Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

16-latek motorowerem uderzył w volkswagena

27

Wczoraj przed 16. w Skołyszynie doszło do wypadku z udziałem motoroweru i samochodu osobowego. Poszkodowany w tym zdarzeniu został 16-letni motorowerzysta.

Do wypadku doszło w Skołyszynie na prostym odcinku drogi biegnącej od stacji PKP w kierunku drogi krajowej nr 28. Kierujący motorowerem marki Simson jadąc za poprzedzającym go pojazdem marki Volkswagen Golf z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w prawy bok samochodu.

Kierowca osobówki wykonywał wówczas manewr skrętu w prawo na teren prywatnej posesji. 16-letni motorowerzysta w momencie uderzenia upadł na jezdnię. Karetką pogotowia trafił do jasielskiego szpitala i pozostał w nim na oddziale ortopedii. Doznał obrażeń prawej nogi. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, a także przygotowali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

 (icz)

Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
1
@ knot
dnia 07.02.2014, 17:18 · Zgłoś
a po drugie to nie nam ustalac winnych
Odpowiedz
1
@ Puszek
dnia 07.02.2014, 14:11 · Zgłoś
kolega dał kierunkowskaz na piekarnie i zaczoł skrecać a po chwili się rozmyślił i odbił na prawo...
Czasami "młody [...]" potratrafią jezdzić lepiej od tych starszych, bo krócej mają karty motorowe i bardziej na siebie uwazaja, bo ci starci mają od palu lat i ich to [...] " jak się już jezdzi i nieprzeszczegają przepisów drogowych...
Odpowiedz
1
@ knot
dnia 07.02.2014, 17:00 · Zgłoś
a z kąt ty takie rzeczy wiesz byłeś tam i nie pisz jak nie wiesz a po drugie to skret do piekarni jest duzo wczesniej a uderzenie było dalej na wjezdzie do posesji z tego co wiem
Odpowiedz
1
@ maria k
dnia 06.02.2014, 22:57 · Zgłoś
mlode [...] sie bujaja jak szaleni. kazdy gna na oslep i sa wypadki.
Odpowiedz
1
@ Trixi
dnia 06.02.2014, 10:26 · Zgłoś
A co to was interesuje. Wypowiadacie sie na ten temat a tak.narawde niewiecie jak bylo naprawde I z czyjich to przyczyn.
chlopak cierpi a wy macie z tego wielka atrakcje zamiast dac sb spokoj to wy macie sensacje z czyjegosc nieszczescia.
Kierowca jakby byl normalny to by niedawal kierunkowskazu na lewo a skreca w prawo. wiadome ze kazdy bedzie muwil ze to wina chlopaka bo tamten ma uklady z policja.
Odpowiedz
-4
@ knot
dnia 06.02.2014, 18:21 · Zgłoś
kolego na lewo nie mogl skrecac bo tam jest ogrodzenie nie znasz okolicy i zdarzenia tak jaki ja to glopot nie pisz
Odpowiedz
0
@ Gość.
dnia 06.02.2014, 09:12 · Zgłoś
Z jakiej miejscowości jest motorowerzysta?
Odpowiedz
0
@ ASD
dnia 05.02.2014, 21:44 · Zgłoś
motocykle to nasze zycie mowisz ze to glupota, a dla mnie to sens zycia - zawsze beka z takich typów
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 05.02.2014, 14:49 · Zgłoś
nie bo małupy by straszył
Odpowiedz
0
@ knot
dnia 05.02.2014, 16:00 · Zgłoś
ten kierowca golfa to zawodowy kierowca a nie 16latek
Odpowiedz
1
@ PO-Ranny
dnia 05.02.2014, 11:02 · Zgłoś
Golf skręcał w prawo odbijając w lewo (jak TIR) .Niedzielny kierowca i tyle.
Odpowiedz
1
@ Jebe_wDenko
dnia 05.02.2014, 12:43 · Zgłoś
tarzan do z o.o.
Odpowiedz
-6
@ Mr.X
dnia 05.02.2014, 10:25 · Zgłoś
Przeciągnął stoopie kiss, chłopczyna :D
Odpowiedz
6
@ Jebe_wDenko
dnia 05.02.2014, 10:03 · Zgłoś
pewnie simson był po tuningu i młody nie ogarnął mocy drzemiącej w tym [...] :)
Odpowiedz
4
@ xXx
dnia 05.02.2014, 10:02 · Zgłoś
Moze chciał wyprzedzić i nie opanował tych koni w tym simku :D
Odpowiedz
1
@ piaskun
dnia 05.02.2014, 09:43 · Zgłoś
Volkswagen do kasacji :D
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:01 · Zgłoś
wieśwagen do kasacji to się nadawał już 15 lat temu :) ale wtedy znalazł się polski handlarz i stwierdził że "z tego: jeszcze będzie auto :)
Odpowiedz
1
@ expert
dnia 05.02.2014, 21:12 · Zgłoś
No i polski handlarz dobrze stwierdził bo ten golf pewnie przeżyje nawet ciebie.
Odpowiedz
7
@ Ravaek
dnia 05.02.2014, 09:31 · Zgłoś
biedny simson :(
Odpowiedz
-14
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 11:00 · Zgłoś
Kontakt wiekowego poniemieckiego złomu :)
Odpowiedz
12
@ skarabeusz
dnia 05.02.2014, 12:10 · Zgłoś
simson przeżyje nie jednego chińczyka
Odpowiedz
-8
@ Tarzan-zan
dnia 05.02.2014, 12:30 · Zgłoś
może i przeżyje, ale jest wiekowym zabytkiem...
Odpowiedz
5
@ qwerty
dnia 05.02.2014, 17:42 · Zgłoś
A więc twierdzisz że zabytki są złe? Bredzisz jak zawsze "opłam"<--- (czytaj wstecz)[[...] nie zrozumie komendy]. Zabytek jakim jest Simson to prawie czołg. Tylko stare dobrej marki skutery są w stanie dorównać mu wytrzymałością a te nowe szroty? Dajta spokój, za co tu płacić? Nie wspomnę że Simson pojedzie wszędzie i mniej spali... A jeśli chodzi o wypadek to czy samochodem włączył kierunek? Ja nieraz jadąc samochodem widzę takie sierotki które hamują prawie do zera a wtedy dopiero podczas wykonywania już skrętu puszczają kierunkowskaz... No ludzie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.