Strona główna

Zawodnicy "Jasielskiego Klubu Sportów Walki" z medalami

12
Napisany dnia: 06.02.2018, 08:32 , Tagi: Brak

Nowy Sącz okazał się szczęśliwy dla zawodników JKSW. Z zawodów NITUS Euroliga vol.8 które odbyły się w minioną sobotę przywieźli dwa medale.

 

Srebrny krążek do Jasła przywiózł Wojciech Buś, który musiał uznać wyższość młodego, lecz doświadczonego Norberta Joba, trenującego w Centrum Sportów Walki HALNY Nowy Sącz. Walka odbyła się w formule kick light, a więc bez użycia kolan.

Marcin Dziadosz, drugi z podopiecznych trenera Jerzego Pilarza w walce finałowej pokonał Jakuba Lipę wygrywając dwie rundy. Zawodnik JKSW okazał się najlepszy w kategorii do 81 kg w formule k1.

To nie jedyne sukcesy jaślan. W grudniu zawodnicy JKSW wzięli udział w zawodach Otartej Ligi Śląska w Kickboxingu, które odbyły się w Mysłowicach.

W swoich kategoriach wagowych najlepsi okazali się: Michał Marczak w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -89 kg. Pierwsze miejsce wywalczyła również Wiola Grodzka. Zawodniczka była bezkonkurencyjna w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -42 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Wojciech Buś, który na pierwszym miejscu zakończył rywalizację w kick light oraz light contact, kat. wagowa do -84 kg. 

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kier
dnia 06.02.2018, 12:21. Identyfikator użytkownika: m1gUVNu7Q7ha
Ocena
komentarza:
8
Brawo chłopaki robicie super robotę mimo że kasa miejska wspiera judo i karate nieporównywalnie wysokimi dotacjami w stosunku do was.
@ budoka
dnia 06.02.2018, 20:36. Identyfikator użytkownika: lm03AZWQEsJN
Ocena
komentarza:
-9
ech , wciąż to samo mało kasy i mało kasy bo więcej mają ci co mają więcej , kick boxing i tak skorzystał na karate i judo, bo gdyby nie te dyscypliny to nie byłoby PCSW, róbcie wyniki , pokazujcie , że macie wojowników , a b ędzie i dla was cos więcej
@ Krzycho
dnia 06.02.2018, 22:24. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
5
Budoka nie jestem sportowcem ani fanem kogoś ale próżny i przepełniony pychą dla mnie mniej niż zero to wypowiedźa mnie uświadamia ze judoki to tak jak o was mówią.. ...
@ Somsiad
dnia 06.02.2018, 22:35. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje Panowie.! Widzę że bracia Czarne... I Krygo... to są pany sportu w Jaśle ba w Polsce dziękujemy wam za to heh
@ HNS
dnia 07.02.2018, 08:16. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
-6
Haha... Masakra jak potrafią mydlic oczy , przykro nawet na to patrzec.
Nic nie znaczące jakieś lekkie kontakty dla osób początkujących i bijacy ich pan Wojciech.
I jeszcze pieniążki na to z urzędu miasta... Brawo Panowie oby tak dalej.
@ Zawodnik
dnia 11.02.2018, 01:01. Identyfikator użytkownika: xUHClD2ps4NA
Ocena
komentarza:
2
Hans na zwycięstwa trzeba coś pokazać i brawo dla Pana Wojciecha bo teraz o nim dużo jeździ na xawodzawody i zbiera medale oby tak dalej Wojtek powodzenia
@ Jasło
dnia 12.02.2018, 00:09. Identyfikator użytkownika: 7BB5LXYmoUaw
Ocena
komentarza:
-7
Kasa idzie na Judo i Karate, ale w tych dyscyplinach zawodnicy i zawodniczki mają osiągnięcia na poziomie Mistrzostw Polski i Europy od wielu lat! W Jaśle nie ma takich osób z aż takim talentem by móc konkurować np. w MMA czy K-1 na poziomie KRAJOWYM (a co dopiero Europejskim). Tak więc na taką amatorską zabawę pieniędzy nie ma. Jak ktoś ma talent to szybko pnie się po szczeblach kariery mimo nawet złych warunków materialnych (większość mistrzów) Co to za poziom ,,otwarta liga..." Wygraj jeden z drugim MP, ME to was koś zobaczy i kasa będzie, a nie że miasto ma sponsorować. Lepiej w tym wypadku, żeby miasto dawało pieniądze na jakieś darmowe zajęcia dla dzieciaków, np. zajęcia na basenie lub szpital gdzie pieniądze są potrzebne.
Zaraz ktoś napisze wypociny w stylu ,,chodź i ćwicz, pokaż co umiesz itd." tylko, że to nie rusza ludzi którzy znają realia.
@ odp Kasia
dnia 12.02.2018, 20:48. Identyfikator użytkownika: Foae7VMyf1Mn
Ocena
komentarza:
1
Walnij sie w łeb, talencie :) Ty nie wiesz o czym piszesz, chcesz być fajny, czy kolejny raz leczysz kompleksy na Jasło4u...
@ Jaślanin
dnia 13.02.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: QOEZcwwmF3xb
Ocena
komentarza:
0
haha... Pan Wojciech zajmuje 2 miejsce w walce rankingowej gdzie jest albo wygrany albo przegrany hahahaha , ale czy to ważne ? JEST LANS :D . Obraz nędzy i rozpaczy.
@ Abc
dnia 13.02.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: nz5QALRnOdDs
Ocena
komentarza:
1
No ale walczy o lansuje się złotem jak i srebrem a jaslanie tacy jak powyżej to obraz nędzy! Panie Wojtku powodzenia
@ MB
dnia 14.02.2018, 12:43. Identyfikator użytkownika: k7K5EzUlOw8O
Ocena
komentarza:
0
Walczy?? wybiera sobie gdzie jechać i dobierają mu początkujących zawodników , z reszta tak się sam zgłasza, jak machloje wychodzą na jaw to pojawiają się problemy jak na ostatniej Lidze w Nowym Sączu - Przyjechaliśmy dopingować zawodników w Jasła i wszystko widzieliśmy co wyprawia z reszta z tego co słychać na mieście nie pierwszy raz .
Stawia to w bardzo złym świetle kickboxing w Jaśle skoro nawet głośno organizator o tym mówi.
@ HNS
dnia 13.02.2018, 22:30. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
2
Fakt w wciskaniu medialnie ściemy to naprawdę mają wysoki poziom
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Radni i burmistrz rozpoczęli swoją misję

