Strona główna

Zawodnicy JSC na IV Gorlickim Biegu Górskim oraz sukces Mirosława Pawlusia

4
Napisany dnia: 22.11.2018, 10:24 , Tagi: Brak

W dniu 18.11 odbył się w Wysowej IV Gorlicki Bieg Górski.  Trasa biegu o długości 23 przebiegała przez malownicze tereny Beskidu Niskiego była wymagająca, gdyż na tak krótkim dystansie zawodnicy musieli pokonać przeszło 1000 m przewyższenia.

W biegu wzięło udział czworo zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Łukasz Szumiec, który z czasem 1:57:34 zajął 7 m-ce. Bardzo dobry start zaliczył również Jakub Gryzło, który pokonał trasę w czasie 2:05:41 zajmując 23 miejsce. Marcin Wiącek ukończył bieg na 123 m-cu, z czasem 2:34:10. Wśród kobiet Ewelina Borowska-Pawluś zajęła 17 miejsce.

Powyższe zawody były jednymi z ostatnich zawodów biegowych bieżącego roku. Zawodnicy JSC wśród nich wybierali przede wszystkim starty w biegach górskich. Ogromnym sukcesem w tej dyscyplinie może pochwalić się Mirosław Pawluś, który zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej  cyklu Ultra Cup Poland. Punkty w tym cyklu można było zdobyć uczestnicząc w festiwalach biegowych: Zimowy Ultramaraton Karkonoski, Biegi w Szczawnicy, Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich oraz Łemkowyna Ultra Trail. Aby zostać sklasyfikowanym w cyklu należało zdobyć punkty minimum 3 razy spośród 10 tras ultra do wyboru. Mirek zdobył punkty  w biegach: Niepokorny Mnich (97 km), Super Trail  (130 km) i Łemkowynie Ultra Trail (150km), uzyskując 850 punktów.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Adg
dnia 22.11.2018, 13:51. Identyfikator użytkownika: ylBMOP5jzpkf
Ocena
komentarza:
15
brawo jsc. brawo mirek.
@ ten co wie
dnia 23.11.2018, 17:58. Identyfikator użytkownika: cmFVCnkRiTYQ
Ocena
komentarza:
10
biegi to najprostsza forma ruchu... dobre buty i chęci...to wszystko...ale to nie tak jest jak na zdjęciach...ładne dziewczyny...przystojne chłopaki...firmowe kolorowe ciuchy, buty itd. żeby biegać na takim poziomie trzeba poświęcenia i to nie małego...słońce bieg, zimno bieg, deszcz bieg, śnieg bieg, wiatr bieg, mróz bieg, brak czasu bieg, złe samopoczucie bieg, ból głowy bieg, kac bieg, niedziela bieg itd. dopiero wtedy możemy pogadać o sukcesach...gratulacje i powodzenia w dalszej karierze...
@ zx
dnia 22.11.2018, 14:55. Identyfikator użytkownika: Q1JnORXgrjZB
Ocena
komentarza:
14
gratulacje. wielki szacun dla mirka. brawo.
@ Rally
dnia 23.11.2018, 00:15. Identyfikator użytkownika: rHtXjtPMmdMH
Ocena
komentarza:
4
Brawo Gryszu !!!
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Miasto ubiega się o Otwarte Strefy Aktywności

  Resort sportu i turystyki ogłosił 11 lutego nabór wniosków o dofinansowanie na budowę ogólnodostępnych bezpłatnych stref sportowo-rekreacyjny tzw. Otwartych Stref Aktywności. Władze miasta również zgłosi swój akces w ubieganiu się o środki na powstanie pięciu siłowni w Jaśle.

 • Nowe ceny za śmieci już od kwietnia!

  Rada Miejska wyraziła zgodę na podniesienie stawek za odbiór i zagospodarowanie śmieci z terenu miasta Jasła, które będą obowiązywać mieszkańców od 1 kwietnia br. Podjęcie tej decyzji nie było łatwe zwłaszcza, że od sześciu lat stawki znajdowały się na tym samym poziomie. Niemniej jednak nieustalenie nowych cen skutkowałoby...

 • Ponad pół miliona złotych trafi do klubów sportowych

   

  Burmistrz Jasła zdecydował, które z klubów sportowych i zgłoszonych przez nie przedsięwzięć otrzymają dotację celową z budżetu miasta. Do podziału było ponad pół miliona złotych.

 • Stawki za śmieci mocno w górę!

  W wielu polskich miasta wzrosły już opłaty za odbiór i gospodarowanie odpadami. Nie ominie to również Jasła. Śmieci jest coraz więcej, a regionalne instalacje podnoszą radykalnie ceny, co uderzy w nasze kieszenie. Szykuje się dwukrotna podwyżka opłat za odpady zmieszane.

 • W Błażkowej spłonął budynek gospodarczy

  W miniony piątek w Błażkowej po godzinie 22.00 na jednej z prywatnych posesji pojawiła się ogromna łuna ognia. W płomieniach stanął budynek gospodarczy. Niewiele rzeczy udało się z niego uratować. Akcja gaśnicza trwała ponad trzy godziny.

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Cleo zachwycona talentem Adriana!

  Adrian Bałucki, uczestnik programu The Voice Kids po raz kolejny zachwycił swym talentem wokalnym. W Bitwie na Głosy okazał się najlepszy w swojej grupie zdobywając uznanie Cleo.

 • Opowiedzieli o ludziach i psach ratujących życie

   

  Wczoraj, w Jasielskim Domu Kultury, odbyła się premiera filmu dokumentalnego pt. „Fuks”. Głównymi bohaterami produkcji są jaślanin Jacek Dubiel i jego czworonożny kompan, tytułowy Fuks. Film opowiada o pełnej pasji i poświęcenia pracy ratowników rzeszowskiego STORAT-u.

 • Opozycja pyta o wniosek w sprawie odwołania starosty Pawlusia

  Grupa dziesięciu radnych opozycji w grudniu ubiegłego roku złożyła wniosek o odwołanie Adama Pawlusia z funkcji starosty jasielskiego. Minął już ponad miesiąc, a sprawa ta nadal nie została przegłosowana przez radnych powiatowych.

 • Jaślanin walczy o Oskara branży mobile!

   

  Młodzi i utalentowani jaślanie to bez wątpienia najlepszy towar eksportowy miasta. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Krzysztofa Wróblewskiego, jaślanina, którego specjalna rękawica może już niedługo zrewolucjonizować korzystanie z technologii wirtualnej rzeczywistości. Projekt został nominowany do prestiżowej nagrody i ma szansę na Oskara branży mobile.

 • Giganci Programowania – nowa szkoła programowania w Jaśle

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105