Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

A. Zając: będę stała krok za Kaczyńskim; M. Kurowska: Jasło po powodzi będzie objęte szczególną pomocą

55

Dziś w południe odbyła się  konferencja prasowa, w której wzięli udział: Przewodnicząca Rady Powiatu, kandydatka na Senatora, Alicja Zając, Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska oraz Wicestarosta Powiatu Witold Lechowski.




Alicja Zając: „Będę stała krok za Jarosławem Kaczyńskim”

Podczas konferencji Alicja Zając dziękowała za wsparcie zarówno podczas rozważania możliwości startowania w wyborach, jak i po podjęciu decyzji.



 - Jest to pierwsza kampania, w której uczestniczę jako kandydat w wyborach na tak wysokim szczeblu. – mówiła Alicja Zając Serdecznie dziękuję za życzliwość jaką otrzymałam od wielu środowisk, w różnych miastach naszego okręgu. Odbyłam wiele spotkań, między innymi z młodzieżą, w szkołach, nie tylko jasielskich.  Nie była to typowa kampania wyborcza, lecz raczej spotkania z cyklu „rozmowy o Polsce”.

- Z przyczyn formalnych muszę odejść z funkcji Przewodniczącej Rady Powiatu, ale ze stanowiska Prezesa Zarządu Okręgowego PCK nie zamierzam rezygnować. – mówiła o konsekwencjach uzyskania mandatu senatora Alicja Zając.



Przewodnicząca Rady Powiatu zachęcała również do udziału w wyborach prezydenckich, zaznaczając iż  jej zdaniem właściwym kandydatem jest Jarosław Kaczyński - Apeluję o udział w wyborach, nie tylko uzupełniających ale przede wszystkim prezydenckich. Polska jest najważniejsza a prezydent jest najważniejszym urzędnikiem Rzeczpospolitej. Funkcja prezydenta daje nam ogromną szansę na właściwą przyszłość dla naszej ojczyzny. Jedynym kandydatem, który to gwarantuje jest Jarosław Kaczyński. – przedstawiła swoją opinię Alicja Zając - Znam prezesa od wielu lat, obserwowałam jego pracę, zaangażowanie i poświęcenie. Dlatego tak jak stałam krok za mężem, tak będę stała krok za Jarosławem Kaczyńskim.




Obecna na konferencji Burmistrz Miasta Jasła Maria Kurowska poinformowała, że Jasło jest przygotowane do wyborów - Nie zmieniliśmy punktów wyborczych. Tam gdzie szkoły są zniszczone, zmieniły się tylko piętra. Zależało nam na tym, ponieważ uważam, że zmiana lokalizacji punktów wyborczych wpłynęłaby na zamieszanie. Wiele osób mogłoby nie dotrzeć do lokali wyborczych. – uzasadniała Burmistrz.

- Pani Alicja będzie jedynym reprezentantem powiatu jasielskiego w senacie. Wiadomo, że pani będzie senatorem, ale myślę ze dla pani ma znaczenie też to jaką ilością głosów zostanie wybrana. Gdy się jest wybranym dużą ilością głosów to dodaje skrzydeł. Wiem, że to jest i miłe i uskrzydlające i zobowiązujące. – dodawała Maria Kurowska.

Jasło po powodzi: miasto będzie objęte szczególną pomocą

- Nasze województwo zostało w ostatnim czasie dotknięte ogromną klęską. Powodzie zdarzały się wielokrotnie ale nie tak długie i nie na takim obszarze. Zwłaszcza, że woda stoi wciąż na niektórych obszarach, wiec nie można powiedzieć, że powódź się już zakończyła. – odniosła się do sytuacji na Podkarpaciu Alicja Zając.

- Ogromnym, odrębnym problemem są tez osuwiska. W kilku miejscowościach osoby, których dotykają osuwiska nie są objęte programem pomocy powodzianom. To będzie ważny temat, aby doprowadzić do uznania tych osób za dotknięte, może nie skutkami powodzi, ale skutkami tych ulewnych opadów. - dodawała kandydatka PiS na senatora.

