząd Powiatu

  Wczoraj podczas sesji nadzwyczajnej Stanisław Pankiewicz większością radnych został wybrany na stanowisko wicestarosty jasielskiego. Etatowym członkiem zarządu został Jan Muzyka, zaś jego miejsce nieetatowego członka zajął Ryszard Lisowski.

 • Jasielskie technikum najlepsze na Podkarpaciu

   

  10 stycznia w Warszawie odbył się 21. finał Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Wysokie miejsce w rankingu zajęło Technikum nr 4 z Oddz. Integracyjnymi w ZS nr 4 w Jaśle, które okazało się najlepszą tego typu placówką w całym województwie podkarpackim. Jak w rankingu wypadły pozostałe jasielskie technika i licea?

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105