Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

30 kwietnia – akcja rozdawania flag

21
W związku ze zbliżającym się Dniem Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, władze Miasta Jasła już po raz kolejny organizują akcję rozdawania flag.  Mieszkańcy Jasła, którzy w dniu 30 kwietnia br. przyjdą do Urzędu Miasta w Jaśle, będą mogli bezpłatnie otrzymać flagę narodową Polski.


Fot.: Archiwum


Akcję rozdawania flag zapoczątkowała Burmistrz Maria Kurowska, pragnąc, by w żadnym jasielskim domu nie zabrakło podstawowych symboli narodowych. Z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej obchodzonego 2 maja 2009 roku rozdano ponad 300 flag. W tym roku planowane jest wydanie 500 flag. Celem akcji jest promowanie pozytywnych wartości, zwłaszcza postaw patriotycznych oraz zachęcenie mieszkańców Jasła do wywieszania polskiej flagi w czasie Święta Flagi RP – 2 Maja oraz wszystkich świąt narodowych.

Flagi będą wydawane w dniu 30 kwietnia (piątek) na parterze UMJ w punkcie informacji w godzinach od 8:00 do 15:00. Akcja będzie prowadzona do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy!
Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ DO JASLANKA
dnia 01.05.2010, 08:25 · Zgłoś
FLAGA KOSZTUJE 10zł WIĘC TO CHYBA NIE JEST PROBLEM.
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 29.04.2010, 22:29 · Zgłoś
ludzie biorą flagi bo darmocha ale ich nie wieszają
Odpowiedz
0
@ ass
dnia 29.04.2010, 16:18 · Zgłoś
Noi dobrze ze w Dąbrówce wywiesi. a Zocha Ty nie wywiesisz i Ci szkoda
Odpowiedz
0
@ vc
dnia 29.04.2010, 15:52 · Zgłoś
Marianowi P. proponuje przyznac z 4 sztuki bo za te brudne [...] co wywiesza to powinien ponieść karę za bezczeszczenie symboli narodowych
Odpowiedz
0
@ sss
dnia 29.04.2010, 14:31 · Zgłoś
wlasnie...moga przychodzic ludzie np z gminy jasło? czy tylko z miasta...bo bym sie wybrał ale nie wiem czy mnie nie odeslą z powrotem...zresztą jesli nie sprawdzają adresów to mi nic nie udowodnią:P
Odpowiedz
0
@ o rany
dnia 29.04.2010, 14:25 · Zgłoś
jaki słodki widok! skąd to znamy ? jasne -propaganda jak za PRL-u.
Odpowiedz
0
@ fa
dnia 29.04.2010, 14:22 · Zgłoś
do onn przeciez nie beda sprawdzac dowodow
Odpowiedz
0
@ zocha
dnia 29.04.2010, 13:45 · Zgłoś
czy tylko mieszkańcy Jasła mogą odebrać flagi,a inni mieszkańcy powoatu to nie muszą wywieszać flag wystarczy że pani Burmistrz w Dąbrówce Wywiesi.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 29.04.2010, 13:21 · Zgłoś
Moje pytanie: Ile ta akcja propagandowa Pis kosztuje podatnikow?
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 29.04.2010, 12:44 · Zgłoś
I bardzo dobra inicjatywa! Brawa dla Pani Burmistrz.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 29.04.2010, 08:33 · Zgłoś
pisze ci ze mieszkancy jasła, jak chcesz miec flage pogadaj ze swoim sołtysem a nie pachajcie sie do jasła
Odpowiedz
0
@ on
dnia 29.04.2010, 07:41 · Zgłoś
no odpowiedzcie czy te flagi moga byc dla mieszkancow z po za jasla ?
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 29.04.2010, 07:35 · Zgłoś
Nie zapominajmy,że to Platforma Obywatelska kilka lat temu zapoczątkowała rozdawanie flag w Jaśle.PiS podpiął się pod ten pomysł,jak pod większość nie swoich pomysłów!
Odpowiedz
0
@ Jaslanin
dnia 29.04.2010, 05:51 · Zgłoś
bardzo mi sie to podoba. pochwalam Pania Kurowska.jak i uczestnictwo w pogrzebie Prezydenckiej pary,co widzialem na YOU TUBE Solidarni 2010 odcinek 7i9..Pozdrawiam z NY,,
Odpowiedz
0
@ critt
dnia 29.04.2010, 01:53 · Zgłoś
Wartości patriotyczne należy propagować. Dobry pomysł z tym rozdawaniem flag. Szkoda tylko, że w porównaniu z zapotrzebowaniem będzie ich pewnie za mało.
Odpowiedz
0
@ sołtys
dnia 29.04.2010, 00:15 · Zgłoś
Poprzednio w dniu kiedy ukazała się na internecie informacja już informowano w UM że zapasy się wyczerpały. Takie to Jasło patriotyczne że ho!
Odpowiedz
0
@ ace
dnia 28.04.2010, 23:47 · Zgłoś
do onn tak, pisze to wyrazni9e w tekście
Odpowiedz
0
@ onn
dnia 28.04.2010, 22:50 · Zgłoś
CZy to mogą być tylko mieszkańcy miasta Jasła?!
Odpowiedz
0
@ Jan
dnia 28.04.2010, 22:48 · Zgłoś
To wspaniale,ze Jasło ma flagi,a władza dba by nie zabrakło.Myślę,że dla upamiętnienia po 10 kwietnia aktu odrodzenia polskiego społeczeńs
twa winno być ich dużo,wszędzie.To powód do dumy,którą niektórzy ludzie starali się i starają zapomnieć w imię obcych racji i ideologii....
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 28.04.2010, 22:47 · Zgłoś
Jak zwykle ci sami przyjdą po kolejną flagę,którą zachomikują na strychu, a ci którzy są w potrzebie posiadania jednej flagi oczywiście jej nie dostaną, bo zapasy się skończą.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 28.04.2010, 22:44 · Zgłoś
szkoda że nie dla calego powiatu
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.