Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

22-letni Bartłomiej z Jasła w finale konkursu Projekt Pokolenie.

18

Konkurs skierowany jest dla osób pragnących wyrazić co im w duszy gra za pomocą przepony, ust i gardła. Termin nadsyłania zgłoszeń do projektu Beat In The Box upłynął 17.10.2010. Jury wybrało 10 najlepszych. 8 udało się dojechać na warsztaty i nakręcić swój spot.

Wśród nich znalazł się Bartłomiej Klocek, 22-latek z Jasła. Beatboxem interesuje się od 5 lat. Zaczął od naśladowania "malucha" i traktuje go jako formę rozrywki. Studiuje mechanikę i budowę maszyn. Lubi jeździć na motorze.

Do 24 listopada można głosować. Uczestnik, który zbierze najwięcej głosów zdobędzie nagrodę główną - wyjazd na zagraniczne warsztaty beatboxowe o wartości 10.000 zł.

<<<ODDAJ GŁOS>>>

Internauci głosujmy na jaślanina! Pomóżmy mu spełnić swoje marzenia!

Red.

Reklama

Komentarze: 18

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Bartox
dnia 20.12.2010, 23:41 · Zgłoś
Dzięki wszystkim za głosy ;)udało się. 5!
Odpowiedz
0
@ Sylwia
dnia 20.12.2010, 08:50 · Zgłoś
Gratulacje ;-)
Odpowiedz
0
@ Administrator
dnia 24.11.2010, 22:25 · Zgłoś
Gloswanie zostalo przedluzone do 19 Grudnia....Macie wiecej czasu na glosowanie.
Odpowiedz
0
@ tico
dnia 24.11.2010, 19:02 · Zgłoś
a gdzie jest "bez marki"???
pewnie na rynku sprzedaje zegarki:P:) hehe
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 24.11.2010, 01:52 · Zgłoś
brawo kuzyn
Odpowiedz
0
@ fmngf,n
dnia 23.11.2010, 00:14 · Zgłoś
faaaaaaaajny <3
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 22.11.2010, 10:54 · Zgłoś
Już zagłosowałam!!!! teraz WY!!!
Odpowiedz
0
@ Marzenka
dnia 22.11.2010, 09:35 · Zgłoś
Głosować codziennie, jakiś typ ma chyba program do zanikania ip i głosuje na siebie co 5 minut bo nie jest według mnie na tyle dobry żeby wygrać, do boju szarlatany ;D
Odpowiedz
0
@ ew
dnia 22.11.2010, 08:13 · Zgłoś
jest wiele powodów zeby zaglosowac na BARTOXa!!
Odpowiedz
0
@ Głosujcie !!!
dnia 22.11.2010, 08:05 · Zgłoś
Ja własnie zagłosowałam... Bartek na tę chwile jest na drugim miejscu ... ufam , że Jaślanie nie zawiodą !!!
Powodzenia Bartek !!!
Odpowiedz
0
@ tato
dnia 22.11.2010, 06:23 · Zgłoś
jest świetny,gratuluję
Odpowiedz
0
@ daro
dnia 22.11.2010, 00:26 · Zgłoś
jasne ze tak:):) nie ma to jak beatbox!!
Odpowiedz
0
@ Sylwia
dnia 21.11.2010, 23:45 · Zgłoś
Jestes Super, Trzymamy kciuki!!!
Odpowiedz
0
@ Sylwia
dnia 21.11.2010, 22:54 · Zgłoś
Jestes Super !!!!! Wszyscy trzymamy kciuki!!!
Odpowiedz
0
@ Zamkowo
dnia 21.11.2010, 22:25 · Zgłoś
To raczej głosujcie na kolesia RJS
Odpowiedz
0
@ Rolf
dnia 21.11.2010, 21:24 · Zgłoś
Hej, Ludzie:Jaślanie - głosujcie na chłopaka. Ma szansę i trzeba mu podać dłoń.
R.
Odpowiedz
0
@ kondro
dnia 21.11.2010, 21:14 · Zgłoś
bartox jazda z tematem !!
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 21.11.2010, 20:56 · Zgłoś
Tak Trzymac!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.