Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

100 lat ma najstarszy mieszkaniec gminy Jasło

40

Pan Władysław Oszajca z Chrząstówki urodził się dokładnie 100 lat temu i jest najstarszym mieszkańcem Gminy Jasło.

W dniu urodzin (9 listopada 2010 r.) dostojnego Jubilata odwiedzili  liczni goście m.in. Wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Witalis, przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Jaśle i rodzina.

Nie zabrakło toastu szampanem, tortu, kwiatów oraz życzeń zdrowia, uśmiechu i kolejnych jubileuszy.

Pan Władysław nie palił papierosów ani nie pił alkoholu. Całe życie ciężko pracował jako rolnik i cieśla, ma liczną rodzinę -  trzy córki, siedmioro wnuków oraz czternaścioro prawnuków.

UG Jasło

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ onaaaaaa
dnia 14.11.2010, 15:45 · Zgłoś
100 latek ;p
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.11.2010, 21:44 · Zgłoś
O jejq nie chce sie wierzyć że on ma 100 lat, ja bym mu dał max 70
Odpowiedz
0
@ kicu_94
dnia 13.11.2010, 19:56 · Zgłoś
200 lat! Panie Staszku. Ktos nad panem czuwa
Odpowiedz
0
@ osz wy
dnia 13.11.2010, 15:11 · Zgłoś
no i co wy!? ci ktorzy wymyslili piosenke 100 lat?! pewnie wam glupio teraz!?
Odpowiedz
0
@ KRUS ;-)))
dnia 13.11.2010, 15:05 · Zgłoś
Na trzecim zdjęciu to chyba jubilatem jest Pan z Krusu. Z racji wieku siedzi a wszyscy pięknie wokół niego stoją ;-)))
Odpowiedz
0
@ ona Jasło
dnia 13.11.2010, 14:54 · Zgłoś
wszystkiego najlepszego dużo zdrowia życze
Odpowiedz
0
@ Iras
dnia 13.11.2010, 12:57 · Zgłoś
Bimberek Konserwuje ;)
Odpowiedz
0
@ nati
dnia 12.11.2010, 22:56 · Zgłoś
wszystkiego dobrego!:)
Odpowiedz
0
@ ooolo
dnia 12.11.2010, 22:30 · Zgłoś
szacunek dla takich ludzi;)
Odpowiedz
0
@ kurakan
dnia 12.11.2010, 22:09 · Zgłoś
jak nie pił jak szampana mu przynieślicie ?
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 12.11.2010, 20:41 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ZDROWIA I DALSZYCH LAT PANU ŻYCZĘ
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 12.11.2010, 19:23 · Zgłoś
...i zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa
przez serce Maryji...100lat!!!Panie Władysławie.
Odpowiedz
0
@ gaga
dnia 12.11.2010, 19:16 · Zgłoś
pięknie Pan wygląda Panie Władysławie życzę dużo zdrowia na następne lata:)
Odpowiedz
0
@ patiii..;
dnia 12.11.2010, 19:01 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego :)
i drugie 100 lat
Odpowiedz
0
@ wan
dnia 12.11.2010, 18:47 · Zgłoś
pankiewicz zebys sie przed wyborami nie nabawil zylakow ,odpocznij troche
Odpowiedz
0
@ do staszka;)
dnia 12.11.2010, 18:47 · Zgłoś
Dobra reklama przed wyborami na Wójta gminy Jasło. Tak liczna rodzina daje Ci pewne zwycienstwo! haha
Odpowiedz
0
@ Natii
dnia 12.11.2010, 18:06 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I ZDROWIA ŻYCZYMY 200 LAT
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 12.11.2010, 17:54 · Zgłoś
Hehe ZUS nie przyszedl odwiedzic ciekawe dlaczego? Jubilatowi zycze zdrawia i kolejnych 100 lat zycia:)
