Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

56-latek wypadł z balkonu

61

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na ul. Mickiewicza w Jaśle. 56-letni mężczyzna wypadł z balkonu podczas wywieszania prania.

Mężczyzna mieszkał na trzecim piętrze. Podczas wywieszania prania, prawdopodobnie stracił równowagę i upadł na betonowy chodnik przed blokiem. Policjanci dotarli do świadka, który widział jak 56-latek wywieszał pranie. W mieszkaniu przy balkonie stał taboret.

Policjanci ustalili, że mężczyzna był sam w domu. Lekarz, który przybył na miejsce wypadku stwierdził, że 56-latek nie żyje. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 60

Dodaj komentarz Widok:
2
@ xx
dnia 10.09.2013, 15:47 · Zgłoś
ludzie opamietajcie sie kazdy moze spasc on byl normalnym czlowiekiem ja nie wiem jak mozecie sie klocic o takie bzdury a zwlaszcza ze czlowiek nie zyje powinniscie mu dac spokoj matko ale wy jestescie bez serc :/
Odpowiedz
5
@ p.p.
dnia 09.09.2013, 19:43 · Zgłoś
Był bardzo dobrym człowiekiem, kulturalnym, uśmiechniętym.
Nie mogę się pogodzić z tym, że spotkała go tak tragiczna śmierć.
Odpowiedz
5
@ kasia
dnia 09.09.2013, 22:31 · Zgłoś
znałam go osobiście i widziałam jak w sobotę jechał koło mojego domu a po południu już nie żył. był naprawdę dobrym człowiekiem. spoczywaj w pokoju.
Odpowiedz
4
@ .
dnia 09.09.2013, 14:11 · Zgłoś
Polska to chyba jedyny kraj, gdzie ludzie już po 40. roku życia są uznawani za wyrzutek społeczeństwa. W każdym państwie zachodnim ludzie są SZANOWANI przez całe swoje życie i w przypadku tragicznego wypadku nikt nie zastanawia się, czy ktoś zginął "bo był za stary". Każdy ma prawo do życia i szacunku, bez względu na wiek. Taki wypadek mógł przydarzyć się każdemu - nawet wygimnastykowanemu 20-latkowi. Ciekawe, czy wszyscy piszący i krytykujący na tym forum są świadomi tego, że nikt z nas nie będzie młody wiecznie i obyśmy wszyscy dożyli chociaż 56 lat.
Odpowiedz
-4
@ maja
dnia 09.09.2013, 02:03 · Zgłoś
starość nie radość -młodość nie wieczność/ aż się boję przyszłości/ ale może lepiej dożyć do takiego wieku ...
Odpowiedz
11
@ Janek
dnia 09.09.2013, 08:12 · Zgłoś
Wszyscy co tu Pisza bzdury to ta wspaniała młodzież sprawna fizycznie i [...].
A rozum maja taki jak małe dzieci.Zachowanie dzikich ludów bo nawet już plemiona to cywilizacja.A komentarze tego typu Maju to żenada i brak inteligencji.
Taki wypadek może spotkać każdego !!!bez względu na wiek i mądrość!!!.
Wyrazy współczucia dla tych co piszą głupoty bo nawet nie rozpoznają swych czynów

A tak na marginesie to - wieszaki na pranie ufundowała mieszkańcom JSM Przykręcone są do styropianu a projektant powinien dostać nagrodę za pomysł.
Bo zęby tam coś [...] to trzeba cyrkowych umiejętności - najlepiej by było [...] tam konstruktora.

Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny,

Był zwykłym dobrym człowiekiem - szkoda ze tak odszedł z tego świata
Odpowiedz
-3
@ maja
dnia 09.09.2013, 10:09 · Zgłoś
a ile ty Janku masz lat - bo ja 62 i wiem jak to jest u mnie i moich rówieśników ale też chcę jak większość dojrzałych ludzi żyć nawet do 100
Odpowiedz
-3
@ Mistrzu
dnia 08.09.2013, 23:22 · Zgłoś
Na Gamracie kolego blok byłego Hotelu
Odpowiedz
-2
@ hamakbak
dnia 08.09.2013, 22:29 · Zgłoś
Gdzie to było dokladniej na Mickiewicza? W ktorym bloku ??
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 09.09.2013, 10:41 · Zgłoś
kolejny ciekawski wycieczkowicz?..wszystko juz posprzatane, nie trzeba przyjezdzac.
Odpowiedz
-3
@ sil.o
dnia 08.09.2013, 16:54 · Zgłoś
niestety trzeba wreszcie porozmawiać między mieszkancami i zrobić porządek z spułdzielnią . sami sobie takie [...] zrobili a potem zamontowali ludzie obudzcie się i zróbcie z tym porządek ja na waszym miejscu już bym to załatwił DZIKI ZACHÓD POBUDKA I NA SPUŁDZIELNIE plissssssssssss
Odpowiedz
-8
@ vvvfvvfvv
dnia 08.09.2013, 19:07 · Zgłoś
ale duzooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo błęduw
Odpowiedz
14
@ [...]
dnia 08.09.2013, 14:55 · Zgłoś
Spoczywaj w spokoju [*]
Odpowiedz
19
@ :(
dnia 08.09.2013, 14:31 · Zgłoś
Po pierwsze w tym bloku nie ma balkonów!!!Bo Mieszkam w tym bloku chyba że od dziś na okna mówi się balkony!!! a te wasze komentarze typu ze był chory [...] to są po prostu żałosne człowiek był sprawny [...] jak i fizycznie mogło to spotkać każdego z nas ponieważ żeby [...] pranie na suszarce niestety trzeba stawać na parapecie bo innego wyjścia nie mam bo ktoś wymyślił takie wieszaki zdając sobie sprawę z tego iż parapety są w mieszkaniu szerokie i poza oknem także to Żeby wywiesić pranie trzeba stawać na parapecie za oknem..
Odpowiedz
1
@ 18
dnia 08.09.2013, 13:59 · Zgłoś
a jeśli ktoś nie ma kobiety to co ma nie robić prania[jest równo uprawnienie]
Odpowiedz
-6
@ Rydz Śmigły
dnia 08.09.2013, 13:29 · Zgłoś
Unia powinna zakazać wywieszania prania na balkonach stosowną dyrektywą = problem spadających ludzi rozwiązany (tak nawiasem mówiąc to zajęcie dla kobiety wieszanie prania).
Odpowiedz
10
@ [...]
dnia 08.09.2013, 14:30 · Zgłoś
Zastanów się co piszesz.Parę osób już pisało,że tam niema balkonów,więc po co się wymądrzasz.
Odpowiedz
13
@ xx
dnia 08.09.2013, 13:14 · Zgłoś
gadacie o innych a siebie nie widzicie :/
Odpowiedz
31
@ Ja, ,
dnia 08.09.2013, 12:13 · Zgłoś
Ludzie , Dajcie sobie spokój!. to dramat dla rodziny. Jeden z drugim piszecie bzdury, a prawda taka , ze nie wiadomo czy kogos bliskiego z Twojej rodziny nie spotka jakas tragedia. . . Zastanowcie sie , co wypisujecie .
Odpowiedz
-23
@ W niedziele sie prania
dnia 08.09.2013, 11:51 · Zgłoś
nie robi.Bo to chyba dzis zginąl.
Odpowiedz
13
@ lil
dnia 08.09.2013, 12:02 · Zgłoś
Chyba jesteś [...]
Odpowiedz
10
@ ...
dnia 08.09.2013, 12:06 · Zgłoś
Artykuł został napisany wczoraj i to raczej nie była przepowiednia tylko stwierdzone fakty. Czytać uważnie!
Odpowiedz
-8
@ Ok zwracam honor
dnia 08.09.2013, 12:41 · Zgłoś
Tyle co wstałem,skacowany itd;/..szkoda czlowieka
Odpowiedz
18
@ daro-kolega z pracy
dnia 08.09.2013, 11:15 · Zgłoś
Kondolencje, wyrazy współczucia dla rodziny.Niech spoczywa w pokoju [*]
Odpowiedz
24
@ kolega z pracy
dnia 08.09.2013, 10:47 · Zgłoś
Spoczywaj w pokoju [*]
\
Odpowiedz
23
@ ja
dnia 08.09.2013, 10:00 · Zgłoś
współczucia dla rodziny.[*]
Odpowiedz
27
@ ewela1591
dnia 08.09.2013, 07:42 · Zgłoś
po pierwsze tam nie ma balkonu!!! Pani redaktor coś pochrzaniła! Po drugie trzeba zwrócić uwagę jakie tam są wieszaki! A są pod takim kątem ( mądry inżynier je konstruował) że jeśli cżłowiek chce [...] pranie na ostatnim sznurku musi się wychylić cały poza parapet.