Burmistrz Miasta poinformowała o najnowszych ustaleniach dotyczących pomocy dla Jasła. - Dobra wiadomość brzmi, że Jasło zostało zaliczone do 14 gmin, które zostaną objęte szczególną pomocą. Jest to program „3 x 200” (milionów złotych). Dzięki temu że Jasło znalazło się w tej grupie, jest szansa na uzyskanie poważnych środków. Dostaniemy też inne pieniądze: wojewoda powiedział mi dziś, że promesy zostaną uruchomione w sobotę. Środki na usuwanie skutków powodzi mają wynosić 6 milionów złotych.

Burmistrz mówiła również o pomocy miasta dla powodzian - Obecnie cały czas przygotowujemy paczki żywnościowe, mamy ofiarodawców, jest bardzo dużo zgłoszeń z całej Polski, jeśli chodzi o kolonie dla dzieci. Jest dużo miłych sygnałów. Media zrobiły w tym przypadku kawał dobrej roboty – problem Jasła został pokazany w Polsce, w Europie w Świecie i jest odzew pomocowy.

Pomoc do 6 tysięcy jest wypłacana. Wały są naprawione, koncentrujemy się na łączeniu wolontariuszy z potrzebującymi pomocy. Chcemy się skupić na pisaniu projektów o pomoc rządową w ramach „3 x 200”. – kontynuowała Burmistrz.



Starosta Witold Lechowski nawiązał  do pojawiających się niekiedy informacji, iż z pomocy przeznaczonej dla powodzian korzystają osoby, których ona nie dotknęła.

- Mamy sygnały, że z pomocy dla powodzian korzystają  osoby niedotknięte powodzią. Chciałbym powiedzieć, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie przekazuje dary MOPS-owi i gminom, i nie odpowiadamy za to kto te dary otrzymuje.

Burmistrz Kurowska stwierdziła, że takie sytuacje nie powinny się już zdarzać - Obecnie pomoc jest rozwożona do ludzi, którzy złożyli wnioski w MOPS-ie. Tych wniosków jest około 1400.  


Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 55

Dodaj komentarz Widok:
0
@ samobój
dnia 22.06.2010, 21:50 · Zgłoś
czy na targu w jaśle można kupić jakiś tani powrózek? bo nie zostaje nic innego jak się tylko łowiesić... co to za polska jest...
Odpowiedz
0
@ derix
dnia 21.06.2010, 08:33 · Zgłoś
Jaro na podkarpaciu już wygrał...teraz czekajcie jak manna z nieba poleci...heheheh
Odpowiedz
0
@ SYLVEK
dnia 20.06.2010, 13:41 · Zgłoś
PO [...] - dali sobie wybrac w komunistycznym Jasle wybrac PIS -w ke Nawet nie mieli kontrkandydata a teraz jazgocza, ze im bedzie niewolnictwo pod PIS -em. Kazdy mysli wg siebie i Ci ktorzy mysla o posadkach normalnie mysla wg siebie.proste i to myslenie juz kilka razy pozbawilo Polske wolnosci. Tylko PIS moze byc gwarantem godnej Polski
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 20.06.2010, 13:40 · Zgłoś
jak to nie odpowiadacie za to co się dzieje z kasą dla powodzian? tak trudno jest sprawdzić do kogo pieniądze trafiły i na co zostały wykorzystane ???
od naciągaczy i sępów ściągnąć z należnymi, karnymi odsetkami, wtedy będzie można pomóc tym najbardziej potrzebującym, na tym polega odpowiedzialność za zajmowane stanowiska a nie tylko na pozowaniu do zdjęć i umywaniu rączek cichaczem
ŻENADA...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 19.06.2010, 18:22 · Zgłoś
Jak ten ********* z ostatniego zdjęcia dostanie się do władzy to daję wam gwarancję głodu podobnego do tego co był w Kambodży za Pol Pota...
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 19.06.2010, 18:20 · Zgłoś
;)700 złotych to są katolickie wartości 5000 złotych to by była rozpusta
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 19.06.2010, 17:38 · Zgłoś
Przestańcie sadzić te [...] i weźcie się za robotę. Pan Lechowski jeszcze dzięki Bogu nie jest Starostą tylko V-ce Starostą i niedaj Bóg aby był starostą!!!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 19.06.2010, 08:50 · Zgłoś
głosujcie na kaczynskiego bo jak komor bedzie prezydentem to wtedy lipa z polska ;/ w dodatku komorowski przedluzyl lata pracy i faceci na emeryture ida po 70 a panny po 65 ;)
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 19.06.2010, 08:00 · Zgłoś
idz sie za meza pomodl.
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 18.06.2010, 23:31 · Zgłoś
najlepsze rozwiązanie dla P.Zając to : przejść na emeryturkę za np. 700 zł !!! miesięcznie razem z
P.Kurowską
Odpowiedz
0
@ Roma
dnia 18.06.2010, 21:16 · Zgłoś
Co to jest nepotyzm ? Może kandydatka na senatora wyjaśni jaślanom na swoim i najbliższych przykładzie. A powiadają, ze w Polsce mało zajęcy a na Podkarpaciu się plenią jak króliki.
Odpowiedz
0
@ wyborca
dnia 18.06.2010, 21:13 · Zgłoś
Mamy sygnały, że z pomocy dla powodzian korzystają osoby niedotknięte powodzią...dlatego głosuję na Korwina Mikke, bo on jedyny pokazuje, ze to nieroby, złodzieje i kradną w biały dzień twierdząc, ze to dla naszego dobra.
Odpowiedz
0
@ daleki
dnia 18.06.2010, 21:09 · Zgłoś
Aby takie sytuacje wypłacania nie zalanym nie zdarzały się, płacę na konto Owsiaka. Reszta to złodzieje.
Odpowiedz
0
@ j
dnia 18.06.2010, 21:05 · Zgłoś
glosujcie na pis to bedzie odbudowa zniszczen w przeciwnym wypadku jak cos nie wyjdzie to bedzie to wina wyborcow a zreszta wybory do senatu i jeden kandydat swietujacy wygrana na dwa dni przed wyborami oto wlasnie polski popis
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 18.06.2010, 21:04 · Zgłoś
