Strona główna

Zawodnicy JSC na Dukla Wolf Race i innych

8
Napisany dnia: 07.05.2018, 07:00 , Tagi: Brak

W długi weekend majowy odbyło się w naszym regionie mnóstwo imprez sportowych. Nie mogło na nich zabraknąć zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Bezsprzecznie najtrudniejsze zawody odbyły się w Dukli w dniach 4-6 maja. Był to etapowy wyścig rowerów górskich Dukla Wolf Race, który przebiegał przez łemkowskie zakątki Beskidu Niskiego. Trasa zawodów była bardzo malownicza, ale przede wszystkim wymagająca. W sumie zawodnicy mieli do pokonania w trzy dni 221 km pokonując 5969 m przewyższenia(!).

Organizatorzy podzielili wyścig na następujące etapy:

Etap I - 4 maja – Grodzisko-Dzwonnicka - 50,5 km – 1328 m przewyższenia

Etap II – 5 maja - Berdo – Kamień – 88,7 km – 2397 m przewyższenia

Etap III – 6 maja -  Mazgalica – Pustelnia – 88,1 km – 2244 m przewyższenia

Z tym morderczym wyścigiem postanowiło się zmierzyć pięcioro zawodników JSC. Wszyscy oni ukończyli zawody na bardzo dobrych pozycjach. Najlepiej wypadł Tomasz Leśniak, który w kategorii M3 zajął 3 m-ce. W tej samej kategorii wiekowej Jakub Siemiączko zajął 8 m-ce, natomiast Paweł Lusiński 13 m-ce. W kategorii M4 Łukasz Rak zajął 12 m-ce. Szczególne gratulacje należą się jedynej pani w tym gronie – Katarzynie Czepiel-Rak, która w kategorii K4 zajęła 1 m-ce.

Organizatorzy zawodów utworzyli również dodatkowe kategorie grupowe. W kategorii Team Men Tomasz Leśniak wraz Mateuszem Reichem (T-Bike Racing Team) zajęli 2 m-ce, natomiast Jakub Siemiączko z Pawłem Lusińskim – 5 m-ce. W kategorii Team MIX Katarzyna z Łukaszem zajęli 3 m-ce. BRAWO!

Organizatorzy Dukla Wolf Race pierwszy etap wyścigu połączyli z zawodami MTB Wietrzno – Puchar Dworu Kombornia. W nich Jakub Gryzło zajął 2 m-ce w kategorii M3, natomiast Piotr Gryzło, po defekcie 4 m-ce w kategorii M2.

2 maja w Ustrzykach Dolnych rozpoczęła się Podkarpacka Liga MTB. Piotr Gryzło zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej a Paweł Lusiński uplasował sie na 3 pozycji.

6 maja odbyła się w Łańcucie I edycja cyklu „Szprycha” – Podkarpacich Maratonów Rowerowych. Trasa zawodów przebiegała w północnej części Pogórza Dynowskiego. Zawodnicy mieli do wyboru dwa dystanse:

25 km – Mini Tour – 305 m przewyższenia

56 km – Maxi Tour – 987 m przewyższenia

W zawodach wzięło udział pięciu zawodników JSC.

Trasę Mini Tour wybrało trzech zawodników. Najlepiej wypadł Rafał Cygan, który w kategorii M3 zajął 3 m-ce, natomiast Sebastian Cyran 5 m-ce. W kategorii M2 Kamil Zaleśny zajął 9 m-ce.

Na dłuższym dystansie Artur Gorczyca zajął 10 m-ce w kategorii M3, natomiast Witold Cisło 24 m-ce w kategorii M4.

Również 6 maja swoja inaugurację miał I Maraton Rowerowy MTB ,,JEŻOWE MTB MARATON" W tym wyścigu wystartował Jakub Gryzło, który zdeklasował rywali i wygrał swoja kategorię wiekową.

Zawodnicy JSC odnieśli również sukcesy w zawodach biegowych.

