Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna
Klęska Czarnych w meczu z Tempem Nienaszów
26

Tempo Nienaszów rozgromiło Czarnych Jasło na ich własnym terenie. Goście zdołali pięciokrotnie umieścić piłkę w siatce. Jaślan stać było na zdobycie zaledwie dwóch goli. 

Napisany dnia: 17.06.2019, 13:08
Burmistrz nagrodził sportowców
8

53 nagrody za osiągniecia sportowe ubiegłego roku przyznał Burmistrz Miasta Jasła. Nagrodzeni i wyróżnieni reprezentują sporty walki (judo, karate, kickboxing), piłkę nożną, piłkę siatkową, pływanie, biatlon, narciarstwo biegowe i rolkarstwo.

Napisany dnia: 15.06.2019, 08:40
Przybij Piątkę z Kamilem. Wystartuj w charytatywnych zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking
0

Lubisz rywalizację? Zbierz swoich znajomych i wystartujcie w charytatywnych zawodach biegowych “Przybij Piątkę z Kamilem” oraz "I Marsz Nordic Walking "Przybij 5-tkę z Kamilem".

Napisany dnia: 14.06.2019, 12:03
MOSiR zaprasza na basen
2

Już od jutra będzie można skorzystać z otwartego basenu na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 14.06.2019, 09:25
Starty zawodników JSC w Bukowsku i Dobczycach
3

Prawie 200 kolarzy rywalizowało w niedzielę 9 czerwca, w kolejnym wyścigu w ramach cyklu Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Tym razem miejscem startu była miejscowość Bukowsko.

Napisany dnia: 12.06.2019, 12:26
III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar IPA Region Krosno
0

Jasielscy policjanci wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar IPA Regionu Krosno. W zawodach uczestniczyli mundurowi z Krosna, Sanoka oraz goście z Włoch i Słowacji. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Napisany dnia: 12.06.2019, 11:46
Młodzi sportowcy będą rywalizować w Jaśle – już niedługo XX Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2019
1

Już po raz dwudziesty w Jaśle odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sportu. Na trzy dni (od 22 do 24 czerwca) miasto stanie się areną zmagań siatkarskich, piłkarskich, rolkarskich, a także judo i karate. W sumie na boiskach i matach rywalizować będzie ponad 900 zawodników. Oficjalne rozpoczęcie Festiwalu, defilada uczestników oraz prezentacja zespołów odbędą się 22 czerwca (sobota) o godzinie 17:30 na jasielskim Rynku.

Napisany dnia: 07.06.2019, 09:00
Rowerowe starty zawodników JSC
2

1 czerwca zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w kolejnej edycji maratonów rowerowych MTB „Cyklokarpaty”. Tym razem miejscem startu była miejscowość Pruchnik na Podkarpaciu.

Napisany dnia: 06.06.2019, 08:59
15 czerwca 2019 - Wysowa - Zdrój – Biathlon dla Każdego
0

raz czwarty Wysowianka jako Partner Reprezentacji Polski w Biathlonie, Polski Związek Biathlonu oraz Gmina Uście Gorlickie mają przyjemność zaprosić na imprezę sportowo-rekreacyjną "BIATHLON dla KAŻDEGO", która odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym. 

Napisany dnia: 05.06.2019, 10:08
Kolarskie święto w Łysej Górze
0

W niedzielę (2.06) w Łysej Górze została rozegrana II edycja "Pucharu Smoka" Były to zawody rowerowe rozgrywane w formule XC polegająca na ściganiu się zawodników na specjalnie przygotowanej trasie, którą pokonują kilka razy.

Napisany dnia: 04.06.2019, 12:36
Czarni wygrali rzutem na taśmę
4

Czarni Jasło długo męczyli się w starciu z LKS Tarnawa. W niedzielnym meczu przy Śniadeckich 15 padło aż siedem goli. Ostatecznie to jednak gospodarze zainkasowali komplet punktów. Trafienie na wagę zwycięstwa zanotował Łukasz Urban.

Napisany dnia: 03.06.2019, 12:22
Grając dla Śląska spełnia swoje piłkarskie marzenia
8

Jako młody chłopiec marzył o grze w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze kroki z piłką stawiał w Jaśle pod okiem trenera Edwarda Nazgowicza. W końcu udało mu się dopiąć swego. Dziś jest jednym z kluczowych zawodników Śląska Wrocław. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Cholewiakiem.

Napisany dnia: 31.05.2019, 09:31
Czarni też pomagają!
11

Pomoc dla Kuby Procanina zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem w zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie siatkarza zmagającego się z rakiem włączył się klub piłkarski JKS Czarni 1910 Jasło. W licytacji podczas niedzielnego meczu będzie można wylicytować piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, zawodnika ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Napisany dnia: 30.05.2019, 16:40
Zawodnicy JSC na zawodach triathlonowych w Sierakowie
3

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wzięli udział tylko w jednych zawodach sportowych. 25.05. odbyła się w Sierakowie (woj. wielkopolskie) ósma edycja zawodów triathlonowych „JBL TRIATHLON SIERAKÓW”, w których wzięło udział pięcioro zawodników JSC.

