Strona główna

Zatrzymano poszukiwaną listem gończym

13
Napisany dnia: 12.02.2018, 14:27 , Tagi: Brak

Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu, skąd została przewieziona do zakładu karnego.

W ubiegłym tygodniu policjanci z brzozowskiej komendy na terenie Jasła zatrzymali kobietę poszukiwaną na podstawie listów gończych oraz europejskiego nakazu aresztowania. 47-latka od kilku lat przebywała poza granicami kraju. Mieszkanka gminy Brzozów została skazana za oszustwa na karę 2,5 roku pozbawienia wolności.

Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie, a następnie przewieziona do zakładu karnego.

KPP Brzozów

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ lipton
dnia 12.02.2018, 15:11. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
50
Ryszard skazany i dalej nic go nie rusza a tu parę groszy oszukała i batonika danusie w sklepie zjadła i złapali i nagrody będą sukces policji .
@ Jozin z Bazin
dnia 12.02.2018, 15:24. Identyfikator użytkownika: xJZ6Bd1UNN2R
Ocena
komentarza:
7
A co Policja ma do tego? nie oni wydają nakaz, oni go dostają i mają zrobić swoje.
Zamknijcie się w końcu i skończcie z tą nagonką. JP na 99% - bo jak ktoś mi auto porysuje to zadzwonię po Policje... Żałosne.
@ Max Szyderko
dnia 12.02.2018, 15:42. Identyfikator użytkownika: hMWP9dF8KzhP
Ocena
komentarza:
-16
Odczep się od Ryszarda, jest ciężko chory, nie może iść garować...
@ jozin
dnia 12.02.2018, 16:04. Identyfikator użytkownika: Fzdo9MQWOC6k
Ocena
komentarza:
5
lipton z szyderko do nauki gimbusy!
@ stary
dnia 12.02.2018, 17:20. Identyfikator użytkownika: PArCi5CwlEDY
Ocena
komentarza:
36
stare przysłowie jak kraść to miliony,wtedy się nie siedzi bo jest się czym podzielić.
@ Fragola
dnia 12.02.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: 57mzqDqIRUjx
Ocena
komentarza:
5
To ty idz za niego garować adwokacie społeczmy
@ AJAK
dnia 14.02.2018, 01:16. Identyfikator użytkownika: vspIsQe9erjA
Ocena
komentarza:
0
Cel ryzyka wart :D
@ marysia
dnia 12.02.2018, 16:36. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
-1
Lipton skończył korenspondencyjnie atomistyke w Lenigradzie i w Murmańsku był inżynierem montażu reaktorów atomowych na okrętach podwodnych Kursk itp w Polsce 4 klasy czytać i piazć
@ zawodowy plebaniarz
dnia 12.02.2018, 22:32. Identyfikator użytkownika: 3nhy75GZ6aPd
Ocena
komentarza:
-1
Pąstwo to taka organizacja która ma monopol na stosowanie przemocy.
@ gg
dnia 12.02.2018, 23:07. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
8
Dziecko idz już spać bo jutro znów na języku polskim będziesz spał a potem kolejny raz zrobisz z siebie pośmiewisko. "Pąstwo" co to jest???
@ onon
dnia 13.02.2018, 01:25. Identyfikator użytkownika: GvELWNqJDqf5
Ocena
komentarza:
2
Ciekaw jestem gdzie jasielscy policjanci polują na przestępców xD
@ w lesie
dnia 13.02.2018, 05:10. Identyfikator użytkownika: k1hTB5YPsGrd
Ocena
komentarza:
0
w lesie w krzakach grajac w neta i minusy stawiajac bawia sie zeby bylo bezpiecznie i noccka przeleciala a pensja byla tam jest milicja.w krzakach na wsi kaza rolnikowi zbierac pol lopaty blota zrby go upokorzyc a jak we wsi x 5 km dalej caka jezdnia w odvhodavh to tam nie dotra bo by passata ubrudzili sobie ...albio zlapsli ,, PRZESTEPCE CO UKRAFL BUTELKE PIWA :-)))
@ pytający
dnia 13.02.2018, 08:49. Identyfikator użytkownika: nEZb7MVhK5f1
Ocena
komentarza:
0
"Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski" - to z Polski już nie można wyjechać ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105