5 maja odbył się w Dusztynie Półmaraton Górski Tropem Żbika. W zawodach tych brało udział dwóch zawodników JSC: Dominik Szumiec, który na trasie 6 km zajął 2 m-ce oraz Łukasz Szumiec, który w półmaratonie również stanął na drugim stopniu podium.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Rally
dnia 07.05.2018, 11:12. Identyfikator użytkownika: 2CA15uai5vy5
Ocena
komentarza:
6
Brawo Gryszu !!! Brawo Młody Gryszu !!!
@ Qaz
dnia 07.05.2018, 11:26. Identyfikator użytkownika: wpudtvJKWAHI
Ocena
komentarza:
8
Bardzo pracowity długi weekend. Gratulacje dla wszystkich.
@ Same
dnia 07.05.2018, 20:02. Identyfikator użytkownika: kzQr2DNC7f3l
Ocena
komentarza:
6
Same dobre chłopaki i dziewczęta
@ zzz...
dnia 08.05.2018, 13:44. Identyfikator użytkownika: kEnWyhDjNajf
Ocena
komentarza:
4
wielkie g r a t y !
@ Diver
dnia 10.05.2018, 17:04. Identyfikator użytkownika: WAGRw96nCD96
Ocena
komentarza:
2
Graty?

Dobry sprzęt mają
@ Diver
dnia 10.05.2018, 15:15. Identyfikator użytkownika: WAGRw96nCD96
Ocena
komentarza:
2
Chylę się w pas
@ TKM
dnia 12.05.2018, 18:07. Identyfikator użytkownika: duXBKCLX4sre
Ocena
komentarza:
-10
Komu to potrzebne !
@ MKT
dnia 14.05.2018, 11:14. Identyfikator użytkownika: lWRe8Y5HdDpe
Ocena
komentarza:
1
Takiemu kanapowcowi jak TY!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

 • Nowotwór rozwija się po cichutku

  Lekarze apelują do kobiet, szczególnie tych będących w największej grupie ryzyka zachorowania na raka piersi, aby nie zapominały o badaniach profilaktycznych i nie odkładały ich na potem. Konsekwencje mogą być groźne...

 • Na krajowej 28 w Zimnej Wodzie spłonęła ciężarówka

   

  Na odcinku drogi krajowej 28 Zimna Woda - Szebnie spłonął samochód ciężarowy. W akcji gaśniczej udział brało kilka zastępów straży pożarnej.

 • Otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki

   

  Już w najbliższą sobotę, 26 maja odbędzie się otwarcie salonu firmowego Carlson i Piechocki w Jaśle. Teraz ramki do fotografii, lustra oraz oprawy obrazów będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszystko w cenach producenta.

 • Kuchnia Twoich marzeń nie musi być droga - leddo.pl podpowiada jak odmienić wnętrze światłem.

   

  Marzysz o pięknej, przestronnej i jasnej aranżacji swojej kuchni? Z leddo.pl to żaden problem. Nie ważne czy Twój kulinarny raj przeszedł właśnie kapitalny remont czy dopiero powstaje projekt. A może jest to tylko mała kuchnia w niewielkim mieszkaniu na poddaszu? Wielkość nie ma znaczenia - liczy się oświetlenie.

 • 50-latek spłonął żywcem

  W jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Kościuszki w Jaśle doszło do tragedii. 50-letni mężczyzna zmarł w wyniku samopodpalenia.

 • Bezpłatne badanie wzroku 28 maja!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Zderzenie poloneza z citroenem na "Pohulance"

   

  Na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Wojska Polskiego doszło dziś do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do szpitala trafiła pasażerka poloneza.

 • Walczyła ze Stasiowską. Teraz musi jej zwrócić pieniądze

  Magdalena Stasiowska złożyła zażalenie na postanowienie sądu I instancji. Małgorzata Salacha prawomocnym postanowieniem Sądu Apelacyjnego musi zwrócić radnej 6537 zł.

 • Otwórz drzwi Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105