Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

14 maja na Rynku w Jaśle - Flash Mob Będzie Padać

14
Oficjalny Fanklub Warszafskiego Deszczu zaprasza na ogólnoświatowy Flash Mob pod hasłem "Będzie padać". Już 14 maja równo o godzinie 18:00.

Flash Mob? O co chodzi?


Flash mob (dosł. błyskawiczny tłum) - określenie, którym przyjęło się nazywać sztuczny tłum ludzi gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, zazwyczaj zaskakującego dla przypadkowych świadków.

Flash Mob "Będzie Padać": Równo o godzinie 18:00, na 2 minuty otwieramy parasole.


Jak to otwieramy parasole? I co?

I nic. Możesz stać w miejscu, chodzić. Co chcesz. Chodzi o to by mieć otwarty parasol. Przecież niebawem będzie bardzo padać! Warszafski Deszcz bedzie padać! Po dwóch minutach, składamy parasole i się zwijamy.

Gdzie?

Warszawa - Plac przez Metrem Centrum;
Sochaczew - Plac Kościuszki;
Gorzów Wielkopolski - Plac Katedralny;
Wrocław - Rynek, obok pomnika Fredry;
Poznań - ul. Półwiejska przy wejściu do Browarów;
Rybnik - Rynek, obok fontanny; www
Katowice - ul. Stawowa (przed perfumerią Douglas);
Lublin - Plac Litewski;
Kalisz - przed Ratuszem;
Łódź - Rynek w Manufakturze;
Kielce - ul. Sienkiewicza, Plac Artystów;
Olsztyn - Centrum Alfa;
Berlin - B ,S ,U Bahnhof Zoologisher Garten (pod Gedächtniskirche);
Kraków - Rynek, pod pomnikiem Adama Mickiewicza;
Mielno - plaża przed Meduzą;
Szczecinek - ul. Bohaterów Warszawy, przy Ratuszu;
Dąbrowa Górnicza - pod Pałacem Kultury Zagłębia;
Tarnów - Plac Sobieskiego - www;
Wieluń - Plac Legionów;
Racibórz - Rynek;
Ostrołęka - Pod Sceną;
Giżycko - obok fontanny przy kinie Fala;
Jasło - Rynek;
Wałbrzych - Rynek, obok bilblioteki pod Atlantami
Białogard - Plac Wolności;
Wadowice - Rynek obok fontanny;
Rzeszów - pod Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego;
Świdnica - Rynek, pod fontanną Neptuna; www
Sosnowiec - pod pomnikiem Jana Kiepury;
Sieradz - Rynek

niebawem kolejne miasta....

Aktualne info, propozycje miast na www.warszafskideszcz.pl
Zachęcamy do udziału w akcji. Nie zapomnij parasola!


Linki dotyczące akcji:

http://imprezy.onet.pl/1556579,artykul.html

http://muzyka.onet.pl/10176,1968305,newsy.html

oraz forum

http://warszafskideszcz.pl/viewforum.php?f=7
Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
0
@ drajwer
dnia 27.05.2009, 12:48 · Zgłoś
sama istota przedsiewzicia w porzo ale jak napisal kolega wyzej Jasło jest zbyt małą miejscowoscia na tego typu akcje
Odpowiedz
0
@ Bang
dnia 21.05.2009, 19:04 · Zgłoś
Faktycznie, nie widze sensu w otwieraniu parasola na dwie minuty ;P Jest wiele ciekawszych flash mobow, ktore z pewnoscia przyciagnelyby wiecej ludzi. Pozatym organizowanie flash mobow w miescie wielkosci Jasła, gdzie nie ma sie praktycznie zadnej anonimowosci mija sie z celem ;)
Odpowiedz
0
@ Fifkoz
dnia 14.05.2009, 19:27 · Zgłoś
he he he ale gratka :D
I jak było ludzie???
Pomysł wydaję się beznadziejny tzn. nie widzę sensu by gnać na rynek po to, by otworzyć sobie parasol na 2 min ;)
Ale mogę się mylić.
Więc jeśli dla kogoś było to niespotykane przeżycie to niech się podzieli:)
Odpowiedz
0
@ bobo
dnia 14.05.2009, 19:13 · Zgłoś
I jak zawsze ostatnio była kicha...
Odpowiedz
0
@ ostatni_prawdziwy
dnia 14.05.2009, 17:00 · Zgłoś
fanklub WFD hahaha... kolejny argument ze zainteresowanie RAPem schodzi w Polsce na zle tory... czlonkami pewnie po rowno sa "pe**** w ciasnym polo ze stójka" i gorace fanki w wieku lat 16-stu... Verba sie znudzila trzeba przejsc na Numera i Tedzika....
Odpowiedz
0
@ Raaperka ;D
dnia 14.05.2009, 13:42 · Zgłoś
ale zaje..
trzeba sie wybrac ;D ;D
Odpowiedz
0
@ Misprint
dnia 13.05.2009, 18:39 · Zgłoś
Mrrr... [...]. czyli... PIJEMY \m/B)
Odpowiedz
0
@ w
dnia 13.05.2009, 17:04 · Zgłoś
swietny pomysl :)) trzeba tu byc ;)
Odpowiedz
0
@ ŁUKASZ_JP
dnia 13.05.2009, 11:30 · Zgłoś
[...] to [...]... :D
Odpowiedz
0
@ Tede Mój idol
dnia 12.05.2009, 20:27 · Zgłoś
Wieś spiewa i tanczy...jeszcze puscie sobie tedego i wogole bedzie [...] ;]
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 12.05.2009, 17:42 · Zgłoś
Bede :)
Odpowiedz
1
@ TomekK
dnia 12.05.2009, 17:22 · Zgłoś
Noi wbijajcie ludzie !! zeby nas bylo jak najwięcej ! Do zobaczenia na rynQ
Odpowiedz
0
@ miAu
dnia 12.05.2009, 15:17 · Zgłoś
no i git :) wbijamy :DB)
Odpowiedz
0
@ m
dnia 12.05.2009, 14:53 · Zgłoś
bez ..... sesnsu ! :P
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.