Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Agresywni awanturnicy zatrzymani

42
Trzy lata więzienia grozi dwóm awanturnikom za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy  i zmuszanie ich do zaniechania prawnej czynności służbowej. Mężczyźni niszczyli znaki drogowe i zakłócali porządek publiczny. Zostali obezwładnieni i zatrzymani.  Trafili do policyjnego aresztu.

 
Tuż przed godz. 20. policjanci z Posterunku Policji w Nowym Żmigrodzie zostali powiadomieni o zakłócaniu porządku publicznego w rejonie miejscowego Rynku. Funkcjonariusze na miejscu zobaczyli dwóch młodych ludzi, którzy niszczyli znaki drogowe i głośno wykrzykiwali wulgaryzmy. Natychmiast podjęli interwencję.  Mężczyźni zaczęli zachowywać się bardzo agresywnie. Do policjantów zwracali się w sposób obraźliwy, grozili im, próbowali uderzać. Funkcjonariusze obezwładnili awanturników, założyli im kajdanki i przewieźli do jasielskiej komendy.
 
Pijani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Są nimi dwaj mieszkańcy gminy Nowy Żmigród w wieku 19 i 28 lat. Obaj byli wcześniej notowani za różne przestępstwa. Podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze prowadzący sprawę będą również wnioskować o objęcie ich dozorem policyjnym.


KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
0
@ POL to MAFIA
dnia 25.06.2010, 13:27 · Zgłoś
w kwietniu tego roku około 20h miałem wraz z trzema kolegami podobną sytuację. Byliśmy wypici i czekaliśmy na kolegę, w tym czasie jedna z policjantek podbija do nas w celu wylegitymowania, cóż w pewnej chwili zaczyna udzielać się jej podniesiony głos, krzycząc i pokazując kim ona to nie jest, zaczyna mówić do nas na Ty, wybaczcie ale to że byłem pijany nie oznacza że może mnie traktować bez szacunku, więc jeden z kolegów powiedział jej że się szacunek należy i ze jej zachowanie nie jest etyczne, poprosiliśmy o numer blachy, jeśli zdała maturę i założyła mundur i chce się pokazać to niech idzie się wyszaleć na mecz. typowy krawężnik. - cyt. tak powiedział kolega do tej policjantki, już nic nie powiedziała tylko poprosiła o posiłki bo czuła się zagrożona u boku 4 rosłych mężczyzn, przyjechały ze 4 radiowozy i nas posprzątali, tylko jak? byli agresywni i w żaden sposób nie powiedzieli nic ze chcą nas aresztować, nagle ktoś ciągnie mnie za rękę i podkłada mi nogę wywracam się na ziemię, zakładają mi kajdanki, kiedy już leżałem na ziemi skuty, podleciał glina i psikał nam gazem po oczach ze 2 razy tak zrobił, w agonii stresu i z tego wszystkiego owszem poleciały wyzwiska w stronę funkcjonariuszy, każdy by zachował się tak samo. Istotną rzeczą w tym wszystkim było to że dopiero zniewaga policjanta była dopiero po zaaresztowaniu nas. Natomiast 2 policjantów napisało w notatce ze to był powód naszego zatrzymania. "zniewaga policjanta". Na plus jest tylko tyle że mieliśmy około 10 świadków którzy widzieli że nic nie robiliśmy że w żaden sposób jej nie ubliżaliśmy i fakt iż po aresztowaniu leżących na ziemi bezbronnych potraktowali gazem. dlaczego ?? dlaczego w PL jest tak że jak widzimy policję to nie czujemy bezpieczeństwa tylko zagrożenie?? wiele osób miało już różne problemy z Policją, my nigdy nie byliśmy karani a żeby wyjść z dołka musieliśmy wpłacić poręczenie majątkowe oraz zastosowany został wobec nas dozór, trochę przesadne to wszystko. Gangsterzy jesteśmy a nie przyzwoici ludzie i jeszcze na nich podatki płacimy, szkoda gadać, zażalenia tez się nie opłaca składać bo przecież dostaną naganę a koledzy z drogówki będą się potem mścili. No nie ?? Napiszę jak będą wyroki, chyba że nas uniewinnią. Bo jest słowo policjantów przeciwko naszym 10 świadkom, Zobaczymy gdzie stoi prawo i czy rzeczywiście policja jest bezkarna, teraz jeszcze mogą nosić broń służbową przy sobie, no niech jeszcze będzie tak że zaczną do nas strzelać bez uzasadnienia.Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ bie
dnia 29.04.2010, 10:02 · Zgłoś
Krzysiu jestesmy z toba ;)
jestes *******
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 29.04.2010, 08:55 · Zgłoś
Ach ten Krzysiu pewnie :[...]
Odpowiedz
0
@ Manago
dnia 27.04.2010, 11:39 · Zgłoś
W Żmigrodzie to sama patologia a w jaśle....jeszcze gorsza
Odpowiedz
0
@ TDI
dnia 27.04.2010, 11:38 · Zgłoś
Nagadują na policje a sami jak by znaleźli się w opałach to pierwsi by lecieli na posterunek....hahaha przed komputerem każdy mądry gorzej jest w realu
Odpowiedz
0
@ Manno
dnia 26.04.2010, 16:51 · Zgłoś
Brawo dla POLICJI-lać takich [...] lać po [...].
