Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

41 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

12

Udany start naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego. 41 medali naszych judoków! 12 złotych, 16 srebrnych i 13 brązowych!

Nasz klub brał udział w kolejnych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „ Piętnastka”.

W trakcie tych mistrzostw brały udział wszystkie kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Judo.

Nasz klub reprezentowało czterdziestu czterech zawodników z których czterdziestu jeden wywalczyło mistrzowskie krążki.

Mistrzostwo w swojej kategorii wagowej i pierwsze miejsca w województwie podkarpackim wywalczyli dla:

1. Ulaszek Oliwia

2. Lewicka Magdalena

3. Jaracz Gabriela

4. Kluszczyk Mateusz

5. Mikut Kornelia

6. Sieńkowska Aleskandra

7. Woźniak Norbert

8. Nocula Natalia

9. Dubis Katarzyna

10. Strączek Szymon

11. Kamiński Igor

12. Zagórska Julia.

 Wicemistrzostwo w swoich kategoriach wywalczyli:

1. Zawadzki Patryk

2. Jaracz Wojciech

3. Bęben Oliwier

4. Burda Filip

5. Maciuszczak Kacper

6. Woźniak Błażej

7. Kwaśny Gabriela

8. Dzik Jagoda

9. Olchawa Mikołaj

10. Turek Jakub

11. Zagórski Mateusz

12. Dubiel Aleksandra

13. Sowa Sabina

14. Zbylut Blanka

15. Jurusik Anna

16. Sitek Damian

Na trzecim miejscu i brązowe medale zdobyli:

1. Tabak Kamila

2. Michałowska Oliwia

3. Czubik Jan

4. Bęben Radosław

5. Sikora Maciej

6. Gunia Lena

7. Witusik Igor

8. Witusik Joanna

9. Guzik Amelia

10. Jaworska Kinga

11. Rozmus Szymon

12. Czajka Adrian

13. Solarz Igor

Poza podium, po ciężkich walkach czwarte miejsce przypadło dla Bąk Eryk i Nowosielski Adam a na piątym miejscu swoje zmagania ukończył Dziedzic Wiktor.

Opiekę podczas zawodów nad naszymi mistrzami sprawował trener Karol Śmietana wraz z rodzicami.

Zarząd ASW i Trenerzy składają ogromne gratulacje wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom jak zawsze ogromne podziękowanie za pomoc.

ASW JUDO JASŁO!!!

ASW JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

Napisany dnia: 22.03.2018, 10:00 , Tagi: Judo, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Mat
dnia 22.03.2018, 18:14
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje
@ poprawka
dnia 23.03.2018, 10:08
Ocena
komentarza:
-6
31 medali zdobytych
@ ippon
dnia 23.03.2018, 10:55
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje dla zawodników i trenerów !
@ ...
dnia 23.03.2018, 21:57
Ocena
komentarza:
4
fajnie fajnie, co z drogami?
@ Jarek
dnia 23.03.2018, 22:56
Ocena
komentarza:
2
A pasy u p.czarneckiego są rozdawane za darmo. Nie liczą sie umiejętnosci tylko żeby dziecko chodzoło . Dzieci które trenują pół roku mają żółte pasy mało tego na zawodach nigdy nie były . parodia co sie dzieje w tej Asw. Żenada !!
@ odp
dnia 24.03.2018, 08:26
Ocena
komentarza:
0
Proszę nie martwić się co innych, radziłbym zadbać o własne podwórko w pierwszej kolejności, a pasy dostają zawodnicy, którzy zdadzą egzamin. Tyle w tym temacie trollu internetowy.
@ mały
dnia 24.03.2018, 08:27
Ocena
komentarza:
4
Ale kasa się zgadza od dzieciaków co miesiąc.
@ Jarek
dnia 26.03.2018, 12:14
Ocena
komentarza:
2
Zobacz w lusterko pokrako . Jak można miec żółty pas po pół roku chodzenia na trening ? Chcą miec dużo zawodników to rozdają na prawo i lewo pasy . Śmieszne jest to wasze asw. Zero motywacji tylko płacic a pasy będą !!!
@ joker
dnia 26.03.2018, 12:26
Ocena
komentarza:
0
przecież dla trenera była, jest i będzie ważna tylko kasa !
@ odp
dnia 26.03.2018, 14:18
Ocena
komentarza:
-2
Śmieszny to ty jesteś i nie obrażaj ludzi. Z tego co widać to mają sukcesy na skalę kraju i nie tylko. To że ty zazdrosny i zawistny jesteś to twoja sprawa. Ciekawe, które to dzieci niby po pół roku zdały na żółte pasy. polecam zabrać się za trening i popatrzeć na siebie
@ Lol
dnia 21.04.2018, 21:11
Ocena
komentarza:
0
Ale ty głupi jestes moje dziecko trenuje w asw 4 lata i po 2 latach zdawal na żółty pas ale tu nie o pas chodzi tylko o trening i sukces pas nie walczy a dzieciaki z asw maja liczne sukcesy
@ Krasula
dnia 24.03.2018, 07:38
Ocena
komentarza:
-1
16+13+2 = 41 ?
Gdzie tak jest ,bo chetnie zamienie 31 zl za 41 zl ;-)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Egzaminatorzy z WORD w Krośnie są na L4. Egzaminy na prawo jazdy zostały odwołane

