Strona główna

Złoty chłopak z Jasła

26
Napisany dnia: 05.07.2017, 09:28 , Tagi: Brak

W żyłach Jarka Muchy płynie siatkarska krew. Już w dzieciństwie marzył o tym, aby
z reprezentacją walczyć o najwyższe cele. Dziś marzenia te udało mu się spełnić. Jaślanin został mistrzem świata.

Reprezentacja Polski U-21 na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Czechach nie miała sobie równych. W finale imprezy Polacy pokonali w niedzielę Kubańczyków 3:0. Było to
48 z rzędu zwycięstwo tej drużyny. Młodzi zawodnicy z dumą mogli prezentować zdobyte przez siebie złote medale. Wśród nich był jaślanin - Jarek Mucha, z którym udało nam się porozmawiać o jego jak do tej pory życiowym sukcesie.

fot. Klaudia Piwowarczyk

M.D.: Jak czuje się młody zawodnik, na którego szyi zawisł złoty medal mistrzostw świata?

Jarek Mucha: Uczucie to jest nie do opisania. Spełniło się moje marzenie z dzieciństwa. Zawsze chciałem być w kadrze i zdobywać z nią jak najwyższe cele.

M.D.: Długo świętowaliście z kolegami zdobycie tytułu mistrza globu?

Jarek Mucha: Na świętowanie mieliśmy bardzo mało czasu, bowiem od razu po finale udaliśmy się do Warszawy, gdzie w siedzibie Komitetu Olimpijskiego spotkaliśmy się
z przedstawicielami polskiego związku.

M.D.: Powołanie do kadry narodowej było dla Ciebie dużym zaskoczeniem?

Jarek Mucha: Było to dla mnie duże zaskoczenie, jednak od zawsze do tego dążyłem
i w głębi duszy miałem nadzieję, że kiedyś ta chwila nastąpi.

M.D.: Na boisku podczas rozgrywanych w Czechach mistrzostw świata pojawiłeś się
w meczach z Iranem i Marokiem wchodząc z ławki. Jakie emocje towarzyszą zawodnikowi w chwilach, kiedy trzeba pomóc drużynie na boisku?

Jarek Mucha: Wychodząc na boisko chciałem po prostu pomóc swojej drużynie i pokazać się z jak najlepszej strony. Takie jest nasze zadanie. Dodam, że pierwszy raz w życiu mogłem wejść na boisko z orzełkiem na piersi. Jest to wielkie przeżycie. Takie chwile na długo zapadną mi w pamięci.

M.D.: Przejdźmy do tego, jak zaczęła się Twoja przygoda z dyscypliną. Nie było przypadkiem tak, że od najmłodszych lat byłeś po prostu skazany na grę w siatkówkę?

Jarek Mucha: Myślę, że jest w tym trochę prawdy, ponieważ moja mama grała kiedyś
w siatkówkę, brat do dzisiejszego dnia gra zawodowo.  Mój tato był zawodowym piłkarzem ręcznym. Nie mogę powiedzieć, że byłem na to skazany, bo zawsze sprawiało
mi to dużo przyjemności, jednak patrząc z perspektywy czasu jestem bliskim bardzo wdzięczny, że wyznaczyli mi kierunek.

M.D.: Ojciec i brat zdają się być z Ciebie bardzo dumni. Świadczy o tym aktywność Konrada na popularnym portalu społecznościowym w trakcie imprezy i po jej zakończeniu. Jak ważne jest poczucie, że zawsze możesz liczyć na wsparcie najbliższych w tym,
co robisz, do czego dążysz?

Jarek Mucha: Rodzicom i bratu zawdzięczam wszystko, co do tej pory osiągnąłem, bez ich wsparcia nic w zżyciu bym nie zdobył. Wiem, że zawsze mogę do nich zadzwonić
i o wszystkim powiedzieć. Nie zawsze w życiu wszystko wychodzi tak jakbyśmy tego chcieli i wtedy wiem, że mam ich i razem damy radę. Mieć taką rodzinę to skarb.

M.D.: W karierze niemal każdego zawodnika, bez względu na dyscyplinę jest ktoś, z kogo bierze on przykład. Na kim ty wzorujesz się uprawiając siatkówkę?

