Strona główna

Zawodnicy JSC na „Zimowych Tropach Żbików”

5
Napisany dnia: 22.02.2019, 12:21 , Tagi: Brak

W sobotę, 16 lutego odbył się X Jubileuszowy Bieszczadzki Wyścig Rowerów Górskich „Zimowe Tropy Żbików”. Zawody zorganizowane zostały przez Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne „Żbik Komańcza” i Gminę Komańcza.

Start wyścigu umiejscowiony był w Smolniku, a meta znajdowała się na Przełęczy Żebrak. Zawodnicy mieli do pokonania 17 km w śniegu i pod górę. Na starcie stawiła się liczna reprezentacja Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Najlepiej, z Jaślan, z trasą poradził sobie Tomasz Leśniak, który zajął 3 miejsce open (1 miejsce w kategorii). Łukasz Szumiec był 11 open, a w kategorii wiekowej 2. Tuż za Łukaszem uplasował się Adam Poniatowski. Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca open: Sebastian Cyran – 15, Piotr Gryzło – 16, Artur Gorczyca – 17, Krzysztof Kosiek – 18, Mateusz Dachowski – 32, Piotr Majewski – 42, Sylwester Dubiel – 70, Wiktor Wiśniewicz – 91. Żeńską część JSC reprezentowała Agnieszka Poniatowska, która w kategorii K2 zajęła 7 miejsce.

Sezon biegów górskich rozpoczął już Marcin Wiącek, który 19 stycznia wystartował na „Zimowym Janosiku”. Marcin wybrał trasę ultra o długości 55 km, jednak ze względu na obfite opady śniegu trasę skrócono do 40 km.

Pokonanie trasy zajęło Marcinowi 5h31min, co pozwoliło na zajęcie 42 miejsca open, a w kategorii wiekowej – 23. 16 lutego Marcin wystartował na „Zimowym Roztoczu”. Formuła biegu jest wyjątkowa i rzadko spotykana na zawodach. Zawodnicy biegają po dwóch jednoznacznie wyznaczonych i oznakowanych pętlach. Wygrywa zawodnik, który w limicie czasowym przebiegnie najwięcej. Nasz zawodnik przebiegł w sumie 44 km, i dzięki temu zajął 23 miejsce open, a w kategorii „Master” – 14.

Wszystkim zawodnikom JSC serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w 2019 roku.

JSC

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Ska
dnia 22.02.2019, 13:16. Identyfikator użytkownika: xkAXARmfsbG6
Ocena
komentarza:
2
Brawo Wy! Gratulacje.
@ Qqq
dnia 22.02.2019, 13:22. Identyfikator użytkownika: KrmtgP0Vqaek
Ocena
komentarza:
2
Super. Gratulacje. Brawo Marcin.
@ Rally
dnia 22.02.2019, 18:58. Identyfikator użytkownika: SfwLdIe3G6pS
Ocena
komentarza:
0
Brawo Młody Gryszu !!!
@ pepsior
dnia 23.02.2019, 13:08. Identyfikator użytkownika: UdhGmYgfr3ux
Ocena
komentarza:
1
Gratulacje Kosiek! :D
@ pani kibic
dnia 24.02.2019, 21:38. Identyfikator użytkownika: 8lUugtSpbG2Z
Ocena
komentarza:
1
Marcin wraca do żywych i patrząc po wynikach rozkręca się. Super ;)
Mirek Pawluś, a Ty kiedy startujesz? Czekamy na Twoje sukcesy i podium. Może z Marcinem coś wywalczycie bo marazm w Jaśle ;)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Konserwacja samochodu, czy warto?

   

  Prawdą jest, że kierowcy nie przepadają za zimą. Nie lubią jej również nasze samochody. Trudne warunki mocno dają się we znaki wszystkim pojazdom poruszającym się po polskich drogach. Korozja jest prawdziwą zmorą właścicieli samochodów. Czy można z nią skutecznie walczyć? Oczywiście, że tak!

 • Konkurs na dyrektora szpitala coraz bliżej

  Rada Powiatu w Jaśle wybrała dziś skład komisji, której zadaniem będzie przeprowadzenie postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. To nie Zarząd Powiatu zatem, jak liczyły na to władze powiatowe zdecyduje o tym, kto zasiądzie w komisji. Wojewoda podkarpacki uchyliła uchwałę w tej materii podjętą przez radę w lutym.

 • Miasto ma w planach budowę mostu

  Władze miasta będą ubiegać się o dofinansowanie na realizację wieloletniego zadania związanego z budową nowej przeprawy mostowej przez rzekę Wisłokę łączącej tereny przemysłowe na osiedlu Gamrat z drogą krajową na ul. Krakowskiej w Jaśle. 

 • Sędzi Anna Maria Wesołowska w ramach kampanii „Ty decydujesz”

  Mądra, wyrozumiała i niezwykle charyzmatycza – tak pokrótce można opisać najsłynniejszą sędzię w Polsce. Na zaproszenie Urzędu Miasta w Jaśle, Straży Miejskiej w Jaśle oraz Zakładu Karnego w Jaśle gościła obecnie najbardziej rozpoznawalna sędzia – Anna Maria Wesołowska...

 • Janusz Pacher kieruje pracą PUP w Jaśle

  Od wtorku obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Jaśle pełni Janusz Pacher. Zmiany podyktowane są ponad dwumiesięczną absencją dyrektora Dariusza Uliasza, który obecnie przebywa na zwolnieniu chorobowym.

 • Chcesz złożyć Twój e-PIT? Zobacz, jakie to proste

   

  Na podatników, rozliczających się na formularzach PIT- 37 i PIT- 38 czekają w tym roku spore ułatwienia.  W ramach wdrażanej usługi Twój e-PIT podatnik nie będzie musiał składać żadnego wniosku ani przynosić dokumentów do urzędu skarbowego.

 • Bądź świadoma, dbaj o siebie – przypominają specjalistki

  W bezpłatnych warsztatach pt. „Babskie Sprawy” uczestniczyło blisko 40 kobiet w różnym wieku. Spotkanie prowadzone było przez Justynę Czerkiewicz, fizjoterapeutkę uroginekologiczną oraz Małgorzatę Bubę, położną i Certyfikowaną Doradczynię Laktacyjną...

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105