Strona główna
Kompleksowy program do faktur
1

Każdy przedsiębiorca chce prowadzić swój biznes tak, by ten mógł się rozwijać. Sprzedaż determinuje większe zyski, ale i również jest gwarancją rozpoznawalności marki wśród większego grona odbiorców. Aby założony biznes plan mógł być dobrze realizowany, z pewnością firma powinna pomyśleć o dobrym programie do wystawiania faktur...

Napisany dnia: 09.08.2019, 15:09
Jedzenie w Krakowie – kuchnie świata w jednym miejscu
1

Nie trzeba wyjeżdżać z Krakowa, by posmakować kuchni z całego świata! Dania chińskie, wietnamskie i indyjskie, kuchnia żydowska, włoska oraz amerykańska, oryginalne japońskie sushi lub naleśniki na sto sposobów – jedzenie w Krakowie to przegląd tego, co w kulinariach najlepsze!

Napisany dnia: 08.08.2019, 07:00
Dzień Otwarty w NFZ. Porady dla matek
3

Podkarpacki Oddział NFZ w Rzeszowie informuje, że z okazji przypadającego w dniach 1-7 sierpnia „Światowego Tygodnia Karmienia Piersią” w dniu 2 sierpnia b.r. w piątek w godz. 10-14 organizujemy Dzień Otwarty z bezpłatnymi poradami na temat laktacji, karmienia piersią oraz zalet działających w naszym województwie Banków Mleka.

Napisany dnia: 01.08.2019, 09:40
Certyfikat SSL – do czego jest wykorzystywany?
3

Kiedy korzystasz z danej strony internetowej, za każdym razem jesteś narażony na „wkradnięcie się” do Twojego przesyłu danych przez niepożądane osoby trzecie. 

Napisany dnia: 31.07.2019, 12:25
Badania mammograficzne w VIVO! Krosno
3

Już 1 sierpnia, w godz. 10.00-16.00, przed Centrum Handlowym VIVO! Krosno pojawi się Mammobus, w którym kobiety w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać badanie piersi. 

Napisany dnia: 28.07.2019, 08:14
Praca - Jasło
20

Z roku na rok, w Jaśle obserwuje się znaczący spadek bezrobocia. Wciąż na wiele stanowisk są otwarte rekrutacje, dzięki czemu kolejni mieszkańcy mogą znaleźć zatrudnienie. Zapraszamy do lektury krótkiego artykułu, w którym odpowiadamy na pytania: jak dokładnie kształtuje się rynek pracy w Jaśle, na jakie stanowiska potrzebni są w Jaśle pracownicy, gdzie szukać pracy w Jaśle.

Napisany dnia: 25.07.2019, 12:31
Głośnik Bluetooth – idealny prezent dla fana muzyki
1

Głośnik Bluetooth to doskonałe rozwiązane dla osób, które kochają muzykę, ale mają niewielki metraż mieszkania lub nie chcą inwestować w sporych rozmiarów zestaw kolumn. Urządzenie ma jeszcze jedną zaletę – jest niewielkie i mobilne. Można je zatem zabrać ze sobą w dowolne miejsce, na piknik, w podróż czy imprezę, i tam raczyć się muzyką odtwarzaną w doskonałej jakości.

Napisany dnia: 24.07.2019, 06:57
Akcja informacyjna „RODZINA 500 +”
3

Starosta Jasielski serdecznie zaprasza mieszkańców miasta Jasła i Powiatu Jasielskiego na spotkanie informacyjne programu „Rodzina 500 +” z Wicewojewodą Podkarpacką Lucyną Podhalicz, które odbędzie się w dniu 23 lipca 2019 roku o godz. 10:45 na płycie jasielskiego Rynku.

Napisany dnia: 22.07.2019, 13:54
Dlaczego trzeba zadbać o ochronę danych w sklepie?
1

Wielkie marki przykładają ogromną wagę do tego, aby dane ich klientów zbierane na serwerach były bezpieczne. Szczególnie że są to dane bardzo wrażliwe, zawierające nie tylko imię i nazwisko wraz z adresem, ale często również numery PESEL, numery kont bankowych czy pełne dane z dowodu osobistego (pobierane przy zakupach ratalnych). Jeden z polskich dużych sklepów ze sprzętem elektronicznym jednak chyba zapomniał o tym obowiązku i padł ofiarą wycieku danych swoich klientów.

