Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

<Aktualizacja> Trafił do szpitala z urazem kręgosłupa

28
Wczoraj około godziny 22.00 w miejscowości Harklowa doszło do wypadku, w wyniku którego jedna osoba trafiła do jasielskiego szpitala.

- Kierujący BMW  35-latek z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, wpadł do przydrożnego rowu i przodem samochodu uderzył w skarpę. - powiedział Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle - Kierowca z urazem kręgosłupa, głowy i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do jasielskiego szpitala.

Przybyli na miejsce policjanci przeprowadzili oględziny samochodu i miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Pobrano również krew kierowcy w celu zbadania stanu jego trzeźwości. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Skołyszynie

(ks)

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do koko
dnia 05.05.2010, 14:57 · Zgłoś
nie pisz że był pod wpływem [...] jak nie wiesz. Jak mu zazdrościsz to sam śiądź za kierownice pod wpływem.
Odpowiedz
0
@ kate
dnia 04.05.2010, 16:27 · Zgłoś
w 1% usprawiedliwiony...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.05.2010, 23:45 · Zgłoś
pogotowia ratunkowego na miejscu zdarzenia nie było? no to jak trafił do szpitala taxi? tylko przy wypadkach pracuje straż lub policja, albo czarne worki.........
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 01.05.2010, 22:19 · Zgłoś
każdy widzi tylko czyjeś błędy ale własnych nie - czemu jesteście wszyscy tacy do przodu - zastanówcie się nad sobą a poszkodowanemu życzę mnóstwo sił aby potrafił stawić czoła życiu !!!
Odpowiedz
0
@ zoiii
dnia 01.05.2010, 16:52 · Zgłoś
cyknięty nie cyknięty,zajmijcie się swoimi sprawami,a nie interesujcie się czyims życiem.i nie wypisujcie durnych komentarzy.bo nikt nie jest święty......
Odpowiedz
0
@ jooooo
dnia 01.05.2010, 11:51 · Zgłoś
Jak by nie jechał lekko cyknięty to by tego nie było.
Odpowiedz
0
@ PATO
dnia 01.05.2010, 10:14 · Zgłoś
Te złe i dobre na te dobre i złe dni :) PATop pozdrawia b13!
Odpowiedz
0
@ j
dnia 01.05.2010, 09:56 · Zgłoś
pobrano krew nieustalone przyczyny skad my to znamy moze jakies plecy pomoga sie wywinac
Odpowiedz
0
@ !@
dnia 01.05.2010, 09:44 · Zgłoś
kunowiak, zastanów się bo tobie też ktoś może kiedyś powiedzieć "nareszcie".
Odpowiedz
0
@
dnia 01.05.2010, 09:43 · Zgłoś
Szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpowiedz
0
@ jaKIS TAM
dnia 30.04.2010, 21:09 · Zgłoś
TAK DO TEGO DOPROWADZAJA ....!!!!????
Odpowiedz
0
@ drift
dnia 30.04.2010, 21:05 · Zgłoś
jedz driftem nie wypadniesz z zakretu.
Odpowiedz
0
@ koko
dnia 30.04.2010, 20:49 · Zgłoś
Poprostu pan bogdan z kapciarni ze skołszyna był pijany
Odpowiedz
0
@ życzliwy!!!
dnia 30.04.2010, 20:45 · Zgłoś
opamiętaj się i idź do przodu
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 30.04.2010, 16:49 · Zgłoś
Nie musicie prowadzić postępowania:ja wam powiem,że przyczyną była nadmierna prędkość.Bał się,że go wyrzuci z zakrętu i chciał wybrać zakręt po lewej stronie drogi,tylko za szybko to zrobił.
Odpowiedz
0
@ max21
dnia 30.04.2010, 16:44 · Zgłoś
powinni maluchami śmigać!!!
Odpowiedz
0
@ dajcie zdjecia
dnia 30.04.2010, 16:19 · Zgłoś
dajcie zdjecia te co robiliscie wczoraj an tym wypadku:):)
Odpowiedz
0
@ he
dnia 30.04.2010, 14:45 · Zgłoś
noo tak jest jak sie jedzie jak [...].
Odpowiedz
0
@ kunowiak
dnia 30.04.2010, 13:58 · Zgłoś
noi nareszcie....ile czasu jeździł tą bawarka...ile razy pijany był...dobrze ze nikt inny z nim nie jechał...
Odpowiedz
0
@ nicki
dnia 30.04.2010, 13:52 · Zgłoś
z nieznanych przyczyn...dobre sobie zalany był w [...] cud że to się tak skończyło, mam nadzieję że więcej za kierownicą nie usiądzie...
Odpowiedz
0
@ ???????
dnia 30.04.2010, 13:47 · Zgłoś
Ciekawe kto to był?
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 30.04.2010, 13:33 · Zgłoś
smsa pisał
Odpowiedz
0
@ mufka
dnia 30.04.2010, 13:32 · Zgłoś
pług i w pole a nie bety im dawać!!!
Odpowiedz
0
@ b13
dnia 30.04.2010, 13:07 · Zgłoś
co te [...] robia z ludzmi B13 pozdrawia PATO
Odpowiedz
0
@ xd
dnia 30.04.2010, 13:03 · Zgłoś
podobno iż tak
Odpowiedz
0
@ Hlaw
dnia 30.04.2010, 12:57 · Zgłoś
a czemu niema zdjęć??
Odpowiedz
0
@ speed
dnia 30.04.2010, 12:54 · Zgłoś
szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.