Strona główna

Zawodnicy "Jasielskiego Klubu Sportów Walki" z medalami

12
Napisany dnia: 06.02.2018, 08:32 , Tagi: Brak

Nowy Sącz okazał się szczęśliwy dla zawodników JKSW. Z zawodów NITUS Euroliga vol.8 które odbyły się w minioną sobotę przywieźli dwa medale.

 

Srebrny krążek do Jasła przywiózł Wojciech Buś, który musiał uznać wyższość młodego, lecz doświadczonego Norberta Joba, trenującego w Centrum Sportów Walki HALNY Nowy Sącz. Walka odbyła się w formule kick light, a więc bez użycia kolan.

Marcin Dziadosz, drugi z podopiecznych trenera Jerzego Pilarza w walce finałowej pokonał Jakuba Lipę wygrywając dwie rundy. Zawodnik JKSW okazał się najlepszy w kategorii do 81 kg w formule k1.

To nie jedyne sukcesy jaślan. W grudniu zawodnicy JKSW wzięli udział w zawodach Otartej Ligi Śląska w Kickboxingu, które odbyły się w Mysłowicach.

W swoich kategoriach wagowych najlepsi okazali się: Michał Marczak w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -89 kg. Pierwsze miejsce wywalczyła również Wiola Grodzka. Zawodniczka była bezkonkurencyjna w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -42 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Wojciech Buś, który na pierwszym miejscu zakończył rywalizację w kick light oraz light contact, kat. wagowa do -84 kg. 

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kier
dnia 06.02.2018, 12:21. Identyfikator użytkownika: m1gUVNu7Q7ha
Ocena
komentarza:
7
Brawo chłopaki robicie super robotę mimo że kasa miejska wspiera judo i karate nieporównywalnie wysokimi dotacjami w stosunku do was.
@ budoka
dnia 06.02.2018, 20:36. Identyfikator użytkownika: lm03AZWQEsJN
Ocena
komentarza:
-8
ech , wciąż to samo mało kasy i mało kasy bo więcej mają ci co mają więcej , kick boxing i tak skorzystał na karate i judo, bo gdyby nie te dyscypliny to nie byłoby PCSW, róbcie wyniki , pokazujcie , że macie wojowników , a b ędzie i dla was cos więcej
@ Krzycho
dnia 06.02.2018, 22:24. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
5
Budoka nie jestem sportowcem ani fanem kogoś ale próżny i przepełniony pychą dla mnie mniej niż zero to wypowiedźa mnie uświadamia ze judoki to tak jak o was mówią.. ...
@ Somsiad
dnia 06.02.2018, 22:35. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
-3
Gratulacje Panowie.! Widzę że bracia Czarne... I Krygo... to są pany sportu w Jaśle ba w Polsce dziękujemy wam za to heh
@ HNS
dnia 07.02.2018, 08:16. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
-5
Haha... Masakra jak potrafią mydlic oczy , przykro nawet na to patrzec.
Nic nie znaczące jakieś lekkie kontakty dla osób początkujących i bijacy ich pan Wojciech.
I jeszcze pieniążki na to z urzędu miasta... Brawo Panowie oby tak dalej.
@ Zawodnik
dnia 11.02.2018, 01:01. Identyfikator użytkownika: xUHClD2ps4NA
Ocena
komentarza:
0
Hans na zwycięstwa trzeba coś pokazać i brawo dla Pana Wojciecha bo teraz o nim dużo jeździ na xawodzawody i zbiera medale oby tak dalej Wojtek powodzenia
@ Jasło
dnia 12.02.2018, 00:09. Identyfikator użytkownika: 7BB5LXYmoUaw
Ocena
komentarza:
-6
Kasa idzie na Judo i Karate, ale w tych dyscyplinach zawodnicy i zawodniczki mają osiągnięcia na poziomie Mistrzostw Polski i Europy od wielu lat! W Jaśle nie ma takich osób z aż takim talentem by móc konkurować np. w MMA czy K-1 na poziomie KRAJOWYM (a co dopiero Europejskim). Tak więc na taką amatorską zabawę pieniędzy nie ma. Jak ktoś ma talent to szybko pnie się po szczeblach kariery mimo nawet złych warunków materialnych (większość mistrzów) Co to za poziom ,,otwarta liga..." Wygraj jeden z drugim MP, ME to was koś zobaczy i kasa będzie, a nie że miasto ma sponsorować. Lepiej w tym wypadku, żeby miasto dawało pieniądze na jakieś darmowe zajęcia dla dzieciaków, np. zajęcia na basenie lub szpital gdzie pieniądze są potrzebne.
Zaraz ktoś napisze wypociny w stylu ,,chodź i ćwicz, pokaż co umiesz itd." tylko, że to nie rusza ludzi którzy znają realia.
@ odp Kasia
dnia 12.02.2018, 20:48. Identyfikator użytkownika: Foae7VMyf1Mn
Ocena
komentarza:
0
Walnij sie w łeb, talencie :) Ty nie wiesz o czym piszesz, chcesz być fajny, czy kolejny raz leczysz kompleksy na Jasło4u...
@ Jaślanin
dnia 13.02.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: QOEZcwwmF3xb
Ocena
komentarza:
-1
haha... Pan Wojciech zajmuje 2 miejsce w walce rankingowej gdzie jest albo wygrany albo przegrany hahahaha , ale czy to ważne ? JEST LANS :D . Obraz nędzy i rozpaczy.
@ Abc
dnia 13.02.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: nz5QALRnOdDs
Ocena
komentarza:
1
No ale walczy o lansuje się złotem jak i srebrem a jaslanie tacy jak powyżej to obraz nędzy! Panie Wojtku powodzenia
@ MB
dnia 14.02.2018, 12:43. Identyfikator użytkownika: k7K5EzUlOw8O
Ocena
komentarza:
1
Walczy?? wybiera sobie gdzie jechać i dobierają mu początkujących zawodników , z reszta tak się sam zgłasza, jak machloje wychodzą na jaw to pojawiają się problemy jak na ostatniej Lidze w Nowym Sączu - Przyjechaliśmy dopingować zawodników w Jasła i wszystko widzieliśmy co wyprawia z reszta z tego co słychać na mieście nie pierwszy raz .
Stawia to w bardzo złym świetle kickboxing w Jaśle skoro nawet głośno organizator o tym mówi.
@ HNS
dnia 13.02.2018, 22:30. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
3
Fakt w wciskaniu medialnie ściemy to naprawdę mają wysoki poziom
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Ile zezwoleń na sprzedaż alkoholu będzie wydawać Jasło?

