Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

100 procentowa zdawalność matur w klasach integracyjnych

22

Wszyscy uczniowie IV Liceum Profilowanego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle czyli popularnego „Ekonomika” zdali egzamin maturalny. Ten typ szkoły prowadzi klasy integracyjne a osiągnięty wynik jest ewenementem w skali nie tylko województwa ale też kraju.


„To kolejny rok, kiedy uczniowie klas integracyjnych osiągają tak wysoką zdawalność. To dla mnie dodatkowa satysfakcja, gdyż taki wynik jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia ale też rezultatem szeregu działań podjętych przez szkołę jak chociażby konsultacje przedmaturalne” – mówi dyrektor Ekonomika Robert Niemiec. „Myślę, że w sporym stopniu w indywidualnych przypadkach przyczyniły się do tego zajęcia rewalidacyjne, które umożliwiają dostosowanie form pracy do dysfunkcji uczniów niepełnosprawnych. Jestem zadowolony z wyników wszystkich typów szkół w naszym Zespole, gdyż plasują nas w gronie najlepszych”.


Świadectwa dojrzałości uczniowie otrzymali zgodnie z harmonogramem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w dniu 30 czerwca, ale już dzień wcześniej szkoły otrzymały wyniki egzaminów maturalnych.


ZS nr 4 w Jaśle

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ uczeń ;>
dnia 01.07.2010, 21:13 · Zgłoś
hmm napisz mi nazwisko osoby która nie przeszła w LICEUM PROFILOWANYM drogi/a "hehe" bo troszke za mądra/y jesteś ;)
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 01.07.2010, 20:12 · Zgłoś
hehehe a moze napiszą ile uczniów w tym roku nie przeszło i to z klas maturalnych heheh, odpadli ci najslabsi i tylko najsilniejsi zostali ;D (prawo Dzungli)
Odpowiedz
0
@ Absolutorium
dnia 01.07.2010, 19:47 · Zgłoś
Wypowiedz P. Dyrektora dotyczy tylko tego roku. W zeszłym sprawa wyglądała nieco inaczej, ale o porażkach i błedach sie nie mówi.
Odpowiedz
0
@ dziewczyna z ekonoma
dnia 01.07.2010, 19:12 · Zgłoś
Tu nie chodzi o wszystkie klasy maturalne ekonoma lecz o klasy integracyjne;)

szkoła jest super! ekonom najlepszy (:
Odpowiedz
0
@ =]
dnia 01.07.2010, 12:25 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
0
@ .
dnia 01.07.2010, 11:11 · Zgłoś
hahaha :D ale sciema !!! 2 OSOBY NIE ZDAŁY!!
Odpowiedz
0
@ :P
dnia 01.07.2010, 11:05 · Zgłoś
Ale jestescie dziwni. Macie zal ze nie pisza o ILO tylko o Ekonomie. Pisza o ekonomie poniewaz w klasach integracyjnych jest zdawalnosc 100% gdzie sa uczniowie niepelnosprawni to jest wyczyn! Gratuluje Wam!!
Odpowiedz
0
@ a.
dnia 01.07.2010, 10:22 · Zgłoś
brawo ekonomik... już od dobrych kliku lat jesteście numerem 1. Blask I LO trochę jakby przybladł..
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 01.07.2010, 09:33 · Zgłoś
Ale wydarzenie... W 1 LO na 8 oddziałów też wszyscy zdali maturę. O tym napiszcie.
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 30.06.2010, 23:51 · Zgłoś
Ekonom najlepsza szkola pod sloncem!
Najlepszy takze dyrektor!!!
Inne szkoly takiego niemaja!
Odpowiedz
0
@ Ziomek
dnia 30.06.2010, 22:43 · Zgłoś
w 2 lo napewno zdali wszyscy bo tam nikt nie pilnował na maturach praktycznie :D
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 30.06.2010, 21:54 · Zgłoś
jestem dumna ze konczyłam te szkołe<lol>
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 30.06.2010, 20:32 · Zgłoś
to w 1 LO wszyscy zdali cała szkoła , a tu w Ekonomie się rozpisują o 2 klasach integracyjnych :) dziwne :) ciekaw jestem jak tam w pozostałych szkołach ;>? jak w II LO ? czy prawdą jest że Ci co mieli tam nie zdać nie zdali matmy xD :)
Odpowiedz
0
@ student :D
dnia 30.06.2010, 20:24 · Zgłoś
Ekonomik górą :):):):)
Odpowiedz
0
@ ks
dnia 30.06.2010, 20:22 · Zgłoś
oj nienia nienia :p:p
jeszcze brakuje żeby nas tam wypisali :p:p
ale i tak WSZYSCY mówili że lipa z tą klasą to TERAZ MACIE :):):)
Odpowiedz
0
@ nienia
dnia 30.06.2010, 19:34 · Zgłoś
No widać która klasa najlepsza 3E:) Pozdrowienia dla wszystkich;)Mówiłam że będziemy kiedyś sławni:):P
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 30.06.2010, 19:25 · Zgłoś
dziwne, skoro na Radio Rzeszów wyraźnie było mówione, że z Jasła tylko 1LO osiągnęło 100% zdawalność w tym roku...
Odpowiedz
0
@ lolo
dnia 30.06.2010, 19:08 · Zgłoś
Ekonom górą:):)!!!
Odpowiedz
0
@ XxXxX
dnia 30.06.2010, 18:46 · Zgłoś
szkoda,że tylko w integracyjnych;)chociaz najlepsze lata wspominam wlasnie z nauki w ekonomie!:D tylko jest jeden problem....tam tylko kilku nauczycieli naprawde uczy:D wyszlo mi to na studiach....
Odpowiedz
0
@ January
dnia 30.06.2010, 18:39 · Zgłoś
A ... klasy profilowane?
Odpowiedz
0
@ wojkup
dnia 30.06.2010, 18:30 · Zgłoś
no i eleganko, widać która szkoła najlepsza! :))
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 30.06.2010, 18:29 · Zgłoś
Gratulacje!!!:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.