Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Akcja dezynfekcyjna w gospodarstwach, przez które przeszła fala powodziowa

11
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Jaśle informuje,  że od dnia 07.06.2010 r. prowadzona będzie akcja dezynfekcji gospodarstw utrzymujących zwierzęta, przez które przeszła fala powodziowa.

W celu przeprowadzenia skutecznych działań  dezynfekcyjnych koniecznym jest przygotowanie pomieszczeń poprzez usunięcie błota i szlamu naniesionego przez wodę oraz umycie wodą.

Akcja będzie prowadzona sukcesywnie na podstawie analizy ryzyka oraz kolejności zgłoszeń w przygotowanych do działań dezynfekcyjnych pomieszczeniach.

Ponadto Główny Lekarz Weterynarii zaleca w przypadku powrotu zwierząt gospodarskich (bydło) stosowanie środków owadobójczych.

W środki te można zaopatrzyć się miedzi innymi w lecznicach dla zwierząt.

Zgłoszenia należy kierować do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Jaśle Adres 38-200 Jasło ul. Floriańska 92

Telefon stacjonarny 013 446 43 21

Telefon komórkowy 601653724,  609793079

 
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ *ja*
dnia 07.06.2010, 19:28 · Zgłoś
Proszę zrobić coś z komarami mieszkam blisko strumyka chcą nas zjeść żywcem!!!
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 07.06.2010, 19:23 · Zgłoś
Tych komarów jest cała masa niech władze coś z tym zrobią !
Odpowiedz
0
@ !
dnia 07.06.2010, 19:19 · Zgłoś
PILNE: zdezynfekowac Urzad Burmistrza, Radnych, Staroste, Wojewode! ..gorszego kataklizmu juz nie bedzie!
Odpowiedz
0
@ f
dnia 07.06.2010, 19:12 · Zgłoś
a te srodki to co ? przeciez nie za darmo? skad maja wziasc na to kase ludzie ktorzy stracili domy, a maj 600 zl na miesiac??????????????????????????????pytam sie????????????????
Odpowiedz
0
@ GOsc
dnia 07.06.2010, 18:59 · Zgłoś
Dokładnie.. to klimkówka,, jechałem do wysowej zdrój 30 maja i zbiornik był pełny, a mogli po troszke spuszczac, ale turystyka wazniejsza;)
Odpowiedz
0
@ kaz
dnia 07.06.2010, 18:27 · Zgłoś
panowie z klimkowki... dziekujemy...;/
Odpowiedz
0
@ BOLEK
dnia 07.06.2010, 17:46 · Zgłoś
pamietajcie mieszkancy Jasła -to zapora w klimkówce spowodował ten kataklizm
Odpowiedz
0
@ Zapobiegliwy
dnia 07.06.2010, 16:44 · Zgłoś
Te komary to już plaga!!! Chcąc gdziekolwiek wyjść trzeba mieć karton środków owadobójczych!!!! Jeśli nic z tym nie zrobią teraz to będzie tylko gorzej... :/
Odpowiedz
0
@ mach24
dnia 07.06.2010, 13:28 · Zgłoś
na placu bartłomieja zakazli handlu skarpetkami z powodu dezynfekcji, ale kto ma pieniądze i kontakty to i chleb może tam handlować (piekarnia Antas).
Odpowiedz
0
@ aha...
dnia 07.06.2010, 11:22 · Zgłoś
a jak ktoś nie ma internetu to skąd ma o tym niby wiedzieć?
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 07.06.2010, 10:31 · Zgłoś
A co z komarami?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.