Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

41 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

12

Udany start naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego. 41 medali naszych judoków! 12 złotych, 16 srebrnych i 13 brązowych!

Nasz klub brał udział w kolejnych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „ Piętnastka”.

W trakcie tych mistrzostw brały udział wszystkie kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Judo.

Nasz klub reprezentowało czterdziestu czterech zawodników z których czterdziestu jeden wywalczyło mistrzowskie krążki.

Mistrzostwo w swojej kategorii wagowej i pierwsze miejsca w województwie podkarpackim wywalczyli dla:

1. Ulaszek Oliwia

2. Lewicka Magdalena

3. Jaracz Gabriela

4. Kluszczyk Mateusz

5. Mikut Kornelia

6. Sieńkowska Aleskandra

7. Woźniak Norbert

8. Nocula Natalia

9. Dubis Katarzyna

10. Strączek Szymon

11. Kamiński Igor

12. Zagórska Julia.

 Wicemistrzostwo w swoich kategoriach wywalczyli:

1. Zawadzki Patryk

2. Jaracz Wojciech

3. Bęben Oliwier

4. Burda Filip

5. Maciuszczak Kacper

6. Woźniak Błażej

7. Kwaśny Gabriela

8. Dzik Jagoda

9. Olchawa Mikołaj

10. Turek Jakub

11. Zagórski Mateusz

12. Dubiel Aleksandra

13. Sowa Sabina

14. Zbylut Blanka

15. Jurusik Anna

16. Sitek Damian

Na trzecim miejscu i brązowe medale zdobyli:

1. Tabak Kamila

2. Michałowska Oliwia

3. Czubik Jan

4. Bęben Radosław

5. Sikora Maciej

6. Gunia Lena

7. Witusik Igor

8. Witusik Joanna

9. Guzik Amelia

10. Jaworska Kinga

11. Rozmus Szymon

12. Czajka Adrian

13. Solarz Igor

Poza podium, po ciężkich walkach czwarte miejsce przypadło dla Bąk Eryk i Nowosielski Adam a na piątym miejscu swoje zmagania ukończył Dziedzic Wiktor.

Opiekę podczas zawodów nad naszymi mistrzami sprawował trener Karol Śmietana wraz z rodzicami.

Zarząd ASW i Trenerzy składają ogromne gratulacje wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom jak zawsze ogromne podziękowanie za pomoc.

ASW JUDO JASŁO!!!

ASW JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

Napisany dnia: 22.03.2018, 10:00 , Tagi: Judo, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Mat
dnia 22.03.2018, 18:14
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje
@ poprawka
dnia 23.03.2018, 10:08
Ocena
komentarza:
-6
31 medali zdobytych
@ ippon
dnia 23.03.2018, 10:55
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje dla zawodników i trenerów !
@ ...
dnia 23.03.2018, 21:57
Ocena
komentarza:
4
fajnie fajnie, co z drogami?
@ Jarek
dnia 23.03.2018, 22:56
Ocena
komentarza:
2
A pasy u p.czarneckiego są rozdawane za darmo. Nie liczą sie umiejętnosci tylko żeby dziecko chodzoło . Dzieci które trenują pół roku mają żółte pasy mało tego na zawodach nigdy nie były . parodia co sie dzieje w tej Asw. Żenada !!
@ odp
dnia 24.03.2018, 08:26
Ocena
komentarza:
0
Proszę nie martwić się co innych, radziłbym zadbać o własne podwórko w pierwszej kolejności, a pasy dostają zawodnicy, którzy zdadzą egzamin. Tyle w tym temacie trollu internetowy.
@ mały
dnia 24.03.2018, 08:27
Ocena
komentarza:
4
Ale kasa się zgadza od dzieciaków co miesiąc.
@ Jarek
dnia 26.03.2018, 12:14
Ocena
komentarza:
2
Zobacz w lusterko pokrako . Jak można miec żółty pas po pół roku chodzenia na trening ? Chcą miec dużo zawodników to rozdają na prawo i lewo pasy . Śmieszne jest to wasze asw. Zero motywacji tylko płacic a pasy będą !!!
@ joker
dnia 26.03.2018, 12:26
Ocena
komentarza:
0
przecież dla trenera była, jest i będzie ważna tylko kasa !
@ odp
dnia 26.03.2018, 14:18
Ocena
komentarza:
-2
Śmieszny to ty jesteś i nie obrażaj ludzi. Z tego co widać to mają sukcesy na skalę kraju i nie tylko. To że ty zazdrosny i zawistny jesteś to twoja sprawa. Ciekawe, które to dzieci niby po pół roku zdały na żółte pasy. polecam zabrać się za trening i popatrzeć na siebie
@ Lol
dnia 21.04.2018, 21:11
Ocena
komentarza:
0
Ale ty głupi jestes moje dziecko trenuje w asw 4 lata i po 2 latach zdawal na żółty pas ale tu nie o pas chodzi tylko o trening i sukces pas nie walczy a dzieciaki z asw maja liczne sukcesy
@ Krasula
dnia 24.03.2018, 07:38
Ocena
komentarza:
-1
16+13+2 = 41 ?
Gdzie tak jest ,bo chetnie zamienie 31 zl za 41 zl ;-)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Unieważniono przetarg na budowę Regionalnego Ośrodka Sportu i Kultury w Trzcinicy

  Powiat jasielski unieważnił przetarg na rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku internatu, łącznika i stołówki oraz budowa małej hali sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Regionalny Ośrodek Sportu i Kultury w Trzcinicy”. Oferty wykonawców były droższe od możliwości finansowych samorządu.

 • Biegły sądowy podejrzewał u Joanny Paszyńskiej zator tętnicy płucnej. Sekcja zwłok tego nie potwierdziła

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle trwa proces w sprawie śmierci 32-letniej Joanny Paszyńskiej, która osiem dni po wyjściu ze szpitala, będąc po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego zmarła w domu. Sędzia Agata Rolek-Lubaś przesłuchała w tej sprawie kolejnych świadków, w tym personel medyczny oraz biegłego medycyny sądowej, który wykonał sekcję zwłok kobiety.

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657