Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna
Przybij Piątkę z Kamilem. Wystartuj w charytatywnych zawodach biegowych oraz marszu Nordic Walking
0

Lubisz rywalizację? Zbierz swoich znajomych i wystartujcie w charytatywnych zawodach biegowych “Przybij Piątkę z Kamilem” oraz "I Marsz Nordic Walking "Przybij 5-tkę z Kamilem".

Napisany dnia: 14.06.2019, 12:03
MOSiR zaprasza na basen
2

Już od jutra będzie można skorzystać z otwartego basenu na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 14.06.2019, 09:25
Starty zawodników JSC w Bukowsku i Dobczycach
3

Prawie 200 kolarzy rywalizowało w niedzielę 9 czerwca, w kolejnym wyścigu w ramach cyklu Podkarpackich Maratonów Rowerowych Szprycha. Tym razem miejscem startu była miejscowość Bukowsko.

Napisany dnia: 12.06.2019, 12:26
III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar IPA Region Krosno
0

Jasielscy policjanci wzięli udział w III Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar IPA Regionu Krosno. W zawodach uczestniczyli mundurowi z Krosna, Sanoka oraz goście z Włoch i Słowacji. Imprezę zorganizowano na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.

Napisany dnia: 12.06.2019, 11:46
Młodzi sportowcy będą rywalizować w Jaśle – już niedługo XX Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2019
1

Już po raz dwudziesty w Jaśle odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sportu. Na trzy dni (od 22 do 24 czerwca) miasto stanie się areną zmagań siatkarskich, piłkarskich, rolkarskich, a także judo i karate. W sumie na boiskach i matach rywalizować będzie ponad 900 zawodników. Oficjalne rozpoczęcie Festiwalu, defilada uczestników oraz prezentacja zespołów odbędą się 22 czerwca (sobota) o godzinie 17:30 na jasielskim Rynku.

Napisany dnia: 07.06.2019, 09:00
Rowerowe starty zawodników JSC
2

1 czerwca zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w kolejnej edycji maratonów rowerowych MTB „Cyklokarpaty”. Tym razem miejscem startu była miejscowość Pruchnik na Podkarpaciu.

Napisany dnia: 06.06.2019, 08:59
15 czerwca 2019 - Wysowa - Zdrój – Biathlon dla Każdego
0

raz czwarty Wysowianka jako Partner Reprezentacji Polski w Biathlonie, Polski Związek Biathlonu oraz Gmina Uście Gorlickie mają przyjemność zaprosić na imprezę sportowo-rekreacyjną "BIATHLON dla KAŻDEGO", która odbędzie się 15 czerwca 2019 r. w Wysowej-Zdroju w Parku Zdrojowym. 

Napisany dnia: 05.06.2019, 10:08
Kolarskie święto w Łysej Górze
0

W niedzielę (2.06) w Łysej Górze została rozegrana II edycja "Pucharu Smoka" Były to zawody rowerowe rozgrywane w formule XC polegająca na ściganiu się zawodników na specjalnie przygotowanej trasie, którą pokonują kilka razy.

Napisany dnia: 04.06.2019, 12:36
Czarni wygrali rzutem na taśmę
4

Czarni Jasło długo męczyli się w starciu z LKS Tarnawa. W niedzielnym meczu przy Śniadeckich 15 padło aż siedem goli. Ostatecznie to jednak gospodarze zainkasowali komplet punktów. Trafienie na wagę zwycięstwa zanotował Łukasz Urban.

Napisany dnia: 03.06.2019, 12:22
Grając dla Śląska spełnia swoje piłkarskie marzenia
8

Jako młody chłopiec marzył o grze w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze kroki z piłką stawiał w Jaśle pod okiem trenera Edwarda Nazgowicza. W końcu udało mu się dopiąć swego. Dziś jest jednym z kluczowych zawodników Śląska Wrocław. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Cholewiakiem.

Napisany dnia: 31.05.2019, 09:31
Czarni też pomagają!
11

Pomoc dla Kuby Procanina zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem w zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie siatkarza zmagającego się z rakiem włączył się klub piłkarski JKS Czarni 1910 Jasło. W licytacji podczas niedzielnego meczu będzie można wylicytować piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, zawodnika ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Napisany dnia: 30.05.2019, 16:40
Zawodnicy JSC na zawodach triathlonowych w Sierakowie
3

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wzięli udział tylko w jednych zawodach sportowych. 25.05. odbyła się w Sierakowie (woj. wielkopolskie) ósma edycja zawodów triathlonowych „JBL TRIATHLON SIERAKÓW”, w których wzięło udział pięcioro zawodników JSC.

Napisany dnia: 30.05.2019, 09:38
Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim
3

Uroczyste zakończenie cyklu Podkarpackich Lig odbyło się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 11 maja br. z udziałem zwycięzców Ligi w narciarstwie alpejskim jak i biegach narciarskich. W klasyfikacjach klubowych zwyciężyły ustrzyckie kluby. Mimo gorszych warunków do przygotowań, MKN Jasło usytuował się na 5 z 25 miejsc w klasyfikacji klubowej narciarstwa alpejskiego.

