Strona główna
Kolarskie święto w Łysej Górze
0

W niedzielę (2.06) w Łysej Górze została rozegrana II edycja "Pucharu Smoka" Były to zawody rowerowe rozgrywane w formule XC polegająca na ściganiu się zawodników na specjalnie przygotowanej trasie, którą pokonują kilka razy.

Napisany dnia: 04.06.2019, 12:36
Czarni wygrali rzutem na taśmę
4

Czarni Jasło długo męczyli się w starciu z LKS Tarnawa. W niedzielnym meczu przy Śniadeckich 15 padło aż siedem goli. Ostatecznie to jednak gospodarze zainkasowali komplet punktów. Trafienie na wagę zwycięstwa zanotował Łukasz Urban.

Napisany dnia: 03.06.2019, 12:22
Grając dla Śląska spełnia swoje piłkarskie marzenia
8

Jako młody chłopiec marzył o grze w polskiej Ekstraklasie. Pierwsze kroki z piłką stawiał w Jaśle pod okiem trenera Edwarda Nazgowicza. W końcu udało mu się dopiąć swego. Dziś jest jednym z kluczowych zawodników Śląska Wrocław. Zapraszamy do lektury wywiadu z Mateuszem Cholewiakiem.

Napisany dnia: 31.05.2019, 09:31
Czarni też pomagają!
11

Pomoc dla Kuby Procanina zatacza coraz szersze kręgi. Tym razem w zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie siatkarza zmagającego się z rakiem włączył się klub piłkarski JKS Czarni 1910 Jasło. W licytacji podczas niedzielnego meczu będzie można wylicytować piłkę z autografem Mateusza Cholewiaka, zawodnika ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Napisany dnia: 30.05.2019, 16:40
Zawodnicy JSC na zawodach triathlonowych w Sierakowie
3

W ubiegłym tygodniu zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów wzięli udział tylko w jednych zawodach sportowych. 25.05. odbyła się w Sierakowie (woj. wielkopolskie) ósma edycja zawodów triathlonowych „JBL TRIATHLON SIERAKÓW”, w których wzięło udział pięcioro zawodników JSC.

Napisany dnia: 30.05.2019, 09:38
Zakończenie Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim
3

Uroczyste zakończenie cyklu Podkarpackich Lig odbyło się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej 11 maja br. z udziałem zwycięzców Ligi w narciarstwie alpejskim jak i biegach narciarskich. W klasyfikacjach klubowych zwyciężyły ustrzyckie kluby. Mimo gorszych warunków do przygotowań, MKN Jasło usytuował się na 5 z 25 miejsc w klasyfikacji klubowej narciarstwa alpejskiego.

Napisany dnia: 29.05.2019, 18:00
HFO Spartan Night wkrótce w Jaśle
0

HFO Spartan Night: Po świetnym debiucie na antenie TVP Sport organizacja ogłasza kolejną galę zawodowego K-1 - już 20 września w Jaśle.

Napisany dnia: 29.05.2019, 09:00
Już w niedzielę Puchar Smoka XC w Łysej Górze
0

Już w najbliższą niedzielę 2 czerwca w Łysej Górze (Gmina Nowy Żmigród) odbędą się zawody rowerowe pod nazwą "Puchar Smoka".

Napisany dnia: 28.05.2019, 12:55
Czarni przegrali w Iwoniczu
13

Czarni Jasło stracili punkty w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Iwonce Iwonicz. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1. Honorowe trafienie dla jasielskiej drużyny zaliczył Dominik Wilk.

Napisany dnia: 28.05.2019, 09:42
Srebrne i brązowe medale dla Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle w finałach wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Minipiłce Siatkowej
3

20.05.2019, do walki o medale na szczeblu wojewódzkim stanęli siatkarze i siatkarki z popularnej czwóreczki. Chłopcy osłabieni brakiem Igora Kasprzyka udali się na finał do Strzyżowa. 

Napisany dnia: 25.05.2019, 10:00
Chcą muralu dla uczczenia klubowych legend
5

Władze klubu JKS Czarni 1910 Jasło zainicjowały powstanie muralu, który stanowić ma hołd dla legend jasielskiej piłki i najwierniejszych jego sympatyków. W tym celu zorganizowano zbiórkę pieniędzy, z których pokryte zostaną koszty wykonania ściennego malowidła.

