Strona główna

Zatrzymano poszukiwaną listem gończym

13
Napisany dnia: 12.02.2018, 14:27 , Tagi: Brak

Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski. Zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu, skąd została przewieziona do zakładu karnego.

W ubiegłym tygodniu policjanci z brzozowskiej komendy na terenie Jasła zatrzymali kobietę poszukiwaną na podstawie listów gończych oraz europejskiego nakazu aresztowania. 47-latka od kilku lat przebywała poza granicami kraju. Mieszkanka gminy Brzozów została skazana za oszustwa na karę 2,5 roku pozbawienia wolności.

Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie, a następnie przewieziona do zakładu karnego.

KPP Brzozów

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ lipton
dnia 12.02.2018, 15:11. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
50
Ryszard skazany i dalej nic go nie rusza a tu parę groszy oszukała i batonika danusie w sklepie zjadła i złapali i nagrody będą sukces policji .
@ Jozin z Bazin
dnia 12.02.2018, 15:24. Identyfikator użytkownika: xJZ6Bd1UNN2R
Ocena
komentarza:
7
A co Policja ma do tego? nie oni wydają nakaz, oni go dostają i mają zrobić swoje.
Zamknijcie się w końcu i skończcie z tą nagonką. JP na 99% - bo jak ktoś mi auto porysuje to zadzwonię po Policje... Żałosne.
@ Max Szyderko
dnia 12.02.2018, 15:42. Identyfikator użytkownika: hMWP9dF8KzhP
Ocena
komentarza:
-16
Odczep się od Ryszarda, jest ciężko chory, nie może iść garować...
@ jozin
dnia 12.02.2018, 16:04. Identyfikator użytkownika: Fzdo9MQWOC6k
Ocena
komentarza:
5
lipton z szyderko do nauki gimbusy!
@ stary
dnia 12.02.2018, 17:20. Identyfikator użytkownika: PArCi5CwlEDY
Ocena
komentarza:
36
stare przysłowie jak kraść to miliony,wtedy się nie siedzi bo jest się czym podzielić.
@ Fragola
dnia 12.02.2018, 19:19. Identyfikator użytkownika: 57mzqDqIRUjx
Ocena
komentarza:
5
To ty idz za niego garować adwokacie społeczmy
@ AJAK
dnia 14.02.2018, 01:16. Identyfikator użytkownika: vspIsQe9erjA
Ocena
komentarza:
0
Cel ryzyka wart :D
@ marysia
dnia 12.02.2018, 16:36. Identyfikator użytkownika: Koi8ISsWLntH
Ocena
komentarza:
-1
Lipton skończył korenspondencyjnie atomistyke w Lenigradzie i w Murmańsku był inżynierem montażu reaktorów atomowych na okrętach podwodnych Kursk itp w Polsce 4 klasy czytać i piazć
@ zawodowy plebaniarz
dnia 12.02.2018, 22:32. Identyfikator użytkownika: 3nhy75GZ6aPd
Ocena
komentarza:
-1
Pąstwo to taka organizacja która ma monopol na stosowanie przemocy.
@ gg
dnia 12.02.2018, 23:07. Identyfikator użytkownika: 0Q548tj2C5KS
Ocena
komentarza:
8
Dziecko idz już spać bo jutro znów na języku polskim będziesz spał a potem kolejny raz zrobisz z siebie pośmiewisko. "Pąstwo" co to jest???
@ onon
dnia 13.02.2018, 01:25. Identyfikator użytkownika: GvELWNqJDqf5
Ocena
komentarza:
2
Ciekaw jestem gdzie jasielscy policjanci polują na przestępców xD
@ w lesie
dnia 13.02.2018, 05:10. Identyfikator użytkownika: k1hTB5YPsGrd
Ocena
komentarza:
0
w lesie w krzakach grajac w neta i minusy stawiajac bawia sie zeby bylo bezpiecznie i noccka przeleciala a pensja byla tam jest milicja.w krzakach na wsi kaza rolnikowi zbierac pol lopaty blota zrby go upokorzyc a jak we wsi x 5 km dalej caka jezdnia w odvhodavh to tam nie dotra bo by passata ubrudzili sobie ...albio zlapsli ,, PRZESTEPCE CO UKRAFL BUTELKE PIWA :-)))
@ pytający
dnia 13.02.2018, 08:49. Identyfikator użytkownika: nEZb7MVhK5f1
Ocena
komentarza:
0
"Brzozowscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną dwoma listami gończymi. W 2011 roku Sąd Okręgowy w Krośnie wydał europejski nakaz aresztowania kobiety, ponieważ 47-latka wyjechała z Polski" - to z Polski już nie można wyjechać ???
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105