Strona główna

Zmiana organizacji ruchu na drodze powiatowej Kąty - Myscowa

13
Napisany dnia: 09.07.2018, 08:06 , Tagi: Brak

Uprzejmie informujemy, że wykonawca robót związanych z przebudową drogi powiatowej Nr 1907R Kąty – Myscowa – Krempna w km 1+300 – 2+225 w Kątach (przysiółek Zagrody) wraz z odbudową mostów w km 3+116 i 4+162 w Myscowej, z dniem 16.07.2018 r., tj. poniedziałek, wprowadzi czasową zmianę organizacji ruchu na czas trwania robót budowlanych.

Roboty na przysiółku Zagrody będą prowadzone odcinkowo przy połówkowym zajęciu jezdni. Utrudnienia będą polegać na zawężeniu odcinka przebudowywanej drogi i wprowadzeniu ruchu wahadłowego. Mosty w km 3+116 i 4+162 zostaną zamknięte, a ruch przekierowany na objazdy, zgodnie z załączonymi schematami.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do końca października br.

POWIĘKSZ MAPĘ 1

POWIĘKSZ MAPĘ 2

POWIĘKSZ MAPĘ 3

Za utrudnienia na rozbudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ pitu pitu
dnia 09.07.2018, 09:08. Identyfikator użytkownika: nyp6MMtd6gE7
Ocena
komentarza:
3
Ludzie !ludzie!zaporę będą robić!Hurrra!
@ żadne pitu
dnia 09.07.2018, 19:36. Identyfikator użytkownika: hVq0Cc3ZoZFp
Ocena
komentarza:
-1
znajoma ze starostwa mi mówiła że teraz będą budować wodociąg z zapory w Myscowej do Dębicy
@ pitu pitu
dnia 10.07.2018, 13:57. Identyfikator użytkownika: nyp6MMtd6gE7
Ocena
komentarza:
1
Taa i będzie tam rozlewania nowej mineralnej Dębiczanki!
@ żadne pitu
dnia 10.07.2018, 15:27. Identyfikator użytkownika: hz9ZdnEHPLNr
Ocena
komentarza:
-1
bedą wypełniać zbiornik w Myscowej wodą z Debicy
@ wiki
dnia 09.07.2018, 10:45. Identyfikator użytkownika: vKsvHOEAfROr
Ocena
komentarza:
16
Pytanie wyborcy do Państwa: Rzońca, Zając, Kurowska, Pabian, jak tam idzie budowa zbiornika Kąty- Myscowa? PO i PSL dalej blokują tą ważną dla Jasła nwestycję?
@ pitu pitu
dnia 09.07.2018, 10:56. Identyfikator użytkownika: nyp6MMtd6gE7
Ocena
komentarza:
3
Myślę ze merytorycznej i konstruktywnej odpowiedzi udzieli jakże ostatnio aktywny lokalny przedstawiciel partii rządzącej pan Pec!
@ Matma
dnia 09.07.2018, 16:56. Identyfikator użytkownika: b4AzVFNAG0gF
Ocena
komentarza:
3
Przecież cały pisland czyli podkarpacie głosuje prawie w 100% na pisludków, to pisludki nie mają potrzeby coś tu wybudować żeby mieć 200% poparcia bo wystarcza im 99% poparcia.
@ Krasula
dnia 09.07.2018, 18:33. Identyfikator użytkownika: v0yYVgWwEgQx
Ocena
komentarza:
0
Synalek Tuska by tą zapore juz dawno "zrobił"
@ ubaw
dnia 10.07.2018, 17:42. Identyfikator użytkownika: ekN5sjrKjYEB
Ocena
komentarza:
4
Synalek Tuska sam na siebie pracuje. Na ochronę, zachcianki twojego guru płacimy my wszyscy
@ Łodyniec
dnia 09.07.2018, 12:48. Identyfikator użytkownika: zSJlW42BYKLq
Ocena
komentarza:
-4
Jeszcze komisariaty pozamykajcie o komendę policji
@ ixi
dnia 09.07.2018, 18:59. Identyfikator użytkownika: tEU9jdOqvkxC
Ocena
komentarza:
5
Domagam się informacji na temat postępu prac i terminu rozpoczęcia prac przy budowie Zapory Katy Myscowa! RZGW w Krakowie doi miliony a postępu nie widać! DOMAGAM SIĘ ODPOWIEDZI OD POLITYKÓW I RZGW
@ ixi
dnia 09.07.2018, 19:04. Identyfikator użytkownika: tEU9jdOqvkxC
Ocena
komentarza:
1
Portal jaslo4u mógłby zainteresować się tą sprawą i zadać kilka pytań wyżej wymienionym politykom, ministerstwu i RZGW w Krakowie... To wasz dziennikarski i obywatelski obowiązek..
@ Łodyniec
dnia 10.07.2018, 16:10. Identyfikator użytkownika: zSJlW42BYKLq
Ocena
komentarza:
2
Nic nie zrobią bo wola dać na premie dla siebie
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Minęła siódma kadencja Rady Miejskiej Jasła

  Na ostatniej sesji radni oraz władze miasta podziękowali sobie za cztery lata wspólnej, ale niełatwej pracy. Mimo wielu różnic i poglądów potrafili niejednokrotnie podejmować jednomyślnie decyzje w ważnych dla miasta sprawach.