Napisany dnia: 17.07.2019, 08:30
Uwaga na oszustów podszywających się pod ZUS!
1

Ostrzegamy naszych klientów przed fałszywymi mailami, które teoretycznie mają pochodzić z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Otwarcie załączników z maila grozi zainfekowaniem komputera i wykradzeniem danych wrażliwych.

Napisany dnia: 12.07.2019, 13:55
Jaskółki na Ośrodku Edukacji Ekologicznej
8

Trwają prace związane z wykończeniem Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ożennej. Tymczasem na ścianach nowo wyremontowanego budynku swoje gniazda wybudowały jaskółki.

Napisany dnia: 08.07.2019, 09:21
Krótkie terminy oczekiwania na operacje zaćmy oraz endoprotezy stawu kolanowego i biodrowego
0

W oddziałach okulistycznych i ortopedycznych znacznie skróciły się tym roku czasy oczekiwania na trzy często wykonywane zabiegi. Ponadto, w województwie podkarpackim są one i tak jednymi z najkrótszych w kraju. Poniżej przedstawiamy wykaz oddziałów z najkrótszymi terminami dotyczącymi przypadkach stabilnych.

Napisany dnia: 04.07.2019, 09:13
Wypadek przy pracy - sprawdź na jakie świadczenia możesz liczyć
1

Wypadek przy pracy może zdarzyć się każdemu i na każdym stanowisku. Lato niestety sprzyja większej wypadkowości, zwłaszcza w sezonie boomu budowniczo-remontowego. Niekiedy leczenie oraz powrót do zdrowia zabiera długie miesiące. Jeśli nie podlegamy ubezpieczeniom społecznym możemy pozostać bez środków do życia. Dlatego warto sprawdzić legalność i formę swojego zatrudnienia oraz to, czy jesteśmy zgłoszeni do ubezpieczeń społecznych. W związku z wypadkiem przy pracy możemy liczyć na szereg świadczeń wypłacanych przez ZUS, jeśli podlegamy ubezpieczeniu wypadkowemu.

 

Napisany dnia: 02.07.2019, 20:00
Wybierając mieszkanie dobrze przyjrzyj się także okolicy
0

Na komfort mieszkania składa się wiele czynników. Funkcjonalność układu i aranżacji, jakość wyposażenia, charakter najbliższego sąsiedztwa i inne cechy bezpośrednio związane z samym naszym lokum należą oczywiście do zagadnień pierwszorzędnych. Dokonując wyboru warto jednak rzucić okiem także na nieco dalsze otoczenie, a także przeanalizować je pod względem komunikacyjnym.

Napisany dnia: 02.07.2019, 11:00
Najtańsze OC — sprawdzone sposoby kierowców z podkarpackiego
1

1097 zł — tyle wyniosła średnia stawka OC na początku 2019 roku. Kierowcy, którzy sięgnęli po pierwszą lepszą polisę, mogli zapłacić za nią nawet kilkadziesiąt procent więcej! W artykule wyjaśnimy, jakie sposoby na tanie OC stosują kierowcy z podkarpackiego.

Napisany dnia: 02.07.2019, 09:32
NFZ uruchamia nowy portal „Zdrowe Dane”.
0

Dane znajdujące się w zasobach Narodowego Funduszu Zdrowia stanowią bogate źródło informacji, z którego mogą i powinni korzystać nie tylko decydenci, ale również lekarze, menedżerowie, a przede wszystkim pacjenci. 28 czerwca Narodowy Fundusz Zdrowia uruchamia portal zdrowedane.nfz.gov.pl, na którym można znaleźć wiele cennych informacji...

