Strona główna

Zderzenie motocykla z osobówką

9
Napisany dnia: 08.08.2018, 10:34 , Tagi: Brak

We wtorek w Łysej Górze po godzinie 21. doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala.

fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Do zderzenia się pojazdów doszło w Łysej Górze na drodze powiatowej. Ze wstępnym ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Suzuki 24-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Renault.

fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Do szpitala w Krośnie obrażeniami ciała trafił 24-latek kierujący motocyklem. Doznał licznych otarć i stłuczeń. Kierowcy osobówki, 21-letniemu mieszkańcowi gminy Chorkówka nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Ze względu na różne wersje wydarzeń i odmienne wyjaśnienia kierowców sprawa trafi do sądu.

id

Fot: fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Danka
dnia 08.08.2018, 11:12. Identyfikator użytkownika: nkoPGaHYrsfO
Ocena
komentarza:
-16
O jej. Ale straszne ! Wypadek. Jadę zobaczyć
@ TKM
dnia 08.08.2018, 11:30. Identyfikator użytkownika: 52Y15eu5I3Fh
Ocena
komentarza:
3
dwie gorące młode głowy . .. wolniej na przyszłość.
@ .
dnia 08.08.2018, 20:50. Identyfikator użytkownika: YDGcHatdfNRD
Ocena
komentarza:
1
powiedz to pajacom w gminie Brzyska którzy świrują na prostej na jednym kole, zabija dziecko albo tych na skrzyżowaniach to wtedy będzie ...
@ LWG
dnia 08.08.2018, 21:52. Identyfikator użytkownika: qGFdUkHVvpbD
Ocena
komentarza:
2
Zanim coś napiszesz to pomyśl gdzie mają jezdzić jak zamiast budowac tory to zamykają a najbliższy tor jest w kielcach a mamy mistrza swiata w stuncie polaka i polacy są jednymi z najleszych kierówców na świecie ale wy tego nie widzicie w tvn tvp itp bo liczy sie tylko piłka nożna któr jest na dnie,a policja karze mandatami jak ktos trenuje jazde na kole na parkingu w środku nocy jak tam nic nikomu sie nie stanie co jedynie to jemu,ale nie bo pąństwo polskie to pąństwo zazdrośników i konfidentów jak widzi młodego chłopaka na motocyklu to już automatycznie myśli trzeba zakonfidencić bo to dawca LWG CHŁOPAKI
@ do LWG
dnia 12.08.2018, 14:17. Identyfikator użytkownika: XvUxSuKPEc2i
Ocena
komentarza:
1
"pomyśl gdzie mają jezdzić jak zamiast budowac tory to zamykają"
Idąc twoim torem rozumowania, to ludzie mają biegać ze śrutówkami i paintballem po ulicach bo nie ma strzelnic?
Sam jeżdżę na moto, ale jak widzę debila który przecina przejście dla pieszych na jednym kole, bez żadnej możliwości manewru, to mam ochotę dzwonić po śmieciarkę.
@ fresh
dnia 08.08.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: JNBL5pUXayfr
Ocena
komentarza:
-15
Wieś powinna jeździć oświetloną furmanką.
@ Oxen
dnia 08.08.2018, 17:49. Identyfikator użytkownika: oenWJ1AnYJGZ
Ocena
komentarza:
0
Smutne wiadomości,lecz warto czytać,aby uważać na drogach,gdyż najlepiej uczyć się na cudzych błędach,także nie kusić losu.
@
dnia 08.08.2018, 20:55. Identyfikator użytkownika: hl6OLNZSNDya
Ocena
komentarza:
-1
A twoi rodzice skąd pochodzą
@ Ali Baba
dnia 08.08.2018, 22:17. Identyfikator użytkownika: tlVZSZedFu0z
Ocena
komentarza:
-2
Uwielbiam jazde na jednym kole ale u nas nie ma gdzie jeżdzić bo wokół wszędzie sami konfidenci i zazdrośnicy nie znają się na niczym tylko uwielbiają tych co balona kopią.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Święto plonów w powiecie jasielskim

   

  Wczoraj, w Kołaczycach na miejscowym stadionie sportowym odbyły się dożynki powiatowe. W ramach obchodów święta wszystkich rolników, ukoronowano ich całoroczną, ciężką pracę na roli. Zaprezentowano tradycyjne wieńce dożynkowe. Wieczorem zaś, na scenie wystąpili, Mateusz Mijal oraz Czadoman.

