Strona główna
Znamy Laureatów III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjanci w służbie historii”
0

Już po raz drugi, w sierpniu bieżącego roku, dwa zespoły uczniów klas mundurowych
 z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym, na którego trasie znajdą się m.in. Mińsk, Katyń, Miednoje, Wilno.

Napisany dnia: 18.06.2019, 19:00
No i polecieli. W Jaśle odbył się II Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny
3

Samoloty znów zagościły nad lądowiskiem „IKAR”. W niedzielę, w Jaśle odbył się drugi Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny. To jedyna, tak wyjątkowa impreza plenerowa w regionie.

Napisany dnia: 18.06.2019, 07:30
DKF zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca!
1

Dyskusyjny Klub Filmowy "Nostromo" zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca br. W kinie "Syrena" odbędzie się projekcja "„Brightburn: Syn ciemności”, Bracia Sisters oraz "Podły, Okrutny, Zły".

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:49
II rodzinne świętowanie z "dwunastką" i przedszkolem już za nami
0

Odbyło się ono 7 czerwca. Dla naszych uczniów, ich rodziców i wszystkich sympatyków szkoły przygotowaliśmy na ten dzień mnóstwo atrakcji. Były zawody międzyklasowe, pokaz talentów wokalnych, tanecznych, sportowych (judo).

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:02
Uczniowie SOSW na I Beskidzkim Rajdzie Godności
2

I Beskidzki Rajd Godności został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jaśle w dniu 13 czerwca 2019 r.  Wzięli w nim udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle, rodzice, nauczyciele, terapeuci i sympatycy Ośrodka. 

Napisany dnia: 14.06.2019, 16:00
Piknik lotniczy w Jaśle już w niedzielę
7

To będzie zabawa wysokich lotów. W Jaśle po raz drugi w historii odbędzie się „Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny”. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Impreza odbędzie się na lądowisku „IKAR” Jasło.

Napisany dnia: 14.06.2019, 09:24
Warsztaty z artystami – Muzeum zaprasza
0

Jasielskie muzeum zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty plastyczne, które poprowadzą artyści z Ukrainy: Kateryna Lemesheva i Sergej Garkavij. Warsztaty odbędą się w sobotę 6 lipca o godz. 10.00 w budynku muzeum. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w MRJ.

Napisany dnia: 13.06.2019, 10:31
Drzwi do świata nauki – zakończenie roku akademickiego na JUD
0

W auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli rok akademicki odbierając  gratulacje oraz dyplomy od Burmistrza Miasta Jasła – Ryszarda Pabiana, dziekana Wydziału Ekonomii, Gospodarki Przestrzennej i Transportu – dr Katarzyny Szajowskiej oraz dyrektor MBP w Jaśle – Doroty Woźnicy.

Napisany dnia: 12.06.2019, 18:00
Policjanci czytali dzieciom
2

Policjanci brali udział w kampanii społecznej w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która przebiegała pod hasłem "Czytanie to fajna rzecz - policjanci czytają". Celem tej inicjatywy było aktywne promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Napisany dnia: 12.06.2019, 15:00
98. Studnia Kulturalna JDK O malarstwie niekonwencjonalnie
0

Spotkanie z Lidią Oleszczuk odbędzie się 17 czerwca (poniedziałek) o godz. 17, w Jasielskim Domu Kultury, w ramach Studni Kulturalnej JDK.

Napisany dnia: 12.06.2019, 14:00
Letnie warsztaty big bandowe
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na warsztaty big bandowe dla dzieci już grających w wieku od 8 do 14 lat. Warsztaty będą odbywały od 8 do 12 lipca br. Warunki uczestnictwa i harmonogram warsztatów dostępny w regulaminie na stronie JDK. Koszt warsztatów to 60 zł.

Napisany dnia: 12.06.2019, 13:00
DKF "Nostromo" zaprasza na "Szczęśliwy Lazzaro"
2

Już jutro 13 czerwca br. w kinie "Syrena" w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się seans filmu "Szczęśliwy Lazzaro", który zdobył wiele nagród na światowych festiwalach, m.in. za najlepszy scenariusz na festiwalu w Cannes.

Napisany dnia: 12.06.2019, 09:58
Kolejny "Piknik na 5" za nami
0

6 czerwca 2019 r. już po raz szesnasty odbył się ,,Piknik na 5" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle. 

Napisany dnia: 11.06.2019, 09:12
BlackLeo’s DreamTeam z Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mistrzami Polski klas esportowych!
5

Warszawa wzięta! Zeszłoroczni mistrzowie znów powracają z tarczą z rozgrywek, czyli Mistrzostw Polski Klas Esportowych, Warszawa 2019.

Napisany dnia: 11.06.2019, 08:59
Wyprawa z KK-T JDK: Rowerem do krainy wiatru
1

Na wycieczkę rowerową, której głównym celem będą „Farmy wiatrowe Beskidu Niskiego”, zaprasza - w sobotę, 8 czerwca br. - Klub Kulturalno-Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury.

Napisany dnia: 10.06.2019, 13:00
konkurs fotograficzny “Winorośl z bliska”
0

Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym “Winorośl z bliska.”

Napisany dnia: 10.06.2019, 09:57
Bawiąc uczą zasad bezpieczeństwa
1

Dworzec kolejowy w Jaśle w piątek znów mógł tętnić życiem. W czwartej edycji Pikniku Kolejowego z okazji Dnia Dziecka, na stację zawitała liczna grupa uczniów z jasielskich szkół podstawowych. Dzieci, poprzez zabawę uczyły się zasad bezpiecznego zachowania w obrębie infrastruktury kolejowej.

Napisany dnia: 08.06.2019, 09:20
VII Antoniański Dar Serca: szansa na włączenie się w dobre dzieło
2

Już po raz 7. w Jaśle odbędzie się akcja charytatywna Antoniański Dar Serca, zbiórki funduszy na wsparcie jasielskiego szpitala. Kwestę uliczną zaplanowano na niedzielę 9 czerwca br., a zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Napisany dnia: 07.06.2019, 20:00
Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie włącza się do zbiórki
0

Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie włączyło się do akcji pomocy dla Kuby Procanina. Już jutro na "łąkach hubalowych" odbędą się oprowadzanki na koniach. Wolne datki zbierać będą tego dnia wolontariusze PCK. 

Napisany dnia: 07.06.2019, 14:58
Mnóstwo atrakcji i dobra zabawa!
0

Na osiedlu Krasińskiego-Szopena z okazji Dnia Dziecka na dzieci czekały same przyjemności. Były tańce, zabawy, kącik czytania książki, bańki mydlane i ulubione przez nich dmuchańce.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 07.06.2019, 12:05
 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105