Ja tam na pewno nie zagłosuję na tą [...] [...]...
Odpowiedz
0
@ Hieronim
dnia 18.06.2010, 21:02 · Zgłoś
Pluskanie we fleszach vipów trwa...Reszta to jakoś bydzie....
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 18.06.2010, 19:14 · Zgłoś
Jak ja lubię czytać ten skowyt małych, przegranych PO-czwarek :D To wasze bezsilne [...] naprawdę poprawia mi nastrój :D
Odpowiedz
0
@ JASIEK
dnia 18.06.2010, 19:11 · Zgłoś
A JESLI WYGRA KOMOROWSKI TO MYSLISZ ZE CO BEDZIE Z POLSKA? WŁĄDZA NEI MOZE BYC W REKACH JEDNEJ PARTII DLACZEGO LUDZIE TEGO NIE ROZUMIECIE?????????????????????????????????????/
Odpowiedz
0
@ JANEK
dnia 18.06.2010, 19:05 · Zgłoś
posłuchajcie to wszystko normalne przecież żyjemy w kraju [...] - gula.
wszyscy myślą tylko o korytach a na naszych krzywdach budują sobie posadki.
ale ida wybory i można im pokazać co ludzie o nich myślą przy urnach.!!!
Odpowiedz
0
@ studentka
dnia 18.06.2010, 17:23 · Zgłoś
Mądrzy ludzie na stołki się nie pchają, bo mają trochę rozsądku. Czemu np taki pan Zegarowski nie startuje,wspaniały nauczyciel, intelektualista. ;-( Szkoda, byłoby na kogo zagłosować. Jak to możliwe,ze jest tylko jeden kandydat na senatora - porażka ;-(
Odpowiedz
0
@ dawid
dnia 18.06.2010, 16:15 · Zgłoś
szczyt chamstwa- zaglosowac na Kaczynskiego i wyemigrowac za granice :):):)
Odpowiedz
0
@ D
dnia 18.06.2010, 16:03 · Zgłoś
1 co to za demokracja skoro jest jeden kandydat.
2 po co wydawać pieniądze na kampanie np plakaty skoro jest tylko jedna kandydatka która wygra choćby popełniła nie wiem jakie gafy itd
Odpowiedz
0
@ Smakosz
dnia 18.06.2010, 15:16 · Zgłoś
Dwie najlepsze laski w Jaśle, schrupał bym je obie... mniam... A później zerzygał... bllle...
Odpowiedz
0
@ obywatel
dnia 18.06.2010, 13:56 · Zgłoś
...przyszła pani senator,każdy wie na kogo ma głosować, ludzie są rozumni/może nie wszyscy wykształceni tak jak pani,ale w wielu przypadkach są mądrzejsi od tych [...] / i prosimy nie agitować i namawiać,może stanie pani pod kościołem w niedzielę...niech się pani zajmie problemem wałów.Pani Burmistrz mówi,że są naprawione,ale trzeba pomyśleć jak,je podwyższyć,jak wzmocnić,żeby to były wały bezpieczne,trzeba zrobić poldery rozlewiskowe, wyjaśnić sprawę Klimkówki i zająć się zbiornikiem w Myscowej,aby w przyszłości nie doszło do sytuacji jak 4 czerwca,tym należy się zająć i pomóc pani Burmistrz, starać się o poważne pieniądze unijne i rozważnie je zagospodarować,to pani rola jako senatora ,a wyborcy napewno sami dobrze zadecydują,jakiego chcą mieć prezydenta,proszę im zaufać,to nie "tepaki" jak pani się wydaje.
Odpowiedz
0
@ .......
dnia 18.06.2010, 13:25 · Zgłoś
POWINNA ROZANIEC ZMAWIAC A NIE NA KANDYDATKE ISC!ZENADAAAA
Odpowiedz
0
@ Jaslak
dnia 18.06.2010, 13:20 · Zgłoś
A ja sie tą babą normalnie [...],
Odpowiedz
0
@ outsiderp
dnia 18.06.2010, 11:49 · Zgłoś
Mandat senatora nie jest nagrodą za utratę bliskiej osoby. Pani się nie nadaje, przykro mi, że nie ma lepszego kandydata. Mam nadzieję, że nie zagłosujecie na Kaczyńskiego. Jego brat już wystarczająco dużo kompromitował Polskę na każdym kroku.
Odpowiedz
0
@ JS
dnia 18.06.2010, 11:41 · Zgłoś
Pani senator !!! Pani ma PRACOWAĆ !!! dla dobra kraju i regionu który Pani reprezentuje , a nie STAĆ ! Stać to może żołnierz na warcie i wiele innych rzeczy , a nie Pani !
Odpowiedz
0
@ Mirek_z_Jasła
dnia 18.06.2010, 11:05 · Zgłoś
Apel do Wszystkich. Skreślajcie A. Zając.
Na Kurowską też przyjdzie czas. PIS to tragedia dla wszystkich.
Odpowiedz
0
@ malkontent
