Strona główna

Zespół TUG BOAT nominowany

2
Napisany dnia: 08.02.2019, 10:52 , Tagi: Brak

Jasielska formacja muzyczna TUG BOAT została nominowana do nagrody Werbel 2018 za najlepszą płytę roku 2018 w plebiscycie Radia Rzeszów. Na album „Zapomnij Całe Zło” fani zespołu mogą głosować do 17 lutego 2019 r.

Źródło: facebook.com/TugBoatPl

TUG BOAT na scenie muzycznej pojawił się w 2007 r. prezentując swój pierwszy krążek, zatytułowany „Początek”. W swoim dorobku jasielski kwartet ma siedem albumów. Ostatnia studyjna płyta formacji pojawiła się na rynku w ubiegłym roku. Album „Zapomnij Całe Zło” został nominowany w plebiscycie muzycznym Polskiego Radia Rzeszów do nagrody Werbel 2018. Rozgłośnia za jego pośrednictwem prezentuje najlepszych artystów regionu.

Do nagrody nominowanych zostało dziesięć autorskich płyt, wydanych w 2018 r. Wyboru najlepszej dokona jury złożone z dziennikarzy radiowych. Słuchacze z kolei zdecydują o tym, kto otrzyma nagrodę publiczności. Głosowanie odbywa się poprzez SMS. Będzie ono trwać do 17 lutego 2019 r.

Aby oddać głos na album „Zapomnij Całe Zło” zespołu TUG BOAT należy wysłać wiadomość SMS na nr 71601 zaczynający się od słowa "Werbel”, po którym należy dać kropkę i wpisać przedzielony zespołowi numer lub wykonawcę płyty. W tym przypadku będzie to WERBEL.08 TUG BOAT (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS).

Szczegóły dotyczące plebiscytu dostępne są na stronie > https://www.radio.rzeszow.pl/muzyka/18417/lost-trail-grupy-yellow-horse-najlepsza-plyta-2018#ajx/wszystkie-artykuly/pozostale/18414/werbel-2017-glosowanie

red.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ coś nie tak z linkiem
dnia 08.02.2019, 10:53. Identyfikator użytkownika: tBwO0SSSqVZj
Ocena
komentarza:
0
Strona nie istnieje...
@ Patryk S.
dnia 08.02.2019, 12:17. Identyfikator użytkownika: dthqgpClJjcx
Ocena
komentarza:
1
Już działa.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Adrian stoi przed wielką szansą

  Adrian Bałucki z Jasła przeszedł do finału programu muzycznego drugiej edycji "The Voice Kids" emitowanego w TVP 2, który będziemy mieli okazję oglądać 23 lutego. 15-letni jaślanin od początku zyskał uznanie wśród trenerów, szczególnie Cleo, która jak podkreśliła widzi w nim siebie.

 • Miał świadomość, że pies cierpi

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie oskarżonego Stefana P. z Zarzecza, który w  ubiegłym roku pozostawił swojego psa na kilkustopniowym mrozie i przyczynił się do jego śmierci. Mężczyzna został uznany za winnego.

 • Bogdan Rzońca „dwójką” na liście do PE

   

  Poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca wystartuje w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jaślanin otrzymał drugie miejsce na liście PiS.

 • Agrarny ambaras

  Rolnicy z powiatu jasielskiego żądają zatrzymania degradacji gruntów rolnych na terenie powiatu jasielskiego, spowodowanej zaprzestaniem użytkowania rolniczego, co w konsekwencji doprowadza do powstania „dzikich" zalesień. - My ponosimy z tego tytułu ogromne straty  – mówi wzburzony Piotr Kędzior, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Podkarpackiej Izby Rolniczej w Jaśle.

 • W Nowym Żmigrodzie nie będzie karetki z lekarzem

  Od 1 kwietnia karetkę specjalistyczną w Nowym Żmigrodzie zastąpi karetka podstawowa. Nie pomogły apele samorządowców, którzy liczyli na to, że liczne argumenty przemawiające za funkcjonowaniem ambulansu z lekarzem wpłyną na decyzję wojewody podkarpackiego.

 • Studia podyplomowe

   

  Niepubliczna placówka doskonalenia PROTOTO we Wrocławiu przedstawia najnowszą ofertę studiów podyplomowych (3 semestry = 350 godzin).

 • W maju 5. Nocna Jazda Ratowników. Tym razem dla ratownika medycznego Grzegorza

   

  5. edycja Nocnej Jazdy Ratowników odbędzie się w sobotę, 18 maja 2019 r w Jedliczu. Jest to wielka akcja charytatywna organizowana przez portal Krosno112.pl i OSP Dobieszyn, która łączy służby ratownicze z całej Polski. W tym roku celem imprezy jest wsparcie krośnieńskiego ratownika medycznego Grzegorza Karasia, który doznał rozległego udaru i potrzebuje funduszy na rehabilitację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105