Napisany dnia: 24.05.2019, 22:21
LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”
4

W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

Napisany dnia: 23.05.2019, 17:56
Biegowe i rowerowe starty zawodników JSC
2

W ubiegły weekend zawodnicy Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów startowali w biegach górskich, wyścigu szosowym i MTB. W sobotnią noc, 18 maja, o godzinie 1.00 nasz zawodnik  Mirosław Pawluś rozpoczął bieg górski „Beskidzka Toporna Setka”.

Napisany dnia: 22.05.2019, 21:54
Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa „Bieg po zdrowie”
0

Już po raz trzynasty Przedszkole Miejskie nr 11 zorganizowało Międzyprzedszkolną Olimpiadę Sportową pod hasłem „BIEG PO ZDROWIE”. Impreza, nad którą Honorowy Patronat objął Burmistrz Miasta Jasła, odbyła się 17 maja w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 21.05.2019, 17:18
Czarni zmiażdżyli Polonię Kopytowa
15

To był prawdziwy pogrom. Czarni Jasło na własnym stadionie rozbili drużynę Polonii Kopytowa. Gospodarze aż siedem razy umieścili piłkę w siatce. Hattrickami popisali się Setlak i Urban. Jedno trafienie dołożył Borowiec.

Napisany dnia: 19.05.2019, 10:47
Siatkarze MKS-u z wizytą u burmistrza
8

Czas świętowania sukcesu bezpowrotnie minął. Przygotowania siatkarzy MKS-u „MOSiR” Jasło do zbliżającego się nowego sezonu, tym razem w II lidze, wkrótce ruszą pełną parą. Gratulacje ekipie, która wywalczyła awans do wyższej klasy rozgrywkowej, podczas specjalnie w tym celu zorganizowanego spotkania, złożył Ryszard Pabian.  

Napisany dnia: 19.05.2019, 08:00
Czarni odwiedzili przedszkolaków
12

Dla wielu z dzieci Przedszkola Miejskiego nr 13 w Jaśle ten dzień był od dawien dawna wyczekiwany. W poniedziałek do grupy "Słoneczek" dotarła wiadomość, że dziś odwiedzą ich wyjątkowi goście.

Napisany dnia: 17.05.2019, 09:03
Historyczny podwójny awans SP nr 4
4

Pierwszy raz w historii Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle siatkarze i kolejny raz siatkarki znalazły się w gronie czterech najlepszych szkół z województwa podkarpackiego w minipiłce siatkowej.

Napisany dnia: 16.05.2019, 14:40
Zawodnicy JSC na Dukla Wolf Race
3

5 maja odbył się VIII Łańcucki Maraton MTB w ramach cyklu „Szprycha. Podkarpackie Maratony Rowerowe MTB”. Był to inauguracyjny wyścig, w którym wystartował zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów, Sebastian Cyran. 

Napisany dnia: 15.05.2019, 13:28
Czarni przywieźli z Krosna komplet punktów
30

Czarni Jasło pokonali w wyjazdowym spotkaniu XXIII kolejki klasy okręgowej zespół OKS Markiewicza Krosno. Gole dla jasielskiej drużyny strzelili Setlak i Wilk.

Napisany dnia: 13.05.2019, 11:43
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Nie o pieniądze tutaj chodzi, lecz o szacunek

   

  Nauczyciele szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło wkrótce otrzymają wyższe dodatki za wychowawstwo. Teraz będzie to kwota, co najmniej 300 zł. Rada Miasta dzisiaj miała podjąć w tej materii właściwą uchwałę. Ożywioną dyskusję wywołała jednak kwota, jaką za wychowawstwo otrzymywać będą nauczyciele opiekujący się oddziałami przedszkolnymi. Zdaniem części radnych powinni dostawać więcej pieniędzy.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Starosta zawiadomił prokuraturę. Doszło do oszustwa i zniesławienia?

  Starosta Adam Pawluś złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę zarządu powiatu i Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszystkich Istot. Jak twierdzi zostali narażeni na poniżenie i utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105