Strona główna
Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie
2

Wojciech Gajda uczeń Zespołu Szkół Technicznych im Bohaterów Września w Jaśle został laureatem  III  Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Napisany dnia: 26.05.2019, 08:20
"Poetyckie Rocznice" w Osieku Jasielskim
2

XV edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego POETYCKIE  ROCZNICE poświęcona była twórczości Wojciecha Młynarskiego. Wszystko, co wyszło spod pióra poety, nie traci na aktualności, to wiersze uniwersalne, ponadczasowe.

Napisany dnia: 25.05.2019, 10:12
Mateusz Mijal i jego nowy singiel. Musicie to zobaczyć!
7

"Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

Napisany dnia: 24.05.2019, 12:50
Kolejny sukces i laureat!
4

Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach  laureatką III edycji Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. W nagrodę otrzyma możliwość bezpłatnego studiowania w I roku na kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne” w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej, zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej oraz nagrodę rzeczową.

Napisany dnia: 23.05.2019, 09:20
Główna Nagroda dla filmu Łukasiewicz nafciarz romantyk na festiwalu PIKE w Sopocie!
1

“Łukasiewicz Nafciarz Romantyk” fabularyzowany dokument wyprodukowany przez krośnieńską Telewizję Obiektyw zajął I miejsce na festiwalu PIKE pt.: “To nad dotyczy”, który wczoraj zakończył się w Sopocie.

Napisany dnia: 23.05.2019, 08:00
Piramida zdrowia - spotkanie z dietetyczką Sabiną Pec
4

Czym jest piramida zdrowia? Do czego służą witaminy? Co to są kalorie i czy warto jeść owoce i warzywa? Na te ważne pytania odpowiadała dietetyczką Sabina Pec z Gabinetu Dietetycznego Bonne Sante w Jaśle, która w dniu 21 maja br. była gościem Klubu Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle.

Napisany dnia: 22.05.2019, 22:20
Pokaz Eleganckiej Mody Męskiej i koncert na trzy wiolonczele – niecodzienne atrakcje w VIVO! Krosno
0

Jakie są najnowsze trendy obowiązujące w modzie męskiej? Co nosić i jak komponować stylizacje, by wyglądać elegancko i szykownie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 25 maja podczas wyjątkowego pokazu mody w VIVO! Krosno.

Napisany dnia: 22.05.2019, 22:02
Podaruj krew = podaruj życie
7

Pod takim hasłem w dniu 17 maja 2019 roku w jasielskim Medyku odbył się Dzień Krwiodawstwa. Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, zorganizowało akcję oddawania krwi przez uczniów i pracowników szkoły oraz mieszkańców Jasła i okolic. 

Napisany dnia: 22.05.2019, 09:06
Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa „Bieg po zdrowie”
0

Już po raz trzynasty Przedszkole Miejskie nr 11 zorganizowało Międzyprzedszkolną Olimpiadę Sportową pod hasłem „BIEG PO ZDROWIE”. Impreza, nad którą Honorowy Patronat objął Burmistrz Miasta Jasła, odbyła się 17 maja w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Napisany dnia: 21.05.2019, 17:00
Regionalista z krwi i kości
4

O swojej „małej ojczyźnie” wie niemal wszystko. Wiesław Hap, regionalista, historyk, nauczyciel i wychowawca, bo o nim tutaj mowa, podczas spotkania z cyklu „Rozmowy o regionie” opowiedział o swoim niezwykle bogatym i różnorodnym dorobku pisarskim.

Napisany dnia: 21.05.2019, 14:12
Otwarcie wystawy „Rękodzieło naszą pasją” i spotkanie z autorkami prac w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej
7

15 maja 2019 r.  w jasielskiej Filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie odbyło się otwarcie wystawy prac  Elżbiety Brej i Beaty Żychowskiej „Rękodzieło naszą pasją”.

Napisany dnia: 20.05.2019, 09:51
Finał XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło
2

15 maja 2019 r. podczas uroczystego Finału XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Liryczne Jasło, poznaliśmy i nagrodziliśmy laureatów. Organizatorem Konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle. Uroczysty Finał odbył się na Sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury – współorganizatora imprezy.

Napisany dnia: 20.05.2019, 09:34
Minęła dekada udziału uczniów LO w Kołaczycach w ogólnopolskiej Olimpiadzie Policyjnej
1

W tym roku minęła okrągła X rocznica ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach uczestniczą w niej od pierwszej edycji i odnoszą  sukcesy.

Napisany dnia: 17.05.2019, 08:55
Jasło zatańczyło dla św. Jana Pawła II
39

Na płycie jasielskiego rynku odbył się dzisiaj czwarty w historii miasta FISHMOB. Dla św. Jana Pawła II zatańczyły setki osób od przedszkolaków po licealistów.

Napisany dnia: 16.05.2019, 13:29
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
1

11 maja  z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich Fundacja im. Stanisława Barabasza zorganizowała I Rodzinną Imprezę Sportowo – Rekreacyjną. Impreza odbyła się na terenie Parku Linowego MOSiR Jasło.

Napisany dnia: 16.05.2019, 07:00
Strażacy świętowali w Osieku Jasielskim
9

W Osieku Jasielskim odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Ulicami miejscowości dumnie przemaszerowali strażacy ochotnicy, aby na terenie ośrodka sportowego wziąć udział w uroczystym apelu.

Napisany dnia: 15.05.2019, 14:57
Nostromo zaprasza do kina "Syrena"
0

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na dwie ekranizacje do kina "Syrena". Tym razem będzie można oglądnąć filmy pt. "Gentlelmen z rewolwerem" oraz "Arktyka".

Napisany dnia: 15.05.2019, 13:00
„Moje książki” - spotkanie z Wiesławem Hapem
3

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego zapraszają na spotkanie z cyklu „Rozmowy o regionie” z Wiesławem Hapem.

Napisany dnia: 15.05.2019, 11:00
Zespoły Taneczne Rising Stars i OMEGA na podium Mistrzostw Polski WADF !
2

Zespół Taneczny Rising Stars AT DANCE Jasło I wicemistrzem Polski WADF oraz zespół Omega reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce zdobywcą II wicemistrzostwa WADF w Goleniowie!

Napisany dnia: 15.05.2019, 08:58
Łączy ich scena i wspólne pasje
3

W miniony wtorek odbyło się w Jaśle XIV Integracyjne Spotkanie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży. Tak jak w poprzednich latach, tak również i w tym roku, wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do integracji dzieci z niepełnosprawnością intelektualną z rówieśnikami.

Napisany dnia: 13.05.2019, 12:03
 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego

  W miniony piątek kilkanaście minut przed północą 17-letni kierowca nissana potrącił pieszego. 38-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do jasielskiego szpitala. Nieletni bez uprawnień, pod wpływem alkoholu uciekł z miejsca wypadku. Po pewnym czasie wrócił i trafił do policyjnego aresztu.

 • Wybory do Parlamentu Europejskiego. Dzień decyzji

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105