Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

41 medali naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego

12

Udany start naszych zawodników w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego. 41 medali naszych judoków! 12 złotych, 16 srebrnych i 13 brązowych!

Nasz klub brał udział w kolejnych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „ Piętnastka”.

W trakcie tych mistrzostw brały udział wszystkie kluby zrzeszone w Okręgowym Związku Judo.

Nasz klub reprezentowało czterdziestu czterech zawodników z których czterdziestu jeden wywalczyło mistrzowskie krążki.

Mistrzostwo w swojej kategorii wagowej i pierwsze miejsca w województwie podkarpackim wywalczyli dla:

1. Ulaszek Oliwia

2. Lewicka Magdalena

3. Jaracz Gabriela

4. Kluszczyk Mateusz

5. Mikut Kornelia

6. Sieńkowska Aleskandra

7. Woźniak Norbert

8. Nocula Natalia

9. Dubis Katarzyna

10. Strączek Szymon

11. Kamiński Igor

12. Zagórska Julia.

 Wicemistrzostwo w swoich kategoriach wywalczyli:

1. Zawadzki Patryk

2. Jaracz Wojciech

3. Bęben Oliwier

4. Burda Filip

5. Maciuszczak Kacper

6. Woźniak Błażej

7. Kwaśny Gabriela

8. Dzik Jagoda

9. Olchawa Mikołaj

10. Turek Jakub

11. Zagórski Mateusz

12. Dubiel Aleksandra

13. Sowa Sabina

14. Zbylut Blanka

15. Jurusik Anna

16. Sitek Damian

Na trzecim miejscu i brązowe medale zdobyli:

1. Tabak Kamila

2. Michałowska Oliwia

3. Czubik Jan

4. Bęben Radosław

5. Sikora Maciej

6. Gunia Lena

7. Witusik Igor

8. Witusik Joanna

9. Guzik Amelia

10. Jaworska Kinga

11. Rozmus Szymon

12. Czajka Adrian

13. Solarz Igor

Poza podium, po ciężkich walkach czwarte miejsce przypadło dla Bąk Eryk i Nowosielski Adam a na piątym miejscu swoje zmagania ukończył Dziedzic Wiktor.

Opiekę podczas zawodów nad naszymi mistrzami sprawował trener Karol Śmietana wraz z rodzicami.

Zarząd ASW i Trenerzy składają ogromne gratulacje wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów, a rodzicom jak zawsze ogromne podziękowanie za pomoc.

ASW JUDO JASŁO!!!

ASW JUDO JASŁO

www.judo-jaslo.pl

Napisany dnia: 22.03.2018, 10:00 , Tagi: Judo, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Mat
dnia 22.03.2018, 18:14
Ocena
komentarza:
0
Gratulacje
@ poprawka
dnia 23.03.2018, 10:08
Ocena
komentarza:
-6
31 medali zdobytych
@ ippon
dnia 23.03.2018, 10:55
Ocena
komentarza:
-2
Gratulacje dla zawodników i trenerów !
@ ...
dnia 23.03.2018, 21:57
Ocena
komentarza:
4
fajnie fajnie, co z drogami?
@ Jarek
dnia 23.03.2018, 22:56
Ocena
komentarza:
2
A pasy u p.czarneckiego są rozdawane za darmo. Nie liczą sie umiejętnosci tylko żeby dziecko chodzoło . Dzieci które trenują pół roku mają żółte pasy mało tego na zawodach nigdy nie były . parodia co sie dzieje w tej Asw. Żenada !!
@ odp
dnia 24.03.2018, 08:26
Ocena
komentarza:
0
Proszę nie martwić się co innych, radziłbym zadbać o własne podwórko w pierwszej kolejności, a pasy dostają zawodnicy, którzy zdadzą egzamin. Tyle w tym temacie trollu internetowy.
@ mały
dnia 24.03.2018, 08:27
Ocena
komentarza:
4
Ale kasa się zgadza od dzieciaków co miesiąc.
@ Jarek
dnia 26.03.2018, 12:14
Ocena
komentarza:
2
Zobacz w lusterko pokrako . Jak można miec żółty pas po pół roku chodzenia na trening ? Chcą miec dużo zawodników to rozdają na prawo i lewo pasy . Śmieszne jest to wasze asw. Zero motywacji tylko płacic a pasy będą !!!
@ joker
dnia 26.03.2018, 12:26
Ocena
komentarza:
0
przecież dla trenera była, jest i będzie ważna tylko kasa !
@ odp
dnia 26.03.2018, 14:18
Ocena
komentarza:
-2
Śmieszny to ty jesteś i nie obrażaj ludzi. Z tego co widać to mają sukcesy na skalę kraju i nie tylko. To że ty zazdrosny i zawistny jesteś to twoja sprawa. Ciekawe, które to dzieci niby po pół roku zdały na żółte pasy. polecam zabrać się za trening i popatrzeć na siebie
@ Lol
dnia 21.04.2018, 21:11
Ocena
komentarza:
0
Ale ty głupi jestes moje dziecko trenuje w asw 4 lata i po 2 latach zdawal na żółty pas ale tu nie o pas chodzi tylko o trening i sukces pas nie walczy a dzieciaki z asw maja liczne sukcesy
@ Krasula
dnia 24.03.2018, 07:38
Ocena
komentarza:
-1
16+13+2 = 41 ?
Gdzie tak jest ,bo chetnie zamienie 31 zl za 41 zl ;-)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105