dnia 18.06.2010, 10:54 · Zgłoś
Chcę przypomnieć.
Na poczatku kadencjiPani Burmistrz zaniechano budowę Zakładu Przeróbki Odpadów
(była przygotowana pełna dokumentacja i częściowe zabezpieczenie finansowe)
a w tej chwili taki Zakład by sie przydał i to bardzo.
Miasto czyt. podatnicy będą musieli pomieść olbrzymie koszty wywózki odpadów, gdyby taki zakład powstał miasto by na tym zarabiało.
Odpowiedz
0
@ xxxxxx
dnia 18.06.2010, 10:17 · Zgłoś
apeldo wladzy przestajcie pokazywać tą pustą głowę ZAJĘCZĄ to jaslo chyba sie ogłupiło do reszty jacy mieszkańcy taka władza,,,,,,,,,,,
Odpowiedz
0
@ swój
dnia 18.06.2010, 10:14 · Zgłoś
Otwórzmy się na świat, ale odetnijmy się od PiSu, bo to ani prawo ani sprawiedliwość
Odpowiedz
0
@ zosia
dnia 18.06.2010, 10:00 · Zgłoś
Jak się okazuje,zając umie pływać.....Nawet powódź nie dała rady podkarpacko-małopolskiej politycznej prowincji....... Może "następną razą"
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 18.06.2010, 09:55 · Zgłoś
skoro jesteście tacy cwani wszyscy tutaj komentujący to zgłoście swoją kandydaturę na wybory to się przekonamy czy będziecie mieć choćby 0,0000001% głosów...
Odpowiedz
0
@ sumienie_urzedasow
dnia 18.06.2010, 09:52 · Zgłoś
Jeżeli ta ekipa wygra wybory:
1. Prezio Jarek - prezydent
2. Ala - senator
3. Maria - burmistrz
to nie pozostanie nic innego jak tylko spakować się i przeprowadzić do innego Państwa.
Odpowiedz
0
@ jaślanie
dnia 18.06.2010, 09:40 · Zgłoś
Pani senator,nie należy tylko jak to pani mówi stać krok za Jarosławem Kaczyńskim,nie należy reprezentować Jasło i podkarpacie "na papierze",ale należy wziąść się do pracy,liczą się czyny.Doświadczyła nas powódż,której najstarsi jaslanie nie pamiętają.Wreszcie "wznieść się ponad podziałami partyjnymi i "FAMILIJNYMI" i pomyśleć o zwykłych
LUDZIACH,Jaślanach,zwykłych podatnikach.Na kogo Ci LUDZIE mogą liczyć w dzisiejszych czasach???;na OPATRZNOŚĆ i modlić się,bo nasze władze mają LUDZI nic nie znaczących nie mających żadnych układów"daleko w tyle",a przecież Ci zwykli ludzie was rządzących wybierają i chyba coś im sie w zamian należy.Powoływać na odpowiedzialne stanowiska ludzi z "głową",myślących,a nie tylko dbających o własne interesy ,rodziny i znajomych.Pani Burmistrz to co obiecała w mediach,mamy nadzieje,że dotrzyma słowa.Wyjasnienie sprawy Klimkówki/bo nie należy tylko zwalać na anomalia pogodowe,bo wiemy,że anomalia nie są od 4 czerwca br.,były są i będą ,ulewy,powodzie,podtopienia,rozlewiska,ale nigdy miasto tak nie ucierpiało/.Wały to dzisiaj priorytet i to wały z prawdziwego zdarzenia,a nie takie jak nowo wybudowany na Gądkach,/tak blisko rzeki/,który nie może pomieścić wody,która rozlewa sie przez wały od strony miasta/MOSIRU,Szajnochy/.Osoby zarządzające gospodarką wodną to powinni być ludzie odpowiedzialni,którzy powinni chronić przed zaleniema nie zalewać ,dbać tylko o biznesy "nowobogackich"na Klimkówce,a w przyszłości może i w Myscowej.Unia wreszcie powinna wymusić budowanie wałów takich jak mają Niemcy,czy Holendrzy,tam oni z powodzi wyciągneli wnioski,jak nasze władze nie potrafią samodzielnie myśleć i dbać o dobro LUDZI,co zwykle powtarzają/ przed każdą kampania wyborczą/to należy uczyć sie od innych,a nie tylko czekać na pieniądze z UNI,które często są wydawane nierozważnie i marnowane/
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 18.06.2010, 09:36 · Zgłoś
0
@ ciekawy
dnia 18.06.2010, 09:28 · Zgłoś
A CO NA TO POSŁANKA SZCZYPIŃSKA,NIE BĘDZIE ZAZDROSNA ??????,o kotce nie wspomne.