Napisany dnia: 29.05.2019, 18:00
HFO Spartan Night wkrótce w Jaśle
0

HFO Spartan Night: Po świetnym debiucie na antenie TVP Sport organizacja ogłasza kolejną galę zawodowego K-1 - już 20 września w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2019, 09:00
Już w niedzielę Puchar Smoka XC w Łysej Górze
0

Już w najbliższą niedzielę 2 czerwca w Łysej Górze (Gmina Nowy Żmigród) odbędą się zawody rowerowe pod nazwą "Puchar Smoka".

Napisany dnia: 28.05.2019, 12:55
Czarni przegrali w Iwoniczu
13

Czarni Jasło stracili punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Iwonce Iwonicz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Honorowe trafienie dla jasielskiej drużyny zaliczył Dominik Wilk.

Napisany dnia: 28.05.2019, 09:42
Srebrne i brązowe medale dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w finałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej
4

20.05.2019, do walki o medale na szczeblu wojewódzkim stanęli siatkarze i siatkarki z popularnej czwóreczki. Chłopcy osłabieni brakiem Igora Kasprzyka udali się na finał do Strzyżowa. 

Napisany dnia: 25.05.2019, 10:00
Chcą muralu dla uczczenia klubowych legend
5

Władze klubu JKS Czarni 1910 Jasło zainicjowały powstanie muralu, który stanowić ma hołd dla legend jasielskiej piłki i najwierniejszych jego sympatyków. W tym celu zorganizowano zbiórkę pieniędzy, z których pokryte zostaną koszty wykonania ściennego malowidła.

Napisany dnia: 24.05.2019, 22:21
LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”
4

W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

Napisany dnia: 23.05.2019, 17:56
Biegowe i rowerowe starty zawodników JSC
2

W ubiegły weekend zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w biegach górskich, wyścigu szosowym i MTB. W sobotnią noc, 18 maja, o godzinie 1.00 nasz zawodnik  Mirosław Pawluś rozpoczął bieg górski „Beskidzka Toporna Setka”.

Napisany dnia: 22.05.2019, 21:54
 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

 • To było fascynujące widowisko! Jubileuszowy Memoriał "Hubala" za nami

   

  „Łąki Hubalowe” już po raz dziesiąty stały się miejscem fascynującego widowiska historycznego. 

 • Franciszkanie na kwarantannie. Jeden z duchownych zakażony koronawirusem

  - W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona – poinformowali ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle. Jasielski Sanepid szuka osób, które początkiem sierpnia podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Oddział zakaźny w Jaśle zamknięty do odwołania. U jednej z pracownic wykryto koronawirusa

  Ze względu na sytuację epidemiologiczną od 6 sierpnia 2020 r. wstrzymana zostaje do odwołania działalność Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i WZW, Poradni Chorób Zakaźnych, Punktu Konsultacyjnego – czytamy w oficjalnej informacji podanej przez dyrekcję szpitala.

   

 • OSP Tarnowiec z nowym wozem ratowniczo-gaśniczym

   

  Na wyposażenie jednostki OSP w Tarnowcu trafił nowy pojazd. Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy służył będzie strażakom ochotnikom głównie do działań związanych z ratownictwem technicznym i powodziowym. 

 • CKE podała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Jak poradzili sobie z nim uczniowie szkół z powiatu jasielskiego?

   

  Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wstępne informacje o wynikach egzaminu ósmoklasisty. W całej Polsce przystąpiło do niego 343 025 uczniów VIII klas szkół podstawowych. Średni wynik z języka polskiego wyniósł 59 proc. punktów możliwych do otrzymania. W przypadku matematyki jest to 46 proc. Jak na tle uczniów w kraju wypadli ósmoklasiści z powiatu jasielskiego?

 • Trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19 w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała w dzisiejszym komunikacie o kolejnych 33. przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa podkarpackiego. Na COVID-19 zachorowało kolejnych 3. mieszkańców powiatu jasielskiego (dwóch mężczyzn i jedna kobieta).

 • Groził pracownikom stacji paliw. Usłyszał prokuratorskie zarzuty

  Sobotniej nocy pracownicy trzech stacji paliw na terenie powiatu jasielskiego przeżyli chwile grozy. Młody mężczyzna grożąc im pobiciem zażądał wydania papierosów. Ostatecznie  został zatrzymany przez policjantów na stacji paliw Grosar w Jaśle...

 • Wakacje z tenisem – zapisy nadal trwają

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja zaprasza do Wakacyjnej Szkółki Tenisowej. Chętne osoby, które nie zdążyły z zapisem dziecka na zajęcia mamy świetną wiadomość!  Zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia. Gorąco zachęcamy, gdyż pozostało już mało czasu. 

 • Blisko 500 tys. zł na remont drogi KG2

   

  Droga KG2 została oddana do użytku w styczniu bieżącego roku.  Szybko okazało się, że nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 posiada szereg usterek, które zostały usunięte w ramach udzielonej gwarancji przez wykonawcę robót. Teraz, droga wymaga przeprowadzenia kolejnych prac remontowych, w związku ze skutkami czerwcowych nawałnic. PZDW w Rzeszowie szacuje, że koszt przewidzianych napraw wyniesie około 500 tys. zł.

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105