Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

150 rodzin z Jasła odebrało dary zebrane w akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

32

W piątek 17 stycznia w auli Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyło się podsumowanie tegorocznej edycji akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Paczki z darami otrzymało 150 najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszego miasta.

„Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" to cykliczne ogólnopolskie przedsięwzięcie charytatywne, organizowane od 1993 roku przez Polskie Radio Lublin. Jego ideą jest zbiórka darów rzeczowych, m.in. żywności długoterminowej, zabawek, odzieży, środków czystości jak również artykułów szkolnych dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących.

W tegoroczną edycję akcji, koordynowanej i przeprowadzonej w naszym mieście jak co roku przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle zaangażowało się 18 jasielskich instytucji i placówek oświatowych oraz 8 firm, które przekazały dary rzeczowe.

Podczas oficjalnego podsumowania zbiórki przedstawienie jasełkowe zaprezentowały dzieci z Zespołu Szkół Miejskich nr 3, odbył się również konkurs kolęd z nagrodami. Po podziękowaniach dla osób i instytucji, które wsparły tegoroczną akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pracownicy jasielskiego MOPS przekazali zebrane dary na ręce przedstawicieli potrzebujących rodzin.

Jakub Hap

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
1
@ jaslanka
dnia 20.01.2014, 19:46 · Zgłoś
12 letni syn dostal czapke
Odpowiedz
2
@ XXXXXXX
dnia 20.01.2014, 19:01 · Zgłoś
akcja super 13-letni chłopiec dostaje lalkę szmaciana i bajkę "[...] W KĄPIELI"
Wielkie gratulacje to dziecko naprawdę przetrwa zimę z tą paczką
Odpowiedz
1
@ GEPI
dnia 20.01.2014, 14:57 · Zgłoś
ja uwazam ze przeciez chodzi ludziom o sprawiedliwosc,bo gdzie nie ma sprawiedliosci jest zwykle oszustwo i tyle w temacie a [...] ma zawsze szczescie bo niczego sie nie wstydzi i lezie wszedzie i zebrze a madry nie pojdzie bo ma honor i ambicje,
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 20.01.2014, 14:19 · Zgłoś
Jeśli ktoś ma do wyboru 1200zł za pracę i 1000zł ze wszystkich zasiłków to logiczne że wybierze opcję drugą, jeżeli potrafi myśleć, jeżeli coś mi się należy to dlaczego mam nie korzystać
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 20.01.2014, 08:25 · Zgłoś
Gdzie ta zima ?
Odpowiedz
2
@ jaslanka
dnia 19.01.2014, 18:19 · Zgłoś
ale jakie byly tam prezenty 10 wafelkow gumy namba makaron o co robicie tyle szumu
Odpowiedz
-1
@ ksiądz Mateusz
dnia 19.01.2014, 14:59 · Zgłoś
Czytam wasze komentarze i ubaw mam po pachy, ośmiać się idzie
Odpowiedz
8
@ Malcolm McCormick
dnia 19.01.2014, 14:20 · Zgłoś
[...]!!!
Was to nic nie zadowoli. Jesteście w stanie zdyskredytować każdą akcje, każdy przejaw serca ludzkiego, podeptać każdy autorytet. Nie ma dla was już żadnych świetości.
Co się z wami stało Jaślanie?
Czy wyszarpywanie sobie pieniędzy z Mopsu to szczyt waszych ambicji i człowieczeństwa.
Czy wine za wasze [...] możemy zrzucić tylko na karb nierówności społecznej i niższego standardu życia niż ten, który chcielibyście prowadzić?
Czasem mam wrażenie, że bylibyście wstanie sprzedać własna matke za te pareset złotych miesięcznie z Mopsu.