Napisany dnia: 30.05.2019, 09:38
Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim
3

Uroczyste zakończenie cyklu Podkarpackich Lig odbyło się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 11 maja br. z udziałem zwycięzców Ligi w narciarstwie alpejskim jak i biegach narciarskich. W klasyfikacjach klubowych zwyciężyły ustrzyckie kluby. Mimo gorszych warunków do przygotowań, MKN Jasło usytuował się na 5 z 25 miejsc w klasyfikacji klubowej narciarstwa alpejskiego.

Napisany dnia: 29.05.2019, 18:00
HFO Spartan Night wkrótce w Jaśle
0

HFO Spartan Night: Po świetnym debiucie na antenie TVP Sport organizacja ogłasza kolejną galę zawodowego K-1 - już 20 września w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2019, 09:00
Już w niedzielę Puchar Smoka XC w Łysej Górze
0

Już w najbliższą niedzielę 2 czerwca w Łysej Górze (Gmina Nowy Żmigród) odbędą się zawody rowerowe pod nazwą "Puchar Smoka".

Napisany dnia: 28.05.2019, 12:55
Czarni przegrali w Iwoniczu
13

Czarni Jasło stracili punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Iwonce Iwonicz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Honorowe trafienie dla jasielskiej drużyny zaliczył Dominik Wilk.

Napisany dnia: 28.05.2019, 09:42
Srebrne i brązowe medale dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w finałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej
4

20.05.2019, do walki o medale na szczeblu wojewódzkim stanęli siatkarze i siatkarki z popularnej czwóreczki. Chłopcy osłabieni brakiem Igora Kasprzyka udali się na finał do Strzyżowa. 

Napisany dnia: 25.05.2019, 10:00
Chcą muralu dla uczczenia klubowych legend
5

Władze klubu JKS Czarni 1910 Jasło zainicjowały powstanie muralu, który stanowić ma hołd dla legend jasielskiej piłki i najwierniejszych jego sympatyków. W tym celu zorganizowano zbiórkę pieniędzy, z których pokryte zostaną koszty wykonania ściennego malowidła.

Napisany dnia: 24.05.2019, 22:21
 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

 • Prokuratura kończy badać sprawę budżetu obywatelskiego. Czy radna złamała prawo?

  Wracamy do sprawy Budżetu Obywatelskiego 2019. Końcem lutego br. dowiemy się, czy prokuratura postawi zarzuty osobom podejrzanym o nieuprawnione wykorzystanie danych osobowych. Trop prowadzi również do osoby pełniącej funkcję publiczną.

 • Pacjenci są zszokowani. Lekarka opuściła dyżur na POZ

  To, co wydarzyło się dzisiaj w budynku jasielskiego szpitala było dla pacjentów olbrzymim szokiem. Nie wszyscy doczekali się bowiem pomocy lekarza dla dorosłych w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w zakresie POZ. Lekarska opuścił dyżur twierdząc, że pacjenci zachowują się jak zwierzęta.

 • Kładka na Gądkach aż prosi się o remont

   

  Kładka na osiedlu Gądki, łącząca osiedle z pozostałą częścią miasta jest w nienajlepszym stanie. Betonowe płyty w dużej części posiadają odkruszenia i liczne ubytki. Na elementach stalowych konstrukcji widoczne są z kolei ubytki powłok malarskich. Czy wkrótce doczeka się ona kompleksowego remontu?

 • Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wojewoda złożyła skargę do sądu

  W ubiegłym roku Barbara Wierdak-Cyboroń wygrała konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Mimo to Zarząd Powiatu w Jaśle postępowanie unieważnił. Była dyrektor walczy o swoje prawa. Wkrótce sprawa rozstrzygnie się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Rzeszowie...

 • Na ścianie budynku dawnego „Sokoła” powstał mural

   

  Na ścianie budynku, który niegdyś był siedzibą Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” powstał mural. Obraz nawiązuje do historii przedwojennego Jasła. Przedstawia również postać patrona jednej z pobliskich ulic. Autorami obrazu są artyści zrzeszeni w jasielskiej nieformalnej grupie PLAJA.

 • 24-letni Adrian wpadł do studni. Jak doszło do tej tragedii?

  Wczoraj wieczorem w Brzyskach miało miejsce dramatyczne zdarzenie. Młody mężczyzna wpadł do studni na głębokość sześciu metrów. Adrian w stanie krytycznym trafił do jasielskiego szpitala. Mimo dwugodzinnej resuscytacji nie udało się go uratować.

 • Uczniowie „Chemika” szlifują swoje umiejętności

   

  W dniach 29-30 stycznia 2020 r. uczniowie klasy 2 –technikum kelner oraz klasy 1 – technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział, wspólnie z  partnerską szkołą ze Słowacji - Spojena Skola w Svidniku
  w warsztatach z zakresu „Carving fruit”.  

 • „Niech się łączą dobre serca przez kolejnych wiele lat...” – Jasielskie Aniołkowe Granie

   

  W czwartek 30 stycznia br. odbyło się uroczyste podsumowanie trzeciej jasielskiej edycji „Aniołkowego Grania”. Ta piękna idea miała swój początek 16 lat temu, kiedy to jedno z wrocławskich przedszkoli zapragnęło nieść pomoc dzieciom nie tylko w rodzinach zastępczych, ale także integrować przedszkola z placówkami opiekuńczymi w coraz to większej liczbie miast w Polsce.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105