Odpowiedz
0
@ !
dnia 18.06.2010, 09:24 · Zgłoś
pisowskie ble ble ble ble....
Odpowiedz
0
@ Lord
dnia 18.06.2010, 09:20 · Zgłoś
Senator to emerytura polityczna, a mydlenie oczu kasą przed wyborami to "kiełbasa wyborcza". Pani burmistrz jes apolityczna? --- śmiech na sali... Tylko Platforma może coś zmienić w tym zaścianku Polski!!!!! Zabierzmy mu w końcu te zapałki!!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 18.06.2010, 08:46 · Zgłoś
MOJE MARZENIE TO DUZY PIĘKNY KOŚCIÓŁ W JAŚLE.TAKI ŻEBY NAM POLSKA EUROPA I SWIAT ZAZDROŚCIŁY.TYLKO W TAKIM KOŚCIELE MÓGŁBYM SIĘ GODNIE MODLIĆ I DZIĘKOWAĆ BOGU ZA WIELKICH JAŚLAN
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 18.06.2010, 08:26 · Zgłoś
Opamiętaj się kobieto. Kto cię namawia do tego? Czy pycha czy pazerność? Miej trochę wstydu i honoru. Na senatora tak się nadajesz jak Ks. P na papierza. Gdy żył mąż to mógł cie holować i upychać na stanowiskach ale teraz go nie ma. Rozważ to. A lizanie [...] Kaczyńskiemu nie wyjdzie ci na dobre. Przekonasz się w niedzielę. Jak można czemuś takiemu tak uniżenie służyć.
Odpowiedz
0
@ doris
dnia 18.06.2010, 08:05 · Zgłoś
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ ,PISZECIE SAME BZDURY
Odpowiedz
0
@ Nauczyciel
dnia 18.06.2010, 07:58 · Zgłoś
6 milionów to na jedną szkołe. Taka pomoc ,to smiechu warte.
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 18.06.2010, 07:51 · Zgłoś
....szkoda słów na komentarze...tak wygląda wdowa po ukochanym mężu...
i tak się zachowuje...polityka to priorytet.......cóż ona może zrobić dla miasta i podkarpacia???
Odpowiedz
0
@ blaa
dnia 18.06.2010, 07:33 · Zgłoś
Skoro tak stoi za prezydentem, to może liczy na zostanie Pania Prezydentową... ?
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 17.06.2010, 23:41 · Zgłoś
To [...]wysyństwo pobierać dary i żerować na czyjejś krzywdzie !!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 17.06.2010, 23:15 · Zgłoś
jak placila soltysa po wsiach zeby chodzili i podpisy zbierali to jest dobre.. pan stanislaw w grobie sie przewraca
Odpowiedz
0
@ RRRR
dnia 17.06.2010, 22:18 · Zgłoś
widac ze zaloba poszla w odstawke a zaczela sie walka o koryto brak słow zero honoru
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 17.06.2010, 21:30 · Zgłoś
CZYM MIESZKAŃCY JASŁA ZASŁUŻYLI NA TAKI LOS ??????
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 17.06.2010, 21:25 · Zgłoś
bardzo ładnie :) PIS górą ! ! !
Odpowiedz
0
@ Maaammmmaaa
dnia 17.06.2010, 21:06 · Zgłoś
Pani Zającowa po tragicznej śmierci męża wprost promienieje...
Odpowiedz
0
@ !!!!
dnia 17.06.2010, 21:02 · Zgłoś
perfidna agitacja
Odpowiedz
0
@ Z klęski sukces
dnia 17.06.2010, 21:00 · Zgłoś
Niesamowite: jak z klęski i porażki jaka była powódź w Jaśle i okolicy oraz wszelkie związane z nią okoliczności - w tym brak koordynacji, informacji i ogólnie bezradność - można zrobić sukces. Do następnej powodzi. Bo po wydaniu pieniądzy dalej mieszkańcy będą dostawać gęsiej skórki w obliczu intensywnych opadów. Pięknie potrafimy wspomagać, usuwać skutki, pocieszać - ale nie potrafimy z katastrof wyciągać wniosków. Dotyczy to tak Smoleńska jak i powodzi. Nic się nie zmieni...Nowe przysłowie Polak kupi: Jak przed szkodą tak i po szkodzie [...]. Do P. Alicji: dużo Pani traci w tym towarzystwie - rozumiem , nie było wyboru...
Odpowiedz
0
@ make PEACE not pis
dnia 17.06.2010, 21:00 · Zgłoś
żenua
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.