Żeby nie było wiem bo to się stało w bloku w którym mieszkają moi rodzice.
Odpowiedz
14
@ jezynka:)
dnia 08.09.2013, 14:08 · Zgłoś
Kondolencje dla rodziny.A tak nawiasem powinni skarżyć firmę ,która zrobiła te wieszaki sądzę też ,że za nieźle pieniądze .Trzeba by mieć ręce długości co najmniej 2 m.Niech się ktoś tym zajmie.
Odpowiedz
-6
@ ktoś
dnia 08.09.2013, 17:01 · Zgłoś
Wieszaki chyba robili sami mieszkańcy. Nie widziałem budynku mieszkalnego tego typu, aby na barierkach były od razu tego typu ustrojstwa. Sam kiedyś coś takiego montowałem to wiem...
Odpowiedz
4
@ jezynka:)
dnia 08.09.2013, 18:45 · Zgłoś
Z tego co wiem to robiła to jakas firma!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 09.09.2013, 15:33 · Zgłoś
po pierwsze w tym bloku jest tylko 1 balkon i to na parterze, po 2 te wieszaki to montowała firma
Odpowiedz
-14
@ inż Mamoń
dnia 08.09.2013, 07:35 · Zgłoś
To tak jak z polską gospodarką , samo spadanie nie jest takie złe tylko kontakt z ziemią był śmiertelny. Wszyscy nawet nie wiemy, że spadamy. Oj będzie bolało !
Odpowiedz
51
@ Grzegorz
dnia 08.09.2013, 02:46 · Zgłoś
Do redakcji tam nie ma balkonów tylko suszarki zaokienne jak coś piszecie to najpierw pasowało by sprawdzić a odnośnie wypowiedzi Maja był sprawnie fizycznie zapewniam cię bo z nim pracowałem i sklerozy nie miał to po prostu tragiczny wypadek i tragedia dla rodziny uszanujcie to . Spoczywaj w pokoju przyjacielu [*]
Odpowiedz
-15
@ cc
dnia 08.09.2013, 00:38 · Zgłoś
zdjecie do tego newsa rozwala:)
Odpowiedz
-34
@ maja
dnia 07.09.2013, 23:59 · Zgłoś
przykro to stwierdzić ale w tym wieku ludzie stają się już mniej sprawni fizycznie ale i [...] /zaczyna się skleroza/ nikt się nie przyznaje ale tak jest ... pozdrawiam i życzę miłej beztroskiej starości...
Odpowiedz
15
@ do@maja
dnia 08.09.2013, 08:03 · Zgłoś
każdy sądzi według siebie
Odpowiedz
-30
@ 56 lat to jeszcze nic
dnia 08.09.2013, 13:26 · Zgłoś
[.komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-27
@ 56 lat to jeszcze nic
dnia 08.09.2013, 13:26 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ 56 lat to jeszcze nic
dnia 08.09.2013, 13:26 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-24
@ 56 lat to jeszcze nic
dnia 08.09.2013, 13:26 · Zgłoś
komentarz nie na temat
Odpowiedz
1
@ RE
dnia 09.09.2013, 08:36 · Zgłoś
skleroze to ty masz
Odpowiedz
-2
@ maja
dnia 09.09.2013, 10:13 · Zgłoś
masz rację - ja sądzę właśnie wg. siebie
Odpowiedz
48
@ antysven
dnia 07.09.2013, 23:33 · Zgłoś
Ludzie!!! ale wy macie kurde problemy. Facet nie zyje a wy jak zawsze [...] komentarze dajecie.Dajcie sobie juz ludzie spokoj, bo to juz jest załosne.
Odpowiedz
-21
@ [..]
dnia 07.09.2013, 22:28 · Zgłoś
Zdjęcie spinacza to chyba reklama Żurowskich korników.
Odpowiedz
24
@ Qui Pro Quo
dnia 07.09.2013, 22:33 · Zgłoś
dobór zdjęć do artykułów jest na takim samym poziomie jak ich marna treść
Odpowiedz
10
@ .
dnia 08.09.2013, 17:12 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
27
@ JSKSK
dnia 07.09.2013, 22:18 · Zgłoś
szkoda [...]
Odpowiedz
7
@ [...]
dnia 08.09.2013, 14:36 · Zgłoś
mieszkanie w blokach jest niebezpieczne
Odpowiedz
5
@ asd
dnia 08.09.2013, 16:12 · Zgłoś
mieszkanie jest niebezpieczne, życie jest niebezpieczne, wszystko jest niebezpieczne, nawet marchewka zjedzona w za dużej ilości
Odpowiedz
34
@ echh
dnia 07.09.2013, 22:16 · Zgłoś
taki dobry człowiek i tak głupio zginął [*]
Odpowiedz
-72
@ Vontrupka
dnia 07.09.2013, 22:08 · Zgłoś
ciekawe jak długo spadał, jak to obliczyć?
Odpowiedz
-45
@ draonik
dnia 08.09.2013, 10:21 · Zgłoś
wyjdz ze wzoru na przyspieszenie w ruchu jednostajnie przyspieszonym:
s= (at^2)/2 i przeksztalc pod czas (t)
za przyspieszenie mozna w przyblizeniu przyjac przyspieszenie ziemskie

