Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

67-letni mężczyzna pobity w Kątach

37

Policjanci z Nowego Żmigrodu zatrzymali napastnika, który drewnianym kołkiem zaatakował 67-letniego mężczyznę kilkakrotnie uderzając go w głowę. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala, a podejrzany do policyjnego aresztu. Napastnik usłyszał zarzut i przyznał się do przestępstwa.

W minioną środę po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w Kątach doszło do pobicia. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze, którzy zajęli się zgłoszeniem ustalili, że około godz. 15.40 do przebywających w rejonie miejscowego sklepu dwóch mężczyzn podszedł znany im 50-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród. Był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Wszczął awanturę.

W pewnym momencie pijany 50-latek zaatakował jednego z mężczyzn i zaczął go bić pięściami. Ten w swojej obronie użył gazu pieprzowego. To jednak tylko rozjuszyło napastnika, który wziął do rąk drewniany kołek i zadał mu kilka ciosów w głowę. Gdy 67-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród upadł na ziemię, wówczas zareagował  jego znajomy, który odciągnął agresywnego 50-letniego mężczyznę od swojego kolegi. Napastnik oddalił się. Na miejsce wezwano zespół karetki pogotowia, który zabrał pobitego do szpitala. Okazało się, że doznał obrażeń twarzy i stłuczenia głowy.

Policjanci, po zebraniu informacji dotyczących przebiegu zdarzenia i tożsamości napastnika rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W toku prowadzonych czynności ustalili miejsce, w którym przebywał i zatrzymali agresywnego mężczyznę. Trafił on do policyjnego aresztu. Okazało się, że był już wcześniej karany za podobne czyny. W czasie przesłuchania przyznał się do przestępstwa.

KPP Jasło

Reklama

Komentarze: 36

Dodaj komentarz Widok:
0
@ biladen
dnia 04.02.2013, 18:33 · Zgłoś
widocznie zasłuzył sobie ze dostł kołkien a ja na to mam [...]ne przyjedz do kątów tez mozesz dostac zapraszam [...]
Odpowiedz
0
@ :) :)
dnia 14.06.2012, 14:39 · Zgłoś
i do czego ten komentarz?
Odpowiedz
0
@ ~~Stary~~
dnia 10.06.2012, 14:26 · Zgłoś
@ maxz zamknij [...]! [...] to cię zrobił! i na nikogo nie gadaj! ;] ;]

