Strona główna

Zawodnicy "Jasielskiego Klubu Sportów Walki" z medalami

12
Napisany dnia: 06.02.2018, 08:32 , Tagi: Brak

Nowy Sącz okazał się szczęśliwy dla zawodników JKSW. Z zawodów NITUS Euroliga vol.8 które odbyły się w minioną sobotę przywieźli dwa medale.

 

Srebrny krążek do Jasła przywiózł Wojciech Buś, który musiał uznać wyższość młodego, lecz doświadczonego Norberta Joba, trenującego w Centrum Sportów Walki HALNY Nowy Sącz. Walka odbyła się w formule kick light, a więc bez użycia kolan.

Marcin Dziadosz, drugi z podopiecznych trenera Jerzego Pilarza w walce finałowej pokonał Jakuba Lipę wygrywając dwie rundy. Zawodnik JKSW okazał się najlepszy w kategorii do 81 kg w formule k1.

To nie jedyne sukcesy jaślan. W grudniu zawodnicy JKSW wzięli udział w zawodach Otartej Ligi Śląska w Kickboxingu, które odbyły się w Mysłowicach.

W swoich kategoriach wagowych najlepsi okazali się: Michał Marczak w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -89 kg. Pierwsze miejsce wywalczyła również Wiola Grodzka. Zawodniczka była bezkonkurencyjna w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -42 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Wojciech Buś, który na pierwszym miejscu zakończył rywalizację w kick light oraz light contact, kat. wagowa do -84 kg. 

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kier
dnia 06.02.2018, 12:21. Identyfikator użytkownika: m1gUVNu7Q7ha
Ocena
komentarza:
8
Brawo chłopaki robicie super robotę mimo że kasa miejska wspiera judo i karate nieporównywalnie wysokimi dotacjami w stosunku do was.
@ budoka
dnia 06.02.2018, 20:36. Identyfikator użytkownika: lm03AZWQEsJN
Ocena
komentarza:
-9
ech , wciąż to samo mało kasy i mało kasy bo więcej mają ci co mają więcej , kick boxing i tak skorzystał na karate i judo, bo gdyby nie te dyscypliny to nie byłoby PCSW, róbcie wyniki , pokazujcie , że macie wojowników , a b ędzie i dla was cos więcej
@ Krzycho
dnia 06.02.2018, 22:24. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
5
Budoka nie jestem sportowcem ani fanem kogoś ale próżny i przepełniony pychą dla mnie mniej niż zero to wypowiedźa mnie uświadamia ze judoki to tak jak o was mówią.. ...
@ Somsiad
dnia 06.02.2018, 22:35. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje Panowie.! Widzę że bracia Czarne... I Krygo... to są pany sportu w Jaśle ba w Polsce dziękujemy wam za to heh
@ HNS
dnia 07.02.2018, 08:16. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
-6
Haha... Masakra jak potrafią mydlic oczy , przykro nawet na to patrzec.
Nic nie znaczące jakieś lekkie kontakty dla osób początkujących i bijacy ich pan Wojciech.
I jeszcze pieniążki na to z urzędu miasta... Brawo Panowie oby tak dalej.
@ Zawodnik
dnia 11.02.2018, 01:01. Identyfikator użytkownika: xUHClD2ps4NA
Ocena
komentarza:
2
Hans na zwycięstwa trzeba coś pokazać i brawo dla Pana Wojciecha bo teraz o nim dużo jeździ na xawodzawody i zbiera medale oby tak dalej Wojtek powodzenia
@ Jasło
dnia 12.02.2018, 00:09. Identyfikator użytkownika: 7BB5LXYmoUaw
Ocena
komentarza:
-7
Kasa idzie na Judo i Karate, ale w tych dyscyplinach zawodnicy i zawodniczki mają osiągnięcia na poziomie Mistrzostw Polski i Europy od wielu lat! W Jaśle nie ma takich osób z aż takim talentem by móc konkurować np. w MMA czy K-1 na poziomie KRAJOWYM (a co dopiero Europejskim). Tak więc na taką amatorską zabawę pieniędzy nie ma. Jak ktoś ma talent to szybko pnie się po szczeblach kariery mimo nawet złych warunków materialnych (większość mistrzów) Co to za poziom ,,otwarta liga..." Wygraj jeden z drugim MP, ME to was koś zobaczy i kasa będzie, a nie że miasto ma sponsorować. Lepiej w tym wypadku, żeby miasto dawało pieniądze na jakieś darmowe zajęcia dla dzieciaków, np. zajęcia na basenie lub szpital gdzie pieniądze są potrzebne.
Zaraz ktoś napisze wypociny w stylu ,,chodź i ćwicz, pokaż co umiesz itd." tylko, że to nie rusza ludzi którzy znają realia.
@ odp Kasia
dnia 12.02.2018, 20:48. Identyfikator użytkownika: Foae7VMyf1Mn
Ocena
komentarza:
1
Walnij sie w łeb, talencie :) Ty nie wiesz o czym piszesz, chcesz być fajny, czy kolejny raz leczysz kompleksy na Jasło4u...
@ Jaślanin
dnia 13.02.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: QOEZcwwmF3xb
Ocena
komentarza:
0
haha... Pan Wojciech zajmuje 2 miejsce w walce rankingowej gdzie jest albo wygrany albo przegrany hahahaha , ale czy to ważne ? JEST LANS :D . Obraz nędzy i rozpaczy.
@ Abc
dnia 13.02.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: nz5QALRnOdDs
Ocena
komentarza:
1
No ale walczy o lansuje się złotem jak i srebrem a jaslanie tacy jak powyżej to obraz nędzy! Panie Wojtku powodzenia
@ MB
dnia 14.02.2018, 12:43. Identyfikator użytkownika: k7K5EzUlOw8O
Ocena
komentarza:
0
Walczy?? wybiera sobie gdzie jechać i dobierają mu początkujących zawodników , z reszta tak się sam zgłasza, jak machloje wychodzą na jaw to pojawiają się problemy jak na ostatniej Lidze w Nowym Sączu - Przyjechaliśmy dopingować zawodników w Jasła i wszystko widzieliśmy co wyprawia z reszta z tego co słychać na mieście nie pierwszy raz .
Stawia to w bardzo złym świetle kickboxing w Jaśle skoro nawet głośno organizator o tym mówi.
@ HNS
dnia 13.02.2018, 22:30. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
2
Fakt w wciskaniu medialnie ściemy to naprawdę mają wysoki poziom
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Pierogi rządzą w Tarnowcu