nie bedzie to idealny czas bo bedzie kilka przyblizej ale niej wiecej bedziesz wiedzial ;)
Odpowiedz
14
@ ktoś
dnia 08.09.2013, 16:57 · Zgłoś
Człowieku - zgłoś się do specjalisty, coś z Tobą nie tak jak przy takiej tragedii człowieka traktujesz w ten sposób !!!
Odpowiedz
28
@ ...
dnia 08.09.2013, 18:17 · Zgłoś
Oblicz sobie najpierw swoja głupotę!
Odpowiedz
7
@ taki człowiek
dnia 08.09.2013, 18:21 · Zgłoś
wszelkie racje
Odpowiedz
-1
@ Vontrupka
dnia 08.09.2013, 22:16 · Zgłoś
@ktoś dzięki za radę, ale nie będziemy razem chodzić do tego samego specjalisty
@... nie jestem aż tak mądry, żeby obliczyć własną głupotę, może podasz mi na to wzór?
Odpowiedz
37
@ [...]
dnia 07.09.2013, 21:57 · Zgłoś
Mężczyzna mieszkał na trzecim piętrze. Wówczas wywieszał pranie na sznurkach za oknem

Te zdania sa najlepsze. DNO
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 07.09.2013, 22:04 · Zgłoś
Ooo, ktoś mnie uprzedził. I metr mułu.
Odpowiedz
-1
@ .
dnia 08.09.2013, 17:11 · Zgłoś
Niestety jaki pan, taki kram...
Odpowiedz
15
@ lol
dnia 07.09.2013, 21:41 · Zgłoś
to jakaś plaga? ostatnio był jeden przypadek, teraz kolejny - [...] śmierć
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.