Strona główna

Zawodnicy "Jasielskiego Klubu Sportów Walki" z medalami

12
Napisany dnia: 06.02.2018, 08:32 , Tagi: Brak

Nowy Sącz okazał się szczęśliwy dla zawodników JKSW. Z zawodów NITUS Euroliga vol.8 które odbyły się w minioną sobotę przywieźli dwa medale.

 

Srebrny krążek do Jasła przywiózł Wojciech Buś, który musiał uznać wyższość młodego, lecz doświadczonego Norberta Joba, trenującego w Centrum Sportów Walki HALNY Nowy Sącz. Walka odbyła się w formule kick light, a więc bez użycia kolan.

Marcin Dziadosz, drugi z podopiecznych trenera Jerzego Pilarza w walce finałowej pokonał Jakuba Lipę wygrywając dwie rundy. Zawodnik JKSW okazał się najlepszy w kategorii do 81 kg w formule k1.

To nie jedyne sukcesy jaślan. W grudniu zawodnicy JKSW wzięli udział w zawodach Otartej Ligi Śląska w Kickboxingu, które odbyły się w Mysłowicach.

W swoich kategoriach wagowych najlepsi okazali się: Michał Marczak w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -89 kg. Pierwsze miejsce wywalczyła również Wiola Grodzka. Zawodniczka była bezkonkurencyjna w rywalizacji kick light oraz light contact, kat. wagowa do -42 kg. Na najwyższym stopniu podium stanął także Wojciech Buś, który na pierwszym miejscu zakończył rywalizację w kick light oraz light contact, kat. wagowa do -84 kg. 

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Kier
dnia 06.02.2018, 12:21. Identyfikator użytkownika: m1gUVNu7Q7ha
Ocena
komentarza:
8
Brawo chłopaki robicie super robotę mimo że kasa miejska wspiera judo i karate nieporównywalnie wysokimi dotacjami w stosunku do was.
@ budoka
dnia 06.02.2018, 20:36. Identyfikator użytkownika: lm03AZWQEsJN
Ocena
komentarza:
-9
ech , wciąż to samo mało kasy i mało kasy bo więcej mają ci co mają więcej , kick boxing i tak skorzystał na karate i judo, bo gdyby nie te dyscypliny to nie byłoby PCSW, róbcie wyniki , pokazujcie , że macie wojowników , a b ędzie i dla was cos więcej
@ Krzycho
dnia 06.02.2018, 22:24. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
5
Budoka nie jestem sportowcem ani fanem kogoś ale próżny i przepełniony pychą dla mnie mniej niż zero to wypowiedźa mnie uświadamia ze judoki to tak jak o was mówią.. ...
@ Somsiad
dnia 06.02.2018, 22:35. Identyfikator użytkownika: UYwfHaRDzNVb
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje Panowie.! Widzę że bracia Czarne... I Krygo... to są pany sportu w Jaśle ba w Polsce dziękujemy wam za to heh
@ HNS
dnia 07.02.2018, 08:16. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
-6
Haha... Masakra jak potrafią mydlic oczy , przykro nawet na to patrzec.
Nic nie znaczące jakieś lekkie kontakty dla osób początkujących i bijacy ich pan Wojciech.
I jeszcze pieniążki na to z urzędu miasta... Brawo Panowie oby tak dalej.
@ Zawodnik
dnia 11.02.2018, 01:01. Identyfikator użytkownika: xUHClD2ps4NA
Ocena
komentarza:
2
Hans na zwycięstwa trzeba coś pokazać i brawo dla Pana Wojciecha bo teraz o nim dużo jeździ na xawodzawody i zbiera medale oby tak dalej Wojtek powodzenia
@ Jasło
dnia 12.02.2018, 00:09. Identyfikator użytkownika: 7BB5LXYmoUaw
Ocena
komentarza:
-7
Kasa idzie na Judo i Karate, ale w tych dyscyplinach zawodnicy i zawodniczki mają osiągnięcia na poziomie Mistrzostw Polski i Europy od wielu lat! W Jaśle nie ma takich osób z aż takim talentem by móc konkurować np. w MMA czy K-1 na poziomie KRAJOWYM (a co dopiero Europejskim). Tak więc na taką amatorską zabawę pieniędzy nie ma. Jak ktoś ma talent to szybko pnie się po szczeblach kariery mimo nawet złych warunków materialnych (większość mistrzów) Co to za poziom ,,otwarta liga..." Wygraj jeden z drugim MP, ME to was koś zobaczy i kasa będzie, a nie że miasto ma sponsorować. Lepiej w tym wypadku, żeby miasto dawało pieniądze na jakieś darmowe zajęcia dla dzieciaków, np. zajęcia na basenie lub szpital gdzie pieniądze są potrzebne.
Zaraz ktoś napisze wypociny w stylu ,,chodź i ćwicz, pokaż co umiesz itd." tylko, że to nie rusza ludzi którzy znają realia.
@ odp Kasia
dnia 12.02.2018, 20:48. Identyfikator użytkownika: Foae7VMyf1Mn
Ocena
komentarza:
1
Walnij sie w łeb, talencie :) Ty nie wiesz o czym piszesz, chcesz być fajny, czy kolejny raz leczysz kompleksy na Jasło4u...
@ Jaślanin
dnia 13.02.2018, 15:50. Identyfikator użytkownika: QOEZcwwmF3xb
Ocena
komentarza:
0
haha... Pan Wojciech zajmuje 2 miejsce w walce rankingowej gdzie jest albo wygrany albo przegrany hahahaha , ale czy to ważne ? JEST LANS :D . Obraz nędzy i rozpaczy.
@ Abc
dnia 13.02.2018, 21:01. Identyfikator użytkownika: nz5QALRnOdDs
Ocena
komentarza:
1
No ale walczy o lansuje się złotem jak i srebrem a jaslanie tacy jak powyżej to obraz nędzy! Panie Wojtku powodzenia
@ MB
dnia 14.02.2018, 12:43. Identyfikator użytkownika: k7K5EzUlOw8O
Ocena
komentarza:
0
Walczy?? wybiera sobie gdzie jechać i dobierają mu początkujących zawodników , z reszta tak się sam zgłasza, jak machloje wychodzą na jaw to pojawiają się problemy jak na ostatniej Lidze w Nowym Sączu - Przyjechaliśmy dopingować zawodników w Jasła i wszystko widzieliśmy co wyprawia z reszta z tego co słychać na mieście nie pierwszy raz .
Stawia to w bardzo złym świetle kickboxing w Jaśle skoro nawet głośno organizator o tym mówi.
@ HNS
dnia 13.02.2018, 22:30. Identyfikator użytkownika: NNqXUFDwD6H8
Ocena
komentarza:
2
Fakt w wciskaniu medialnie ściemy to naprawdę mają wysoki poziom
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • Pies został postrzelony z wiatrówki. Miał 15 śrutów w ciele

  W okolicy osiedla Żółków w Jaśle ktoś znęcał się nad pięcioletnim Tolkiem. Piesek miał w ciele aż 15 śrutów. Właściciele psa zgłosili tę sprawę na policję. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do postrzałów i kto jest za to odpowiedzialny.

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105