 • Sylwester w Jaśle!

  Po dwóch latach posuchy na jasielskim rynku odbędzie się skromny Sylwester. Pomysł na organizację imprezy wyszedł od grupy młodych ludzi. Wygląda na to, że będzie to dyskoteka pod gwiazdami.

 • Tak się bawi młodzież w Lublicy

   

  Porozbijane butelki po piwie, wódce, kartony po sokach, opakowania z papierosów – tak wygląda co weekend ogólnodostępna altana we wsi Lublica. Imprez organizowanych przez młodzież nie widać końca. Na to pobojowisko patrzą dzieci idące do szkoły, czy korzystające z pobliskiego placu zabaw.

 • TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU I TERAPIA BÓLU KRĘGOSŁUPA w Centrum Zdrowia dr Mastej

   

  Nietrzymanie moczu jest problemem społecznym, który dotyka głownie kobiety, a ryzyko jego występowania wzrasta z wiekiem.

 • Zabiegi laserowe – LIGHT SHEER

   

  LightSheer Desire to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Cechuje go zaawansowana technologia, najwyższa skuteczność i bezpieczeństwo.

 • Jaślanie uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

   

  Tłumy jaślan odśpiewały dziś na płycie miejskiego rynku hymn państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. W ten sposób uczczono jubileusz setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Patriotyczna wyprawa jaślan na ziemię lwowską

   

  W sobotę i niedzielę 3 - 4 listopada harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle - Hufiec ZHP  w Jaśle im. Rodziny Madejewskich - odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  

 • Jasielska młodzież dla Niepodległej

   

  Młodzi jaślanie i mieszkańcy powiatu jasielskiego pokazali dziś jak wspaniale można obchodzić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Odwołując się do polskiego dorobku kulturowego godnie uczcili pamięć o wydarzeniach sprzed wieku, kiedy to Rzeczpospolita rodziła się na nowo, powstając niczym mityczny feniks z popiołów po wojennej zawierusze oraz ponad stu latach zaborczej niewoli.

 • Od 20 lat w służbie lokalnej społeczności

   

  W tym roku mija dwadzieścia lat od powstania Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle. Dwie dekady działalności to doskonała okazja do dokonania podsumowań.

 • Na chirurgii ma być jak w domu

   

  Oddział chirurgii w części żeńskiej zostaje poddany gruntownemu remontowi. Dzięki temu warunki dla pacjentów zmienią się diametralnie. Będzie bardziej intymnie i komfortowo. Inwestycja opiewa na ponad 2 mln zł. - Standard na oddziale podniesie się nie tylko dla pacjentów, ale również i dla personelu pracującego w szpitalu – podkreśla dr n. med. Szymon Niemiec, kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej jasielskiego szpitala.

 • Tak Jasło wybijało się na niepodległość

   

  Sto lat temu na oczach tłumu jaślan oraz mieszkańców okolicznych wsi, Karol Polak usunął z fasady budynku ówczesnego starostwa dwugłowego austriackiego orła. Na gmachu zawiesił orła białego w koronie na czerwonym polu. Dziś podczas widowiska plenerowego na jasielskim rynku przypomniano symboliczne wydarzenia z 1 listopada 1918 r.

 • Spłonęły kontenery na osiedlu Gamrat

  W minioną niedzielę przy ul. Mickiewicza w Jaśle spaleniu uległy dwadzieścia dwa pojemniki na odpady. Pożar wybuchł przed godziną drugą w nocy. Nagranie z monitoringu wskazuje jednak na to, że mogło to być celowe podpalenie. Sprawę wyjaśniają policjanci z jasielskiej komendy.

 • Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w rękach specjalistów

   

  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle pełni funkcję wiodącego ośrodka koordynacyjno – rehabilitacyjno – opiekuńczego na terenie powiatu jasielskiego.

 • Strażacy ochotnicy pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi

   

  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Z takim hasłem na ustach strażacy ochotnicy organizują zbiórkę rzeczy, które następnie trafią do dzieci przebywających na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce.  Stowarzyszenie Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce zrzeszają ochotników w tym również z Podkarpacia. Akcja ta została zorganizowana po raz pierwszy na Podkarpaciu i skierowana jest  dla  pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105