<Aktualizacja> Poszkodowana w wypadku w Przysiekach
42
Złamania miednicy i obrażeń klatki piersiowej doznała podczas wypadku w Przysiekach 63-letnia kobieta kierująca Toyotą Yaris.
Z policyjnych ustaleń wynika, że jadąc od Biecza w kierunku Jasła w Przysiekach rozpoczęła manewr wyprzedzania Opla Astry, w momencie gdy już była wyprzedzana przez Renault Traffic. W wyniku tego doszło do bocznego zderzenia się samochodów, a kierująca Toyotą straciła panowanie nad pojazdem, wyjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie w drzewo.
Z obrażeniami w postaci złamanej miednicy i stłuczonej klatki piersiowej kobieta trafiła do jasielskiego szpitala, gdzie pobrano jej także krew do badań na zawartość alkoholu. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wskazało jednoznacznie, że byli trzeźwi.







(kp)
Z policyjnych ustaleń wynika, że jadąc od Biecza w kierunku Jasła w Przysiekach rozpoczęła manewr wyprzedzania Opla Astry, w momencie gdy już była wyprzedzana przez Renault Traffic. W wyniku tego doszło do bocznego zderzenia się samochodów, a kierująca Toyotą straciła panowanie nad pojazdem, wyjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie w drzewo.
Z obrażeniami w postaci złamanej miednicy i stłuczonej klatki piersiowej kobieta trafiła do jasielskiego szpitala, gdzie pobrano jej także krew do badań na zawartość alkoholu. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wskazało jednoznacznie, że byli trzeźwi.







(kp)
