Strona główna
Od stu lat pomagają potrzebującymi
11

W Jasielskim Domu Kultury odbył się jubileusz z okazji 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. Była to okazja do podziękowań dla zasłużonych działaczy Okręgu Rejonowego PCK w Jaśle, wręczenia odznaczeń zasłużonym honorowym dawcom krwi oraz medali i aktów nadania za wsparcie oraz aktywną działalność na rzecz najstarszej organizacji humanitarnej.

Napisany dnia: 16.05.2019, 23:13
Historyczny podwójny awans SP nr 4
4

Pierwszy raz w historii Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle siatkarze i kolejny raz siatkarki znalazły się w gronie czterech najlepszych szkół z województwa podkarpackiego w minipiłce siatkowej.

Napisany dnia: 16.05.2019, 14:40
Jasło zatańczyło dla św. Jana Pawła II
39

Na płycie jasielskiego rynku odbył się dzisiaj czwarty w historii miasta FISHMOB. Dla św. Jana Pawła II zatańczyły setki osób od przedszkolaków po licealistów.

Napisany dnia: 16.05.2019, 13:29
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
1

11 maja  z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich Fundacja im. Stanisława Barabasza zorganizowała I Rodzinną Imprezę Sportowo – Rekreacyjną. Impreza odbyła się na terenie Parku Linowego MOSiR Jasło.

Napisany dnia: 16.05.2019, 07:00
Strażacy świętowali w Osieku Jasielskim
9

W Osieku Jasielskim odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Ulicami miejscowości dumnie przemaszerowali strażacy ochotnicy, aby na terenie ośrodka sportowego wziąć udział w uroczystym apelu.

Napisany dnia: 15.05.2019, 14:57
Zawodnicy JSC na Dukla Wolf Race
3

5 maja odbył się VIII Łańcucki Maraton MTB w ramach cyklu „Szprycha. Podkarpackie Maratony Rowerowe MTB”. Był to inauguracyjny wyścig, w którym wystartował zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów, Sebastian Cyran. 

Napisany dnia: 15.05.2019, 13:28
„Wiem, co zależy od Unii Europejskiej dla Polski”
220

W biurze posła na Sejm Bogdana Rzońcy z Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa w związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego. - Nasza lista jest niesamowicie mocna. Znajdują się na niej osoby z dużym dorobkiem. Znamy pracowitość posła Bogdana Rzońcy, która została doceniona w polskim parlamencie. Wiemy, że będzie bardzo dobrym europarlamentarzystą i nie zapomni o Podkarpaciu – zapewnia senator Alicja Zając.

Napisany dnia: 15.05.2019, 13:23
Nostromo zaprasza do kina "Syrena"
0

Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na dwie ekranizacje do kina "Syrena". Tym razem będzie można oglądnąć filmy pt. "Gentlelmen z rewolwerem" oraz "Arktyka".

Napisany dnia: 15.05.2019, 13:00
„Moje książki” - spotkanie z Wiesławem Hapem
3

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego zapraszają na spotkanie z cyklu „Rozmowy o regionie” z Wiesławem Hapem.

Napisany dnia: 15.05.2019, 11:00
Tir wypadł z drogi i przewrócił się na bok
40

W Siepietnicy około godziny 3 w nocy na remontowanym odcinku drogi ciągnik siodłowy z naczepą zjechał na pobocze drogi, po czym zsunął się i przewrócił na bok. W tym momencie ruch odbywa się prawidłowo. Z chwilą wydobywania pojazdu przy pomocy holownika przejazd może być utrudniony bądź całkowicie zamknięty.

Napisany dnia: 15.05.2019, 09:48
Podniosła uroczystość - „Złote gody” jasielskich małżeństw
0

Siedemnastu parom z Jasła, które 50 (lub więcej) lat temu wzięły ślub, Prezydent RP Andrzej Duda przyznał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się 8 maja br. w Jasielskim Domu Kultury.

Napisany dnia: 15.05.2019, 09:20
Zespoły Taneczne Rising Stars i OMEGA na podium Mistrzostw Polski WADF !
2

Zespół Taneczny Rising Stars AT DANCE Jasło I wicemistrzem Polski WADF oraz zespół Omega reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Chorkówce zdobywcą II wicemistrzostwa WADF w Goleniowie!

Napisany dnia: 15.05.2019, 08:58
Biecz zmodernizował dworzec kolejowy. Kiedy przyjdzie czas na Jasło?
86

W Bieczu oddano do użytku zmodernizowany budynek dworca kolejowego wraz z centrum przesiadkowym. Wartość zadania opiewa na kwotę ponad 2 mln zł. Inwestycji przyglądał się Ryszard Pabian, burmistrza Jasła. Czy dworzec w Jaśle w przyszłości również doczeka się kompleksowego remontu?

