Strona główna

Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

Szanowni Państwo!
 
Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.

Bardzo proszę o sprawdzanie terminów na stronie www.znanylekarz.pl/marek-janiak, bowiem dużo terminów jest zajętych,  aby się nie nakładały na siebie. Możliwa jest rejestracja telefoniczna pod numerem 608-310-062.

Od 9 września zmienia się cennik psychoterapii dla dzieci i młodzieży: nowa cena za sesje dla nowych pacjentów 220 złotych. Dla dzieci i młodzieży która korzystała z terapii w moim gabinecie, lub nadal korzysta cena pozostaje bez zmian.
 
Ceny terapii dla dorosłych pozostają bez zmian.
 

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 09.09.2019, 09:30 , Tagi: Brak
 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Most w Dobrucowej otwarty

   

  Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowo powstałego mostu w Dobrucowej. To dobra wiadomość dla kierowców, którzy korzystają z przeprawy mostowej łączącej Szebnie z miejscowościami w gminie Tarnowiec. Wartość inwestycji opiewa na kwotę ponad 6 mln zł.

 • Kolejny radny zatrudniony w szpitalu

  Radny powiatowy Ryszard Papciak został zatrudniony w jasielskim szpitalu na stanowisku starszego specjalisty do spraw analiz na okres dwóch lat. Jak podkreśla dyrektor Michał Burbelka to doświadczony i wartościowy człowiek, który pomoże lecznicy w przygotowywaniu potrzebnej dokumentacji.

 • Zapłoną na polskich grobach we Lwowie

   

  Dobiegła końca zbiórka zniczy, które w czwartek i piątek zapłoną na polskich grobach na ziemi lwowskiej. Tak jak w ubiegłym roku organizatorom drugiej edycji akcji udało się zgromadzić ich ponad tysiąc. W czwartek, wczesnym rankiem harcerze wraz z uczniami Zespołu Szkół Budowlanych udadzą się do Lwowa i Sambora, aby uczcić pamięć Polaków, którzy spoczęli na lwowskiej ziemi.

 • Wypadek w Bierówce. Droga wojewódzka 988 zablokowana

   

  W miejscowości Bierówka, ok. godz. 8.30 doszło do wypadku z udziałem kilku samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do jasielskiego szpitala. Droga wojewódzka 988 relacji Jasło - Rzeszów jest zablokowana. 

 • Rekordowa zbiórka z kwesty. Zebrano blisko 14 tysięcy złotych!

  W pierwszych dniach listopada w Jaśle odbyła się XI kwesta na rzecz ratowania zabytków Starego Cmentarza w Jaśle. Zebrane pieniądze w kwocie 13 810 zł zostaną przeznaczone na odnowienie nagrobka rodziny Soleckich z końca XIX w. To kolejny zabytek jasielskiej nekropolii, który wymaga pilnych prac renowacyjnych.

 • 10 listopada 2019 zapraszamy na Targi Ślubne do Jasła

  W Restauracji u Schabińskiej w Jaśle w trakcie targów ślubnych wystawcy zaprezentują dla Was najnowsze trendy branży weselnej. Restauracja jest oczywiście wspaniałym miejscem na organizację ślubnej imprezy...

 • Jasielska porodówka w najlepszej 10 na Podkarpaciu

  Szpital Specjalistyczny w Jaśle znalazł się na czwartym miejscu w rankingu "Głos Matek" przeprowadzonym przez Fundację Rodzić po Ludzku. Na 100 punktów możliwych do zdobycia uzyskał 56. Na pierwszym miejscu uplasował się Szpital Specjalistyczny Pro-Familia w Rzeszowie.

 • Ogłoszono przetarg na budowę mostu na osiedlu Gądki

   

  Jeszcze w tym roku ruszyć mają prace przy budowie mostu łączącego osiedle Gądki z pozostałą częścią miasta. 17 października ogłoszono przetarg na roboty budowlane. Wartość inwestycji opiewa na kwotę 8 mln zł.

 • Wszystkich Świętych – organizacja ruchu i utrzymanie jasielskich cmentarzy komunalnych

   

  Miasto Jasło podaje informacje dotyczące organizacji ruchu oraz utrzymania cmentarzy komunalnych w okresie Wszystkich Świętych.

 • Stop zmęczonym oczom!

   

  Pracujesz dużo przed komputerem, a do tego Twoje oczy wlepione są w ekran telefonu dłużej niż godzinę dziennie? Zdecydowanie potrzebujesz okularów ze szkłami BlueCare od JAI KUDO, które neutralizują szkodliwe dla oczu światło niebieskie, emitowane przez ekrany LED! Światło niebieskie powoduje m.in. ból głowy, który mylnie możesz odbierać jako chorobę.

 • Darmowy autokar na dzień Wszystkich Świętych - informacja

   

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. Nasza Polska tradycja nakazuje, abyśmy odwiedzali groby swoich bliskich, zapalili znicze, złożyli stroiki i chryzantemy w doniczkach.

 • Rusza kolejna edycja społecznej zbiórki zniczy na polskie groby na Ziemi Lwowskiej

   

  W ubiegłym roku w listopadzie harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  Zabrali ze sobą ponad 1 100 zniczy zgromadzonych w społecznej zbiórce, której organizatorami było Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego i 139. DH „Lisy”. W tym roku postanowili powtórzyć akcję.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105