Jarek Mucha: Mój tato i brat byli w kadrze. Od najmłodszych lat chciałem im dorównać
i to w ich ślady chciałem iść. Są oni dla mnie głównym wzorem do naśladowania.

M.D.: Siatkówka jest dla Ciebie sposobem na życie?

Jarek Mucha: Siatkówka dużo mnie nauczyła, w szczególności pokory i wytrwałości
w dążeniu do celu. Chcę robić to jak najdłużej i z czasem osiągać coraz więcej w tej dziedzinie.

M.D.: Co robisz, kiedy nie trenujesz i nie grasz w siatkówkę?

Jarek Mucha: Najczęściej spędzam czas w gronie moich przyjaciół.

M.D.: Jako uczeń gimnazjum, trenowałeś w klubie MKS MOSiR Jasło. To tutaj wszytko się zaczęło. Jak wspominasz ten okres kariery zawodniczej?

Jarek Mucha: To tutaj stawiałem pierwsze kroki. Miło wspominam tamten okres
i to właśnie tam zaraziłem się siatkówką. Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować moim pierwszym trenerom, Jerzemu Łabie i Bartoszowi Kilarowi.

fot. Jarosław Mucha w koszulce MKS MOSiR Jasło (z lewej Jarosław Łaba) 2012 r.

M.D.: Chętnie wracasz do rodzinnego miasta?

Jarek Mucha: Oczywiście, że tak, chociaż w ciągu roku nie mam zbyt wiele czasu
na odwiedzanie mojego rodzinnego miasta.

M.D.: W końcu przyszła przeprowadzka do Częstochowy. Dlaczego wybór padł właśnie na to miasto i IX Liceum Ogólnokształcące?

Jarek Mucha: Chciałem się rozwijać a wiedziałem, że w Częstochowie będę miał taką możliwość. Częstochowa jest jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych dla młodzieży i ma dobrą renomę, o której świadczą liczne sukcesy.

M.D.: Na co dzień występujesz pierwszoligowej drużynie Exact-Systems Norwida Częstochowa. Pomimo spadku Twoja drużyna w nadchodzącym sezonie będzie grała na zapleczu Plus Ligi. Czy, to oznacza, że w nadchodzącym sezonie wciąż grał będziesz
w ekipie z Częstochowy?

Jarek Mucha: Ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła, jednak jest duża szansa na to,
że zostanę i dalej będę reprezentował barwy Norwidu Częstochowa.

Z Jarosławem Muchą rozmawiał Marcin Dziedzic.

***

Jarosław Mucha urodził się w Jaśle 25 maja 1997 r. w rodzinie o sportowych tradycjach. Uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz IX Liceum Ogólnokształcącego w Częstochowie. Gra na pozycji środkowego. Wzrost: 204 cm. Obecnie jest zawodnikiem pierwszoligowego Exact System Norwid Częstochowa.