Napisany dnia: 14.05.2019, 13:43
Sięgnęli po własne marzenia. Siatkarze MKS-u awansowali do II ligi
61

To była mozolna i wyboista droga zwieńczona awansem do II ligi. Siatkarze MKS-u „MOSiR” Jasło nie mogą jednak żałować, że zdecydowali się na nią wkroczyć. Dzisiaj, bowiem mogą w pełni cieszyć się z osiągnięcia upragnionego celu, który jeszcze w marcu wydawał się jedynie pobożnym życzeniem.

Napisany dnia: 14.05.2019, 09:59
Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

Napisany dnia: 14.05.2019, 08:52
Wyremontowano część jasielskiej chirurgii
81

Dzisiaj w jasielskim szpitalu oddano do użytku wyremontowaną część żeńską oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Prace trwały przez pół roku. Koszt inwestycji opiewa na ponad 2 mln zł...

Napisany dnia: 13.05.2019, 14:11
Łączy ich scena i wspólne pasje
3

W miniony wtorek odbyło się w Jaśle XIV Integracyjne Spotkanie Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży. Tak jak w poprzednich latach, tak również i w tym roku, wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do integracji dzieci z niepełnosprawnością intelektualną z rówieśnikami.

Napisany dnia: 13.05.2019, 12:03
Czarni przywieźli z Krosna komplet punktów
30

Czarni Jasło pokonali w wyjazdowym spotkaniu XXIII kolejki klasy okręgowej zespół OKS Markiewicza Krosno. Gole dla jasielskiej drużyny strzelili Setlak i Wilk.

Napisany dnia: 13.05.2019, 11:43
Zatrzymany za posiadanie narkotyków
33

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli 50 gramów amfetaminy oraz 0,7 grama marihuany. Zatrzymany jaślanin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Napisany dnia: 13.05.2019, 11:38
Dyrektor MPN odchodzi na emeryturę
39

Marian Stój zrezygnował ze stanowiska dyrektora Magurskiego Parku Narodowego, ze względu na osiągnięcie wieku emerytalnego.

Napisany dnia: 13.05.2019, 10:16
 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z roli na salony

  W miniony piątek w Zarzeczu odbyła się premiera książki Zygmunta Szycha pt. "Bogdana Rzońcy Czas Nieutracony". To pierwsza taka publikacja opowiadająca o życiu i karierze polityka z Podkarpacia...

 • Mercedesem wjechał w słup

   

  Na ul. Jana z Dukli w Jaśle kierowca mercedesa wjechał w słup oświetleniowy. Wstępne badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło, że mężczyzna znajdujący się w pobliżu opuszczonego pojazdu był pod wpływem alkoholu.

 • Przystanki antysmogowe, czyli pomysł na czyste miasto

  Grupa osób z powiatu jasielskiego podjęła inicjatywę budowy przystanku antysmogowego, któremu nadali nadali nazwę Przystanek – Jasło. Zaprojektowany przez nich prototyp ma na celu pokazanie nowych możliwości walki z zanieczyszczonym powietrzem. Czy władze Jasła są zainteresowane tego typu rozwiązaniem? Czy ma on szansę zostać potraktowany na poważnie? Czas pokaże.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

 • Rusza inwestycja drogowo-mostowa w Dobrucowej

  W najbliższy wtorek (21 maja br.) zostanie zamknięty most na rzece Jasiołce w Dobrucowej w związku z przystąpieniem do inwestycji drogowo-mostowej. Zadaniem realizowane przez powiat obejmuje modernizację dróg dojazdowych oraz przebudowę mostu. Przedsięwzięcie opiewa na ponad 6 mln zł.

 • Od stu lat pomagają potrzebującymi

  W Jasielskim Domu Kultury odbył się jubileusz z okazji 100-lecia powstania Polskiego Czerwonego Krzyża. Była to okazja do podziękowań dla zasłużonych działaczy Okręgu Rejonowego PCK w Jaśle, wręczenia odznaczeń zasłużonym honorowym dawcom krwi oraz medali i aktów nadania za wsparcie oraz aktywną działalność na rzecz najstarszej organizacji humanitarnej.

 • Praca dla prowadzącego zajęcia żeglarskie

   

  Zatrudnię prowadzącego zajęcia żeglarskie. Wynagrodzenie ok. 2000 zł.

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105