Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

26 kolejka IV ligi: to już jest koniec

12
Czarni Jasło 0:1 Piast Tuczempy Czarni przegrali już 13 mecz w tym sezonie, drużyna zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów i niestety jest skazana na degradacje. Bramke na wage trzech punktów dla Piasta strzelił w 14 minucie Kubas. Komplet wyników 26 kolejki: Piast Tuczempy 1-0 Rafineria/Czarni Jasło Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Sokół Nisko Błękitni Ropczyce 2-0 Żurawianka Żurawica Polonia Przemyśl -mecz przełożony na wniosek klubów- Siarka Tarnobrzeg Wisłoka Dębica 1-1 Rzemieślnik Pilzno Stal Mielec 1-0 Igloopol Dębica reszta wyników jutro wieczorem. dodał: Gołąb źródło: czarnijaslo.rjs.pl
Napisany dnia: 06.05.2006, 20:45