Odpowiedz
0
@ ola
dnia 12.11.2010, 17:06 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego
Odpowiedz
0
@ AU
dnia 12.11.2010, 16:17 · Zgłoś
200 LAT !!! Panie Władku - Trzymamy kciuki !
Odpowiedz
0
@ byku89
dnia 12.11.2010, 15:14 · Zgłoś
DWIEŚCIE ŻYCZĘ !!!!!!!! i wreszcie trzeba zacząć pić.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 12.11.2010, 13:52 · Zgłoś
Jak na tyle lat wygląda Pan wspaniale. Życzę dalszych wielu lat życia w zdrowiu i miłości od najbliższych.
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 12.11.2010, 13:08 · Zgłoś
A gdzie pan radny już ma wszystko [...]bo ma następną kadęcię w łapie
Odpowiedz
0
@ obserwatorka :DD
dnia 12.11.2010, 13:07 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego ;D oby pan żył jak najdłużej :)
Odpowiedz
0
@ krzyczne
dnia 12.11.2010, 12:06 · Zgłoś
Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia i nastepnych 100 lat pieknego zycia!!!
Odpowiedz
0
@ mała
dnia 12.11.2010, 11:40 · Zgłoś
fajne zdjęcie nr.3 zamiast 100letniego jubilata na krześle siedzi jakis facio :) haha, kolejnych 100lat zyczę
Odpowiedz
0
@ on
dnia 12.11.2010, 11:21 · Zgłoś
zbysiu a ty co tam robisz?
dobre wrazenie:):):)
Odpowiedz
0
@ obserwator zbyszek
dnia 12.11.2010, 10:32 · Zgłoś
co do tej parti jaślanie razem jaślanie nie mogom być razem tylko muszom być rozłączeni bo jak jaślanie som razem to som skłóceni
Odpowiedz
0
@ =)
dnia 12.11.2010, 08:23 · Zgłoś
Wspaniały wiek :) Panie Władysławie ... 2oo lat :)
Odpowiedz
0
@ Grażyna
dnia 12.11.2010, 08:03 · Zgłoś
Panie Władysławie życzę Panu kolejnych 100 lat w zdrowiu. Wszystkiego najlepszego dla Pana.Wszyscy dzisiejsi długowieczni
to ludzie wychowani na razowym chlebie i kwaśnym mleku.My tego nie dożyjemy karmieni tym czymś co tylko z nazwy jest żywnością.
Odpowiedz
0
@ JA
dnia 12.11.2010, 07:42 · Zgłoś
jubilat to ten co siedzi,tak?
Odpowiedz
0
@ kasia
dnia 12.11.2010, 07:23 · Zgłoś
nie znam osobiscie ale wszystkiego najlepszego dla szanownego Jubilata!!! swietnie sie Pan trzyma!! zdrowka zycze
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 12.11.2010, 03:12 · Zgłoś
dlugich lat zycia w zdrowiu.
Odpowiedz
0
@ baracuzzz
dnia 12.11.2010, 01:23 · Zgłoś
0
@ elo
dnia 12.11.2010, 01:20 · Zgłoś
100 lat!
Odpowiedz
0
@ purchowka
dnia 12.11.2010, 00:21 · Zgłoś
zmora zusu:) trzyma sie wszystkiego naj:)
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 11.11.2010, 23:52 · Zgłoś
Ci co życzyli Panu 100 lat wcale się nie pomylili... to się nazywają szczere życzenia hehe! Zdrowia Panu życzę!!!
Odpowiedz
0
@ kris
dnia 11.11.2010, 22:56 · Zgłoś
Pan wygląda raczej na 75 lat pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 11.11.2010, 22:46 · Zgłoś
pozostaje życzyć 200 lat!
Odpowiedz
0
@ zen777
dnia 11.11.2010, 22:26 · Zgłoś
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZDROWIA I DALSZYCH PIĘKNYCH LAT PANU ŻYCZĘ
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.