Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

10-lecie Rady Młodzieży

0
W dniu 28 maja 2010 roku odbyły się obchody 10-lecia rady Młodzieży działającej przy  Medycznej Szkole Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle. Członkowie Rady Młodzieży wraz z słuchaczami semestru II kierunku ratownik medyczny przygotowali krótką części artystyczną tj.:

    * kabaret pt. „Randka w ciemno w Medyku”,
    * pokaz tańca Breakdance.





Po krótkiej części artystycznej zostały rozdane medale oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców dwóch turniejów sportowych przeprowadzonych w ramach obchodów 10- lecia Rady Młodzieży tj.:

    * tenisa stołowego,
    * siatkówki.





Nagrody były ufundowane przez Radę Młodzieży. W turniejach sportowych uczestniczyli słuchacze naszej szkoły w ramach spotkań pozalekcyjnych.

Koordynatorem działań  był opiekun Rady Młodzieży Mariusz Bezak, a sędzią w turniejach sportowych - Marcin Gorczyca.

ZSM w Jasle
Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.