Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Psychoterapeuta-Lekarz jak każdy inny

Gdy zachorujemy na grypę nie odwlekamy wizyty u lekarza. Jednak gdy potrzebujemy pomocy psychoterapeutycznej, długo się zastanawiamy czy udać się do terapeuty,albo wręcz nie bierzemy tego pod uwagę. A sesje terapeutyczne są wielkim wsparciem i pomocą prowadzącą do wyzdrowienia. Każdy z nas, każda rodzina potrzebuje innego rodzaju wsparcia. Dla każdego pacjenta tworzę zindywidualizowaną terapię korzystając z dorobku naukowego i podejść psychoterapeutycznych tak by maksymalnie dopasować styl pracy do potrzeb i sytuacji pacjenta.

Pomagam osobom cierpiącym, które dotkliwie przeżywają swoje problemy,trudności,kryzysy,lęki, stres, samotność,zaburzenia nerwicowe,zaburzenia osobowości,obniżenia nastroju,brak zadowolenia z życia (zawodowego i osobistego),niesatysfakcjonujące relacje (prywatne i zawodowe). Pracuję również nad sprawami egzystencjalnymi,takimi jak wolność (i wynikająca z niej, często uciążliwa odpowiedzialność),izolacja (poczucie osamotnienia), lęk przed śmiercią, utrata dziecka(poronienie), żałoba i poczucie braku sensu życia.

Szanowni Państwo!
Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 jest czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele. Bardzo proszę o sprawdzanie terminów na stronie www.znanylekarz.pl/marek-janiak, bbo dużo terminów jest zajętych,  aby się nie nakładały na siebie. Możliwe jest  też bezpośrednie umówienie wizyty telefonicznie pod numerem 608 310 062 codziennie po godzinie 16.
 
Od 9 września zmienił się cennik psychoterapii dla dzieci i młodzieży : nowa cena za sesje dla nowych pacjentów 220 złotych. Dla dzieci i młodzieży która korzystała z terapii w moim gabinecie, lub nadal korzysta cena pozostaje bez zmian. Ceny terapii dla dorosłych i dzieci w 2020 roku pozostają bez zmian.
 

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 06.01.2020, 07:30
 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105