Strona główna

Zawodnicy JSC na IV Gorlickim Biegu Górskim oraz sukces Mirosława Pawlusia

4
Napisany dnia: 22.11.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 18.11 odbył się w Wysowej IV Gorlicki Bieg Górski.  Trasa biegu o długości 23 przebiegała przez malownicze tereny Beskidu Niskiego była wymagająca, gdyż na tak krótkim dystansie zawodnicy musieli pokonać przeszło 1000 m przewyższenia.

W biegu wzięło udział czworo zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Łukasz Szumiec, który z czasem 1:57:34 zajął 7 m-ce. Bardzo dobry start zaliczył również Jakub Gryzło, który pokonał trasę w czasie 2:05:41 zajmując 23 miejsce. Marcin Wiącek ukończył bieg na 123 m-cu, z czasem 2:34:10. Wśród kobiet Ewelina Borowska-Pawluś zajęła 17 miejsce.

Powyższe zawody były jednymi z ostatnich zawodów biegowych bieżącego roku. Zawodnicy JSC wśród nich wybierali przede wszystkim starty w biegach górskich. Ogromnym sukcesem w tej dyscyplinie może pochwalić się Mirosław Pawluś, który zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej  cyklu Ultra Cup Poland. Punkty w tym cyklu można było zdobyć uczestnicząc w festiwalach biegowych: Zimowy Ultramaraton Karkonoski, Biegi w Szczawnicy, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich oraz Łemkowyna Ultra Trail. Aby zostać sklasyfikowanym w cyklu należało zdobyć punkty minimum 3 razy spośród 10 tras ultra do wyboru. Mirek zdobył punkty  w biegach: Niepokorny Mnich (97 km), Super Trail  (130 km) i Łemkowynie Ultra Trail (150km), uzyskując 850 punktów.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Adg
dnia 22.11.2018, 13:51. Identyfikator użytkownika: ylBMOP5jzpkf
Ocena
komentarza:
15
brawo jsc. brawo mirek.
@ ten co wie
dnia 23.11.2018, 17:58. Identyfikator użytkownika: cmFVCnkRiTYQ
Ocena
komentarza:
10
biegi to najprostsza forma ruchu... dobre buty i chęci...to wszystko...ale to nie tak jest jak na zdjęciach...ładne dziewczyny...przystojne chłopaki...firmowe kolorowe ciuchy, buty itd. żeby biegać na takim poziomie trzeba poświęcenia i to nie małego...słońce bieg, zimno bieg, deszcz bieg, śnieg bieg, wiatr bieg, mróz bieg, brak czasu bieg, złe samopoczucie bieg, ból głowy bieg, kac bieg, niedziela bieg itd. dopiero wtedy możemy pogadać o sukcesach...gratulacje i powodzenia w dalszej karierze...
@ zx
dnia 22.11.2018, 14:55. Identyfikator użytkownika: Q1JnORXgrjZB
Ocena
komentarza:
14
gratulacje. wielki szacun dla mirka. brawo.
@ Rally
dnia 23.11.2018, 00:15. Identyfikator użytkownika: rHtXjtPMmdMH
Ocena
komentarza:
4
Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Inwestycja przy dworcu z kontrowersją w tle

   

  W pobliżu dworca kolejowego w Jaśle wyburzono trzy budynki. Celem prowadzonych obecnie prac budowlanych jest uporządkowanie terenu pod organizację dworca przesiadkowego. Nie wszystkim jednak obrócenie obiektów w stertę gruzu przypadło do gustu. Zdaniem Marcina Wójcikiewicza, pasjonata modelarstwa kolejowego jeden z nich był budynkiem zabytkowym. 

 • „Dwunastka” mówi STOP telefonom komórkowym w szkole

   

  Do tej pory w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle obowiązywał zakaz używania telefonów komórkowych w trakcie lekcji. Od lutego przyszłego roku uczniowie nie będą mogli używać telefonów oraz innych urządzeń elektronicznych również w czasie przerw. „Dwunastka", jako pierwsza w Jaśle, bierze przykład z wielu innych polskich szkół, w których już taki przepis wprowadzono.

 • Konrad Marek z Łask najmłodszym radnym

  Ma 24 lata. Do Rady Gminy Jasło dostał się dzięki poparciu mieszkańców z okręgu nr 8 z miejscowości Łaski-Sobniów. Jest najmłodszym radnym w całym powiecie jasielskim. Konrad Marek w wyborach samorządowych pokonał dwóch kontrkandydatów, w tym dotychczasowego radnego Piotra Wanata startującego z KW PiS.

 • Grudzień miesiącem promocji!

   

  W ofercie naszego salonu Visionoptyk mamy dla Państwa wiele ciekawych promocji. Zapraszamy także na bezpłatne badanie wzroku, które odbędzie się  18.12.2018 r.

 • KONKURS! Wygraj płytę z najpiękniejszymi kolędami

   

  Wraz z zespołem HIT Sanok przygotowaliśmy dla naszych Czytelników świąteczny konkurs, w którym do wygrania jest dziesięć płyt z najpopularniejszymi kolędami. Zasady konkursu są bardzo proste. Sprawdźcie sami.

 • Pracuj w Hucie Szkła w Jaśle – zdobywaj nowe kwalifikacje!

 • Z pomocą dla rodziny Labutów

  Państwo Alicja i Józef Labut z Bączala Dolnego, którym dwa dni temu doszczętnie spalił się dom potrzebują wsparcia i pomocy. Małżeństwo w podeszłym wieku nie marzy o niczym innym, jak o jego odbudowie.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105