   

  W poniedziałek egzaminatorzy z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie nie stawili się do pracy. Przyczyną ich braku obecności w pracy są zwolnienia lekarskie. Taka sytuacja ma miejsce niemal w całej Polsce. Krajowe Stowarzyszenie Egzaminatorów poinformowało, że trwa protest egzaminatorów, którzy domagają się m.in. zmian w systemie egzaminowania i podwyżki wynagrodzeń.

 • Sąd przesłuchał kolejnych świadków w sprawie śmierci Joanny Paszyńskiej

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle odbyła się kolejna rozprawa Szymona N. kierownika Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego w Jaśle oskarżonego o nieumyślne narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia 32-letniej kobiety, Joanny Paszyńskiej. Sędzia przesłuchała kolejnych świadków.

 • CKE podała wstępne wyniki egzaminu ósmoklasisty. Uczniowie szkół w powiecie jasielskim z wynikiem zbliżonym do średniej krajowej

   

  Przed kilkoma dniami Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wstępne wyniki majowego egzaminu ósmoklasisty. Z języka polskiego uczniowie uzyskali średnio 60% możliwych do zdobycia punktów. Z matematyką nie poszło im już tak dobrze. Wynik to 57%. Najlepiej ósmoklasiści wypadli na egzaminie z języka angielskiego uzyskując średnio 67% punktów. Jak na tym tle wypadli uczniowie szkół podstawowych w powiecie jasielskim?

 • „Prozioki” w Skołyszynie. Na scenie Chłopcy Placu Broni i Piękni i Młodzi

   

  Prozioki na dobre powróciły do Skołyszyna. Impreza plenerowa, której pierwsza edycja odbyła się przed pięcioma laty, przyciągnęła na skołyszyński stadion sportowy tłumy mieszkańców gminy i okolic. Ni zabrakło degustacji podkarpackiego przysmaku, serwowanego na różne sposoby. Na scenie wystąpili między innymi Chłopcy z Placu Broni oraz Piękni i Młodzi.

 • Operetka „Kraina Uśmiechu” na wielkim ekranie w kinie Helios Krosno

   

  Kino Helios Krosno, po raz kolejny postanowiło uraczyć swoich widzów wydarzeniem kulturalnym przez duże „K”. W cyklu Helios na Scenie, na dużym ekranie będzie można zobaczyć operetkę Ferenca Lehára - „Kraina Uśmiechu” z Piotrem Beczałą, jednym z najlepszych obecnie tenorów na świecie, w roli księcia Su-Czonga.