Napisany dnia: 02.07.2019, 08:57
Płytki łazienkowe - na co zwracać uwagę podczas zakupów?
0

Decydując się na remont mieszkania, musimy pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Zawczasu przygotujmy się na rosnące koszty, niedotrzymywanie terminów i wszelkiej maści katastrofy, które utrudnią nam życie. Niestety – niekiedy plac budowy to prawdziwe pole bitwy, a tam wszystko jest możliwe. Jeśli remontujemy łazienkę i chcemy odświeżyć jej wygląd, to z pewnością będziemy musieli wybrać nowe płytki. Na co zwracać uwagę podczas kupowania płytek łazienkowych? Na to i inne pytania związane z tym tematem odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

Napisany dnia: 01.07.2019, 22:00
Czarne chmury nad polskimi firmami transportowymi – jakie zagrożenia pojawiają się na horyzoncie?
1

Branża transportowa nadal prężnie się rozwija. Jednakże nie oznacza to braku problemów stojących przed firmami trudniącymi się przewozem towarów. Polska pozostaje jednym z liderów w tej branży, lecz nadchodzące zmiany wymuszą na przedsiębiorcach podjęcie kroków niezbędnych do dostosowania się do nowych warunków. Kluczowe jest odpowiednio wczesne rozpoczęcie tych przygotowań.

Napisany dnia: 01.07.2019, 18:43
Uroczystość Chrztu Świętego trzeba uczcić odpowiednim prezentem. Podpowiadamy, jakim!
0

Chrzest to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka i jego rodziców. Młody człowiek zostaje bowiem włączony do konkretnej wspólnoty wyznaniowej. Jest to więc okazja, by spotkać się z najbliższą rodziną i wspólnie świętować ten wielki dzień. Aby go dodatkowo uświetnić, warto podarować maluchowi piękną pamiątkę, do jakiej będzie wracał z sentymentem, słuchając opowieści o swoim chrzcie i o bliskich, od których dostał dany prezent.

Napisany dnia: 01.07.2019, 09:14
Pozwól, żeby klienci Cię znaleźli. Kilka skutecznych sposobów na widoczność firmy w internecie
0

Reklama w coraz większej mierze przenosi się do sieci. Nic dziwnego – daje ona dużo większe możliwości, niż nośniki zewnętrzne, prasa, radio, czy nawet telewizja. Dodatkowo z internetu korzystają miliony ludzi, z których każdy jest Twoim potencjalnym klientem. 

Napisany dnia: 28.06.2019, 10:24
 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 • Jaślanie świętują wiktorię warszawską

   

  W Jaśle, odbyły się dzisiaj uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Ich uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta do parku miejskiego gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożone zostały kwiaty.    

 • Piotr Śmietana zastępcą komendanta

  Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie wręczono nominacje na stanowisko kierownicze mł. bryg. Piotrowi Śmietanie na funkcję zastępcy komendanta powiatowego PSP w Jaśle.

 • Jasielski "Medyk" - ostatnie dni rekrutacji

   

  „Medyk” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą kształcić się w perspektywicznych zawodach. Teraz w ofercie szkoły znajdziesz nowe interesujące kierunki. Wybierając „Medyk” inwestujesz w swoją przyszłość.

 • Jaślanie biorą sprawy w swoje ręce i sprzątają miasto

   

  Jaślanie chcą żyć w czystym i wolnym od śmieci mieście. Kilka dni temu dwóch mieszkańców Jasła z własnej inicjatywy posprzątało okolice wałów przy ul. Piotra Skargi. Wszystkie śmieci, starannie posegregowane trafiły do worków.

 • Tak wyglądała tragiczna jesień 1939 r.

   

  Eksplozje, serie z karabinów maszynowych i łuny ognia nad „łąkami hubalowymi” towarzyszyły widowisku historycznemu, które odbyło się wczoraj w ramach tegorocznej edycji Memoriału majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”. Tematem przewodnim tym razem były wydarzenia z jesieni 1939 r.     

 • IX Karpacki Festiwal Archeologiczny Dwa Oblicza. Skansen Archeologiczny Karpacka Troja w Trzcinicy. 17-18 sierpnia 2019.

 • Wakacje z tenisem – edycja sierpniowa

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105