Kąty są wyebaneee zawsze się tam coś musi dziać xD :p I dOBRZEE jEessst %% :>
Odpowiedz
2
@ :) :)
dnia 07.06.2012, 18:14 · Zgłoś
Ameryki nie odkryłes że na wsi mieszkają [...] a w miescie [...] :) A Ty [...] okresl sie z kąd jestes??
Odpowiedz
0
@ kicia;)
dnia 07.06.2012, 17:26 · Zgłoś
lejcie sie [...] az spuchniecie :) [...];) hahaha
Odpowiedz
1
@ do svena
dnia 05.06.2012, 14:53 · Zgłoś
masz racje karzdy na karzdego obinia a zwykle jest tak ze wina lezy po obydwu stronach .no ale jesli komus pachnie sanokiem i utrata wolnosci co poradzisz .pozdrawiam h.lekter
Odpowiedz
1
@ w
dnia 04.06.2012, 23:38 · Zgłoś
nie przejmujcie sie to jest zwykla patologia i popisy mieszczuchow ktorzy sie dobrze podpisec nie umieja
Odpowiedz
-1
@ koncok
dnia 06.06.2012, 18:09 · Zgłoś
sam się [...] podpisać nie umiesz
Odpowiedz
0
@ w
dnia 04.06.2012, 23:36 · Zgłoś
gdyby nie te [...] to by [...] z glodu pozdychali i taka jest prawda niestety a takie [...]e co nie wiedza co to jest zycie to wlasnie takie bzdety pisza
Odpowiedz
-1
@ :)
dnia 04.06.2012, 23:09 · Zgłoś
O jej w Katach [...] a popatrzcie na siebie... zamiast zajac sie czyms konkretnym to wypisujecie bzdety... tak sie wszyscy przejeli tym komentarzem ze "w kątach to [...]" ze hej wszystko siedzi w domu i nie wychodzi :) A prędzej o Tobie bym powiedziała ze jestes [...] bo tak sam napisałes i widocznie nie jestes wychowany... po prostu człowiek nie na poziomie. :) a gdzie byscie nie popatrzyli to w każdej wiosce znajdzie sie cos ciekawego... pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ lol
dnia 05.06.2012, 03:18 · Zgłoś
pewnie stamtąd jesteś? ps. polskie znaki na klawiaturze nie gryzą, gryzie za to czytanie tekstu bez nich
Odpowiedz
1
@ alllll////
dnia 04.06.2012, 22:32 · Zgłoś
to już dziki zachód, więc wszystko jest możliwe ...
Odpowiedz
-1
@ dla ollaaa
dnia 04.06.2012, 20:41 · Zgłoś
dobrze mowisz swiete slowa bo taka jest prawda pozdrawiam
Odpowiedz
2
@ AAAAAAAAAAaaaaaaa
dnia 04.06.2012, 20:20 · Zgłoś
Haha przecież wiadomo ze w katach to wszyscy tylko mądrzy są w swojej wiosce a tak to sie boją
Odpowiedz
0
@ koncok
dnia 06.06.2012, 18:12 · Zgłoś
sam się boisz i w domu cały czas siedzisz a jak przyjdzie co do czego to chwalisz tego co ucieczkę stworzył haha!!!
Odpowiedz
-6
@ maxz
dnia 04.06.2012, 17:34 · Zgłoś
same [...] w tych kątach mieszkają i tyle.. dokładnie.. patologia ;/
Odpowiedz
-5
@ ZIZI
dnia 04.06.2012, 17:32 · Zgłoś
KĄTY to taka patologia:)))
Kupa [...] i tyle:D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 05.06.2012, 12:35 · Zgłoś
wisniak to jest z Ciebie [...]
Odpowiedz
0
@ kok
dnia 09.06.2012, 11:13 · Zgłoś
tak a ty to co mieszkasz w jakim [...] [...]
Odpowiedz
8
@ jaś
dnia 04.06.2012, 15:23 · Zgłoś
no to jest rywal do klatki z Niedziałkowskim,tylko kołka mu nie dawać.
Odpowiedz
-1
@ granat
dnia 04.06.2012, 13:30 · Zgłoś
nikt nikogo bez powodu nie leje a moze sie spotkali po latach i chcieli wyrownac rachunki bo nieraz tak bywa ze trzeba na kogos czekac latami zeby zalatwic sprawe niektorzy nawet o tym nie wiedza ze ktos na nich czeka i sie nie spodziewaja zemsty
Odpowiedz
0
@ ollaaa
dnia 04.06.2012, 14:00 · Zgłoś
Zawsze gdzies czeka ktoś, tak juz jest, tak musi być...
Odpowiedz
4
@ lol
dnia 04.06.2012, 11:51 · Zgłoś
w Kątach to nawet [...]ki się leją
Odpowiedz
7
@ Mieszkaniec
dnia 03.06.2012, 21:01 · Zgłoś
osądzić wg kodeksu Hammurabiego
Odpowiedz
-12
@ :)
dnia 03.06.2012, 20:45 · Zgłoś
Ot i orcykami sie pobili
Odpowiedz
-15
@ Sven
dnia 03.06.2012, 20:43 · Zgłoś
Widać miał uzasadnione powody-medal ma zawsze dwie strony.
Odpowiedz
-11
@ [...]
dnia 03.06.2012, 21:53 · Zgłoś
sweeeen, kocham cię, twój koment jest normalny
Odpowiedz
13
@ lolo
dnia 03.06.2012, 22:38 · Zgłoś
zapomniałeś literki "a" przed wyrazem "normalny"...
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 04.06.2012, 11:04 · Zgłoś
drogi lolo. wcale nie zapomniałem literki a , bo komentarz swena jest naprawdę normalny to ty może jesteś a i inaczej rozumujesz, a tak w nawiasie to swen jest od tych słynnych pieczonych jabłuszek...
Odpowiedz
-3
@ przeciwieństwo swena
dnia 04.06.2012, 22:24 · Zgłoś
[...]!!!
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 05.06.2012, 11:39 · Zgłoś
łatwo wyprowadzasz się z równowagi koleś...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 05.06.2012, 11:40 · Zgłoś
mało opanowany jesteś ...
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 05.06.2012, 11:43 · Zgłoś
swen jest przyzwoity, a ty stawiasz jakieś literki a, aaaaaaaaaaaalbo się jąkasz...
Odpowiedz
14
@ cola
dnia 03.06.2012, 20:38 · Zgłoś
skąd miał gaz pieprzowy ...
?
na na codzień nosi przy sobie
czy tam tak trzeba już?
Odpowiedz
-27
@ Endriu
dnia 03.06.2012, 21:33 · Zgłoś
Ja się pytam gdzie byli rodzice?
Odpowiedz
6
@ FR
dnia 03.06.2012, 23:26 · Zgłoś
w twojej[...]!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.