 • Mundurowi zagrali w piłkę. Reprezentacja Służby Więziennej bezkonkurencyjna w turnieju służb

   

  W minioną sobotę na boisku trawiastym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle przy ul. Sikorskiego, rozegrano Turniej Piłkarski Służb Mundurowych Powiatu Jasielskiego. W rywalizacji wzięło udział sześć zespołów. Triumfowali funkcjonariusze Służby Więziennej. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym pokaz pracy czworonogiego „funkcjonariusza” Straży Ochrony Kolei, czy też pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków.

 • Figura Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej z początku XX w. wymaga pilnej renowacji

   

  Przy skrzyżowaniu ulic Floriańskiej z Metzgera w Jaśle, stoi zabytkowa figura Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej. Rzeźba oraz postument, na którym jest ona usytuowana, wymaga pilnej renowacji. Prace konserwatorsko-remontowe mają rozpocząć się po podpisaniu stosownej umowy pomiędzy Miastem Jasłem, które udzieliło na ten cel dotacji a Skarbem Państwa oraz wyłonieniu wykonawcy.

 • Edukując, mówią „STOP” brawurze i łamaniu przepisów na przejazdach i przejściach kolejowych

   

  Tylko w 2021 roku na przejazdach i przejściach kolejowych doszło do 194 zdarzeń. Zginęły w nich 43 osoby. Na torach zabija pośpiech, brawura i brak rozsądku. Z myślą o ochronie tego, co najważniejsze, życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego oraz pieszych, powstała kampania społeczna „Bezpieczny Przejazd”. 

 • Swego nie znacie… Zaplanuj wakacyjny wypoczynek w Winnicy Dwie Granice pod Jasłem

   

  Planując wakacyjny wypoczynek, warto zwrócić uwagę nie tylko na oferty nadmorskich kurortów, czy też hoteli w podtatrzańskich miejscowościach. Może się okazać, że miejsce, w którym z łatwością zaczerpniemy oddechu i naładujemy akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami dnia codziennego, znajduje się tuż pod nosem.

 • Potrącenie rowerzysty w Dębowcu. 67-latka uratował kask

  Dzisiaj około godziny 10. w Dębowcu na drodze powiatowej relacji Jasło-Folusz doszło do potrącenia rowerzysty. Kierujący jednośladem 67-letni mężczyzna z obrażeniami głowy i barku trafił do jasielskiego szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest obecnie zablokowana.

 • Zajazd Pod Brzozami w Foluszu. Zaproszenie macie wszyscy!

   

  To chyba najciekawiej usytuowane miejsce w powiecie jasielskim w którym można dobrze spędzić czas. Nawet, kiedy intensywnie świeci słońce.

 • „Nikomu niepotrzebna”. Mieszkańcy Wolicy protestują przeciwko planom budowy nowej drogi

   

  Mieszkańcy Wolicy pod Jasłem protestują przeciwko budowie nowej drogi. Mają za złe władzom samorządowym, że nie chcą z nimi rozmawiać na temat realizacji inwestycji, która ich zdaniem jest niepotrzebna i irracjonalna z ekonomicznego punktu widzenia. Pod petycją adresowaną do władz gminy Jasło, swój sprzeciw wobec budowy drogi według projektowanego wariantu, złożyło ponad 200 mieszkańców wsi. 

 • RCKiK w Rzeszowie zwraca się z prośbą o honorowe oddawanie krwi. Pilnie potrzebna krew pełna grup minusowych

  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie zwraca się z prośbą do mieszkańców całego województwa podkarpackiego o honorowe oddawanie krwi. Obecnie mają bardzo niskie stany magazynowe krwi grupy 0 RhD(-) oraz B RhD(-).

 • Gminy oszczędzają wodę i apelują o rozsądne jej wykorzystywanie

  Susza doskwiera coraz bardziej. Niewielkie opady deszczu nie rekompensują braku wody, a wiele gmin w Polsce apeluje o jej oszczędzanie. Od dwóch miesięcy o tym wspomina gmina Tarnowiec. W ostatnim czasie dołączyły do niej gminy Skołyszyn i Dębowiec, które zwróciły się do mieszkańców o racjonalne wykorzystywanie wody.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657