Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

<Aktualizacja> Poszkodowana w wypadku w Przysiekach

42
Złamania miednicy i obrażeń klatki piersiowej doznała podczas wypadku w Przysiekach 63-letnia kobieta kierująca Toyotą Yaris.

Z policyjnych ustaleń wynika, że jadąc od Biecza w kierunku Jasła w Przysiekach rozpoczęła manewr wyprzedzania Opla Astry, w momencie gdy już była wyprzedzana przez Renault Traffic. W wyniku tego doszło do bocznego zderzenia się samochodów, a kierująca Toyotą straciła panowanie nad pojazdem, wyjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji, a następnie w drzewo.

Z obrażeniami w postaci złamanej miednicy i stłuczonej klatki piersiowej kobieta trafiła do jasielskiego szpitala, gdzie pobrano jej także krew do badań na zawartość alkoholu. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli żadnych obrażeń, a badanie alkomatem wskazało jednoznacznie, że byli trzeźwi.








(kp)


Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ lolo
dnia 27.04.2010, 21:25 · Zgłoś
U nas w Przysiekach to jest raj dla rajdowców a dzieci przechodzące przez przejście dla pieszych aby dostać się do szkoły lub z niej powrócić to prawdziwi KAMIKADZE...trzeba zobaczyć na własne oczy bo w opowieści nikt nie wierzy...najlepiej stanąć na przystanku do jasła dobry widok mrorzacy krew w żyłach...
Odpowiedz
-1
@ killer
dnia 27.04.2010, 12:05 · Zgłoś
A ja nawet bał bym się malucha dawać
Odpowiedz
-1
@ Manago
dnia 27.04.2010, 12:04 · Zgłoś
takiej babce wystarczy maluch po tuningu
Odpowiedz
-1
@ rambo
dnia 27.04.2010, 12:03 · Zgłoś
Na moje oko samochód da się jeszcze wyklepać.tylko to będzie kosztowało w granicach od 4000-6000 zł. wiec się nie opłaca za taką kasę kupi sobie opla astre wystarczy jej taka astra
Odpowiedz
-1
@ TDI
dnia 27.04.2010, 11:59 · Zgłoś
Jak kogoś prześladuje pech to nawet w drewnianym kościele cegła mu na głowę spadnie
Odpowiedz
-1
@ jasło 2
dnia 27.04.2010, 08:09 · Zgłoś
ALE URWAŁ!!!!!
Odpowiedz
-1
@ KIEROWCA
dnia 26.04.2010, 21:10 · Zgłoś
PANIE KOCHANE ,JEŹDZICIE ALBO ZBYT OSTROŻNIE ALBO ZBYT ODWAŻNIE I TAK SIĘ TO MOŻE SKOŃCZYĆ .
NIESTETY CZĘSTO KOBIETY SĄ ZAWALIDROGĄ A SPOD ŚWIATEŁ RUSZAJĄ GDY WŁĄCZY SIĘ ZIELONE I JESZCZE SIĘ DOBRZE ROZGLĄDNĄ , TAK JAKBY ŚWIATŁA BYŁY ZNAKIEM STOP.
Odpowiedz
-1
@ ja25
dnia 26.04.2010, 20:19 · Zgłoś
o wypraszam sobie.a co wy niby lepiej jezdzicie od nas???przeciez wiekszosc wypadkow powoduja mezczyzni...kobiety jezdza ostrozniej ale kazdemu sie moze zdarzyc.szkoda ze sie nie [...]??wez sie poknij w leb..co ty wogole piszesz???
Odpowiedz
-1
@ ?
dnia 25.04.2010, 21:31 · Zgłoś
HEH
Odpowiedz
-1
@ szkoda
dnia 25.04.2010, 19:57 · Zgłoś
szkoda że sie nie [...], kto w ogóle wpadł na pomysl żeby kobiety miały prawo jazdy ?
Odpowiedz
-1
@ hehe
dnia 25.04.2010, 19:34 · Zgłoś
poco lusterka montuja w samochodach ?? zeby z nich korzystac !!!
Odpowiedz
-1
@ agat25
dnia 25.04.2010, 15:01 · Zgłoś
[...] ma lusterko w samochodzie po to żeby szminką i makijażem należycie zasłonić braki w urodzie a za tym i w psychice , po co jej w innym przypadku lusterka :))) .. Panowie ,więcej wyrozumiałości proszę :)
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 25.04.2010, 14:43 · Zgłoś
Kobietom lusterka w autach sluza tylko i wylacznie do malowania się;/
Odpowiedz
-2
@ Felixx
dnia 25.04.2010, 13:25 · Zgłoś
No teraz jest duży ruch,wiele samochodów i trzeba troszeczkę uważać.a ci kierowcy mieli po prostu pecha niestety. :-(
Odpowiedz
-1
@ myślący
dnia 25.04.2010, 13:21 · Zgłoś
A ten kierowca RENO ?? czyżby znajomy policjantów. Odjechał z miejsca zdarzenia możliwe ze był pod wpływem alkocholu, potem zadzwonił ze miał taka sytuacje i panowie sie postarali. dopiero dzisiaj uzupełnili opis zdarzenia i wszystko jest ok.Pani powinna patrzeć w lustero a nie tylko przed siebie.
Odpowiedz
-1
@ banka
dnia 25.04.2010, 13:20 · Zgłoś
no ja bym nie powiedziała że to typowe dla kobiet,bo zgroza i strach patrzeć czasami jak faceci jezdżą :)
Odpowiedz
-2
@ wiedzma
dnia 25.04.2010, 13:09 · Zgłoś
zal mi Was!nie ma co sie smiac,,kazdemu moze sie zdarzyc
Odpowiedz
-1
@ oj
dnia 25.04.2010, 13:05 · Zgłoś
noooo toytki szkoda...... fajne autko....tak tu blyszczy ze hej :-)
Odpowiedz
-1
@ Do nie umiejących
dnia 25.04.2010, 12:27 · Zgłoś
CZY WY NIE UMIECIE CZYTAĆ?? "W tym czasie była już wyprzedzana przez inny samochód." - to nie ona wyprzedzała...
Odpowiedz
-1
@ rde
dnia 25.04.2010, 12:25 · Zgłoś
jak poduszki wystrzela kiedy to nie pierwszy wypadek autem wczesniejszy wlasciciel skasowal auto i po poduszkach ani sladu
Odpowiedz
-1
@ Nara
dnia 25.04.2010, 12:25 · Zgłoś
Wina była tego który wyprzedzał. To on nie zachował należytej ostrożności i pewno wpychał sie na pas bo z przeciwka już coś jechało.
Odpowiedz
-1
@ ziom
dnia 25.04.2010, 12:12 · Zgłoś
stanley pisze że kobiety nie patrzą w lusterka i tu się myli.Patrzą,patrzą i to za dużo
Odpowiedz
-1
@ XXXXX
dnia 25.04.2010, 12:11 · Zgłoś
Była wyprzedzana przez inny samochód, a może wcześniej zasygnalizowała ten manewr niż kierowca, który był za nią!!! Może przeraziła się, gdy zobaczyła drugi samochód i ustąpiła z drogi by innych nie narażać tylko siebie. Panowie kierowcy, a co wy robicie na drodze? Przejeżdżacie podwójne ciągłe i nie zatrzymujecie się na stopie! A co najgorsze przejeżdżacie nawet na czerwonym świetle.Ilu [...] mężczyzn siada za kierownicą! Kobiety tego nie robią i tak je krytykujecie, bo najłatwiej krytykować!
Odpowiedz
-1
@ Leonisko
dnia 25.04.2010, 11:54 · Zgłoś
Ciekawe jakby Wasza matka tak wyczesała, czy pisaliście by takie [...] ?
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 25.04.2010, 11:15 · Zgłoś
Prośba do moderatorów jasielskiego forum: przesiejcie nadsyłane komentarze przez gęste sito, żeby głupota ludzka nie była publikowana! Przecież niektórych opinii, nie da się czytać!!!!
Odpowiedz
-1
@ do stanley
dnia 25.04.2010, 11:06 · Zgłoś
Ona patrzyła w lusterka. Malowała się przecież..
Odpowiedz
-1
@ kiciu
dnia 25.04.2010, 10:29 · Zgłoś
a kim był kierowca
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 25.04.2010, 09:32 · Zgłoś
panie patrzą w lusterko tylko gdy sie malują.
Odpowiedz
-1
@ ja
dnia 25.04.2010, 08:47 · Zgłoś
A takie ładne auto było- amerykańskie.
Odpowiedz
-1
@ asfd
dnia 25.04.2010, 06:10 · Zgłoś
Tak to jest jak się nie spojrzy w lusterko...
Odpowiedz
-1
@ prawdziwyjaślan
dnia 24.04.2010, 23:41 · Zgłoś
tacy szoferzy takie skutki
Odpowiedz
-1
@ hej
dnia 24.04.2010, 23:39 · Zgłoś
kobiecie lusterko kojarzy się z poranną toaletą i tapetą na twarz he he
Odpowiedz
-1
@ jafu11
dnia 24.04.2010, 21:58 · Zgłoś
Łatwo przyszło łatwo poszło,żal mi tych "szoferów"
Odpowiedz
-1
@ stanley
dnia 24.04.2010, 20:53 · Zgłoś
Typowe :D Kobiety nie patrzą w lusterka. :D
Nowa Yariska poszła w krzaki :D dobrze ze kierującej nic się nie stało.

