Strona główna
Praca - Jasło
20

Z roku na rok, w Jaśle obserwuje się znaczący spadek bezrobocia. Wciąż na wiele stanowisk są otwarte rekrutacje, dzięki czemu kolejni mieszkańcy mogą znaleźć zatrudnienie. Zapraszamy do lektury krótkiego artykułu, w którym odpowiadamy na pytania: jak dokładnie kształtuje się rynek pracy w Jaśle, na jakie stanowiska potrzebni są w Jaśle pracownicy, gdzie szukać pracy w Jaśle.

Napisany dnia: 25.07.2019, 12:31
Wypadek w Umieszczu
21

Około godziny 6.30 w Umieszczu doszło do wypadku z udziałem forda i citroena. Pasażer jednego z pojazdów trafił do jasielskiego szpitala. 

Napisany dnia: 25.07.2019, 10:09
VIVO! Krosno włącza się w Światowy Tydzień Karmienia Piersią
6

Już 1 sierpnia VIVO! Krosno włączy się w obchody Światowego Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji w Centrum Handlowego odbędzie się wyjątkowa sesja fotograficzna dla karmiących mam, które odwiedzą obiekt ze swoimi maluszkami. 

Napisany dnia: 25.07.2019, 09:08
Starty zawodników Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów
3

13 lipca odbył się kolejny wyścig MTB w formule XC w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej. Tym razem miejscem ścigania się zawodników była miejscowość Dębica. W zawodach wzięło udział dwóch zawodników JSC i obaj stanęli na podium w kategorii M3. Tomasz Leśniak zajął 1 miejsce, a Sebastian Cyran – 3.

Napisany dnia: 25.07.2019, 07:54
BEZPŁATNE zabiegi falą uderzeniową w Centrum Zdrowia dr Mastej

Centrum Zdrowia Dr Mastej zaprasza pacjentów z dolegliwościami bólowymi nadgarstka (Zespół Cieśni Nadgarstka w stopniu lekkim i umiarkowanym) na BEZPŁATNĄ rehabilitację z wykorzystaniem fali uderzeniowej w ramach projektu badawczego realizowanego we współpracy z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Napisany dnia: 24.07.2019, 07:00
Głośnik Bluetooth – idealny prezent dla fana muzyki
1

Głośnik Bluetooth to doskonałe rozwiązane dla osób, które kochają muzykę, ale mają niewielki metraż mieszkania lub nie chcą inwestować w sporych rozmiarów zestaw kolumn. Urządzenie ma jeszcze jedną zaletę – jest niewielkie i mobilne. Można je zatem zabrać ze sobą w dowolne miejsce, na piknik, w podróż czy imprezę, i tam raczyć się muzyką odtwarzaną w doskonałej jakości.

Napisany dnia: 24.07.2019, 06:57
Zderzenie dwóch osobówek. Trzy osoby w szpitalu
79

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Ujejskiego z Szopena w Jaśle. Po zderzeniu się dwóch samochodów osobowych trzy osoby, w tym jedno dziecko trafiło do jasielskiego szpitala.

 

Napisany dnia: 23.07.2019, 15:14
Niedziela dla aktywnych
2

W minioną niedzielę MOSiR zaprosił jaślan do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Trenerzy personalni prowadząc treningi starali się dowieść, że każda wolna chwila jest doskonałą okazją do uprawiania sportu. Wygląda na to, że pierwsza edycja „Aktywnej Niedzieli z MOSiR-em” nie będzie ostatnią i na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych organizowanych w Jaśle.

Napisany dnia: 23.07.2019, 10:19
Drzewa pod topór. Mieszkańcy pytają - dlaczego?
72

Niedaleko Jasła w lesie w Gorajowicach od marca trwa pozyskiwanie drewna przez Nadleśnictwo Kołaczyce. Jaślanie na widok wielu ściętych drzew znajdujących się w tym rejonie obawiają się, że trwa wycinka na masową skalę. – W tym miejscu trwają planowe prace związane z gospodarką leśną – wyjaśnia Przemysław Telep z Nadleśnictwa Kołaczyce.

Napisany dnia: 23.07.2019, 08:23
Wolne miejsca w „Chemiku”

W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

Napisany dnia: 23.07.2019, 07:50
Poznaj Jasło, którego być może nie znałeś!
3

Po raz drugi organizowany jest cykl Jasielskich Wakacyjnych Spacerów z przewodnikiem po naszym mieście. To niepowtarzalna okazja, by poznać historię, atrakcje miasta oraz ciekawe opowieści o nim.

Napisany dnia: 22.07.2019, 13:57
Akcja informacyjna „RODZINA 500 +”
3

Starosta Jasielski serdecznie zaprasza mieszkańców miasta Jasła i Powiatu Jasielskiego na spotkanie informacyjne programu „Rodzina 500 +” z Wicewojewodą Podkarpacką Lucyną Podhalicz, które odbędzie się w dniu 23 lipca 2019 roku o godz. 10:45 na płycie jasielskiego Rynku.

Napisany dnia: 22.07.2019, 13:54
Janusz Szewczyk nie jest już dyrektorem JDK-u
120

Janusz Szewczyk od siedmiu lat był dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury. Dzisiaj żegna się z pracą w instytucji kultury. Od jutra jego obowiązki będzie pełnić Helena Gołębiowska.

Napisany dnia: 22.07.2019, 13:50
Puchar Smoka w Kątach
1

W niedzielę 21 lipca w Kątach odbyła się finałowa XXI edycja "Pucharu Smoka MTB". Zawodnicy startujący w Kątach mieli przed sobą nie lada wyzwanie. Czekała na nich wymagająca i pofałdowana trasa, którą organizatorzy zapowiadali jako jedną z najtrudniejszych w cyklu.

