10-lecie Rady Młodzieży
0
W dniu 28 maja 2010 roku odbyły się obchody 10-lecia rady Młodzieży działającej przy Medycznej Szkole Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Członkowie Rady Młodzieży wraz z słuchaczami semestru II kierunku ratownik medyczny przygotowali krótką części artystyczną tj.:
* kabaret pt. „Randka w ciemno w Medyku”,
* pokaz tańca Breakdance.




Po krótkiej części artystycznej zostały rozdane medale oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców dwóch turniejów sportowych przeprowadzonych w ramach obchodów 10- lecia Rady Młodzieży tj.:
* tenisa stołowego,
* siatkówki.




Nagrody były ufundowane przez Radę Młodzieży. W turniejach sportowych uczestniczyli słuchacze naszej szkoły w ramach spotkań pozalekcyjnych.
Koordynatorem działań był opiekun Rady Młodzieży Mariusz Bezak, a sędzią w turniejach sportowych - Marcin Gorczyca.
ZSM w Jasle
* kabaret pt. „Randka w ciemno w Medyku”,
* pokaz tańca Breakdance.




Po krótkiej części artystycznej zostały rozdane medale oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców dwóch turniejów sportowych przeprowadzonych w ramach obchodów 10- lecia Rady Młodzieży tj.:
* tenisa stołowego,
* siatkówki.




Nagrody były ufundowane przez Radę Młodzieży. W turniejach sportowych uczestniczyli słuchacze naszej szkoły w ramach spotkań pozalekcyjnych.
Koordynatorem działań był opiekun Rady Młodzieży Mariusz Bezak, a sędzią w turniejach sportowych - Marcin Gorczyca.
ZSM w Jasle
