Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna
Arkadiusz Dranka zadebiutuje w ringu
22

Arkadiusz Dranka, zawodnik Jasielskiego Klubu Sportów Walki zadebiutuje w ringu podczas gali South Battle 4 w Gorlicach. Już w najbliższą sobotę jaślanin stoczy pojedynek z Szymonem Dylem, reprezentującym Gorlicki Klub Sportów Walki.

Napisany dnia: 08.01.2020, 10:00
Podczas kontroli drogowej ujawnili cofnięty licznik
99

Jasielscy policjanci zgodnie z nowelizacją przepisów, od 1 stycznia spisują stan licznika w kontrolowanych samochodach. Zebrane dane przesyłają do Centralnej Ewidencji Pojazdów. Wczoraj funkcjonariusze ujawnili cofnięte liczniki w dwóch kontrolowanych pojazdach. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wszczęto postępowania z art. 306a Kodeksu Karnego.

Napisany dnia: 08.01.2020, 09:30
Nowy szef WKU w Jaśle
41

W kierownictwie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jaśle doszło do zmian personalnych. Komendant ppłk Andrzej Nykiel po 12 latach służby w WKU w Jaśle i 37-latach w Wojsku Polskim odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nowym szefem został ppłk Andrzej Nykiel.

Napisany dnia: 08.01.2020, 08:30
Drogi Licealisto!

Jeśli czujesz się przytłoczony zgiełkiem, doskwiera Ci anonimowość, masz poczucie, że Twoje szanse na rozwinięcie potencjału intelektualnego mogą się zmarnować, giniesz w tłumie i nikt nie ma dla Ciebie czasu – rozważ naszą propozycję.

Napisany dnia: 08.01.2020, 07:30
Paczki dla dzieci chorych na nowotwory już przygotowane
6

Zbiórka prezentów dla dzieci zmagających się z tą chorobą dobiegła końca. Przygotowane podarunki w ramach akcji „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka” już w najbliższy piątek, 10 stycznia, trafią do pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Napisany dnia: 07.01.2020, 20:00
Budżet Jasła przyjęty z wyrzutami opozycji w tle
110

Budżet miasta na 2020 r. został przyjęty, a wszystkie poprawki zgłoszone przez trzech radnych zostały w całości odrzucone. To wywołało falę ich niezadowolenia, a emocje wzięły górę. Padło wiele gorzkich słów pod adresem władz miasta i radnych, którzy przyjęli tegoroczny budżet miasta.

 

Napisany dnia: 07.01.2020, 12:50
Krav Maga w Jaśle. Darmowe seminarium już w sobotę

Podkarpacka Szkoła Krav Maga zagości w Podkarpackim Centrum Sportów Walki. Już w najbliższą sobotę, 11 stycznia w Podkarpackim Centrum Sportów Walki odbędzie się darmowe seminarium Krav Maga oraz warsztaty samoobrony dla kobiet z cyklu"Siła jest Kobietą".

Napisany dnia: 07.01.2020, 12:30
Koncert Noworoczny w JDK. W wiedeńskim klimacie
4

Kapitalny zestaw operetkowych i musicalowych przebojów wszechczasów złożył się na Koncert Noworoczny 2020, inaugurujący tegoroczne wydarzenia kulturalne w Jaśle. Dwa seanse gali koncertowej w wiedeńskim stylu odbyły się 3 stycznia br. (piątek) w Jasielskim Domu Kultury.

Napisany dnia: 07.01.2020, 12:00
DKF "Nostromo" zaprasza na thriller, film biograficzny i horror
1

Już w najbliższy czwartek (9 stycznia br.) w jasielskim kinie odbędzie się projekcja filmu. pt. "Van Gogh. U bram wieczności". To nie koniec propozycji klubu. W styczniowym repertuarze znalazły się także filmy "Oficer i szpieg" oraz "Demony prerii".