Napisany dnia: 22.07.2019, 13:15
Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

Napisany dnia: 22.07.2019, 07:30
Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna
165

Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

Napisany dnia: 20.07.2019, 18:06
Pożar budynku gospodarczego w Starym Żmigrodzie
1

Dzisiaj (20.07) doszło do pożaru budynku gospodarczego w Starym Żmigrodzie. Nikt nie został poszkodowany.

Napisany dnia: 20.07.2019, 08:26
Jasło bez ciepłej wody
71

Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

Napisany dnia: 19.07.2019, 13:10
Szczęśliwy finał poszukiwań
16

Policjanci z Jasła i Nowego Żmigrodu, prowadzili od wczoraj poszukiwania zaginionej 84-letniej mieszkanki gminy Krempna. Kobieta całą noc błądziła w lesie. Mundurowi odnaleźli ją dzisiaj rano, kilka kilometrów od domu. Kobieta została przekazana pod opiekę załogi karetki pogotowia, na szczęście jej życiu nic nie zagraża.

Napisany dnia: 19.07.2019, 11:57
Zwłoki kobiety na ściernisku w Nienaszowie
18

W Nienaszowie, strażacy podczas gaszenia pożaru ścierniska natknęli się na zwłoki kobiety. Okoliczności i przyczyny śmierci mieszkanki gminy Nowy Żmigród nie są na razie znane. Na miejscu pracują funkcjonariusze z policyjnej grupy dochodzeniowo-śledczej.

Napisany dnia: 18.07.2019, 16:00
VIVO! Krosno
Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Co za grzyb! Pan Wojciech znalazł borowika giganta

   

  To grzybobranie Pan Wojtek z pewnością uzna za jedno z najbardziej udanych w swoim życiu. W lesie, wraz z żoną znalazł bowiem rekordowego borowika. Grzyb ważył aż 1,6 kg!

 • Partie wytoczyły działa i szykują się do batalii o mandaty

   

  Kampania wyborcza przed tegorocznymi wyborami parlamentarnymi trwa w najlepsze. Polacy 13 października zdecydują, którzy z kandydatów uzyskają mandaty i zasiądą w przyszłej kadencji w ławach poselskich i senatorskich. Perspektywa jest niezwykle kusząca. Nie powinien, więc dziwić fakt, że politycy aspirujący do roli parlamentarzysty coraz mocniej angażują się w prowadzenie kampanii.

 • Studenci z Krosna stworzyli prototyp łazika

  Co oznacza tajemniczy termin VDesign? Odpowiedź na to pytanie nie tylko nie przysparza trudności, ale wręcz sprawia przyjemność członkom Studenckiego Koła Naukowego, pasjonatom informatyki, mechaniki, mechatroniki, cybernetyki i innych podobnych dziedzin nauki.

 • Minione wieki przemówiły po raz dziewiąty

   

  Karpacka Troja nigdy wcześniej nie doświadczyła tak dużej liczby odwiedzających. Dziewiąta edycja Karpackiego Festiwalu Archeologicznego "Dwa Oblicza" potwierdziła rosnącą popularność tego unikatowego miejsca. Po raz kolejny organizatorzy największego wydarzenia plenerowego w kalendarzu imprez organizowanych w skansenie zabrali swoich gości w fascynująca podróż do przeszłości.

 • Totalna wyprzedaż! Rabaty nawet do -50%

   

  W sklepie "U Leona" na klientów czekają wysokie rabaty, nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach można znaleźć tutaj kabiny prysznicowe, ceramikę sanitarną baterie łazienkowe i wiele innych.

 • Udar zmienił życie Marcina. Teraz walczy on o powrót do sprawności

   

  Marcin Machowski był energicznym, pełnym pasji trzydziestolatkiem. Jego życie zmieniło się z chwilą, w której doznał udaru niedokrwiennego mózgu. Od prawie pięciu lat każdego dnia walczy o powrót do sprawności. W jej odzyskaniu pomóc mogą turnusy rehabilitacyjne w specjalistycznym ośrodku w Koszalinie. Ich koszt to 50 tys. zł. Niestety kwota ta przekracza jego możliwości finansowe.

 • Firma atrakcyjna dla szukających pracy

   

  Rynek pracy stawia obecnie przed pracodawcami zupełnie nowe wyzwania. Świadomość własnych oczekiwań prezentowanych przez osoby poszukujące zatrudnienia stale wzrasta. Stabilne warunki zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne okazują się dzisiaj możliwość awansu, doskonalenia zawodowego, czy też atmosfera w zespole. Szukając pracy warto wybrać firmę, która stanie się gwarantem realizacji naszych planów zawodowych.

 • „Musimy wzmacniać wzajemne relacje”

   

  Wczoraj, w Jaśle odbyły się obchody II Dnia Pamięci, poświęconego żydowskiej społeczności Jasła. Ich głównym punktem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej Żydów, którzy w sierpniu 1942 r. zostali deportowani z jasielskiego getta do obozu zagłady w Bełżcu. Odsłonił ją Georges Feniger, potomek ocalonych z holokaustu.

 • Miasto zamierza zainwestować w oświetlenie

  Radni Rady Miejskiej Jasła zdecydowali o przystąpieniu do projektu modernizacji oświetlenia ulicznego. Projekt ma być realizowany przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki...

 • "Aktywni w Gminie Jasło"

   

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w partnerstwie z INNOVO Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. zrealizował w okresie od 01.06.2017 r. do 31.01.2019 r.  projekt  „Aktywni w gminie Jasło” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105