Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

26 maja Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół w Trzcinicy

28

Zespół Szkół w Trzcinicy im. Prof. Teodora Marchlewskiego serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się  26 maja 2011r.

Gwarantujemy, że w naszym programie każdy znajdzie coś dla siebie:
• Lekcje pokazowe w klasopracowni językowej i komputerowej,
• Egzaminy sprawnościowe do liceum sportowego,
• „Rozkosz dla podniebienia”, czyli degustacja wypieków,
• Wystawy sportowe i  ogrodnicze,
• Ciekawe konkursy,
• Program artystyczny „W zdrowym ciele zdrowy duch”, Karaoke dla wszystkich chętnych.

Zapraszamy od godziny 9.00

Więcej informacji na www.zstrzcinica.pl


Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
2
@ kasinka
dnia 02.06.2011, 13:31 · Zgłoś
Szkoła super mile ją wspominam, pozdrawiam rocznik 1992 i 1995;)
Odpowiedz
1
@ adriana b.
dnia 31.05.2011, 21:41 · Zgłoś
jestem absolwentkom tej szkoły i wspomnienia o niej nigdy nie pójdą w cień... szczerze po raz pierwszy w mojej edukacji szkolnej spotkałam tak serdecznych nauczycieli.. jeśli chodzi o poziom myślę, że dużo zależy od ucznia. jeśli chce to przyjąć co nauczyciele oferują i zaangażować się to naprawdę wspaniale.. jest paru wyjątków jak w każdej szkole... POZDRAWIAM WSZYSTKICH NAUCZYCIELI>>> rocznik 2009
Odpowiedz
1
@ monia
dnia 29.05.2011, 15:13 · Zgłoś
jestem absolwentką tej szkoły spedziłam tam najwspanialsze 4 lata:)wspaniali wyrozumiali nauczyciele,zawsze było wesoło,suuper szkoła duzo wiedzy przekazanej i duzo wspaniałych wspomnień mi zostało ,pozdrawiam P.Kozioła-wspaniałego nauczyciela,P.Szajne :)oraz P.Kielara wyrozumiałego człowieka :)absolwentka LT 2004:)
Odpowiedz
5
@ Ala
dnia 26.05.2011, 20:52 · Zgłoś
Byłam, zobaczyłam i nie żałuję! Było super!
Odpowiedz
-8
@ mbv
dnia 26.05.2011, 14:21 · Zgłoś
a kto do [...] pojedzie...?
Odpowiedz
6
@ ewa
dnia 26.05.2011, 12:05 · Zgłoś
Wizytówką tej szkoły to Pani Dorotka od niemieckiego ,wymaga ale jestem absolwentka tej szkoły i naprawdę opłaca się tam iść i uczyć !!! Dziś mam super pracę w niemczech i wielką radość z życia . Pozdrowienia dla wszystkich nauczycieli .
Odpowiedz
4
@ :)
dnia 26.05.2011, 10:56 · Zgłoś
Klasa na 1 zdjęciu zawsze zostanie ozdobą tej szkoły :)
Odpowiedz
5
@ Toshiba
dnia 26.05.2011, 10:28 · Zgłoś
Dobra szkoła wspaniali nauczyciele ...miło wspominam :)
Odpowiedz
12
@ ww
dnia 26.05.2011, 07:36 · Zgłoś
Trzcinica rządzi!!
Odpowiedz
-12
@ kRZYSIEK Z pRZYSIEK
dnia 25.05.2011, 22:55 · Zgłoś
Ta szkoła nie wie co to poziom ... HA HA HA
Odpowiedz
-9
@ Grube Jointy
dnia 26.05.2011, 09:49 · Zgłoś
kysiuu :D
Odpowiedz
5
@ była uczennica
dnia 26.05.2011, 15:08 · Zgłoś
Dziwne jestem absolwentką ZSzR w Trzcinicy, i zawsze będę wdzięczna ludziom tam spotkanym. Wspaniali ludzie, nie dawali nam luzu, jak ktoś chciał się uczyć to poziom nie odbiega od szkół w Jaśle. Pozdrowienia dla ulubionych nauczycieli: Pana M. Hendzla i Pana Marszałka:))
Odpowiedz
8
@ arek
dnia 25.05.2011, 22:29 · Zgłoś
nie wiem kim jest ta dziewczyna po prawej ale ja sie zakochałem..
Odpowiedz
-9
@ Kiks
dnia 25.05.2011, 21:42 · Zgłoś
Lala i ten co pisze "żadko" - oboje [...]!
Odpowiedz
-9
@ gaz
dnia 25.05.2011, 21:29 · Zgłoś
To górczyki zamkną drzwi!
Odpowiedz
-13
@ do lala
dnia 25.05.2011, 20:04 · Zgłoś
ty to się pisać naucz. Anka z zespołu Dziewczyny owszem była uczennicą Pani G.
natomiast Michała bym uczniem nie nazwał. Ona go nie uczyła tylko przesłuchiwała. Żadko do niej chodził.
Odpowiedz
-11
@ hi
dnia 25.05.2011, 22:11 · Zgłoś
rzaadko chodzil...i bardzo dobrze..zazdosc Ci?
biedować nie bedzie i jest i tak czy tego ktos chce czy nie slawny :)
Odpowiedz
-13
@ heheh
dnia 25.05.2011, 23:55 · Zgłoś
po żadko (rzadko) widać jaki tam poziom
Odpowiedz
9
@ uczenica
dnia 25.05.2011, 19:47 · Zgłoś
jestem absolwentka tej szkoły pozdrawiam pania Wiesię i prowadzone przez Nią lekcje gastronmi niezapomniane!!!:)
Odpowiedz
6
@ hitler
dnia 25.05.2011, 19:38 · Zgłoś
Poziom jest dość wysoki...
Odpowiedz
13
@ :)
dnia 25.05.2011, 19:29 · Zgłoś
Super szkoła...wspaniali uczniowie i nauczyciele;)
Zamknąć ...NIEEE nie zamkną...Tą szkołę trzymają przy życiu interesujące profile, zaplecze sportowe i wiele innych.
Warto się wybrać do tej szkoły.;)
Odpowiedz
13
@ (L)egia
dnia 25.05.2011, 19:15 · Zgłoś
Niech żyje nam Trzcinica przez szereg dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich lat!!!
Odpowiedz
9
@ git
dnia 25.05.2011, 17:09 · Zgłoś
karaoke jest git
Odpowiedz
7
@ lala
dnia 25.05.2011, 18:43 · Zgłoś
Karaoke jest git to prawda największe przeboje w języku polskim i angielskim pod bacznym okiem Pani Nauczyciel która była nauczycielką Michała Szpaka i jeden z dziewczyn zespołu Dziewczyny.
Informacja dla qaz szkoła do zamknięcia ?? Chyba ją mylisz z Nowym Żmigrodem!
Odpowiedz
19
@ ;)
dnia 25.05.2011, 17:02 · Zgłoś
popieram ;) jestem absolwentka tej szkoły i naprawdę opłaca się tam iść i uczyć.
Odpowiedz
18
@ lala
dnia 25.05.2011, 16:24 · Zgłoś
To prawda bardzo dobra szkoła i wcale nie jest w niej niski poziom nauczania.
Zapraszamy jutro :)))
Odpowiedz
20
@ xcz
dnia 25.05.2011, 16:03 · Zgłoś
bardzo dobra szkoła :)
Odpowiedz
-8
@ qaz
dnia 25.05.2011, 17:31 · Zgłoś
Niestety gŁORCZYKI chcą szkołe zlikwidować, a budynki sprzedać... :-((
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.