Strona główna
Starty rowerowe i triathlonowe zawodników JSC
3

W sobotę 15.06 miał miejsce kolejny maraton MTB w ramach cyklu zawodów Cyklokarpaty. Tym razem zawodnicy wyjechali w Bieszczady, gdzie zmagali się w okolicach gminy Cisna. 

Napisany dnia: 18.06.2019, 09:43
Klęska Czarnych w meczu z Tempem Nienaszów
15

Tempo Nienaszów rozgromiło Czarnych Jasło na ich własnym terenie. Goście zdołali pięciokrotnie umieścić piłkę w siatce. Jaślan stać było na zdobycie zaledwie dwóch goli. 

Napisany dnia: 17.06.2019, 13:08
Burmistrz nagrodził sportowców
9

53 nagrody za osiągniecia sportowe ubiegłego roku przyznał Burmistrz Miasta Jasła. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową, pływanie, biatlon, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

Napisany dnia: 15.06.2019, 08:40
Przybij Piątkę z Kamilem. Wystartuj w charytatywnych zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking
0

Lubisz rywalizację? Zbierz swoich znajomych i wystartujcie w charytatywnych zawodach biegowych “Przybij Piątkę z Kamilem” oraz "I Marsz Nordic Walking "Przybij 5-tkę z Kamilem".

Napisany dnia: 14.06.2019, 12:03
MOSiR zaprasza na basen
2

Już od jutra będzie można skorzystać z otwartego basenu na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 14.06.2019, 09:25
Starty zawodników JSC w Bukowsku i Dobczycach
3

Prawie 200 kolarzy rywalizowało w niedzielę 9 czerwca, w kolejnym wyścigu w ramach cyklu Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Tym razem miejscem startu była miejscowość Bukowsko.

Napisany dnia: 12.06.2019, 12:26
III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar IPA Region Krosno
0

Jasielscy policjanci wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar IPA Regionu Krosno. W zawodach uczestniczyli mundurowi z Krosna, Sanoka oraz goście z Włoch i Słowacji. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Napisany dnia: 12.06.2019, 11:46
Młodzi sportowcy będą rywalizować w Jaśle – już niedługo XX Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2019
1

Już po raz dwudziesty w Jaśle odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sportu. Na trzy dni (od 22 do 24 czerwca) miasto stanie się areną zmagań siatkarskich, piłkarskich, rolkarskich, a także judo i karate. W sumie na boiskach i matach rywalizować będzie ponad 900 zawodników. Oficjalne rozpoczęcie Festiwalu, defilada uczestników oraz prezentacja zespołów odbędą się 22 czerwca (sobota) o godzinie 17:30 na jasielskim Rynku.

Napisany dnia: 07.06.2019, 09:00
Rowerowe starty zawodników JSC
2

1 czerwca zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w kolejnej edycji maratonów rowerowych MTB „Cyklokarpaty”. Tym razem miejscem startu była miejscowość Pruchnik na Podkarpaciu.

Napisany dnia: 06.06.2019, 08:59
15 czerwca 2019 - Wysowa - Zdrój – Biathlon dla Każdego
0

raz czwarty Wysowianka jako Partner Reprezentacji Polski w Biathlonie, Polski Związek Biathlonu oraz Gmina Uście Gorlickie mają przyjemność zaprosić na imprezę sportowo-rekreacyjną "BIATHLON dla KAŻDEGO", która odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym. 

Napisany dnia: 05.06.2019, 10:08
Kolarskie święto w Łysej Górze
0

W niedzielę (2.06) w Łysej Górze została rozegrana II edycja "Pucharu Smoka" Były to zawody rowerowe rozgrywane w formule XC polegająca na ściganiu się zawodników na specjalnie przygotowanej trasie, którą pokonują kilka razy.

Napisany dnia: 04.06.2019, 12:36
Czarni wygrali rzutem na taśmę
4

Czarni Jasło długo męczyli się w starciu z LKS Tarnawa. W niedzielnym meczu przy Śniadeckich 15 padło aż siedem goli. Ostatecznie to jednak gospodarze zainkasowali komplet punktów. Trafienie na wagę zwycięstwa zanotował Łukasz Urban.

Napisany dnia: 03.06.2019, 12:22
Grając dla Śląska spełnia swoje piłkarskie marzenia
8

Jako młody chłopiec marzył o grze w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze kroki z piłką stawiał w Jaśle pod okiem trenera Edwarda Nazgowicza. W końcu udało mu się dopiąć swego. Dziś jest jednym z kluczowych zawodników Śląska Wrocław. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Cholewiakiem.

Napisany dnia: 31.05.2019, 09:31
Czarni też pomagają!
11

Pomoc dla Kuby Procanina zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem w zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie siatkarza zmagającego się z rakiem włączył się klub piłkarski JKS Czarni 1910 Jasło. W licytacji podczas niedzielnego meczu będzie można wylicytować piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, zawodnika ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Napisany dnia: 30.05.2019, 16:40
Zawodnicy JSC na zawodach triathlonowych w Sierakowie
3

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wzięli udział tylko w jednych zawodach sportowych. 25.05. odbyła się w Sierakowie (woj. wielkopolskie) ósma edycja zawodów triathlonowych „JBL TRIATHLON SIERAKÓW”, w których wzięło udział pięcioro zawodników JSC.

Napisany dnia: 30.05.2019, 09:38
Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim
3

Uroczyste zakończenie cyklu Podkarpackich Lig odbyło się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 11 maja br. z udziałem zwycięzców Ligi w narciarstwie alpejskim jak i biegach narciarskich. W klasyfikacjach klubowych zwyciężyły ustrzyckie kluby. Mimo gorszych warunków do przygotowań, MKN Jasło usytuował się na 5 z 25 miejsc w klasyfikacji klubowej narciarstwa alpejskiego.

Napisany dnia: 29.05.2019, 18:00
HFO Spartan Night wkrótce w Jaśle
0

HFO Spartan Night: Po świetnym debiucie na antenie TVP Sport organizacja ogłasza kolejną galę zawodowego K-1 - już 20 września w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2019, 09:00
Już w niedzielę Puchar Smoka XC w Łysej Górze
0

Już w najbliższą niedzielę 2 czerwca w Łysej Górze (Gmina Nowy Żmigród) odbędą się zawody rowerowe pod nazwą "Puchar Smoka".

Napisany dnia: 28.05.2019, 12:55
Czarni przegrali w Iwoniczu
13

Czarni Jasło stracili punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Iwonce Iwonicz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Honorowe trafienie dla jasielskiej drużyny zaliczył Dominik Wilk.

Napisany dnia: 28.05.2019, 09:42
Srebrne i brązowe medale dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w finałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej
3

20.05.2019, do walki o medale na szczeblu wojewódzkim stanęli siatkarze i siatkarki z popularnej czwóreczki. Chłopcy osłabieni brakiem Igora Kasprzyka udali się na finał do Strzyżowa. 

Napisany dnia: 25.05.2019, 10:00
 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105