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Lukasz
dnia 05.07.2017, 10:54. Identyfikator użytkownika: TcyntQW62d8e
Ocena
komentarza:
30
Gratulacje i sukcesów.
Nareszcie drogi portal napisał...bałem się że nie będzie już informacji.
@ fan
dnia 05.07.2017, 12:44. Identyfikator użytkownika: NCJ449gvkyjK
Ocena
komentarza:
3
Poprawcie błąd w biografii: Jarek chodził do Gimnazjum nr 1 nie 2!
Gratulacje wielkie i dalszych sukcesów!
@ Guma
dnia 05.07.2017, 12:46. Identyfikator użytkownika: zZDQg8UkG0FX
Ocena
komentarza:
13
Wielkie gratulacje!!! Zarówno dla Jarka jak i rodziców!!!
Sportowa rodzina!!!
Oby tak dalej!!!
A i jeszcze gratulacje dla Ojca Chrzestnego!!!
@ obserwator 2
dnia 05.07.2017, 14:12. Identyfikator użytkownika: EWr7TQtBbSkn
Ocena
komentarza:
6
Gratulacje.
@ Misiek
dnia 05.07.2017, 14:28. Identyfikator użytkownika: 1sofZoH7hVNC
Ocena
komentarza:
25
W Jaśle wszystko w sporcie wszystko jest pod judo o karate.Sporty zespołowe nie są oczkiem w głowie burmistrzòw tego miasta i przez to tracimy talenty,które szczęścia muszą szukać tam gdzie sport przez duże S a nie indywidualny istnieje.Tak jest z siatkówce czy piłce nożnej gdzie już 13-¹4 latki uciekają z Jasła.Brak obiektòw,SMS,klas sportowych czy też sponsoròw sprawia że jesteśmy bardzo daleko nawet za krosnem czy Sanokiem.Przykro i smutno jest uprawiać sporty zespołowe w Jaśle niestety.Trzeba coś z tym zrobić panie Burmistrzu i radni miejscy!
@ max
dnia 05.07.2017, 15:20. Identyfikator użytkownika: jgt7VY8qwcXE
Ocena
komentarza:
-2
To akurat normalne, bo jak zobaczysz na innych repreentantów to też wielu z nich pochodzi z takich miast jak Jasło gdzie stawiaja pierwsze kroki a potem jadą do osrodków w których jest zorganizowane dalsze kształcenie. Myślę ze dzięki takiemu systemowi w siatkówce mamy taką drużyne jak ta która wywalczyła złoto w Czechach.
Bo nie mów że łatwiej byłoby mieć w Jaśle druzynę z której zawodnicy graliby w reprezentacji, tym bardziej że silny ośrodek jest w Rzeszowie. W Krosnie czy Sanoku niby masz inaczej? W Sanoku był hokej no i co? Grali tam raczej nie wychowankowie tylko zaciąg z innych miejscowsci i krajów.
@ as
dnia 05.07.2017, 17:18. Identyfikator użytkownika: vhiivwrlbs3z
Ocena
komentarza:
3
Co ty piszesz? jak tracimy talenty, przeciez własnie Jarek jest bprzykładem ze nawet w takim Jasle mozna cos zrobić. To chyba oczywiste ze idzie sie do wiekszego osrodka by tam kontynuowac doroslą karierę.
Naiwnym jest myślenie ze Jasło czy podobne miasto bedzie miało druzynę czy klub w którym zbierze kilku zawodników na poziomie kadry.
Popatrz na Michała Kwiatkowskiego czy Rafała Majkę, oni tez wyjechali ze swoich rodzinnych miejscowosci by móc trenowac z najlepszymi.
@ Fredek
dnia 05.07.2017, 17:25. Identyfikator użytkownika: 2OjWd3ALl39n
Ocena
komentarza:
0
@Misiek co ty bredzisz, nawet duze miasta czy kluby w Polsce niesą w stanie utrzymać młodego piłkarza i jesli ma telent to jest przechwytywany przez zagraniczne a ty opowiadasz zeby malutkie Jasło zatrzymywało talenty? Zejdz na ziemię. Własnie judo czy karate sa niszą którą mozna uprawiać w takim Jasle ale nie siatkówka czy piłka nozna, na to nie ma szans bo potrzeba kasy i dużo lat.
@ kiero
dnia 05.07.2017, 19:33. Identyfikator użytkownika: h2UVe599Bz2a
Ocena
komentarza:
12
judo i karate powiadasz to poszukaj mi mistrzów świata czy Europy w kategorii seniorów nie dzieciaków z jasielskich klubów judo czy karate. Misiek dobrze pisze,da sie w Krośnie mieć solidny zespól w koszykówkę a w Sanoku jasielski chłopak gra w siatkówkę na najwyższym poziomie,tylko w Jaśle się nie da.
@ Ns
dnia 05.07.2017, 22:29. Identyfikator użytkownika: TBVIUYbTG5GZ
Ocena
komentarza:
-1
W Sanoku siatkowka na najwyzzszym poziomie? Oswiec mnie bo nie pamietam takiej druzyny w Plus Lidze:) Przyklad hokeja Sanoku pokazał ze pieniadze poszły w bloto za co zaplacili podatnicy. Takich sezonowych Sokołów Pniewy i Groclinów było kilka i zaden nie przetrwał.
@ Judo
dnia 06.07.2017, 10:12. Identyfikator użytkownika: U0S1lTTIGiIr
Ocena
komentarza:
-1
Niestety nawet w judo czy karate jest problem i zawodnicy przechodzą do dużych ośrodków. Wy myślicie że na te dyacypliny nie potrzeba środków, mylicie sie i to bardzo
@ kuba
dnia 06.07.2017, 12:41. Identyfikator użytkownika: nXFGNbHcisLD
Ocena
komentarza:
-2
Ale to ze przechodza do większych osrodków to nie problem, tak dzieje sie w krajach które na IO MS zdobywają worek medali. Piłka nozna sporty walki czy inne, wszędzie sa osrodki które sciągają zdolną młodziez do siebie. Czy Ronaldo Messi Sagan Kwiatkowski nie wsytępuja od lat z dala od swoich miejsc zamieszkania?
Nie wiem skąd takie rozumowanie że w Jasle musimy zatrzymywać zdolną młodzież? To jakiś kompleks?
Ze w Jasle tworzy sie osrodek sportów walki? To dobrze bo młodzi mają gdzie zaczynać a to ze pozniej wyjadą to nie problem.
@ samuraj
dnia 10.07.2017, 08:01. Identyfikator użytkownika: V68FNPsvkUSX
Ocena
komentarza:
0
Drogi kiero!
Kamil Mastaj - srebrny i brązowy medal Mistrzostw Europy w kategorii seniorów do 90 kg
Dawid Nguyen Quang- brązowy medal Mistrzostw Europy
@ D.
dnia 05.07.2017, 14:44. Identyfikator użytkownika: DfiyBhzJT6VM
Ocena
komentarza:
2
Brawooo! :)
@ Aga
dnia 05.07.2017, 17:56. Identyfikator użytkownika: F69NukOM7Ve6
Ocena
komentarza:
1
Gratulacje i powodzenia w dalszej karierze!
Z siatkarek mamy takze Dorote Pykosz ( reprezentacja Polski 2001-2009 ) . Oby wiecej takich perelek .
@ Euro
dnia 05.07.2017, 19:50. Identyfikator użytkownika: EGI4T0oBUofK
Ocena
komentarza:
-1
Problem jest taki że w Polsce dotuje się sport który jest modny, tak jak teraz piłka a nie zwraca się w ogóle i szczególe na ten sport który przynosi wyniki,

