Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Tata i córka wspólnie schudli 35 kg

Pan Wacław przekroczył próg gabinetu dietetycznego w listopadzie 2014 rok. Stwierdził, że to odpowiedni czas, aby zredukować nadmiar kilogramów. Chciał schudnąć i zrobił to, a co najważniejsze od ponad 7 lat utrzymuje uzyskane efekty i cieszy się dobrym zdrowiem i samopoczuciem.

13-letnia Kinga, córka Pana Wacława niedawno zakończyła kurację w Gabinecie Bonne Sante w Jaśle. Jak sama mówi: ,,zmotywowana sukcesem taty dorosłam do decyzji, że chcę zadbać o swój wygląd i zmienić styl życia tak jak TATA!’’.

Panie Wacławie, zakończył Pan kuracje w naszym gabinecie 7 lat temu, w trakcie której schudł Pan o 26 kg. Jak przez wiele lat udało się Panu utrzymać osiągnięte efekty?

Tak, to już minęło prawie 6 lat od tego momentu, kiedy to po raz pierwszy odważyłem się przekroczyć próg gabinetu i z perspektywy czasu uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Jak widać do dzisiaj utrzymuję masę ciała, którą udało mi się osiągnąć dostosowując się do zaleceń i porad dietetyka Pani Justyny Oszkandy, która pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe na stałe. Utrzymuję efekty, ponieważ polubiłem zdrowy styl życia i towarzyszy mi on na co dzień.

Jak obecnie się Pan odżywia? Czy zdarza się Panu czasami jeść niezdrowo?

Staram się odżywiać w sposób zbilansowany i regularny, pamiętając o podstawowych zasadach zdrowego odżywiania, czyli m.in. o ograniczeniu cukrów prostych, spożywaniu dużej ilości warzyw, owoców i wody. Co nie znaczy, że czasami nie zdarza mi się zjeść coś “niezdrowego”, ale wszystko w granicach rozsądku.

Skąd czerpie Pan motywację do utrzymania zdrowych nawyków żywieniowych?

Widzę same plusy tej metamorfozy. Udało mi się powrócić do aktywnego trybu życia, z którego to otyłość skutecznie zaczynała mnie eliminować. Poza tym jestem świadomy, że dbanie o siebie może uchronić nas przed wieloma poważnymi chorobami, więc aspekt zdrowotny jest dla mnie dużą motywacją do utrzymania prawidłowych nawyków.

Jaką rolę odegrał dla Pana dietetyk w procesie odchudzania i zmiany nawyków
żywieniowych?

Muszę przyznać, że wszystkie zalecenia i porady Pani Justyny były bezcenne, a sposób prowadzenia całej kuracji odchudzającej świadczył o ogromnej wiedzy i pełnym profesjonalizmie. Dodatkowo częste spotkania z dietetykiem w trakcie kuracji i wprowadzane modyfikację w diecie pozwalały uzyskiwać systematyczne efekty, co mobilizowało do działania.

Co zachęciło Państwa córkę Kingę do podjęcia współpracy z dietetykiem?

Myślę, że dorosła do wieku, w którym bez żadnego nacisku ze strony rodziców zrozumiała, że grozi jej otyłość i problemy ze zdrowiem. Natomiast nam - rodzicom zależało na tym, żeby weszła w okres dojrzewania nie mając problemów z nadwagą.

Kinga, jak się czułaś na kuracji Bonne Sante?

Każda wizyta sprawiała mi radość, gdyż widziałam ubywające kilogramy. Cotygodniowe spotkania z Panią dietetyk były dla mnie dużym wsparciem i pomocą w gorszych chwilach.

Co było dla Ciebie pozytywnym zaskoczeniem na diecie oraz które posiłki Ci najbardziej smakowały?

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że mimo przestrzegania zaleceń Pani dietetyk, nigdy nie czułam się głodna. Bardzo dużo smakowało mi nowych dań i odkrywałam nowe smaki, a gdybym miała wybierać coś najlepszego to byłyby to wszystkie koktajle i smoothies.

Jak rówieśnicy oraz bliskie Ci osoby zareagowały na zmianę Twojego sposobu
odżywiania oraz na późniejszą zmianę sylwetki?

Moja kuracja odchudzająca zaczęła się, gdy mieliśmy przerwę w szkole ze względu na pandemię. Dlatego po powrocie nauczyciele i koledzy z niedowierzaniem patrzyli na moją zmianę. Każdy gratulował mi tej metamorfozy, a ja czułam coraz większą motywację do działania.

Czy sukces Twojego taty był dla Ciebie dodatkową motywacją do działania?

Tak. Sukces mojego taty bardzo mnie motywował. Widząc tak ogromną zmianę u mojego taty zrozumiałam i uwierzyłam, że mi też może się udać.

Jakie dodatkowe korzyści zauważyłaś na skutek redukcji zbędnych kilogramów?

Teraz, po redukcji 9 kg czuję, że moje samopoczucie bardzo się polepszyło. Mam lepszą kondycję fizyczną, a przede wszystkim stałam się odważniejsza i pewniejsza siebie. W tym momencie chcę podziękować Paniom dietetyk: Karolinie i Paulinie za prowadzenie mojej kuracji i profesjonalną opiekę oraz mojej mamie za cierpliwość i pomoc w przygotowywaniu menu dla mnie.

Patrząc z perspektywy czasu czy uważacie Państwo, że warto było zdecydować się na współpracę ze specjalistą Bonne Sante i polecilibyście nasz gabinet znajomym?

Z całą odpowiedzialnością polecamy specjalistów z Gabinetu dietetycznego Bonne Sante w Jaśle, którzy pomogli nam nie tylko zdrowo schudnąć, ale zmienić nawyki żywieniowe na stałe, co według nas jest najważniejsze i konieczne, jeśli chcemy utrzymać efekty.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO z Gabinetem Bonne Sante w Jaśle!
● Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
● Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
● Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację -> KLIKNIJ TUTAJ

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 18.11.2021, 12:30

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657