Czy ucięło wam ręce? Brak wam ambicji, intelektu?
Co się z wami dzieje? Czy w Polsce trzeba zawsze zamiast wspólnej płaszczyzny szukac czegoś co was pięknie podzieli?
Dobrej niedzieli ludzie. Więcej pogody ducha.
Odpowiedz
8
@ Jaślanka
dnia 19.01.2014, 13:15 · Zgłoś
Aaa i jeszcze jedno chciałam dodać , kiedyś w Mopsie usłyszałam jak jedna korzystająca radziła drugiej tak ,, zrób se dziecko to ci więcy pieniędzy dadzą''
Odpowiedz
12
@ Jaślanka
dnia 19.01.2014, 13:06 · Zgłoś
Ja korzystałam kiedyś z Mopsu bo miałam przez chwile trudną sytuację i moje doświadczenie jest takie -nie miałam co jeść na rachunki mi dali 40 zł a w banku stoi ,,Pani'' przedemną wystrojona w najlepsze ciuchy z ładna fryzurą i mówi tak-,,chciałam pieniążki z Mopsu wybrac'' i pani w kasie zdziwiona bo na paru listach szuka owej pani i zaczyna wypłacać 900 zł z jednej listy, 800 zł z drugiej listy ... i jaka tu sprawiedliwość ?! a czemu te wszystkie patologi nie pracują?! bo po co pracować jak Mops im opłaci rachunki za mieszkanie , za internet bo dzieci muszą mieć ( a na facebooku piszą -szlachta nie pracuje lub [...]dole nie robię) za telefon bo dzwonić trzeba!! i jeszcze powiedzą że im się należy a pracować nie potrzeba bo Mops Da, [...] dostanie pieniądze na życie bo jest alkoholikiem i pracować nie może!! Na kursy żadne nie chcą chodzić bo nie mają czasu ale jak ja chciałam na kurs jakikolwiek to mnie nie zapisali bo pani sobie zapomniała ale jakbym nie chciała to by mnie zmuszali dziwna polityka ...!!!
Odpowiedz
3
@ ddd
dnia 19.01.2014, 12:49 · Zgłoś
Masz racje zagonic te wyoasione nieroby do roboty a nie po dary albo niech sprzataja ulice zeby odpracowac .Narobia dzieci i do MOPSU bo bida .Dary rozdac ludziom starszym i samotnym a nie tym nieroba co spia do poludnia.
Odpowiedz
-3
@ ulan
dnia 19.01.2014, 11:16 · Zgłoś
panstwo ma z czego dac...wystarczy nim rozsadnie kierowac a nie rabowac
Odpowiedz
0
@ toblerone
dnia 19.01.2014, 10:35 · Zgłoś
Widac ze na podkarpaciu panuje [...] hamstwo i [...] polak potrafi
Odpowiedz
15
@ tt
dnia 19.01.2014, 01:25 · Zgłoś
ten co naprawdę potrzebuje to nie pójdzie ,ida ci co się im podobno wszystko nalezy
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 19.01.2014, 10:23 · Zgłoś
tylko ze na to nalezy inni pracyjacy musza placic podatki, ale oni o tymnie wiedza bo panstwo ma dac ale skad?
do rooboty powinni zagonic zeby honorowo sobie zapracowali . jest tyle roboty w miescie , najlepiej scignac z jednych pracujacych zeby dac innym nierobom
ktorzy smieja sie z tego wprost , ze inni [...] pracuja
Odpowiedz
25
@ kb
dnia 18.01.2014, 21:24 · Zgłoś
Ci co są najbardziej potrzebujący to wstydzą się do tego przyznać, a reszta obiboków i [...] tylko łazi i [...] od wszystkich instytucji bo się im należy. Nawet po wyglądzie idzie poznać kto biedny a kto leń, bo dziwnie wyglądają ludzie bardzo tędzy i silni którzy [...] od mopsu na jedzenie.
Odpowiedz
24
@ ..........
dnia 18.01.2014, 20:33 · Zgłoś
To nie jest tak do końca prawda, są ludzie, którzy naprawdę potrzebują pomocy( znajdą sie w trudnej sytuacji, bo stracą prace i musi im ktoś na początku pomóc), ale są również i tacy, co tylko cały czas żyją z pomocy państwa, bo tak lepiej, wygodniej i szybciej ( takim sie nie powinno pomagać). A cóż temu są winne dzieci,im zawsze trzeba pomagać. Bo jakie młodzieży chowanie...