Stąd orliki a nie lodowiska czy tory rowerowe na przykład
@ Kuba
dnia 05.07.2017, 20:46. Identyfikator użytkownika: szAzx9BzTEem
Ocena
komentarza:
41
Może ktoś przypomni, dlaczego w Jaśle nie ma Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego finansowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej? Jurek Łaba zorganizował wszystko, żeby taki ośrodek powstał przy Gimnazjum Nr1 w Jaśle. Wszystko zostało uzgodnione z dyrekcją, i nagle okazało się, że zgłoszono dziewczyny, których realnie nie było, i tak kilkadziesiąt tysięcy rocznie poszło się... Ościenne miejscowości korzystają, a Jasło nie ma NIC, dzięki "operatywnym animatorom sportu"!!!
@ jks
dnia 05.07.2017, 21:11. Identyfikator użytkownika: 5yATSroBUoVZ
Ocena
komentarza:
10
Pewno z podobnego względu jak swego czasu powalczono o SMS w piłke nożną Jaśle ale... nagle niespodziewanie otrzymało ją Krosno a nie Jasło.Dlaczego? Bo w Jasle brak ludzi typu Baran czy Malinowski z Krosna albo Ferenc z Rzeszowa
@ kka
dnia 06.07.2017, 00:38. Identyfikator użytkownika: ES2jlviQbKwC
Ocena
komentarza:
6
"Wszystko zostało uzgodnione z dyrekcją, i nagle okazało się, że zgłoszono dziewczyny, których realnie nie było"

