Strona główna

Wakacje z tenisem

Napisany dnia: 12.06.2019, 08:53 , Tagi: Brak

Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Grę w tenisa można zacząć  już w wieku 5 lat, a okres wakacyjny to najlepszy czas żeby dziecko rozwinęło zdolności sportowe, nauczyło się podstaw tenisa i przede wszystkim dobrze się bawiło!

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w niewielkich 3-4 osobowych grupach dopasowanych do wieku uczestników i ich umiejętności. 

Trening w szkółce trwa przez 5 dni po 1,5 godziny dziennie. Dla grupy najbardziej zaawansowanej zajęcia trwają 2 godziny bądź dłużej. Wypożyczamy bezpłatnie sprzęt sportowy, dostosowany do wieku i umiejętności zawodnika. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w formie zabawy.

Szczegóły:

Terminy zajęć:

I   –  24.06 -28.06

II  – 15.07 – 19.07

III – 22.07 – 26.07

IV  – 12.08 – 16.08

V   – 19.08 – 23.08 

Treningi prowadzone są w godzinach przedpołudniowych.

Godziny rozpoczęcia zajęć: od 9.00
Miejsce: Korty MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

W razie opadów deszczu zajęcia odbywać się będą na HALI MOSiR w Jaśle ul. Sikorskiego 15

Na zakończenie kursu turniej z nagrodami dla wszystkich uczestników. 

Cena 200 zł od osoby.

Możliwe jest utworzenie grupy w innym terminie wakacyjnym.  

Szczegółowe informacje: 

Fundacja Aktywna Galicja                                                                                           
Włodzimierz Winiarski nr licencji 1614/IS/SK/2009 
kom. 662 325 577 
e-mail: wlod74@gmail.com

Artykuł sponsorowany

 • Głupota, czy polityczna manifestacja?

  W miniony weekend przy wjeździe do Jasła od strony Krosna został zniszczony witacz. Wandal, który tego dokonał użył żółtej farby w spray'u malując na nim napis "#STOP447" nawołujący do manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim i przyjętej amerykańskiej ustawie mówiącej o zwrocie mienia ofiar Holocaustu.

 • Policjanci użyli gazu wobec agresorów

  Dwóch agresywnych mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu po tym, jak obelżywymi słowami znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Do niebezpiecznej sytuacji doszło podczas interwencji w Łężynach.

 • Tłumy na Baciarach i Brathankach

  Tegoroczne Dni Gminy Skołyszyn odbyły się pod nazwą "Prozioki 2019" na stadionie sportowym w Skołyszynie. Kilka tysięcy mieszkańców powiatu jasielskiego, krośnieńskiego oraz gorlickiego przyjechało mile spędzić czas przy muzyce zespołów Baciary i Brathanki.

 • Pszczoły w sercu miasta? To możliwe!

  W maju na dachu galerii VIVO! Krosno stanęły cztery ule. Jak się okazuje centrum miasta to dla tych pracowitych owadów doskonałe miejsce do życia. Blisko 200 tysięcy pszczół z „Pasieki VIVO!” może w ciągu roku wyprodukować aż 100 kg naturalnego miodu, o kuszącym smaku i nieocenionych walorach zdrowotnych.

 • "Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

   

  Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste: 1. Zamów Triceratops Burgera, 2. Zjedz go w całości, 3. Zrób to szybciej niż Twoi rywale.

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105