Strona główna

Zderzenie motocykla z osobówką

9
Napisany dnia: 08.08.2018, 10:34 , Tagi: Brak

We wtorek w Łysej Górze po godzinie 21. doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala.

fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Do zderzenia się pojazdów doszło w Łysej Górze na drodze powiatowej. Ze wstępnym ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Suzuki 24-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Renault.

fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Do szpitala w Krośnie obrażeniami ciała trafił 24-latek kierujący motocyklem. Doznał licznych otarć i stłuczeń. Kierowcy osobówki, 21-letniemu mieszkańcowi gminy Chorkówka nic się nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Ze względu na różne wersje wydarzeń i odmienne wyjaśnienia kierowców sprawa trafi do sądu.

id

Fot: fot. Kamil Cygan/nowyzmigrod24.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Danka
dnia 08.08.2018, 11:12. Identyfikator użytkownika: nkoPGaHYrsfO
Ocena
komentarza:
-16
O jej. Ale straszne ! Wypadek. Jadę zobaczyć
@ TKM
dnia 08.08.2018, 11:30. Identyfikator użytkownika: 52Y15eu5I3Fh
Ocena
komentarza:
3
dwie gorące młode głowy . .. wolniej na przyszłość.
@ .
dnia 08.08.2018, 20:50. Identyfikator użytkownika: YDGcHatdfNRD
Ocena
komentarza:
1
powiedz to pajacom w gminie Brzyska którzy świrują na prostej na jednym kole, zabija dziecko albo tych na skrzyżowaniach to wtedy będzie ...
@ LWG
dnia 08.08.2018, 21:52. Identyfikator użytkownika: qGFdUkHVvpbD
Ocena
komentarza:
2
Zanim coś napiszesz to pomyśl gdzie mają jezdzić jak zamiast budowac tory to zamykają a najbliższy tor jest w kielcach a mamy mistrza swiata w stuncie polaka i polacy są jednymi z najleszych kierówców na świecie ale wy tego nie widzicie w tvn tvp itp bo liczy sie tylko piłka nożna któr jest na dnie,a policja karze mandatami jak ktos trenuje jazde na kole na parkingu w środku nocy jak tam nic nikomu sie nie stanie co jedynie to jemu,ale nie bo pąństwo polskie to pąństwo zazdrośników i konfidentów jak widzi młodego chłopaka na motocyklu to już automatycznie myśli trzeba zakonfidencić bo to dawca LWG CHŁOPAKI
@ do LWG
dnia 12.08.2018, 14:17. Identyfikator użytkownika: XvUxSuKPEc2i
Ocena
komentarza:
1
"pomyśl gdzie mają jezdzić jak zamiast budowac tory to zamykają"
Idąc twoim torem rozumowania, to ludzie mają biegać ze śrutówkami i paintballem po ulicach bo nie ma strzelnic?
Sam jeżdżę na moto, ale jak widzę debila który przecina przejście dla pieszych na jednym kole, bez żadnej możliwości manewru, to mam ochotę dzwonić po śmieciarkę.
@ fresh
dnia 08.08.2018, 11:52. Identyfikator użytkownika: JNBL5pUXayfr
Ocena
komentarza:
-15
Wieś powinna jeździć oświetloną furmanką.
@ Oxen
dnia 08.08.2018, 17:49. Identyfikator użytkownika: oenWJ1AnYJGZ
Ocena
komentarza:
0
Smutne wiadomości,lecz warto czytać,aby uważać na drogach,gdyż najlepiej uczyć się na cudzych błędach,także nie kusić losu.
@
dnia 08.08.2018, 20:55. Identyfikator użytkownika: hl6OLNZSNDya
Ocena
komentarza:
-1
A twoi rodzice skąd pochodzą
@ Ali Baba
dnia 08.08.2018, 22:17. Identyfikator użytkownika: tlVZSZedFu0z
Ocena
komentarza:
-2
Uwielbiam jazde na jednym kole ale u nas nie ma gdzie jeżdzić bo wokół wszędzie sami konfidenci i zazdrośnicy nie znają się na niczym tylko uwielbiają tych co balona kopią.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • W szpitalu powstał oddział diabetologiczny

  Jasielski szpital poszerzył działalność medyczną o oddział diabetologiczny, jedyny taki na terenie województwa podkarpackiego. W Polsce liczba pacjentów chorych na cukrzycę wzrasta w niepokojącym tempie. Dzięki powstaniu nowego oddziału specjaliści będą mogli sprawować najlepszą opiekę nad chorymi.

 • Społeczeństwo Jasła pamięta o zapomnianych Rodakach

   

  W listopadzie 2018 r., w rocznicę stulecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, groby rodaków, imiennych i bezimiennych bohaterów walk o polskość i wolność, powinny oświetlić płonące biało-czerwone znicze.

 • Zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym

  W Sądzie Okręgowym Krośnie zapadło nieprawomocne orzeczenie sądu w trybie wyborczym wobec Janusza Pachera pełniącego funkcję pełnomocnika Komitetu PiS w Skołyszynie. Został on zobowiązany do sprostowania nieprawdziwych informacji, które pojawiły się w przestrzeni publicznej na temat Mariusza Sepioła. Janusz Pacher złożył zażalenie do sądu apelacyjnego.

 • W Trzcinicy otwarto zmodernizowany stadion lekkoatletyczny

   

  W piątek, w Trzcinicy dokonano uroczystego otwarcia zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego. Przecięcia symbolicznej wstęgi dokonał marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

 • Czas na dobrego gospodarza, nie polityka

   

  Zapraszamy do lektury wywiadu ze Stanisławem Pawlusiem, kandydatem na wójta Gminy Skołyszyn. 

 • Zgodnie dla przyszłości Jasła – list Ryszarda Pabiana

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

 • „U mnie nie będzie politykierstwa”

   

  Decyzję o kandydowaniu motywuję przede wszystkim wewnętrznym sprzeciwem wobec aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. – mówił dziś Antoni Pikul podczas zorganizowanej w Jaśle przez Komitet Obywatelski konferencji prasowej. Były zastępca burmistrza Jasła, jest „jedynką” na liście komitetu w wyborach do Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105