Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna
"OSP by chciała nowe auto"
58

Strażacy ochotnicy z Myscowej znaleźli się w patowej sytuacji. Ich jedyny, a zarazem najstarszy w gminie Krempna samochód ratowniczo-gaśniczy jest niezdatny do wyjazdów. Swój dotychczasowy wóz chcą im przekazać strażacy z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby samochód mógł trafić do Myscowej potrzebne jest 6 tys. zł.

Napisany dnia: 28.11.2019, 08:59
Wojciech Zając został wiceprzewodniczącym sejmiku
93

Wczoraj na posiedzeniu sesji sejmiku województwa podkarpackiego radni wybrali nowego wiceprzewodniczącego oraz członka zarządu. Za stołem prezydium zasiadł Wojciech Zając.

Napisany dnia: 27.11.2019, 14:00
Juniorki UKS Dębowiec z awansem do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski
7

Juniorki UKS Dębowiec znalazły się w gronie najlepszych drużyn w kraju. Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek
po pięciosetowym wyczerpującym pojedynku pokonały KSS Karpaty Krosno 3:2. Tym samym zapewniły sobie awans do rozgrywek centralnych.

Napisany dnia: 27.11.2019, 12:44
Powinniśmy starzeć się w zdrowiu
54

Polskie społeczeństwo starzeje się. Żyjemy coraz dłużej. Jakie jednak mamy szanse na to, aby u schyłku życia cieszyć się dobrym zdrowiem? Na to i wiele innych kluczowych z punktu widzenia pacjentów w podeszłym wieku pytań starano się odpowiedzieć podczas zorganizowanej w Jaśle konferencji medycznej „Interdyscyplinarne aspekty geriatrii”.

Napisany dnia: 27.11.2019, 09:57
Służymy dla Ciebie. Mamy swoje prawa
17

Policjanci. Strażacy. Ratownicy medyczni. Trzy rożne zawody, ale cel wspólny: niesienie pomocy. Często jednak, kiedy my ratujemy, inni bezprawnie nas atakują. Z myślą o zwiększeniu świadomości obywateli w zakresie ochrony prawnej przysługującej funkcjonariuszom publicznym podczas wykonywania obowiązków służbowych przygotowaliśmy spot „Służymy dla Ciebie, mamy swoje prawa!”.

Napisany dnia: 27.11.2019, 09:30
Wpadnij do nas na „Szamkę”

Głód nigdy więcej nie zaskoczy Cię na mieście. Na jedzeniowej mapie Jasła pojawia się dla Was „Szamka”. Tutaj fast food definiowany jest na nowo jakością gwarantowaną świeżymi produktami. Otwarcie już lada chwila. Czeka na Was pyszna szamka i promocje do -50%.

Napisany dnia: 27.11.2019, 08:43
Zderzenie dwóch pojazdów w Dębowcu
54

Dzisiaj po godzinie 8. na drodze powiatowej w Dębowcu doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. Kierująca peugeotem trafiła do jasielskiego szpitala. Na miejscu są strażacy oraz policja, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia.

Napisany dnia: 26.11.2019, 10:51
Laureaci konkursu bezpieczne wakacje 2019- odebrali nagrody
0

Zwycięzcy powiatowego etapu konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne Wakacje 2019", odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. W uroczystości uczestniczyli także rodzice i nauczyciele.

Napisany dnia: 26.11.2019, 09:28
Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

Każdy kierowca powinien pamiętać o zbliżającej się zimie. Nie chodzi wyłącznie o zmianę ogumienia, czy też konserwację elementów podwozia. Jeżeli nie zdołamy włączyć silnika, zimowe opony na nic się zdadzą skoro nie wyjedziemy nawet z parkingu. Odwiedź sklep MAXIM w Jaśle. Pomożemy Ci wybrać właściwy akumulator.

Napisany dnia: 26.11.2019, 08:55
Black Weekend w VIVO! Krosno
5

Koniec listopada to początek wielkiego sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem oraz czas wielkich wyprzedaży podczas popularnego Black Friday. To wielkie święto zakupów zawsze przypada w ostatni piątek listopada. VIVO! Krosno przygotowało z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów – Black Weekend. W dniach 29-30 listopada na wszystkich klientów Centrum Handlowego czekać będą przeceny i zniżki aż do -70%! 