o co chodziło z tymi dziewczynami ? i kto je zgłosił ?
@ do Kuby
dnia 07.07.2017, 14:25. Identyfikator użytkownika: pK2jPrJQOJ3a
Ocena
komentarza:
4
KOMPLETNE BZDURY KOLEGO PISZESZ !!!
Jak nie znasz tematu, to nie pisz !!!
SOS (siatkówka chłopców) miał powstać przy Gimnazjum nr. 2, a SOS (siatkówka dziewcząt) przy Gimnazjum nr. 1 !!! I chłopcy i dziewczęta byli.
Jedynie co masz racje to to, że był już komplet dokumentów. Zabrakło tylko dobrej woli i akceptacji burmistrza (A.Czarnecki) !!!
@ do do Kuby
dnia 07.07.2017, 16:31. Identyfikator użytkownika: 2zCLvGEJHNYv
Ocena
komentarza:
9
ŁŻESZ JAK NAJĘTY KOLEGO!!!
Widać znasz dobrze temat, tylko próbujesz mataczyć! Siatkówka chłopców miała powstać przy Gimnazjum Nr1, ale dyrekcja razem z "tajemniczym" aczkolwiek znanym działaczem siatkówki żeńskiej w ostatniej chwili zgłosili dziewczęta, zostawiając na lodzie chłopaków. Po tym fakcie Jurek próbował zorganizować SOS przy Gimnazjum Nr2, bo dyrektor się chętnie zgodziła, niestety rodzice nie zgodzili się na przeniesienie dzieci ( siatkarzy) z Gimnazjum Nr1 do Gimnazjum Nr2. W taki oto sposób SOS w Jaśle padł, dlatego, że w Gimnazjum Nr1 nie było żeńskiego narybku siatkarskiego. "Tajemniczy" działacz jest znany i przyjdzie czas rozliczeń. A burmistrza Czerneckiego nie ruszaj, bo właśnie burmistrz Czernecki zaakceptował SOS dla chłopaków, a ludzie TWOJEGO POKROJU bezczelnie to olali...
@ Osa
dnia 12.07.2017, 20:34. Identyfikator użytkownika: kXPvXZ9XCFVf
Ocena
komentarza:
13
Z koniem się nie kopie, a z kubusiem nie dyskutuje.
Jak się ma klapki na oczach i zna tylko jedną wersję (od swojego guru) to tak to wygląda. Zapytaj "mądry" kubo kto napisał projekt SOS (gdzie w tym czasie był dyrektor Gimnazjum?). Na kogo był napisany PROJEKT SOS i dlaczego go nie zaakceptował twój burmistrz (największy, przestraszony podpisaniem czegokolwiek w historii Jasła). Załatwić SOS to nie tylko chodzić, dogadywać, chcieć. To stosy dokumentów które trzeba wypełnić, podpisać, zatwierdzić i wysłać. Co uzgodniono z dyrekcją? Z kim? Kto? Bajki to możesz opowiadać w przedszkolu i to w najmłodszej grupie. TO TY ŁŻESZ !!!
Piszesz "było uzgodnione z dyrekcją" a zaraz potem "ale dyrekcja razem z "tajemniczym" aczkolwiek znanym działaczem". To jeszcze raz pytam !!! Co uzgodniono z dyrekcją? Z kim? Kto?
P.S.
A straszyć to możesz siebie. Od tego działacza z dala, a jakbyś miał ochotę go w d... pocałować to dobrze umyj twarz.
@ Trzmiel
dnia 13.07.2017, 09:55. Identyfikator użytkownika: w92bIypCLkck
Ocena
komentarza:
-10
I oto działacz się ujawnił!!! Poziom intelektualny? MNIEJ NIŻ ZERO. Nie można dopuszczać takich Działaczy do pracy z młodzieżą i do publicznych pieniędzy!!!
@ Sebas
dnia 05.07.2017, 23:17. Identyfikator użytkownika: rXfcCjUf0DXy
Ocena
komentarza:
-5
Mistrzostwa Świata U-23, a nie U-21...
@ czarny
dnia 09.07.2017, 13:46. Identyfikator użytkownika: buwBgLAE2ANl
Ocena
komentarza:
0
czemu nie mamy druzyn zespolowych na wysokim poziomie ligowym ? Bo nie ma w jasle sponsorow Czemu nie ma sponsorow ? Bo to jest wina Tylko MIASTA i ludzi nim zarzadzajacym Ówczesnym i teraznieszym Po co budowac hale czy stadiony jak nie ma druzyn na wysokim poziomie .Takie myslenie wladz pokazuje ze nie zalezy im na sporcie w Jasle.
@ suchy 38
dnia 12.07.2017, 12:18. Identyfikator użytkownika: RQHIYZzfUbqa
Ocena
komentarza:
1
To dzięki Maji i Krzyśkowi powstał taki wspaniały sportowiec ale za to jaką ma bratową palce lizać
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Europosłanka PO o niespełnionych obietnicach PiS