   

  W tym roku, odbył się dziesiąty, jubileuszowy Festiwal Smaków Regionalnych „Pierogi” w Tarnowcu. Tym razem Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały dla gości ponad 100 tys. pierogów, które w ciągu kilku godzin rozeszły się niczym przysłowiowe ciepłe bułeczki.

 • Nie chcą masztu sieci Play. Boją się promieniowania

  Mieszkańcy przysiółka Barzykówka w Trzcinicy są zaniepokojeni planowaną inwestycją sieci Play. W pobliskim sąsiedztwie ich domów ma zostać postawiony maszt sieci komórkowej o wysokości 50 metrów...

 • Pierwszy dzwonek tuż tuż…

   

  Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Już czas, aby zaopatrzyć się w zeszyty, tornistry oraz inne artykuły szkolne. Wybór nie jest łatwy. Warto jednak postawić na dobrą jakość w atrakcyjnej cenie, które zapewnia nowa hurtownia papiernicza Duo Creative Papier, Wojciecha Warywody.

 • Tylko obiecują, a my dalej jeździmy po dziurach

   

  Mieszkańcy przysiółka Podłazie w Żółkowie mają dość obietnic bez pokrycia. Jak twierdzą, od dziesięciu lat czekają na remont trzykilometrowego odcinka drogi. I choć inwestycja miała już być w trakcie realizacji, wciąż wszystko tkwi w martwym punkcie. Wójt gminy uspokaja i zapewnia, że jeszcze w tym roku nowy asfalt zostanie położony w tym newralgicznym miejscu, na który z niecierpliwością czekają mieszkańcy.

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105