Strona główna

Zatrzymano poszukiwaną listem gończym

13
Napisany dnia: 12.02.2018, 14:27 , Tagi: Brak

Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu, skąd została przewieziona do zakładu karnego.

W ubiegłym tygodniu policjanci z brzozowskiej komendy na terenie Jasła zatrzymali kobietę poszukiwaną na podstawie listów gończych oraz europejskiego nakazu aresztowania. 47-latka od kilku lat przebywała poza granicami kraju. Mieszkanka gminy Brzozów została skazana za oszustwa na karę 2,5 roku pozbawienia wolności.

Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie, a następnie przewieziona do zakładu karnego.

KPP Brzozów

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ lipton
dnia 12.02.2018, 15:11. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
50
Ryszard skazany i dalej nic go nie rusza a tu parę groszy oszukała i batonika danusie w sklepie zjadła i złapali i nagrody będą sukces policji .
@ Jozin z Bazin
dnia 12.02.2018, 15:24. Identyfikator użytkownika: xJZ6Bd1UNN2R
Ocena
komentarza:
7
A co Policja ma do tego? nie oni wydają nakaz, oni go dostają i mają zrobić swoje.
Zamknijcie się w końcu i skończcie z tą nagonką. JP na 99% - bo jak ktoś mi auto porysuje to zadzwonię po Policje... Żałosne.
@ Max Szyderko
dnia 12.02.2018, 15:42. Identyfikator użytkownika: hMWP9dF8KzhP
Ocena
komentarza:
-16
Odczep się od Ryszarda, jest ciężko chory, nie może iść garować...
@ jozin
dnia 12.02.2018, 16:04. Identyfikator użytkownika: Fzdo9MQWOC6k
Ocena
komentarza:
5
lipton z szyderko do nauki gimbusy!
@ stary
dnia 12.02.2018, 17:20. Identyfikator użytkownika: PArCi5CwlEDY
Ocena
komentarza:
36
stare przysłowie jak kraść to miliony,wtedy się nie siedzi bo jest się czym podzielić.
@ Fragola
dnia 12.02.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: 57mzqDqIRUjx
Ocena
komentarza:
5
To ty idz za niego garować adwokacie społeczmy
@ AJAK
dnia 14.02.2018, 01:16. Identyfikator użytkownika: vspIsQe9erjA
Ocena
komentarza:
0
Cel ryzyka wart :D
@ marysia
dnia 12.02.2018, 16:36. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
-1
Lipton skończył korenspondencyjnie atomistyke w Lenigradzie i w Murmańsku był inżynierem montażu reaktorów atomowych na okrętach podwodnych Kursk itp w Polsce 4 klasy czytać i piazć
@ zawodowy plebaniarz
dnia 12.02.2018, 22:32. Identyfikator użytkownika: 3nhy75GZ6aPd
Ocena
komentarza:
-1
Pąstwo to taka organizacja która ma monopol na stosowanie przemocy.
@ gg
dnia 12.02.2018, 23:07. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
8
Dziecko idz już spać bo jutro znów na języku polskim będziesz spał a potem kolejny raz zrobisz z siebie pośmiewisko. "Pąstwo" co to jest???
@ onon
dnia 13.02.2018, 01:25. Identyfikator użytkownika: GvELWNqJDqf5
Ocena
komentarza:
2
Ciekaw jestem gdzie jasielscy policjanci polują na przestępców xD
@ w lesie
dnia 13.02.2018, 05:10. Identyfikator użytkownika: k1hTB5YPsGrd
Ocena
komentarza:
0
w lesie w krzakach grajac w neta i minusy stawiajac bawia sie zeby bylo bezpiecznie i noccka przeleciala a pensja byla tam jest milicja.w krzakach na wsi kaza rolnikowi zbierac pol lopaty blota zrby go upokorzyc a jak we wsi x 5 km dalej caka jezdnia w odvhodavh to tam nie dotra bo by passata ubrudzili sobie ...albio zlapsli ,, PRZESTEPCE CO UKRAFL BUTELKE PIWA :-)))
@ pytający
dnia 13.02.2018, 08:49. Identyfikator użytkownika: nEZb7MVhK5f1
Ocena
komentarza:
0
"Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski" - to z Polski już nie można wyjechać ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105