Strona główna
Znamy Laureatów III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjanci w służbie historii”
0

Już po raz drugi, w sierpniu bieżącego roku, dwa zespoły uczniów klas mundurowych
 z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym, na którego trasie znajdą się m.in. Mińsk, Katyń, Miednoje, Wilno.

Napisany dnia: 18.06.2019, 19:00
No i polecieli. W Jaśle odbył się II Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny
5

Samoloty znów zagościły nad lądowiskiem „IKAR”. W niedzielę, w Jaśle odbył się drugi Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny. To jedyna, tak wyjątkowa impreza plenerowa w regionie.

Napisany dnia: 18.06.2019, 07:30
DKF zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca!
1

Dyskusyjny Klub Filmowy "Nostromo" zaprasza na wieczór filmowy od 27 do 29 czerwca br. W kinie "Syrena" odbędzie się projekcja "„Brightburn: Syn ciemności”, Bracia Sisters oraz "Podły, Okrutny, Zły".

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:49
II rodzinne świętowanie z "dwunastką" i przedszkolem już za nami
0

Odbyło się ono 7 czerwca. Dla naszych uczniów, ich rodziców i wszystkich sympatyków szkoły przygotowaliśmy na ten dzień mnóstwo atrakcji. Były zawody międzyklasowe, pokaz talentów wokalnych, tanecznych, sportowych (judo).

Napisany dnia: 17.06.2019, 09:02
Uczniowie SOSW na I Beskidzkim Rajdzie Godności
2

I Beskidzki Rajd Godności został zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jaśle w dniu 13 czerwca 2019 r.  Wzięli w nim udział uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jaśle, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle, rodzice, nauczyciele, terapeuci i sympatycy Ośrodka. 

Napisany dnia: 14.06.2019, 16:00
Piknik lotniczy w Jaśle już w niedzielę
7

To będzie zabawa wysokich lotów. W Jaśle po raz drugi w historii odbędzie się „Lotniczo-Motoryzacyjny Piknik Rodzinny”. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Impreza odbędzie się na lądowisku „IKAR” Jasło.

Napisany dnia: 14.06.2019, 09:24
Warsztaty z artystami – Muzeum zaprasza
0

Jasielskie muzeum zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty plastyczne, które poprowadzą artyści z Ukrainy: Kateryna Lemesheva i Sergej Garkavij. Warsztaty odbędą się w sobotę 6 lipca o godz. 10.00 w budynku muzeum. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w MRJ.

Napisany dnia: 13.06.2019, 10:31
Drzwi do świata nauki – zakończenie roku akademickiego na JUD
0

W auli Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Władysława Findysza studenci Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego zakończyli rok akademicki odbierając  gratulacje oraz dyplomy od Burmistrza Miasta Jasła – Ryszarda Pabiana, dziekana Wydziału Ekonomii, Gospodarki Przestrzennej i Transportu – dr Katarzyny Szajowskiej oraz dyrektor MBP w Jaśle – Doroty Woźnicy.

Napisany dnia: 12.06.2019, 18:00
Policjanci czytali dzieciom
2

Policjanci brali udział w kampanii społecznej w ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, która przebiegała pod hasłem "Czytanie to fajna rzecz - policjanci czytają". Celem tej inicjatywy było aktywne promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Napisany dnia: 12.06.2019, 15:00
98. Studnia Kulturalna JDK O malarstwie niekonwencjonalnie
0

Spotkanie z Lidią Oleszczuk odbędzie się 17 czerwca (poniedziałek) o godz. 17, w Jasielskim Domu Kultury, w ramach Studni Kulturalnej JDK.

Napisany dnia: 12.06.2019, 14:00
Letnie warsztaty big bandowe
0

Jasielski Dom Kultury zaprasza na warsztaty big bandowe dla dzieci już grających w wieku od 8 do 14 lat. Warsztaty będą odbywały od 8 do 12 lipca br. Warunki uczestnictwa i harmonogram warsztatów dostępny w regulaminie na stronie JDK. Koszt warsztatów to 60 zł.

Napisany dnia: 12.06.2019, 13:00
DKF "Nostromo" zaprasza na "Szczęśliwy Lazzaro"
2

Już jutro 13 czerwca br. w kinie "Syrena" w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbędzie się seans filmu "Szczęśliwy Lazzaro", który zdobył wiele nagród na światowych festiwalach, m.in. za najlepszy scenariusz na festiwalu w Cannes.

Napisany dnia: 12.06.2019, 09:58
Kolejny "Piknik na 5" za nami
0

6 czerwca 2019 r. już po raz szesnasty odbył się ,,Piknik na 5" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle. 

Napisany dnia: 11.06.2019, 09:12
BlackLeo’s DreamTeam z Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle mistrzami Polski klas esportowych!
5

Warszawa wzięta! Zeszłoroczni mistrzowie znów powracają z tarczą z rozgrywek, czyli Mistrzostw Polski Klas Esportowych, Warszawa 2019.

Napisany dnia: 11.06.2019, 08:59
Wyprawa z KK-T JDK: Rowerem do krainy wiatru
1

Na wycieczkę rowerową, której głównym celem będą „Farmy wiatrowe Beskidu Niskiego”, zaprasza - w sobotę, 8 czerwca br. - Klub Kulturalno-Turystyczny Jasielskiego Domu Kultury.

Napisany dnia: 10.06.2019, 13:00
konkurs fotograficzny “Winorośl z bliska”
0

Muzeum Regionalne w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie Winiarzy zapraszają pasjonatów fotografii oraz winiarzy do udziału w otwartym konkursie fotograficznym “Winorośl z bliska.”

Napisany dnia: 10.06.2019, 09:57
Bawiąc uczą zasad bezpieczeństwa
1

Dworzec kolejowy w Jaśle w piątek znów mógł tętnić życiem. W czwartej edycji Pikniku Kolejowego z okazji Dnia Dziecka, na stację zawitała liczna grupa uczniów z jasielskich szkół podstawowych. Dzieci, poprzez zabawę uczyły się zasad bezpiecznego zachowania w obrębie infrastruktury kolejowej.

Napisany dnia: 08.06.2019, 09:20
VII Antoniański Dar Serca: szansa na włączenie się w dobre dzieło
2

Już po raz 7. w Jaśle odbędzie się akcja charytatywna Antoniański Dar Serca, zbiórki funduszy na wsparcie jasielskiego szpitala. Kwestę uliczną zaplanowano na niedzielę 9 czerwca br., a zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Napisany dnia: 07.06.2019, 20:00
Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie włącza się do zbiórki
0

Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie włączyło się do akcji pomocy dla Kuby Procanina. Już jutro na "łąkach hubalowych" odbędą się oprowadzanki na koniach. Wolne datki zbierać będą tego dnia wolontariusze PCK. 

Napisany dnia: 07.06.2019, 14:58
Mnóstwo atrakcji i dobra zabawa!
0

Na osiedlu Krasińskiego-Szopena z okazji Dnia Dziecka na dzieci czekały same przyjemności. Były tańce, zabawy, kącik czytania książki, bańki mydlane i ulubione przez nich dmuchańce.<FOTOGALERIA>

Napisany dnia: 07.06.2019, 12:05
 • Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u

  Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105