Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

900 tysięcy złotych trafi pod ziemię, czyli odbudowa sieci kanalizacji deszczowej

7

 Ponad 900 tysięcy złotych wynosi wartość prac w ramach zadania „Odbudowa sieci kanalizacji deszczowej w Jaśle”. Prace na ulicy Krasińskiego i Placu Targowym prowadzone są metodą bezwykopową, bez naruszenia gruntu czy nawierzchni asfaltowych.

Środki na realizację zadania pochodzą z promesy Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, która została przyznana Miastu w lutym br. Wcześniej, bo jesienią ubiegłego roku, prowadzone były prace w ramach tego samego zadania na ulicach: Krasińskiego, Sikorskiego, Szkolnej, Żeromskiego, Ujejskiego, Rafineryjnej, Słonecznej, Kazimierza Wielkiego i Placu Targowym. Wówczas ich wartość wyniosła ponad 800 tysięcy złotych.

Prace mają zakończyć się do końca września br.

 Agata Koba

Rzecznik Urzędu Miasta w Jaśle

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Jaśko
dnia 24.07.2013, 17:09 · Zgłoś
A mnie zastanawia jaka część pieniedzy z tej sumy trafi do kieszeni urzedników..
Odpowiedz
2
@ do Jaśko
dnia 24.07.2013, 22:18 · Zgłoś
Przekonanie, że urzędnicy biorą wynika z tego, że osoba to głosząca mierzy swoją miarą i tak by się zachowywała- jeżeli tylko miała by taką okazję. Wg takich domorosłych filozofów tym się urzędnicy różnią między sobą, że sprytniejsi nie dadzą się złapać i robią skok na kasę inteligentniej niż szeregowy, mało kumaty [...], który wkłada rękę do okienka kasy i bierze nawet bilon. Inny podobny pogląd to opinia, że biorą stosownie do rangi zajmowanego stanowiska. Może tak było ,ale w carskiej Rosji.
Aspiruj do urzędu - zobaczysz jak tam kasa jest przewalana z budżetu do własnych kieszeni. Jeżeli trafi ci się okazja wysłuchać poglądów dwóch takich jak filozofów dziennie to masz dosyć - przynajmniej do następnego dnia. Osoby mająca kontakt z takimi prawdziwkami powinny iść na emeryturę po pięćdziesiątce.
Odpowiedz
3
@ DRIVER
dnia 24.07.2013, 15:36 · Zgłoś
w końcu pomyśleli że nie trzeba asfaltu, kostki czy chodnika zdzierać i da się inaczej robotę zrobić przy okazji nie niszcząc wcześniejszej czyjejś pracy !

Czasami jak widać myślenie nie boli ;)
Odpowiedz
1
@ rynio
dnia 24.07.2013, 13:53 · Zgłoś
jasiu jak się męczysz na X piętrze w klitce to nie masz pojęcia co dzieje się przy ziemi. tam masz tylko ciepło i ciasno
Odpowiedz
3
@ jaś
dnia 24.07.2013, 14:51 · Zgłoś
Rynio widzę że moja diagnoza była jak najbardziej trafna ... marsz do doktora!
Odpowiedz
1
@ rynio
dnia 24.07.2013, 12:10 · Zgłoś
Bardzo dobra inwestycja w mieście. W końcu przestanie po obfitszych deszczach zalewać mieszkańcom Jasła piwnice. Idziemy w kierunku normalności. dziękuje mieszkaniec Jasła
Odpowiedz
2
@ Jaś
dnia 24.07.2013, 12:41 · Zgłoś
Rynio [...] na nogi bo na głowę już za późno!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.