A gdyby to ona jechała większym autem ??
Odpowiedz
-2
@ kropelka18
dnia 24.04.2010, 20:52 · Zgłoś
oczywiscie myslala ze jest jedyna uczestniczka drogi po ktorej sie poruszala... powinni im dac czolgi i pozabierac LUSTERKA!
Odpowiedz
-1
@ do 9089980980
dnia 24.04.2010, 20:44 · Zgłoś
" NIEUMIEJĘTNE UDERZENIE W PRZESZKODĘ "

a takie było ładne....... :)
Odpowiedz
0
@ FGDS
dnia 24.04.2010, 20:37 · Zgłoś
PATRZ W LUSTERKA!!!!!!! PO TO SA!!!!
Odpowiedz
-1
@ przysieczanka
dnia 24.04.2010, 19:54 · Zgłoś
nie [...] auto tylko kierująca ...uważała że jest panią szosy heheh czyżby nie wiedziała że ma lusterka??? oj te Przysieki ...pechowe
Odpowiedz
-2
@ mortyr
dnia 24.04.2010, 19:31 · Zgłoś
A mnie kobieta w piątek zachaczyła hakiem podczas cofania rozwalając rejestrację i troche wgniatajac zderzak. Dodam że byłe w zaparkowanym samochodzie na parkingu. PANIE i Panowie kierowcy DO JASNEJ [...] macie po przynajmniej 3 lusterka.Popatrzcie czasem w nie
Odpowiedz
-1
@ XX
dnia 24.04.2010, 19:30 · Zgłoś
TAKA ŁADNA TOYOTKA BYŁA
Odpowiedz
-1
@ banka
dnia 24.04.2010, 19:19 · Zgłoś
i co tu komentować,wszystkim sie śpieszy i tego skutki :(
Odpowiedz
-1
@ xxx
dnia 24.04.2010, 19:16 · Zgłoś
a takie ladne ogrodzenie było...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.