   

  Miało być o Podkarpaciu i powiecie jasielskim. Tymczasem, spotkanie z eurodeputowaną Elżbietą Łukacijewską dotyczyło głównie polityki krajowej. Polityk platformy Obywatelskiej poddała miażdżącej krytyce dotychczasowe poczynania rządu PiS, przez niemal godzinę mówiąc o niezrealizowanych obietnicach partii Jarosława Kaczyńskiego.

 • To będzie mecz o życie. Kibicuj biało-czerwonym w strefie kibica!

   

  W niedzielę Polacy zagrają na mistrzostwach świata mecz o wszystko. Tym razem rywalem biało-czerwonych będzie Kolumbia. Kibicuj reprezentacji w strefie kibica „Na Kwiatowej”.

 •  

  Miło nam poinformować , iż na terenie naszego powiatu rozpoczyna się rekrutacja do nowego projektu dla osób, które ukończyły 30 rok życia , są chętne do wzięcia udziału w kompleksowym przygotowaniu do wejścia na rynek pracy, odbyciem  6 miesięcznego, płatnego stażu a w rezultacie podjęciem pracy.

 • „ Bijemy się w piersi”

  Radni miejscy długo dyskutowali na temat ustalenia zasad przyznawania stypendiów za wybitne osiągnięcia w nauce dla uczniów klas podstawowych i gimnazjalnych oraz nagród rzeczowych. Największe obawy wśród radnych wzbudzały zapisy w regulaminie, które nie obejmowały klas VII. - Bijemy się w piersi, stało się jak się stało. Szukajmy rozwiązania – powiedział podczas sesji burmistrz Ryszard Pabian.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna czwartą edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Emocje w Trzcinicy wzięły górę!

  Mieszkańcy przysiółków Dąbrowy i Barzykówka domagają się ze strony władz gminy Jasło większego zaangażowania w poprawę nawierzchni dróg, które są w fatalnym stanie. Chociaż wielokrotnie zgłaszali ten problem, to jak podkreślają ich interwencje odbijają się jak groch o ścianę.

 • Bezpłatne badanie wzroku 27 czerwca!

   

  Salon Vision Optyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku. Nie zwlekaj, zadzwoń i zarejestruj się. Liczba miejsc ograniczona.

 • Uratowali niemowlę uwięzione w aucie

  Tuż przed godziną 11 na parkingu przy ul. Jana Pawła II w Jaśle policjanci podjęli natychmiastową interwencję w sprawie zatrzaśniętego w pojeździe kilkumiesięcznego dziecka. Funkcjonariusze bez chwili wahania widząc płaczące w rozgrzanym pojeździe niemowlę wybili szybę i wydostali je z samochodu.

 • Czy akty wandalizmu to ich sprawka?

  Po wielu miesiącach niepewności i skandalicznych zachowań, które niejednokrotnie miały miejsce w gminie Tarnowiec, policjanci ustalili trzy osoby, mające związek z chuligańskimi wybrykami, o których pisaliśmy na łamach naszego portalu.

 • Porozmawiajmy o Podkarpaciu!

   

  O niespełnionych obietnicach PiS, dopłatach dla rolnictwa i służbie zdrowia. O naszej przyszłości.

 • Jak radzić sobie z problemami?

  "Co druga osoba goniąca za sukcesem potrzebuje pomocy psychoterapeutycznej. Po pomoc, taka osoba powinna się zgłosić wówczas, kiedy zauważy u siebie, że jego gorszy stan zdrowia psychicznego nie jest już chwilowy". O tym, kiedy warto skorzystać z pomocy specjalisty, mówi w rozmowie z portalem dr Marek Janiak. 

 • Do wynajęcia lokale w atrakcyjnych lokalizacjach

   

  Szukasz miejsca na biuro lub powierzchni handlowej bądź usługowej? Lokale w atrakcyjnych punktach Jasła o różnym metrażu czekają. Oferujemy także wynajem w pełni wyposażonych warsztatów samochodowych.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105