Odpowiedz
0
@ do haha
dnia 25.04.2010, 15:19 · Zgłoś
a w ktorym slowniku znalazles ze to pisze sie przez "CH", a nie "H"?
Odpowiedz
0
@ do Madzia
dnia 25.04.2010, 13:31 · Zgłoś
taaa jasne tylko że policja wywoziła tam wszystkich co im nie pasowali , jak nie znasz tych czasów to się nie wypowiadaj , ciekawe jak ty byś tak została wywieziona i spałowana był by całkiem inna gadka ...
To co robili to było złe , policja powinna ich skuć i wywieźć na wytrzeźwiałke nie jeden z tych co tu się udziela nie raz wypił i myślał że jest panem świata , a teraz jak nie chodzi o niego to pokazuje bohatera ;)
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 25.04.2010, 10:28 · Zgłoś
Wielkie mieszczaństwo z jasła się znalazło co o innych [...] mówią. Szkoda słów na was. Stało się i tyle, *** się chłopcy i poszaleli. Aż taka sensacja?? Wiadomo że to ich wina ale działania policji jakie są też każdy wie. Nie do końca przepisowe ale do policji zarzutów mieć nie można. Taka praca i tak ją wykonują. A oni zrobili coś złego więc tym się już zajmę odpowiednie władze a wy tu nie wymądrzajcie się tak bo tylko [...] z siebie robicie. I ci co mówią "wieśnicy" to skończone [...] jesteście. Bo co w jaśle mieszkacie to jesteście lepsi?? To u was najgorsze [...] się dzieje. Taki jeden z drugim do was jedzie na mecz, widzi [...] jasielskich [...], ich zachowanie i później robi to samo na swojej wiosce.
Odpowiedz
0
@ giggs
dnia 25.04.2010, 09:48 · Zgłoś
ZERO tolerancji dla [...] !!!
Niszczysz [...] wspólne dobro - musisz mieć świadomość że Policja nie będzie sie z Tobą cackać. Koniec.
Odpowiedz
0
@ GTD
dnia 25.04.2010, 08:42 · Zgłoś
nieżli [...] ... leńcy
Odpowiedz
0
@ do haha
dnia 24.04.2010, 19:31 · Zgłoś
A poza tym wszyscy w domu zdrowi???
Odpowiedz
0
@ K :)
dnia 24.04.2010, 18:09 · Zgłoś
Do '' haha'': Ty to dopiero jestes dziecko![...] skonczony...Lepiej sie zajmij soba niz takie głupoty pisac.Nie wiesz jeszcze kiedy ale i Tobie moze byc potrzebna pomoc policji...Powodzenia
Odpowiedz
0
@ Madzia
dnia 24.04.2010, 15:55 · Zgłoś
Dawno temu, gdy samochody jeździły dwa i to w niedziele, [...] wywozili delikwenta 20 km.od zabudowań i po spałowaniu [...] puszczali wolno. Szkoda, że to już historia. A do xx...[...] [...] jesteś. Marzenia twoje to policjant powinien zapytać czy może założyć ci kajdanki i pałą zdzielić przez plecy, a pozniej na dołku kołysanki śpiewać ??? BRAWO POLICJA !!!
Odpowiedz
0
@ ;))
dnia 24.04.2010, 09:35 · Zgłoś
znajac zycie nasz Krzysiu:D
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 24.04.2010, 00:46 · Zgłoś
a a propo tzw policji to widac jej skutecznosc na podstawie grobów w czelusnicy :) sledztwo umorzone :) kpina :) pseudo zawodowcy;) haha :)
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 24.04.2010, 00:37 · Zgłoś
prawda jest taka ze dzieje sie tak z braku zajecia.jedyne co mozna wieczorem robic to sie *** a potem takie cyrki sie dzieja.nikt tu nie jest swiety.a teksty o [...] itp sa żałosne.kto jest z miasta??:) jakiego??:) jak cala Polska to czarna dziura i bieda:)
Odpowiedz
0
@ Kamil
dnia 23.04.2010, 19:16 · Zgłoś
Czyżby to [...] Z Mytarzy? :)
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 23.04.2010, 13:22 · Zgłoś
Stop P.PROWOKACJI
Odpowiedz
0
@ do kazek
dnia 23.04.2010, 12:09 · Zgłoś
moze i Wisniczki... ale miastowe [...] graja z nimi w jednej lidze:D
Odpowiedz
0
@ ab
dnia 23.04.2010, 11:30 · Zgłoś
bezmuzgowych małolatów jest o wiele za dużo,policji za mało,dlatego karać głupotę i pokazywać publicznie.