  Prezydent podpisał w styczniu nowelizację ustawy o ograniczeniu sprzedaży alkoholu. A to oznacza, że władze samorządowe wyznaczą miejsca, w których będzie można pić napoje alkoholowe, wprowadzą limit udzielania zezwoleń na sprzedaż wszystkich alkoholi. Mogą również zakazać ich sprzedaży nocą.

 • Ostatnie dni zapisów do przedszkoli w Jaśle!

  23 lutego mija termin składania wniosków o przyjęcie do jasielskich przedszkoli. Władze miasta wyznaczyły w tym roku termin o miesiąc wcześniej niż w latach poprzednich. 

 • Anna Kopeć odznaczona za niezwykłą odwagę w ratowaniu Żydów

  Gdy w 1942 r. rozpoczęły się masowe mordy Żydów, Anna i Stanisław Kopciowie postanowili pomóc zaprzyjaźnionej rodzinie Kruegerów w ukryciu ich najbliższych za ryzyko utraty własnego życia. Prezydent Andrzej Duda za ten bohaterski czyn odznaczył panią Annę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

 • Rozpoczyna się projekt dla osób młodych w wieku 18-29 lat „ODKRYJ SIEBIE I ZNAJDŹ ZATRUDNIENIE!”

 • Paliła się stodoła. Zagrożone były pobliskie domy

  Około 19.30 w miejscowości Czeluśnica wybuchł pożar budynku gospodarczego znajdującego się w bardzo bliskim sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Gdyby nieszybka akcja gaśnicza strażaków, ogień mógłby przenieść się na budynki mieszkalne.

 • Na tę halę czekano 210 lat!

  Mieszkańcy Nowego Żmigrodu, a w szczególności uczniowie Szkoły Podstawowej cieszą się z otwarcia nowej pełnowymiarowej hali sportowej. Z obiektu będą korzystać licealiści, przedszkolaki, a w godzinach popołudniowych dorośli mieszkańcy gminy. Budowa hali trwała dwa lata i kosztowała ponad 4 mln zł.<FOTOGALERIA>

 • W nogach mają już 1000 kilometrów!

   

  Weronika Łukaszewska i Sławomir Sanocki mają za sobą już ponad połowę dystansu wyprawy. Zimowa ekspedycja przez "Łuk Karpat Zima 2017/2018” wciąż trwa. Śmiałkowie początkiem lutego przekroczyli granicę i kontynuują przejście Karpat rumuńskich.

 • Wicestarosta jasielski aniołem stróżem

  Szpitale muszą dbać o sprzęt niezbędny do wykonywania diagnostyki na wysokim poziomie, jak również innych urządzeń przydatnych w poradniach. Do tego potrzebne są także dobre dusze, które pomogą w osiągnięciu celu...

 • Czy komendant Krzyżak odejdzie ze służby?

  Komendant jasielskiej policji zwrócił się do swojego przełożonego z prośbą o zwolnienie go ze służby w związku z nabyciem praw emerytalnych. Decyzję w tej sprawie podejmie szef Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Ma na to trzy miesiące.

 • Nowy sprzęt pozwoli dostrzec najmniejsze zmiany chorobowe!

  Od niedawna w Pracowni Endoskopii jasielskiego szpitala wykonywane są badania na nowym urządzeniu najnowszej generacji. To kolejny sprzęt zakupiony w ostatnich latach, dzięki któremu skuteczniej będzie można diagnozować pacjentów.

 • Czołowe zderzenie toyoty z chevroletem w Wolicy

   

  W Wolicy doszło dziś rano do groźnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wśród poszkodowanych jest dziecko.

 •  

  Zapraszamy  na bezpłatne szkolenia komputerowe składające się z 5 bloków tematycznych, w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie problemów z komputerem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105