Odpowiedz
14
@ łodyniec
dnia 19.01.2014, 11:47 · Zgłoś
Ci którzy naprawdę potrzebują do mops-u nie chodzą ,bo im wstyd !!! Tam chodzą grube wiepszki ,wypasione ,pracujące (często) za granicą ,ale bida ,bo roboty nima!!! Merc pod chołpom stoi ,a chołpa kijem podparta ,a mop-s utrzymuje !!!
Odpowiedz
-16
@ toblerone
dnia 18.01.2014, 19:45 · Zgłoś
Do sx to daj ludziom robote to pojda do niej a zagonic to mozesz krowe do obory [...] teraz daja prezenty bo posprzedawali zaklady pracy wiec o [...]j ci chodzi [...] spoleczny
Odpowiedz
26
@ łodyniec
dnia 18.01.2014, 19:51 · Zgłoś
kolejny pseudo [...] się odezwał !!! roboty jest na tyle ,tylko jak się przyzwyczają ,że ma się wszystko za darmo, to i roboty nie szukają ,nawet jak by robota do domu im przyszła to wolą na sępa do mops-u lecieć !!! nieroby !!!1
Odpowiedz
12
@ xxxx
dnia 18.01.2014, 20:28 · Zgłoś
tak, bo ty chciałbyś odrazu miliony zarabiać za najniszą to ty w [...]pie masz wolisz iść do mopsu
Odpowiedz
2
@ sx
dnia 18.01.2014, 22:32 · Zgłoś
[...] nierobem chłopie, aż niedobrze się robi.
Odpowiedz
-1
@ Zocha
dnia 20.01.2014, 08:25 · Zgłoś
Jest to słowo w słowniku ortograficznym???
Odpowiedz
4
@ Lepiej by ludziom
dnia 18.01.2014, 16:19 · Zgłoś
węgla dali.
Odpowiedz
59
@ m
dnia 18.01.2014, 16:15 · Zgłoś
najbardziej potrzebujacy czyli w 70%,nieroby jasielskie ktorych obejmuje opieka spoleczna ktora dziala jak zaraz po wojnie!!!
Odpowiedz
57
@ sx
dnia 18.01.2014, 18:38 · Zgłoś
a do roboty zagonić, a nie prezenty... Wkurza mnie to, jak idą do MOPS-u po pieniądze, a wór leży w domu przed tv albo [...]... Pieniądze z Mopsu nie powinny być za darmo, jeśli dostał kase to powinien odrobić, np. zbierać piasek po zimie, śmieci po imprezach masowych, a nie wszystko za darmo, a jak ktoś robi to za 1000 zł:/ paranoja jakaś
Odpowiedz
38
@ nana
dnia 18.01.2014, 20:27 · Zgłoś
dokładnie bo my ludzie pracujący też kokosów nie zarabiamy, bo za najniższą krajową też wyżyć się nie da ale opieka nam nic nie da nawet rodzinnego dla dziecka na buty parę groszy bo przecież jak mi 0.50 gr przekracza stawkę mopsu wg. której mam ELDORADO na ziemi.
Odpowiedz
21
@ sx
dnia 18.01.2014, 20:58 · Zgłoś
i złote farby na ścianach, dokładnie tak, cholernie mnie to wkurza. Same złodzieje i oszuści, ale jak jest karetka i można się pokazać - to jak najbardziej SPONSORZY, tyle, że każdy z nas chętnie by coś zasponsorował z publicznych pieniędzy. Do [...] nie ich kasa to jaki to sponsor, niech weźmie ze swojego konta i da... a w MOPSIE jak to w MOPSIE, [...] dostanie 700 zł, bo jest POTRZEBUJĄCY, a osoba pracująca za psie pieniądze po 12 h na dobę MOŻE dostanie 60 zł na dziecko, i to przy dobrym wietrze...
Odpowiedz
-22
@ ksiądz Mateusz
dnia 18.01.2014, 22:16 · Zgłoś
to idźcie do mopsu po zasiłki kto wam broni korzystać z tego eldorado
Odpowiedz
9
@ sx
dnia 18.01.2014, 22:31 · Zgłoś
dobrze, żę ksiądz Mateusz jest po kolędzie, to chociaż na alimenty starczy
Odpowiedz
-6
@ ksiądz Mateusz
dnia 18.01.2014, 23:11 · Zgłoś
i jeszcze całkiem sporo zostanie, żeby ci gul skoczył ha ha
Odpowiedz
-8
@ ksiądz Mateusz
dnia 19.01.2014, 10:53 · Zgłoś
dla twojej informacji nie posiadam dzieci bo ksiądz nie może mieć dzieci a poza tym nie są mi one potrzebne do szczęścia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.