Strona główna
Znamy Laureatów III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjanci w służbie historii”
0

Już po raz drugi, w sierpniu bieżącego roku, dwa zespoły uczniów klas mundurowych
 z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym, na którego trasie znajdą się m.in. Mińsk, Katyń, Miednoje, Wilno.

Napisany dnia: 18.06.2019, 19:00
"Grozi nam smród i plaga szczurów?"
58

Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć. - Śmieci do teraz stoją przed posesjami. Jest upał, wszystko zaczyna śmierdzieć - napisała do nas poruszona sytuacją pani Anna.

Napisany dnia: 18.06.2019, 13:37
Program ,,Rodzina 500+’’ od 1 lipca
22

Od 1 lipca program Rodzina 500+ obejmie wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny. Dzięki tym zmianom ze świadczenia 500+ skorzysta każde dziecko do ukończenia 18 roku życia.

Napisany dnia: 18.06.2019, 13:10
Nie ustąpił pierwszeństwa i wjechał w ogrodzenie
34

Na skrzyżowaniu ulic Ujejskiego i Szopena ponownie zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiła 40-letnia mieszkanka Jasła.

Napisany dnia: 18.06.2019, 10:05
Starty rowerowe i triathlonowe zawodników JSC
3

W sobotę 15.06 miał miejsce kolejny maraton MTB w ramach cyklu zawodów Cyklokarpaty. Tym razem zawodnicy wyjechali w Bieszczady, gdzie zmagali się w okolicach gminy Cisna. 

Napisany dnia: 18.06.2019, 09:43
Łysa Góra: Dwie osoby poszkodowane w wypadku
52

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 4. rano w Łysej Górze na drodze wojewódzkiej relacji Dukla-Nowy Żmigród. Dwie osoby, które podróżowały osobowym bmw trafiły do szpitali w Jaśle i Krośnie.

Napisany dnia: 18.06.2019, 09:02
Pracuj za granicą!

Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

Napisany dnia: 18.06.2019, 07:30
No i polecieli. W Jaśle odbył się II Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny
3

Samoloty znów zagościły nad lądowiskiem „IKAR”. W niedzielę, w Jaśle odbył się drugi Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny. To jedyna, tak wyjątkowa impreza plenerowa w regionie.

Napisany dnia: 18.06.2019, 07:30
Kolejne zderzenie na "stopach"
45

Do zderzenia się dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 17. na skrzyżowaniu ulic Ujejskiego i Szopena. W zdarzeniu ucierpiał 78-letni jaślanin.

Napisany dnia: 17.06.2019, 19:44
Zebrano cztery i pół tony zużytych baterii
4

4557 kg zużytych baterii zebrano w przedszkolach i szkołach podczas tegorocznego, XXI konkursu ekologicznego „Zbiórka zużytych baterii”. Corocznie udział w nim bierze około 5000 przedszkolaków i uczniów z terenu Jasła.

Napisany dnia: 17.06.2019, 13:17
Klęska Czarnych w meczu z Tempem Nienaszów
15

Tempo Nienaszów rozgromiło Czarnych Jasło na ich własnym terenie. Goście zdołali pięciokrotnie umieścić piłkę w siatce. Jaślan stać było na zdobycie zaledwie dwóch goli. 

Napisany dnia: 17.06.2019, 13:08
Dachował uciekając przed policjantami
27

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 35-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, uciekając przed policjantami, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Był pijany, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Napisany dnia: 17.06.2019, 11:38
DKF zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca!
1

Dyskusyjny Klub Filmowy "Nostromo" zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca br. W kinie "Syrena" odbędzie się projekcja "„Brightburn: Syn ciemności”, Bracia Sisters oraz "Podły, Okrutny, Zły".

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:49
II rodzinne świętowanie z "dwunastką" i przedszkolem już za nami
0

Odbyło się ono 7 czerwca. Dla naszych uczniów, ich rodziców i wszystkich sympatyków szkoły przygotowaliśmy na ten dzień mnóstwo atrakcji. Były zawody międzyklasowe, pokaz talentów wokalnych, tanecznych, sportowych (judo).

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:02
Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18

Napisany dnia: 17.06.2019, 07:30
Uwaga! Prognozowane burze z gradem
12

Instytut Meteorologii Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy prognozuje wystąpienie burzy z opadami deszczu oraz porywami wiatru. Miejscami grad. 

Napisany dnia: 16.06.2019, 13:55
Zderzenie osobówek na ul. Niegłowickiej
32

Dzisiaj po godzinie 10.00 na ul. Niegłowickiej w Jaśle doszło do czołowego zderzenia się dwóch samochodów osobowych. Dwie kobiety jadące kią zostały na miejscu zdarzenia zaopatrzone przez zespół pogotowia ratunkowego, a ostatecznie przewiezione do jasielskiego szpitala.

Napisany dnia: 15.06.2019, 10:57
Burmistrz nagrodził sportowców
9

53 nagrody za osiągniecia sportowe ubiegłego roku przyznał Burmistrz Miasta Jasła. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową, pływanie, biatlon, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

Napisany dnia: 15.06.2019, 08:40
Uczniowie SOSW na I Beskidzkim Rajdzie Godności
2

I Beskidzki Rajd Godności został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jaśle w dniu 13 czerwca 2019 r.  Wzięli w nim udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle, rodzice, nauczyciele, terapeuci i sympatycy Ośrodka. 

Napisany dnia: 14.06.2019, 16:00
Pościg za BMW. Za kierownicą pijany mężczyzna
37

Policjanci z jasielskiej komendy ruszyli za srebrnym BMW, którego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna porzucił samochód i pijany uciekał pieszo. Po kilkudziesięciu minutach został zatrzymany.

Napisany dnia: 14.06.2019, 14:54
 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105