Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Akcja - pomóż dzieciom przetrwać zimę

5

Wzorem lat ubiegłych w mieście Jaśle organizowana jest akcja charytatywna pod nazwą „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Celem akcji jest zebranie darów w postaci zabawek, artykułów szkolnych i papierniczych, środków czystości i higieny osobistej, słodyczy oraz produktów spożywczych nadających się do długotrwałego przechowywania.


Zebrane dary przekazane zostaną dzieciom z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych oraz będących w trudnej sytuacji materialnej, które zamieszkują na terenie miasta Jasła.

Terenowy Sztab Akcji nr 21 działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż dary przyjmowane będą w siedzibie Ośrodka przy ul. Kochanowskiego 3 w Jaśle, w dniach od 05.12.2011 r. do 09.12.2011 r. w godzinach od 7:30 do 17:00. Zbiórka darów prowadzona będzie również w placówkach oświatowych na terenie naszego miasta oznaczonych plakatami akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji, a także z góry dziękujemy za okazane wsparcie.
Wszelkich informacji na temat Akcji udziela Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle, ul. Kochanowskiego 3, tel. 13 446 43 28.

UM Jasła

Reklama

Komentarze: 5

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ [...]
dnia 01.12.2011, 21:52 · Zgłoś
a ubrania nie tylko dla dzieci moga byc???
Odpowiedz
4
@ ciekawski
dnia 01.12.2011, 15:52 · Zgłoś
ile można kupić odzieży, jedzenia i środków do higieny osobistej za kwotę przeznaczoną na te samochody dla władzy?
Odpowiedz
3
@ oooooox
dnia 01.12.2011, 14:35 · Zgłoś
popieram taka akcje trzeba pomagac nie wiadomo co każdego z nas może w życiu spotkac z tego co wiem ciuchy tez mozna uzywane bo u mojej córki w szkole tez zbieraja i ciuchy przynoszą ludzie POMAGAJMY JEŚLI TYLKO MOŻEMY
Odpowiedz
8
@ death
dnia 01.12.2011, 13:52 · Zgłoś
za miast tych wszystkich akcji niech rzad da prace wszystkim i godne zarobki ,to nikt nie bedzie liczyl na smieszne dary!
Odpowiedz
2
@ ciekawa
dnia 01.12.2011, 13:11 · Zgłoś
a czy ubrania tez mozna oddac??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.