 • Wspominamy wielką wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Towarzyszyło im odsłonięcie tablicy upamiętniającej jaślan, którzy walczyli o niepodległość Rzeczypospolitej w latach 1914-1922. Tradycyjnie, w Parku Miejskim złożono kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza.  

 • 300 tysięcy złotych do wykorzystania – złóż projekt w ramach jasielskiego budżetu obywatelskiego

 • Stadion z infrastrukturą lekkoatletyczną

  Miasto ubiega się o dofinansowanie na budowę bieżni przy ulicy Sportowej w Jaśle na osiedlu Rafineria. Inwestycja opiewa na blisko pół miliona złotych. W listopadzie rozstrzygnie się, czy władze miasta przystąpią do realizacji zadania.

 • Przedszkole za darmo!

   

  Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na DNI OTWARTE przedszkola "Chatka Puchatka” (oddział przy ul. Towarowej 29 w Jaśle) 18 sierpnia 2018 r.  (sobota)  w godzinach 09.00 - 13.00 oraz 21 sierpnia 2018 r.  (wtorek)  w godzinach 15.00 - 19.00.

 • Czarni rozpoczynają walkę o IV ligę

   

  W najbliższą sobotę drużyna Czarnych powalczy na własnym stadionie o pierwsze punkty w sezonie 2018/2019. Zespół dowodzony przez Ryszarda Skubę, ma już za sobą intensywny okres przygotowawczy. Efekty zaangażowania i pracy zawodników na treningach wkrótce zweryfikuje beniaminek z Ustrzyk Dolnych.

 • Zbierają pieniądze na pomnik żołnierzy niezłomnych

  Przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwa budowa pomnika poświęconego żołnierzom niezłomnym oraz działaczom antykomunistycznego podziemia. Obecnie odbywa się zbiórka społeczna na jego wykonanie.

 • Trwa rekrutacja do pracy w nowym przedsiębiorstwie społecznym branży edukacyjnej

 • Syn i brat Janusza G. odmówili składania wyjaśnień

  Trwa proces w głośnej sprawie przeciwko Januszowi G. oskarżonemu o zabójstwo swojej byłej żony Haliny, pielęgniarki z Jasła. W miniony piątek sąd przesłuchał kolejnych świadków. W sądzie stawili się syn Janusza G. - Bartłomiej i jego brat Andrzej. Obaj skorzystali z odmowy do składania zeznań.

 • Wezbrane wody w rzece Ropie nie spędzą już więcej snu z powiek mieszkańcom

   

  Mieszkańcy Pustej Woli, Siedlisk Sławęcińskich, Przysiek i Trzcinicy, mogą czuć się bezpieczniej. Dzięki budowie lewego obwałowania rzeki Ropy, przy intensywnych opadach deszczu i w obliczu wzbierających wód na rzece Ropie będą spać spokojniej. Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie zadania inwestycyjnego, którego wartość wyniosła blisko 8,4 mln zł.

 • Darmowe szkolenia zawodowe z zapewnieniem 6-cio miesięcznego stażu

   

  Zapraszamy osoby, które ukończyły 30 rok życia,  należące do różnych grup, niezależnie od wykształcenia, bezrobotne, zarejestrowane lub nie w Urzędzie Pracy, również osoby po 50 roku życia, opłacających KRUS do 2h , niepełnosprawnych, kobiety i mężczyzn , wszystkich chętnych do aktywizacji zawodowej.

 • Weekendowe granie w Nowym Żmigrodzie

   

  W niedzielę, na stadionie sportowym w Nowym Żmigrodzie odbyły się Dni Ziemi Żmigrodzkiej. Na scenie wystąpili Zbóje, Matusz Mijal oraz gwiazda wieczoru, zespół Weekend.

 • Wyjątkowy i nowoczesny dom w atrakcyjnej lokalizacji w Jaśle

   

  Mamy do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący położony w Jaśle, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Dom wybudowany wg projektu "Dom przy Słonecznej 5" - jest to budynek parterowy z wbudowanym jednostanowiskowym garażem.

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105