   

  Dziś odbyła się sesja Rady Miejskiej Jasła, która zainaugurowała nową, pięcioletnią kadencję tego gremium. Radni złożyli uroczyste ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego rady.

 • Dzisiaj pierwsza sesja Rady Miejskiej na żywo

  Dzisiaj o godzinie 16.00 w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się pierwsza inauguracyjna sesja Rady Miejskiej VIII kadencji. Mieszkańcy Jasła od teraz będą mogli oglądać przebieg obrad online.

 • Aleksandra Tocka powaliła swym głosem na kolana!

  „Wielka Dama” Anny Jantar w wykonaniu wokalistki z Jasła – Aleksandry Tockiej zapewnił 21-letniej jaślance udział w drugim odcinku półfinału na żywo. W przyszłą sobotę odbędzie się kolejny etap, w którym widzowie wybiorą finalistów programu „The Voice of Poland”.

 • Zespół OMEGA Tomasza Berkowicza – Mistrzami Świata!

   

  Zespół OMEGA zdobył Mistrzostwo Świata! W tym roku wywalczyli oni Mistrzostwo Polski oraz pierwsze wicemistrzostwo Europy, wczoraj natomiast zdobyli Mistrzostwo Świata!

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Docenieni za pracę i zaangażowanie na rzecz jasielskiej społeczności

  W Jasielskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia pośmiertnie tytułów „Honorowy Obywatel Miasta Jasła” na ręce rodziny Karola Głowy oraz Stanisława Zubla, a także tytuł „Zasłużony dla Miasta Jasła” przyznany Stanisławowi Zającowi.

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105