Napisany dnia: 07.01.2020, 09:47
Judocy z powołaniami do kadry narodowej na rok 2020
2

Miła informacja wpłynęła do nas z Warszawy gdzie Polski Związek Judo opublikował listę kadry narodowej w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Napisany dnia: 07.01.2020, 09:31
Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” już niedługo w Jaśle. Trwają zapisy! Liczba miejsc ograniczona
0

Bezpłatne warsztaty „Koduj z Gigantami” to wydarzenie promujące ideę nauki programowania wśród dzieci i młodzieży. Celem akcji „Koduj z Gigantami” jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży szkolnej o programowaniu, zapoznanie z programowaniem i narzędziami programistycznymi oraz nowymi technologiami, a dla starszych uczniów również zwiększenie świadomości o dalszej ścieżce edukacji i pracy w IT.

Napisany dnia: 06.01.2020, 20:37
Ulicami Jasła przeszedł Orszak Trzech Króli
77

Ulicami Jasła przeszedł dzisiaj Orszak Trzech Króli. Setki mieszkańców miasta wspólnie obchodziły uroczystość Objawienia Pańskiego.  Barwnemu orszakowi towarzyszyły bożonarodzeniowe sceny odgrywane przez uczniów jasielskich szkół podstawowych oraz harcerzy.

Napisany dnia: 06.01.2020, 17:04
Z takim wsparciem Rafał może przenosić góry
8

Rafał Stefański „Stefan” jest wielkim szczęściarzem. Mając bowiem tak olbrzymie wsparcie bliskich i przyjaciół z podwójnym wysiłkiem może skutecznie walczyć każdego dnia o powrót do sprawności. Już po raz czwarty w Jaśle zorganizowano koncert charytatywny, z którego cały dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację „Stefana”.

Napisany dnia: 06.01.2020, 10:01
Psychoterapeuta-Lekarz jak każdy inny

Gdy zachorujemy na grypę nie odwlekamy wizyty u lekarza. Jednak gdy potrzebujemy pomocy psychoterapeutycznej, długo się zastanawiamy czy udać się do terapeuty,albo wręcz nie bierzemy tego pod uwagę. A sesje terapeutyczne są wielkim wsparciem i pomocą prowadzącą do wyzdrowienia. 
Napisany dnia: 06.01.2020, 07:30
Sportowe sukcesy w roku 2019 Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów
3

W roku 2019 zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w licznych zawodach rowerowych, triathlonowych i biegowych. Duża ich część zaliczała się do klasyfikacji generalnej danego cyklu. 

Napisany dnia: 05.01.2020, 14:34
Tymczasowe utrudnienia w ruchu – 6 stycznia
33

W związku z organizowanym 6 stycznia „Orszakiem Trzech Króli Jasło 2020”,  nastąpi okresowe wyłączenie z ruchu niektórych z ulic.

Napisany dnia: 05.01.2020, 08:00
Pierwsze narodziny noworodka w jasielskim szpitalu w 2020 roku
33

Pierwsze dziecko narodzone w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle w 2020 roku przyszło na świat 1 stycznia po północy.

Napisany dnia: 04.01.2020, 22:53
W Świerchowej znaleziono ciało mężczyzny
29

Dzisiaj około godziny 8.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezionych w potoku Promnica w Świerchowej zwłokach mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Napisany dnia: 04.01.2020, 12:16
Trendy wnętrzarskie 2020
0

Nowy Rok to doskonała okazja do wprowadzania zmian. Odświeżenia może jednak wymagać nie tylko nasze życie osobiste, ale i wnętrze domu, w którym mieszkamy. Styczeń zbliża się wielkimi krokami, a na horyzoncie pojawiają się nowe trendy w projektowaniu wnętrz. Co będzie modne w nadchodzącym roku? Kimbino.pl podpowiada!

Napisany dnia: 03.01.2020, 13:26
Radni złożyli dziewięć poprawek do budżetu na 2020 r.
112

Wczoraj odbyła się pierwsza część sesji budżetowej Miasta Jasła na 2020 r., podczas której radni miejscy złożyli dziewięć wniosków w sprawie przesunięć środków w budżecie na inne zadania inwestycyjne. 

Napisany dnia: 03.01.2020, 11:34
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105