Napisany dnia: 26.11.2019, 08:00
Rozpoczynają się prace remontowe na chirurgii
41

W jasielskim szpitalu rusza przebudowa męskiej części oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Prace mają zakończyć się wiosną przyszłego roku. - Dzięki decyzji starosty, zarządu powiatu i radnych szpital otrzymał dużą dotację na realizację tego zadania, dzięki któremu poziom leczenia i komfort dla pacjentów oraz personelu zdecydowanie się poprawi – podkreśla dyrektor lecznicy Michał Burbelka.

Napisany dnia: 25.11.2019, 14:07
W Cieklinie spaliła się stodoła
27

W niedzielę około godziny 2. w nocy palił się budynek gospodarczy w Cieklinie. Akcja gaśnicza trwała dziesięć godzin. Straty oszacowano na 800 tysięcy złotych. Przyczyna pożaru jest nieznana.

Napisany dnia: 25.11.2019, 12:06
Kompleksowa przebudowa drogi powiatowej w Dębowcu
137

Dzisiaj oficjalnie oddano do użytku ponad pół kilometra przebudowanej drogi powiatowej prowadzącej do Bazyliki Mniejszej w Dębowcu. Inwestycja została zrealizowana za blisko 800 tysięcy złotych.

Napisany dnia: 23.11.2019, 15:10
„Akcja Zima”
12

Chociaż w najbliższym czasie meteorolodzy nie prognozują nadejścia zimy, to Miasto Jasło już teraz przekazuje ważne informacje dotyczące „Akcji Zima”, czyli zimowego utrzymania ulic i chodników w mieście 2019/2020.

Napisany dnia: 22.11.2019, 19:09
MKS inwestuje w stare autobusy
120

Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle Spółka z.o.o. zainteresowana jest kupnem używanych autobusów. Tymczasem po ulicach ościennych miast kursuje nowy, niskoemisyjny tabor.

Napisany dnia: 22.11.2019, 16:23
Strażacy gasili płonące auto na ul. Mickiewicza
24

Przed godziną 9. na osiedlu Kaczorowy w Jaśle zapalił się volkswagen golf. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacje elektrycznej pojazdu.

Napisany dnia: 22.11.2019, 10:41
Pożar w mieszkaniu przy ul. Kopernika
23

Strażacy interweniowali dzisiejszego wieczoru w mieszkaniu w jednym z bloków przy ul. Kopernika w Jaśle. W łazience doszło najprawdopodobniej do zwarcia instalacji elektrycznej i zapalenia się szafki.

Napisany dnia: 21.11.2019, 22:39
Wspaniały gest Vitala Heynena! Belg oddał Kubie Procaninowi swój srebrny medal
23

Vital Heynen z łatwością zaskarbił sobie sympatię kibiców siatkówki w Polsce. Jak się okazuje, charyzmatyczny Belg jest nie tylko doskonałym trenerem, lecz również wielkim człowiekiem. Srebrny medal Pucharu Świata postanowił bowiem oddać osobie, której historia zdoła go najbardziej poruszyć. Tą osobą okazał się Kuba Procanin z Jasła, który od kilku już lat toczy batalię z nowotworem.

Napisany dnia: 21.11.2019, 18:26
Zderzenie trzech pojazdów na ul. Bieszczadzkiej
14

Na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Fabryczną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Napisany dnia: 21.11.2019, 15:48
Fiesta Siesta i Manana
0

Hiszpański styl życia w którym królują fiest, siesta i manana przybliżył przybyłym do Jasielskiego Domu Kultury 15 listopada br. Łukasz Władyka, lekarz, podróżnik i fotograf, który kilka lat mieszkał w Hiszpanii, i stała mu się szczególnie bliska. Spotkanie odbyło się w ramach 100. jubileuszowej Studni Kulturalnej JDK, przygotowywanej przez Elżbietę Ruszałę.

Napisany dnia: 21.11.2019, 15:15
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105