41-latka potraciła rowerzystę
O godz. 8. 30 w Jaśle na skrzyżowaniu ulic Szopena i Szkolnej doszło do wypadku. Kobieta kierująca Fordem Fiestą, 41-letnia mieszkanka Jasła potrąciła 58-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala z urazem kręgosłupa.

Kierująca fordem jadąc ul Szkolną wykonała manewr skrętu w lewo w ul. Szopena nie ustępując pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka rowerzyście. W rezultacie czego doszło do potrącenia mężczyzny.
Poszkodowany trafił do szpitala. 58-latek doznał urazu kręgosłupa. Rowerzysta oraz kierowca Forda Fiesty byli trzeźwi.
(Red.)