Odpowiedz
0
@ cyberchłop
dnia 23.04.2010, 07:20 · Zgłoś
przyjadą łory i myślą, że bezprawie, brawo mam nadzieje,że przetrzepali ich [...] na komendzie, chodzi się po mieście i tylko kosze skopane pobrywane, bo jeden [...] z drugim wypije dwa [...] i myśli,że jest panem świata
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 22.04.2010, 22:19 · Zgłoś
Szkoda,że nie *** solidnie marnym glinom chociaż z drugiej strony wiem,że są to fantazje poszkodowanych ,,[...] policjantów''
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 22.04.2010, 20:41 · Zgłoś
przesłuchać po 20 pał i w Kamieniołomy na 2 lata tam się wyszumią
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 22.04.2010, 20:17 · Zgłoś
To w wiezieniu beda mieli dozór policyjny?
Odpowiedz
0
@ popieram xx
dnia 22.04.2010, 20:10 · Zgłoś
To prawda co powiedzaił "xx" biją nawet 13 latków kozaki -.- w 6 na ławkę wpadają. Masz zakichane papiery coś nie zrobiłes, a byłeś tam to na CIEBIE będzie takie prawo. A na komendzie pokazują co potrafią z pałką w kajdankach :/
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 22.04.2010, 19:38 · Zgłoś
do xx : masz całkowitą racje sami te [...] zaczynają a później [...] że ktoś narusza ich nietykalność cielesną a sami łamią prawo na każdym kroku i na nich niema bata ??? kultury osobistej zero zachowanie zero i grają cwaniaków zwłaszcza ci młodzi żadnej poprawnej reprezentacji prawa w tej jasielskiej pseudo policji !!! kompletne bagno !!!
Odpowiedz
0
@ aEr
dnia 22.04.2010, 19:24 · Zgłoś
he nie zła historia o kurde;] dwoje cepów niszczy nasze mienie ja połamał bym takim ręce bez wyroku u i taką ustawę trzeba walczyć! zero litości dla wiejskiej [...] !!! Krowy doić!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślok
dnia 22.04.2010, 19:23 · Zgłoś
Ciekawe kto tutaj był AGRESYWNY jak wiadome w tych sprawach [...] przesadza pzóniej pisza swoje załosne opowiastki a ludzie cierpia całe zycie... [...] NIEMIŁE [...] !
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 22.04.2010, 19:22 · Zgłoś
a to co niby policja ma po dobroci sie z takimi [...] obchodzić??
Odpowiedz
0
@ ?
dnia 22.04.2010, 18:29 · Zgłoś
niech [...] placa za szkody!!!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 22.04.2010, 18:03 · Zgłoś
do "xx" dobrześ [...] gamon...iu
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 22.04.2010, 17:41 · Zgłoś
XX dobrze zrobili Policjanci niech im jeszcze [...] nakó...ą.[...] trzeba tępić i tyle.
Odpowiedz
0
@ kazek
dnia 22.04.2010, 17:22 · Zgłoś
Chłopaki ze wśi jakies Wisniaczki:) wypija [...] fox i imprezka
Odpowiedz
0
@ odp: hehe
dnia 22.04.2010, 17:21 · Zgłoś
Ten sam:)
Odpowiedz
0
@ do "xx"
dnia 22.04.2010, 17:14 · Zgłoś
a czego Ty oczekujesz od policji w stosunku do kogos niszczy znaki i zachowuje sie w tak zalosny sposob?? Moze policja ma im grzecznie zaproponowac zmiane sposobu zachowania albo wskazac jakis inny, zastepczy obiekt ktory te "biedaczki" moga sobie zniszczyc?? POMYSL - to nie boli
Odpowiedz
0
@ haha
dnia 22.04.2010, 16:26 · Zgłoś
Wiecie po co wymyślili JP? żeby [...] dzieciaki nie robiły błędy pisząc "[...]" (CH) :D
Odpowiedz
0
@ łojek
dnia 22.04.2010, 16:17 · Zgłoś
xx napisał że agresywni to byli policjanci... a tych dwóch kolesiów spokojnie se szło i zaatakowały ich znaki drogowe - no to się bronili... obiektywny xx się znalazł - takie dwa tłuczki powinny wiedzieć że jak tłuką sie po wsi to konsekwencją może być natłuczenie ich po japach.
Odpowiedz
0
@ K1
dnia 22.04.2010, 16:10 · Zgłoś
To jak mieli z nimi rozmawiać jak widzieli, że niszczą znaki drogowe i wykrzykują wulgaryzmy? Przecz z patologią
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 22.04.2010, 16:00 · Zgłoś
czyżby to znowu nasz Krzysiu??:)
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 22.04.2010, 15:11 · Zgłoś
agresywni to byli policjanci. Takie relacje powinien pisać ktoś obiektywny a nie policja. piszą sobie co chcą, przecież o sobie zle nie napiszą "zostali obezwładnieni i zatrzymani" Niech piszą dokładnie w jaki sposób i jakie słowa wtedy padają, a potem jak się wyżywają na dołku...
Odpowiedz
0
@ jozek
dnia 22.04.2010, 15:09 · Zgłoś
no to sie zmigrod pokazal z dobrej strony!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.